Plecari Trenuri Valea Sadului Bilete tren

Calatoreste cu trenul - rute, legaturi si preturi
Versiune mobil Despre noi Siteuri partenere Contact
mersul trenurilor la zi
calator prin romania
ACASA INFORMATII TREN PLECARI-SOSIRI STATII CFR AGENTII DE VOIAJ CFR TRANSPORT ANIMALE CONTACT
Alege ruta Informatii Tren Plecari Sosiri
Plecare    
Mersul trenurilor la zi STIRI: Modificari in circulatia trenurilor de persoane pe unele rute din Judetul Suceava Citeste stirea
Trenuri care pleaca din gara Valea Sadului  
Trenuri care sosesc in gara Valea Sadului     - INAPOI -
Rang Tren Ora plecari Traseu
Accelerat 1822 00:03 am 1Arad (19:00-19:00) 2Radna (19:30-19:32) 3Savirsin (20:09-20:11) 4Ilia (20:43-20:45) 5Deva (21:09-21:11) 6Simeria (21:22-21:25) 7Calan (21:41-21:42) 8Subcetate (21:57-21:58) 9Petrosani (23:10-23:13) 10Valea Sadului (00:02-00:03) 11Tirgu Jiu (00:24-00:26) 12Carbunesti (00:53-00:54) 13Filiasi (01:32-01:33) 14Craiova (01:58-02:10) 15Caracal (02:47-02:49) 16Draganesti Olt (03:03-03:04) 17Rosiori Nord (03:33-03:35) 18Videle (04:25-04:27) 19Bucuresti Nord (05:15-05:42) 20Lehliu (06:50-06:51) 21Ciulnita (07:34-07:35) 22Fetesti (08:29-08:30) 23Cernavoda Pod (08:52-08:53) 24Medgidia (09:13-09:15) 25Constanta (09:42-09:42)
Accelerat 10823 22:52 pm 1Bucuresti Nord (17:45-17:45) 2Videle (18:29-18:31) 3Rosiori Nord (19:20-19:22) 4Draganesti Olt (19:50-19:51) 5Caracal (20:06-20:08) 6Craiova (20:51-21:01) 7Filiasi (21:23-21:24) 8Carbunesti (22:03-22:04) 9Tirgu Jiu (22:30-22:32) 10Valea Sadului (22:51-22:52) 11Petrosani (23:48-23:51) 12Subcetate (00:59-01:00) 13Calan (01:15-01:16) 14Simeria (01:31-01:47) 15Orastie (02:04-02:05) 16Sibot (02:21-02:22) 17Vintu de Jos (02:38-02:40) 18Alba Iulia (02:50-02:53) 19Teius (03:14-03:19) 20Aiud (03:29-03:31) 21Razboieni (03:51-03:52) 22Cimpia Turzii (04:07-04:08) 23Cluj Napoca (05:04-05:04)
Accelerat 1821 04:55 am 1Constanta (19:17-19:17) 2Medgidia (19:43-19:45) 3Cernavoda Pod (20:03-20:04) 4Fetesti (20:27-20:29) 5Ciulnita (21:09-21:11) 6Lehliu (21:54-22:03) 7Bucuresti Nord (23:11-23:45) 8Videle (00:28-00:29) 9Rosiori Nord (01:18-01:20) 10Draganesti Olt (01:48-01:49) 11Caracal (02:04-02:05) 12Craiova (02:48-03:00) 13Filiasi (03:23-03:25) 14Carbunesti (04:04-04:06) 15Tirgu Jiu (04:32-04:35) 16Valea Sadului (04:54-04:55) 17Petrosani (05:45-05:48) 18Subcetate (06:56-06:58) 19Calan (07:13-07:15) 20Simeria (07:30-07:38) 21Deva (07:48-07:50) 22Ilia (08:15-08:17) 23Savirsin (08:46-08:48) 24Radna (09:25-09:27) 25Arad (09:59-09:59)
Accelerat 10824 15:31 pm 1Cluj Napoca (09:12-09:12) 2Cimpia Turzii (10:09-10:10) 3Razboieni (10:26-10:27) 4Aiud (10:44-10:45) 5Teius (10:59-11:01) 6Alba Iulia (11:23-11:25) 7Vintu de Jos (11:35-11:36) 8Sibot (11:57-11:58) 9Orastie (12:10-12:11) 10Simeria (12:30-12:52) 11Calan (13:08-13:09) 12Subcetate (13:24-13:25) 13Petrosani (14:37-14:40) 14Valea Sadului (15:29-15:31) 15Tirgu Jiu (15:52-15:55) 16Carbunesti (16:22-16:24) 17Filiasi (17:02-17:04) 18Craiova (17:30-17:40) 19Caracal (18:17-18:19) 20Draganesti Olt (18:33-18:34) 21Rosiori Nord (19:03-19:05) 22Videle (19:56-19:58) 23Bucuresti Nord (20:45-20:45)
Personal 2021 06:25 am 1Craiova (03:04-03:04) 2Craiova Triaj hc (03:08-03:09) 3Isalnita hc (03:15-03:16) 4Almaj h (03:21-03:22) 5Cotofeni (03:26-03:27) 6Bradesti hc (03:32-03:33) 7Racari (03:38-03:39) 8Filiasi (03:46-03:48) 9Bungetel h (03:51-03:52) 10Tintareni (03:56-03:57) 11Floresti hc (04:01-04:02) 12Gilort (04:06-04:07) 13Turburea Hm (04:13-04:14) 14Bibesti (04:21-04:22) 15Musculesti (04:27-04:28) 16Barbatesti (04:34-04:35) 17Jupinesti Hm (04:40-04:45) 18Carbunesti (04:54-04:55) 19Pojogeni Hm (05:01-05:02) 20Scoarta h (05:06-05:07) 21Copacioasa (05:12-05:13) 22Budieni hc (05:19-05:20) 23Lunca Budieni Hm (05:25-05:26) 24Tirgu Jiu (05:37-05:52) 25Ramificatia CAM h (05:54-05:55) 26Ecaterina Teodoroiu (06:00-06:01) 27Ezureni h (06:05-06:06) 28Paringu Hm (06:10-06:11) 29Bumbesti (06:18-06:19) 30Valea Sadului (06:24-06:25) 31Meri (06:34-06:35) 32Lainici (06:45-06:46) 33Pietrele Albe (06:59-07:00) 34Strimbuta Hm (07:09-07:10) 35Livezeni (07:18-07:19) 36Lunca Jiului hc (07:23-07:24) 37Petrosani (07:30-07:30)
Accelerat 1831 07:08 am 1Craiova (05:15-05:15) 2Filiasi (05:38-05:40) 3Carbunesti (06:19-06:20) 4Tirgu Jiu (06:46-06:48) 5Valea Sadului (07:07-07:08) 6Petrosani (07:58-08:00) 7Subcetate (09:08-09:09) 8Calan (09:24-09:25) 9Orastie (09:53-09:55) 10Sibot (10:10-10:11) 11Vintu de Jos (10:27-10:28) 12Alba Iulia (10:38-10:39) 13Teius (11:00-11:07) 14Aiud (11:17-11:18) 15Razboieni (11:38-11:39) 16Cimpia Turzii (11:54-11:55) 17Cluj Napoca (12:52-12:52)
Personal 2025 17:21 pm 1Craiova (14:05-14:05) 2Craiova Triaj hc (14:09-14:10) 3Cernele (14:13-14:14) 4Isalnita hc (14:19-14:20) 5Isalnita (14:23-14:24) 6Almaj h (14:28-14:29) 7Cotofeni (14:33-14:34) 8Bradesti hc (14:39-14:40) 9Racari (14:45-14:46) 10Canton 282 h (14:49-14:50) 11Filiasi (14:55-15:06) 12Bungetel h (15:09-15:10) 13Tintareni (15:14-15:15) 14Floresti hc (15:18-15:19) 15Gilort (15:23-15:24) 16Turburea Hm (15:30-15:31) 17Bibesti (15:38-15:39) 18Musculesti (15:44-15:45) 19Barbatesti (15:51-15:52) 20Jupinesti Hm (15:57-15:58) 21Carbunesti (16:07-16:08) 22Pojogeni Hm (16:13-16:17) 23Scoarta h (16:21-16:22) 24Copacioasa (16:26-16:27) 25Budieni hc (16:32-16:33) 26Tirgu Jiu (16:47-16:50) 27Ecaterina Teodoroiu (16:55-16:56) 28Ezureni h (17:01-17:02) 29Paringu Hm (17:06-17:07) 30Bumbesti (17:14-17:15) 31Valea Sadului (17:20-17:21) 32Meri (17:30-17:31) 33Lainici (17:42-17:43) 34Pietrele Albe (17:56-17:57) 35Strimbuta Hm (18:07-18:08) 36Livezeni (18:16-18:17) 37Lunca Jiului hc (18:21-18:22) 38Petrosani (18:28-18:28)
Personal 2083 18:58 pm 1Craiova (15:48-15:48) 2Craiova Triaj hc (15:51-15:52) 3Cernele (15:55-15:56) 4Isalnita hc (16:01-16:02) 5Isalnita (16:05-16:13) 6Cotofeni (16:19-16:20) 7Bradesti hc (16:25-16:26) 8Racari (16:31-16:32) 9Canton 282 h (16:35-16:36) 10Filiasi (16:41-16:42) 11Bungetel h (16:45-16:46) 12Tintareni (16:50-16:54) 13Floresti hc (16:58-16:59) 14Gilort (17:03-17:04) 15Turburea Hm (17:11-17:12) 16Bibesti (17:20-17:21) 17Musculesti (17:26-17:27) 18Barbatesti (17:34-17:35) 19Jupinesti Hm (17:40-17:41) 20Carbunesti (17:50-17:52) 21Pojogeni Hm (17:57-17:58) 22Scoarta h (18:01-18:02) 23Copacioasa (18:06-18:07) 24Budieni hc (18:12-18:13) 25Lunca Budieni Hm (18:18-18:19) 26Tirgu Jiu (18:28-18:30) 27Ecaterina Teodoroiu (18:35-18:36) 28Paringu Hm (18:43-18:44) 29Bumbesti (18:51-18:52) 30Valea Sadului (18:57-18:58) 31Meri (19:07-19:08) 32Lainici (19:19-19:20) 33Pietrele Albe (19:34-19:39) 34Strimbuta Hm (19:48-19:49) 35Livezeni (19:56-19:57) 36Lunca Jiului hc (20:02-20:03) 37Petrosani (20:09-20:09)
Personal 2082 05:13 am 1Petrosani (04:10-04:10) 2Lunca Jiului hc (04:13-04:14) 3Livezeni (04:20-04:21) 4Strimbuta Hm (04:26-04:27) 5Pietrele Albe (04:36-04:37) 6Lainici (04:47-04:48) 7Meri (04:58-05:03) 8Valea Sadului (05:12-05:13) 9Bumbesti (05:18-05:19) 10Paringu Hm (05:25-05:26) 11Ezureni h (05:29-05:30) 12Ecaterina Teodoroiu (05:35-05:36) 13Ramificatia CAM h (05:40-05:41) 14Tirgu Jiu (05:45-06:20) 15Lunca Budieni Hm (06:31-06:32) 16Budieni hc (06:37-06:38) 17Copacioasa (06:44-06:45) 18Scoarta h (06:50-06:51) 19Pojogeni Hm (06:56-06:57) 20Carbunesti (07:04-07:06) 21Jupinesti Hm (07:12-07:13) 22Barbatesti (07:19-07:28) 23Musculesti (07:35-07:36) 24Bibesti (07:41-07:42) 25Turburea Hm (07:49-07:50) 26Gilort (07:56-07:57) 27Floresti hc (08:02-08:03) 28Tintareni (08:07-08:08) 29Bungetel h (08:12-08:13) 30Filiasi (08:20-08:42) 31Canton 282 h (08:46-08:47) 32Racari (08:51-08:52) 33Bradesti hc (08:57-08:58) 34Cotofeni (09:04-09:05) 35Almaj h (09:09-09:10) 36Isalnita (09:15-09:16) 37Cernele (09:23-09:24) 38Craiova Triaj hc (09:27-09:28) 39Craiova (09:35-09:35)
Personal 2022 08:58 am 1Petrosani (07:55-07:55) 2Lunca Jiului hc (07:58-07:59) 3Livezeni (08:05-08:06) 4Strimbuta Hm (08:12-08:13) 5Pietrele Albe (08:22-08:23) 6Lainici (08:37-08:38) 7Meri (08:48-08:49) 8Valea Sadului (08:57-08:58) 9Bumbesti (09:03-09:04) 10Paringu Hm (09:10-09:11) 11Ezureni h (09:14-09:15) 12Ecaterina Teodoroiu (09:20-09:21) 13Ramificatia CAM h (09:25-09:26) 14Tirgu Jiu (09:30-09:32) 15Lunca Budieni Hm (09:39-09:40) 16Budieni hc (09:44-09:45) 17Copacioasa (09:50-09:51) 18Scoarta h (09:54-09:55) 19Pojogeni Hm (09:59-10:03) 20Carbunesti (10:10-10:11) 21Jupinesti Hm (10:17-10:18) 22Barbatesti (10:23-10:24) 23Musculesti (10:30-10:31) 24Bibesti (10:36-10:37) 25Turburea Hm (10:43-10:44) 26Gilort (10:50-10:51) 27Floresti hc (10:55-10:56) 28Tintareni (11:00-11:01) 29Bungetel h (11:05-11:06) 30Filiasi (11:13-11:22) 31Canton 282 h (11:26-11:27) 32Racari (11:31-11:32) 33Bradesti hc (11:36-11:37) 34Cotofeni (11:43-11:44) 35Almaj h (11:48-11:49) 36Isalnita (11:53-11:54) 37Isalnita hc (11:57-11:58) 38Cernele (12:03-12:04) 39Craiova Triaj hc (12:07-12:08) 40Craiova (12:14-12:14)
Personal 2084 12:46 pm 1Valea Sadului (12:46-12:46) 2Bumbesti (12:51-12:52) 3Paringu Hm (12:59-13:00) 4Ecaterina Teodoroiu (13:07-13:08) 5Tirgu Jiu (13:15-13:17) 6Lunca Budieni Hm (13:24-13:25) 7Budieni hc (13:29-13:30) 8Copacioasa (13:35-13:36) 9Scoarta h (13:40-13:41) 10Pojogeni Hm (13:45-13:46) 11Carbunesti (13:53-13:54) 12Jupinesti Hm (13:59-14:00) 13Barbatesti (14:05-14:06) 14Musculesti (14:12-14:13) 15Bibesti (14:18-14:19) 16Turburea Hm (14:26-14:27) 17Gilort (14:33-14:34) 18Floresti hc (14:38-14:39) 19Tintareni (14:43-14:44) 20Bungetel h (14:47-14:48) 21Filiasi (14:54-14:56) 22Canton 282 h (15:00-15:01) 23Racari (15:05-15:14) 24Bradesti hc (15:19-15:20) 25Cotofeni (15:25-15:26) 26Almaj h (15:30-15:31) 27Isalnita (15:35-15:36) 28Isalnita hc (15:39-15:40) 29Cernele (15:45-15:46) 30Craiova Triaj hc (15:49-15:50) 31Craiova (15:57-15:57)
Personal 2094 15:14 pm 1Petrosani (14:10-14:10) 2Lunca Jiului hc (14:13-14:14) 3Livezeni (14:20-14:21) 4Strimbuta Hm (14:27-14:28) 5Pietrele Albe (14:38-14:39) 6Lainici (14:52-14:53) 7Meri (15:04-15:05) 8Valea Sadului (15:13-15:14) 9Bumbesti (15:19-15:20) 10Paringu Hm (15:27-15:28) 11Ezureni h (15:31-15:32) 12Ecaterina Teodoroiu (15:37-15:38) 13Ramificatia CAM h (15:42-15:43) 14Tirgu Jiu (15:48-16:10) 15Lunca Budieni Hm (16:19-16:20) 16Budieni hc (16:25-16:26) 17Copacioasa (16:31-16:32) 18Scoarta h (16:36-16:37) 19Pojogeni Hm (16:41-16:42) 20Carbunesti (16:50-16:52) 21Jupinesti Hm (16:58-16:59) 22Barbatesti (17:04-17:05) 23Musculesti (17:11-17:12) 24Bibesti (17:17-17:22) 25Turburea Hm (17:30-17:31) 26Gilort (17:38-17:39) 27Floresti hc (17:44-17:45) 28Tintareni (17:49-17:50) 29Bungetel h (17:54-17:55) 30Filiasi (18:02-18:04) 31Canton 282 h (18:08-18:09) 32Racari (18:13-18:14) 33Bradesti hc (18:19-18:20) 34Cotofeni (18:26-18:27) 35Almaj h (18:32-18:33) 36Isalnita (18:38-18:39) 37Isalnita hc (18:42-18:43) 38Cernele (18:48-18:49) 39Craiova Triaj hc (18:52-18:53) 40Craiova (19:00-19:00)
Personal 2026 20:15 pm 1Petrosani (19:10-19:10) 2Lunca Jiului hc (19:13-19:14) 3Livezeni (19:20-19:21) 4Strimbuta Hm (19:27-19:28) 5Pietrele Albe (19:37-19:38) 6Lainici (19:52-19:53) 7Meri (20:04-20:05) 8Valea Sadului (20:14-20:15) 9Bumbesti (20:20-20:21) 10Paringu Hm (20:28-20:29) 11Ezureni h (20:32-20:33) 12Ecaterina Teodoroiu (20:38-20:39) 13Ramificatia CAM h (20:44-20:45) 14Tirgu Jiu (20:50-20:52) 15Lunca Budieni Hm (21:02-21:03) 16Budieni hc (21:08-21:09) 17Copacioasa (21:15-21:16) 18Scoarta h (21:21-21:22) 19Pojogeni Hm (21:27-21:28) 20Carbunesti (21:36-21:37) 21Jupinesti Hm (21:43-21:44) 22Barbatesti (21:49-21:54) 23Musculesti (22:00-22:01) 24Bibesti (22:06-22:07) 25Turburea Hm (22:14-22:15) 26Gilort (22:23-22:33) 27Floresti hc (22:37-22:38) 28Tintareni (22:42-22:43) 29Filiasi (22:52-22:53) 30Racari (22:59-23:00) 31Bradesti hc (23:05-23:06) 32Cotofeni (23:12-23:13) 33Almaj h (23:17-23:18) 34Isalnita (23:23-23:24) 35Isalnita hc (23:27-23:28) 36Cernele (23:33-23:34) 37Craiova Triaj hc (23:37-23:38) 38Craiova (23:45-23:45)
Accelerat 1832 21:02 pm 1Cluj Napoca (14:56-14:56) 2Cimpia Turzii (15:53-15:55) 3Razboieni (16:11-16:13) 4Aiud (16:30-16:31) 5Teius (16:46-16:54) 6Alba Iulia (17:16-17:17) 7Vintu de Jos (17:27-17:28) 8Sibot (17:49-17:50) 9Orastie (18:04-18:06) 10Calan (18:36-18:37) 11Subcetate (18:52-18:53) 12Petrosani (20:05-20:10) 13Valea Sadului (21:00-21:02) 14Tirgu Jiu (21:25-21:28) 15Carbunesti (21:56-22:05) 16Filiasi (22:43-22:45) 17Craiova (23:10-23:10)

Ograda Vesela
Ce va oferim pe BileteTren.ro?


Mersul trenurilor 2014

Va punem la dispozitie toate informatiile legate de cursele interne CFR;

Alegeti ruta (oras plecare / oras sosire) si va oferim lista tuturor trenurilor care opereaza;

Va oferim:
Tipul trenului - Rapid, Accelerat, Personal
Numarul trenului folosit de CFR pentru identificare
Ruta folosita si orarul detaliat
Distanta parcursa in kilometrii
Pretul si serviciile oferite de CFR

Consultati serviciile specializate de informatii din statiile si agentiile de voiaj pentru confirmarea validitatii datelor.

Informatiile prezentate au un caracter pur orientativ

Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii

 

Cauta rute de tren pe telefonul tau mobil AICI