Plecari Trenuri Timisoara Nord Bilete tren

Calatoreste cu trenul - rute, legaturi si preturi
Versiune mobil Despre noi Siteuri partenere Contact
mersul trenurilor la zi
calator prin romania
ACASA INFORMATII TREN PLECARI-SOSIRI STATII CFR AGENTII DE VOIAJ CFR TRANSPORT ANIMALE CONTACT
Alege ruta Informatii Tren Plecari Sosiri
Plecare    
Mersul trenurilor la zi STIRI: Modificari in circulatia trenurilor de persoane pe unele rute din Judetul Suceava Citeste stirea
Trenuri care pleaca din gara Timisoara Nord  
Trenuri care sosesc in gara Timisoara Nord     - INAPOI -
Rang Tren Ora plecari Traseu
Rapid 360 05:45 am 1Bucuresti Nord (21:05-21:05) 2Videle (21:49-21:50) 3Rosiori Nord (22:39-22:40) 4Caracal (23:21-23:22) 5Craiova (00:05-00:15) 6Filiasi (00:37-00:38) 7Balota (01:31-01:32) 8Drobeta Turnu Severin (01:58-02:00) 9Orsova (02:27-02:28) 10Baile Herculane (02:48-02:49) 11Caransebes (04:11-04:12) 12Lugoj (04:40-04:41) 13Timisoara Nord (05:23-05:45) 14Stamora M (06:40-06:40)
Accelerat 1694 20:05 pm 1Timisoara Nord (20:05-20:05) 2Lugoj (20:56-20:58) 3Caransebes (21:26-21:28) 4Baile Herculane (23:00-23:01) 5Orsova (23:21-23:22) 6Drobeta Turnu Severin (23:51-23:53) 7Balota (00:19-00:20) 8Strehaia hc (00:44-00:45) 9Filiasi (01:08-01:10) 10Craiova (01:35-01:42) 11Caracal (02:19-02:21) 12Draganesti Olt (02:35-02:36) 13Rosiori Nord (03:05-03:07) 14Videle (03:57-03:58) 15Bucuresti Nord (04:45-04:45)
Rapid 361 21:15 pm 1Stamora M (20:02-20:02) 2Timisoara Nord (20:57-21:15) 3Lugoj (21:57-21:59) 4Caransebes (22:26-22:28) 5Baile Herculane (23:58-23:59) 6Orsova (00:19-00:21) 7Drobeta Turnu Severin (00:50-00:52) 8Filiasi (02:01-02:03) 9Craiova (02:28-02:40) 10Caracal (03:17-03:18) 11Rosiori Nord (03:58-04:00) 12Videle (04:49-04:50) 13Bucuresti Nord (05:37-05:37)
Rapid 696 22:40 pm 1Timisoara Nord (22:40-22:40) 2Lugoj (23:31-23:33) 3Caransebes (00:02-00:18) 4Baile Herculane (01:41-01:42) 5Drobeta Turnu Severin (02:38-02:48) 6Balota (03:14-03:25) 7Craiova (04:33-04:42) 8Caracal (05:19-05:20) 9Rosiori Nord (06:00-06:01) 10Videle (06:51-06:52) 11Bucuresti Nord (07:40-07:40)
Accelerat 1692 05:05 am 1Timisoara Nord (05:05-05:05) 2Lugoj (05:56-05:57) 3Caransebes (06:26-06:28) 4Baile Herculane (07:49-07:51) 5Orsova (08:12-08:13) 6Drobeta Turnu Severin (08:42-08:45) 7Balota (09:12-09:13) 8Strehaia hc (09:44-09:45) 9Filiasi (10:08-10:10) 10Craiova (10:35-10:42) 11Caracal (11:19-11:21) 12Draganesti Olt (11:35-11:36) 13Rosiori Nord (12:04-12:06) 14Videle (12:55-12:57) 15Bucuresti Nord (13:44-13:44)
IC 592 06:30 am 1Timisoara Nord (06:30-06:30) 2Lugoj (07:12-07:14) 3Caransebes (07:41-07:43) 4Baile Herculane (09:03-09:05) 5Orsova (09:25-09:27) 6Drobeta Turnu Severin (09:56-09:58) 7Strehaia hc (10:52-10:53) 8Filiasi (11:16-11:17) 9Craiova (11:42-11:48) 10Caracal (12:25-12:26) 11Rosiori Nord (13:06-13:08) 12Videle (13:57-13:58) 13Bucuresti Nord (14:45-14:45)
Rapid 694 13:45 pm 1Timisoara Nord (13:45-13:45) 2Lugoj (14:34-14:36) 3Caransebes (15:03-15:05) 4Baile Herculane (16:26-16:28) 5Orsova (16:47-16:49) 6Drobeta Turnu Severin (17:17-17:20) 7Balota (17:52-17:53) 8Strehaia hc (18:17-18:18) 9Filiasi (18:40-18:42) 10Craiova (19:07-19:15) 11Caracal (19:52-19:54) 12Rosiori Nord (20:34-20:36) 13Videle (21:25-21:27) 14Bucuresti Nord (22:14-22:14)
IC 594 16:00 pm 1Timisoara Nord (16:00-16:00) 2Lugoj (16:42-16:44) 3Caransebes (17:11-17:13) 4Baile Herculane (18:34-18:36) 5Drobeta Turnu Severin (19:22-19:24) 6Craiova (20:55-21:01) 7Caracal (21:38-21:40) 8Rosiori Nord (22:20-22:22) 9Bucuresti Nord (23:58-23:58)
Personal 9192 14:18 pm 1Timisoara Nord (14:18-14:18) 2Timisoara Est (14:24-14:25) 3Remetea Mare (14:34-14:38) 4Izvin hc (14:45-14:46) 5Recas (14:50-14:51) 6Sustra hc (14:57-14:58) 7Topolovat (15:02-15:03) 8Chizatau (15:09-15:10) 9Belint (15:14-15:15) 10Jabar Hm (15:20-15:21) 11Lugoj (15:30-15:35) 12Tapia Hm (15:41-15:42) 13Gavojdia (15:47-15:48) 14Jena Hm (15:54-15:55) 15Sacu hc (15:59-16:00) 16Cavaran (16:06-16:07) 17Zagujeni (16:16-16:17) 18Tibiscu h (16:21-16:22) 19Caransebes (16:28-16:35) 20Caransebes hc (16:37-16:38) 21Balta Sarata (16:42-16:43) 22Valea Timisului (16:47-16:48) 23Petrosnita hc (16:51-16:52) 24Valisoara Hm (16:55-16:56) 25Slatina Timis (17:03-17:04) 26Armenis (17:12-17:13) 27Teregova (17:24-17:28) 28Poarta (17:39-18:00) 29Luncavita h (18:06-18:07) 30Domasnea Cornea Hm (18:13-18:14) 31Cornea hc (18:19-18:20) 32Crusovat (18:26-18:27) 33Iablanita (18:37-18:50) 34Mehadia (18:58-18:59) 35Mehadia Noua Hm (19:03-19:04) 36Baile Herculane (19:07-19:08) 37Toplet (19:17-19:18) 38Valea Cernei (19:24-19:29) 39Orsova (19:38-19:39) 40Santier Naval h (19:42-19:43) 41Ilovita h (19:49-19:50) 42Virciorova Hm (19:55-19:56) 43Jidostita h (20:01-20:02) 44Gura Vaii (20:06-20:10) 45Dinamica h (20:18-20:19) 46Drobeta Turnu Severin (20:26-20:26)
Accelerat 1761 16:56 pm 1Timisoara Nord (16:56-16:56) 2Recas (17:15-17:16) 3Lugoj (17:40-17:41) 4Caransebes (18:08-18:16) 5Brebu (18:38-18:39) 6Resita Nord (19:00-19:01) 7Resita Sud (19:10-19:10)
Personal 9578 22:45 pm 1Timisoara Nord (22:45-22:45) 2Timisoara Est (22:51-22:52) 3Ghiroda (22:57-22:58) 4Remetea Mare (23:03-23:04) 5Izvin hc (23:10-23:11) 6Recas (23:14-23:40) 7Sustra hc (23:45-23:46) 8Topolovat (23:50-23:51) 9Chizatau (23:57-23:58) 10Belint (00:02-00:03) 11Jabar Hm (00:08-00:09) 12Lugoj (00:18-00:19) 13Tapia Hm (00:25-00:26) 14Gavojdia (00:31-00:32) 15Jena Hm (00:38-00:39) 16Sacu hc (00:43-00:44) 17Cavaran (00:50-00:51) 18Zagujeni (00:58-00:59) 19Tibiscu h (01:03-01:04) 20Caransebes (01:10-01:10)
Personal 9570 03:47 am 1Timisoara Nord (03:47-03:47) 2Timisoara Est (03:53-03:54) 3Ghiroda (03:59-04:00) 4Remetea Mare (04:05-04:09) 5Izvin hc (04:16-04:17) 6Recas (04:20-04:21) 7Sustra hc (04:27-04:28) 8Topolovat (04:32-04:33) 9Chizatau (04:39-04:40) 10Belint (04:44-04:50) 11Jabar Hm (04:55-04:56) 12Lugoj (05:06-05:07) 13Tapia Hm (05:13-05:14) 14Gavojdia (05:19-05:20) 15Jena Hm (05:26-05:27) 16Sacu hc (05:31-05:32) 17Cavaran (05:38-05:39) 18Zagujeni (05:46-05:47) 19Tibiscu h (05:51-05:52) 20Caransebes (05:58-05:58)
Personal 9572 07:36 am 1Timisoara Nord (07:36-07:36) 2Timisoara Est (07:42-07:43) 3Ghiroda (07:48-07:49) 4Remetea Mare (07:54-07:59) 5Izvin hc (08:06-08:07) 6Recas (08:10-08:11) 7Sustra hc (08:17-08:18) 8Topolovat (08:22-08:23) 9Chizatau (08:29-08:30) 10Belint (08:34-08:35) 11Jabar Hm (08:40-08:54) 12Lugoj (09:03-09:04) 13Tapia Hm (09:10-09:11) 14Gavojdia (09:16-09:17) 15Jena Hm (09:23-09:24) 16Sacu hc (09:28-09:29) 17Cavaran (09:35-09:36) 18Zagujeni (09:43-09:44) 19Tibiscu h (09:48-09:49) 20Caransebes (09:55-09:55)
Personal 9574 16:06 pm 1Timisoara Nord (16:06-16:06) 2Timisoara Est (16:12-16:13) 3Ghiroda (16:18-16:19) 4Remetea Mare (16:24-16:25) 5Izvin hc (16:32-16:33) 6Recas (16:36-16:37) 7Sustra hc (16:43-16:44) 8Topolovat (16:48-16:49) 9Chizatau (16:55-16:56) 10Belint (17:00-17:01) 11Jabar Hm (17:06-17:15) 12Lugoj (17:24-17:25) 13Tapia Hm (17:31-17:32) 14Gavojdia (17:37-17:38) 15Jena Hm (17:44-17:55) 16Sacu hc (17:59-18:00) 17Cavaran (18:06-18:07) 18Zagujeni (18:14-18:20) 19Tibiscu h (18:24-18:25) 20Caransebes (18:31-18:31)
Personal 9576 19:26 pm 1Timisoara Nord (19:26-19:26) 2Timisoara Est (19:32-19:33) 3Ghiroda (19:37-19:38) 4Remetea Mare (19:43-19:44) 5Izvin hc (19:50-19:51) 6Recas (19:54-19:55) 7Sustra hc (20:00-20:01) 8Topolovat (20:05-20:06) 9Chizatau (20:12-20:13) 10Belint (20:17-20:18) 11Jabar Hm (20:23-20:37) 12Lugoj (20:46-20:47) 13Tapia Hm (20:53-20:54) 14Gavojdia (20:59-21:10) 15Jena Hm (21:16-21:17) 16Sacu hc (21:21-21:22) 17Cavaran (21:28-21:29) 18Zagujeni (21:36-21:37) 19Tibiscu h (21:41-21:42) 20Caransebes (21:48-21:48)
Accelerat 1812 05:09 am 1Timisoara Nord (05:09-05:09) 2Buzias (05:55-05:56) 3Lugoj (06:40-06:42) 4Faget (07:23-07:35) 5Dobra (08:12-08:13) 6Ilia (08:23-08:24) 7Deva (08:46-08:48) 8Simeria (08:58-09:00) 9Orastie (09:16-09:17) 10Sibot (09:30-09:31) 11Vintu de Jos (09:48-09:48)
Accelerat 1624 08:11 am 1Timisoara Nord (08:11-08:11) 2Buzias (08:59-09:01) 3Lugoj (09:43-09:45) 4Faget (10:27-10:28) 5Margina (10:36-10:37) 6Ilia (11:20-11:21) 7Deva (11:44-11:46) 8Simeria (11:57-11:59) 9Orastie (12:16-12:17) 10Sibot (12:31-12:32) 11Vintu de Jos (12:49-12:57) 12Sebes Alba (13:09-13:10) 13Saliste (14:09-14:10) 14Sibiu (14:43-14:43)
Accelerat 1814 15:50 pm 1Timisoara Nord (15:50-15:50) 2Buzias (16:36-16:37) 3Lugoj (17:19-17:21) 4Faget (18:02-18:03) 5Dobra (18:41-18:42) 6Ilia (18:52-18:53) 7Deva (19:15-19:17) 8Simeria (19:27-19:29) 9Orastie (19:46-19:48) 10Sibot (20:01-20:02) 11Vintu de Jos (20:19-20:29) 12Sebes Alba (20:40-20:41) 13Saliste (21:39-21:40) 14Sibiu (22:12-22:12)
Accelerat 1838 17:38 pm 1Timisoara Nord (17:38-17:38) 2Buzias (18:25-18:27) 3Lugoj (19:09-19:11) 4Manastur (19:46-19:48) 5Faget (19:57-19:58) 6Margina (20:06-20:07) 7Ilia (20:50-20:52) 8Deva (21:15-21:18) 9Simeria (21:29-21:44) 10Orastie (22:02-22:04) 11Sibot (22:18-22:19) 12Vintu de Jos (22:34-22:35) 13Alba Iulia (22:45-22:49) 14Teius (23:10-23:15) 15Aiud (23:25-23:27) 16Razboieni (23:47-23:49) 17Cimpia Turzii (00:04-00:06) 18Cluj Napoca (01:03-01:15) 19Gherla (02:02-02:03) 20Dej Calatori (02:19-02:21) 21Beclean pe Somes (02:44-02:45) 22Salva (03:07-03:08) 23Nasaud (03:15-03:16) 24Ilva Mica (03:40-03:42) 25Lunca Ilvei (04:15-04:16) 26Floreni (04:51-04:52) 27Vatra Dornei Bai h (05:06-05:07) 28Vatra Dornei (05:14-05:15) 29Iacobeni (05:28-05:29) 30Mestecanis (05:39-05:40) 31Pojorita (06:02-06:03) 32Cimpulung Moldovenesc (06:13-06:14) 33Cimpulung Est (06:19-06:20) 34Vama (06:33-06:34) 35Frasin (06:45-06:46) 36Gura Humorului Oras (06:55-06:56) 37Suceava (07:45-08:00) 38Veresti (08:10-08:11) 39Dolhasca (08:29-08:30) 40Pascani (08:50-08:52) 41Tirgu Frumos (09:19-09:20) 42Iasi (09:57-09:57)
Personal 2232 04:30 am 1Timisoara Nord (04:30-04:30) 2Timisoara Est (04:37-04:38) 3Viile Giarmata hc (04:45-04:46) 4Giarmata (04:52-05:12) 5Cerneteaz hc (05:16-05:17) 6Pischia (05:26-05:27) 7Bencei hc (05:33-05:34) 8Fibis hc (05:40-05:41) 9Remetea Mica (05:47-05:54) 10Sarlota H (05:59-06:00) 11Alius H (06:16-06:17) 12Zabrani (06:28-06:29) 13Neudorf hc (06:36-06:37) 14Radna (06:50-06:50)
Personal 2234 07:26 am 1Timisoara Nord (07:26-07:26) 2Timisoara Est (07:33-07:34) 3Viile Giarmata hc (07:41-07:42) 4Giarmata (07:48-07:49) 5Cerneteaz hc (07:53-07:54) 6Pischia (08:03-08:04) 7Bencei hc (08:10-08:11) 8Fibis hc (08:17-08:18) 9Remetea Mica (08:24-08:25) 10Sarlota H (08:32-08:33) 11Gomila hc (08:42-08:43) 12Alius H (08:50-08:51) 13Zabrani (09:01-09:02) 14Neudorf hc (09:08-09:09) 15Radna (09:22-09:22)
Personal 2236 14:32 pm 1Timisoara Nord (14:32-14:32) 2Timisoara Est (14:39-14:41) 3Viile Giarmata hc (14:48-14:49) 4Giarmata (14:55-14:56) 5Cerneteaz hc (15:00-15:01) 6Pischia (15:10-15:11) 7Bencei hc (15:18-15:19) 8Fibis hc (15:25-15:26) 9Remetea Mica (15:32-15:32)
Personal 2238 16:10 pm 1Timisoara Nord (16:10-16:10) 2Timisoara Est (16:17-16:18) 3Viile Giarmata hc (16:24-16:25) 4Giarmata (16:31-16:32) 5Cerneteaz hc (16:35-16:36) 6Pischia (16:44-16:45) 7Bencei hc (16:51-16:52) 8Fibis hc (16:57-16:58) 9Remetea Mica (17:03-17:04) 10Sarlota H (17:09-17:10) 11Gomila hc (17:18-17:19) 12Alius H (17:28-17:29) 13Zabrani (17:39-17:40) 14Neudorf hc (17:46-17:47) 15Radna (17:59-17:59)
Personal 2240 19:48 pm 1Timisoara Nord (19:48-19:48) 2Timisoara Est (19:55-19:57) 3Viile Giarmata hc (20:04-20:05) 4Giarmata (20:11-20:12) 5Cerneteaz hc (20:15-20:16) 6Pischia (20:25-20:26) 7Bencei hc (20:33-20:34) 8Fibis hc (20:39-20:40) 9Remetea Mica (20:46-20:47) 10Sarlota H (20:54-20:55) 11Gomila hc (21:04-21:05) 12Alius H (21:11-21:12) 13Zabrani (21:21-21:22) 14Neudorf hc (21:29-21:30) 15Radna (21:43-21:43)
Personal 2613 00:15 am 1Timisoara Nord (00:15-00:15) 2Ronat Triaj Gr. D (00:22-00:23) 3Sinandrei (00:29-00:30) 4Baile Calacea (00:36-00:37) 5Ortisoara (00:45-00:46) 6Vinga (00:51-00:52) 7Sag Hm (00:58-00:59) 8Valea Viilor Hm (01:03-01:04) 9Aradu Nou (01:12-01:13) 10Arad (01:20-01:20)
Personal 2601 04:33 am 1Timisoara Nord (04:33-04:33) 2Ronat Triaj Gr. D (04:39-04:40) 3Sinandrei (04:49-04:50) 4Baile Calacea (04:56-04:57) 5Ortisoara (05:05-05:17) 6Vinga (05:22-05:23) 7Sag Hm (05:29-05:30) 8Valea Viilor Hm (05:34-05:35) 9Aradu Nou (05:43-05:44) 10Arad (05:51-05:51)
Personal 3113 05:25 am 1Timisoara Nord (05:25-05:25) 2Ronat Triaj Gr. D (05:36-05:39) 3Sinandrei (05:47-05:48) 4Baile Calacea (05:54-05:55) 5Ortisoara (06:04-06:05) 6Vinga (06:11-06:19) 7Sag Hm (06:25-06:26) 8Valea Viilor Hm (06:30-06:31) 9Aradu Nou (06:39-06:41) 10Arad (06:48-07:02) 11Utvinisu Nou Hm (07:13-07:14) 12Utvinis hc (07:18-07:19) 13Zimandu Nou hc (07:23-07:24) 14Sintana (07:35-07:36) 15Comlaus hc (07:39-07:40) 16Simand (07:47-07:57) 17Nadab (08:04-08:05) 18Chisineu Cris (08:11-08:35) 19Zerind (08:42-08:50) 20Tamasda (08:56-08:57) 21Boiu Bihor hc (09:01-09:02) 22Ciumeghiu (09:10-09:15) 23Salonta (09:27-09:28) 24Madaras Bihor hc (09:33-09:34) 25Cefa (09:42-09:43) 26Gepiu hc (09:48-09:49) 27Les Bihor Hm (09:56-10:03) 28Oradea Vest (10:14-10:15) 29Oradea (10:25-10:25)
Rapid 732 05:50 am 1Timisoara Nord (05:50-05:50) 2Arad (06:38-06:42) 3Sintana (07:11-07:15) 4Salonta (08:05-08:07) 5Oradea (08:44-08:47) 6Huedin (10:36-10:37) 7Cluj Napoca (11:30-11:30)
Personal 9587 06:18 am 1Timisoara Nord (06:18-06:18) 2Sacalaz (06:31-06:57) 3Beregsau (07:05-07:06) 4Carpinis (07:14-07:15) 5Clarii Vii hc (07:24-07:25) 6Jimbolia (07:32-07:32)
Accelerat 1834 06:23 am 1Timisoara Nord (06:23-06:23) 2Arad (07:18-07:33) 3Sintana (08:02-08:03) 4Chisineu Cris (08:23-08:24) 5Ciumeghiu (08:47-08:48) 6Salonta (08:59-09:00) 7Oradea (09:38-09:42) 8Alesd (10:18-10:20) 9Ciucea (11:06-11:07) 10Huedin (11:31-11:33) 11Aghires (12:02-12:03) 12Cluj Napoca (12:30-12:43) 13Gherla (13:30-13:31) 14Dej Calatori (13:47-13:49) 15Beclean pe Somes (14:12-14:14) 16Salva (14:36-14:37) 17Nasaud (14:44-14:46) 18Ilva Mica (15:08-15:10) 19Lunca Ilvei (15:44-15:45) 20Floreni (16:20-16:21) 21Vatra Dornei Bai h (16:35-16:37) 22Vatra Dornei (16:44-16:46) 23Iacobeni (17:00-17:01) 24Mestecanis (17:11-17:12) 25Pojorita (17:34-17:35) 26Cimpulung Moldovenesc (17:45-17:46) 27Cimpulung Est (17:52-17:54) 28Vama (18:07-18:08) 29Frasin (18:19-18:20) 30Gura Humorului Oras (18:29-18:30) 31Suceava (19:25-19:34) 32Veresti (19:44-19:45) 33Dolhasca (20:03-20:04) 34Pascani (20:24-20:27) 35Tirgu Frumos (20:54-20:55) 36Iasi (21:32-21:32)
Personal 9661 06:39 am 1Timisoara Nord (06:39-06:39) 2Timisoara Sud (06:49-06:50) 3Timisoara C.E.T. (06:54-06:55) 4Timiseni (07:02-07:03) 5Padureni Timis Hm (07:11-07:12) 6Jebel (07:19-07:22) 7Voiteni (07:33-07:34) 8Deta (07:44-07:45) 9Denta hc (07:51-07:52) 10Stamora M (08:02-08:02)
Rapid 78 06:54 am 1Timisoara Nord (06:54-06:54) 2Arad (07:41-07:43) 3Curtici (08:02-08:02)
Personal 9614 07:03 am 1Timisoara Nord (07:03-07:03) 2Timisoara Sud (07:13-07:14) 3Giroc hc (07:17-07:18) 4Semenic Hm (07:21-07:22) 5Urseni hc (07:27-07:28) 6Uliuc hc (07:35-07:36) 7Sacosu Mic (07:45-07:46) 8Cheveres hc (07:52-07:53) 9Bacova hc (07:58-07:59) 10Buzias (08:05-08:06) 11Capat H (08:16-08:17) 12Sinia (08:24-08:46) 13Boldur H (08:55-08:56) 14Lugoj (09:14-09:14)
Accelerat 1945 07:30 am 1Timisoara Nord (07:30-07:30) 2Aradu Nou (08:24-08:25) 3Arad (08:32-08:36) 4Sintana (09:05-09:06) 5Nadab (09:21-09:22) 6Chisineu Cris (09:28-09:29) 7Ciumeghiu (09:51-09:52) 8Salonta (10:03-10:04) 9Oradea (10:43-10:43)
Personal 9589 08:00 am 1Timisoara Nord (08:00-08:00) 2Sacalaz (08:13-08:14) 3Beregsau (08:22-08:23) 4Carpinis (08:31-08:36) 5Clarii Vii hc (08:44-08:45) 6Jimbolia (08:52-08:52)
Personal 2603 08:16 am 1Timisoara Nord (08:16-08:16) 2Ronat Triaj Gr. D (08:25-08:26) 3Sinandrei (08:32-08:33) 4Baile Calacea (08:39-08:40) 5Ortisoara (08:48-08:49) 6Vinga (08:54-08:59) 7Sag Hm (09:05-09:06) 8Valea Viilor Hm (09:11-09:12) 9Aradu Nou (09:20-09:21) 10Arad (09:28-09:28)
Personal 9616 13:01 pm 1Timisoara Nord (13:01-13:01) 2Timisoara Sud (13:11-13:12) 3Giroc hc (13:16-13:17) 4Semenic Hm (13:20-13:21) 5Urseni hc (13:27-13:28) 6Uliuc hc (13:35-13:36) 7Sacosu Mic (13:46-13:47) 8Cheveres hc (13:53-13:54) 9Bacova hc (13:59-14:00) 10Buzias (14:06-14:08) 11Capat H (14:19-14:20) 12Sinia (14:27-14:28) 13Boldur H (14:37-14:38) 14Lugoj (14:56-14:56)
Personal 2605 13:05 pm 1Timisoara Nord (13:05-13:05) 2Ronat Triaj Gr. D (13:16-13:17) 3Sinandrei (13:23-13:24) 4Baile Calacea (13:30-13:31) 5Ortisoara (13:39-13:40) 6Vinga (13:45-13:46) 7Sag Hm (13:52-13:53) 8Valea Viilor Hm (13:58-13:59) 9Aradu Nou (14:07-14:08) 10Arad (14:15-14:15)
Personal 9591 13:28 pm 1Timisoara Nord (13:28-13:28) 2Sacalaz (13:41-13:42) 3Beregsau (13:50-13:51) 4Carpinis (13:59-14:00) 5Clarii Vii hc (14:08-14:09) 6Jimbolia (14:16-14:16)
Personal 2028 13:47 pm 1Timisoara Nord (13:47-13:47) 2Ronat Triaj Gr. D (13:57-13:58) 3Sinandrei (14:04-14:05) 4Baile Calacea (14:11-14:17) 5Ortisoara (14:25-14:26) 6Vinga (14:31-14:32) 7Sag Hm (14:38-14:39) 8Valea Viilor Hm (14:44-14:45) 9Aradu Nou (14:53-14:54) 10Arad (15:01-15:20) 11Radna (15:51-15:52) 12Birzava (16:12-16:13) 13Varadia (16:25-16:26) 14Savirsin (16:34-16:35) 15Zam (16:49-16:50) 16Ilia (17:10-17:11) 17Deva (17:33-17:35) 18Simeria (17:46-17:52) 19Simeria Triaj (17:58-17:59) 20Calan (18:09-18:10) 21Subcetate (18:25-18:26) 22Pui (18:45-18:46) 23Livadia hc (18:53-18:54) 24Baru Mare hc (19:04-19:05) 25Petrosani (19:52-19:52)
Personal 9593 14:16 pm 1Timisoara Nord (14:16-14:16) 2Sacalaz (14:29-14:30) 3Beregsau (14:38-14:39) 4Carpinis (14:47-15:07) 5Clarii Vii hc (15:16-15:17) 6Jimbolia (15:24-15:24)
Personal 9663 14:30 pm 1Timisoara Nord (14:30-14:30) 2Timisoara Sud (14:40-14:41) 3Timisoara C.E.T. (14:45-14:46) 4Timiseni (14:53-14:54) 5Padureni Timis Hm (15:02-15:03) 6Jebel (15:09-15:10) 7Voiteni (15:21-15:22) 8Deta (15:32-15:33) 9Denta hc (15:40-15:41) 10Stamora M (15:51-15:51)
Accelerat 1766 15:00 pm 1Timisoara Nord (15:00-15:00) 2Aradu Nou (15:46-15:47) 3Radna (16:25-16:26) 4Savirsin (17:03-17:04) 5Ilia (17:36-17:37) 6Deva (18:00-18:02) 7Simeria (18:13-18:15) 8Orastie (18:32-18:33) 9Sibot (18:48-18:49) 10Vintu de Jos (19:06-19:07) 11Alba Iulia (19:17-19:19) 12Teius (19:40-19:42) 13Aiud (19:52-19:54) 14Razboieni (20:16-20:17) 15Cimpia Turzii (20:34-20:35) 16Cluj Napoca (21:32-21:44) 17Gherla (22:30-22:31) 18Dej Calatori (22:47-22:50) 19Beclean pe Somes (23:13-23:15) 20Salva (23:37-23:38) 21Nasaud (23:45-23:46) 22Ilva Mica (00:07-00:09) 23Lunca Ilvei (00:43-00:44) 24Vatra Dornei Bai h (01:31-01:32) 25Vatra Dornei (01:39-01:40) 26Iacobeni (01:54-01:55) 27Mestecanis (02:05-02:06) 28Pojorita (02:28-02:29) 29Cimpulung Moldovenesc (02:39-02:40) 30Cimpulung Est (02:46-02:48) 31Vama (03:01-03:02) 32Frasin (03:13-03:14) 33Gura Humorului Oras (03:22-03:23) 34Suceava Nord (04:11-04:33) 35Suceava (04:38-04:41) 36Veresti (04:51-04:52) 37Dolhasca (05:09-05:10) 38Pascani (05:30-05:34) 39Tirgu Frumos (06:01-06:02) 40Iasi (06:39-06:39)
Personal 2607 16:01 pm 1Timisoara Nord (16:01-16:01) 2Ronat Triaj Gr. D (16:13-16:20) 3Sinandrei (16:26-16:27) 4Baile Calacea (16:33-16:34) 5Ortisoara (16:42-16:43) 6Vinga (16:48-16:49) 7Sag Hm (16:55-16:56) 8Valea Viilor Hm (17:00-17:01) 9Aradu Nou (17:09-17:10) 10Arad (17:17-17:17)
Personal 9595 16:05 pm 1Timisoara Nord (16:05-16:05) 2Sacalaz (16:18-16:19) 3Beregsau (16:26-16:27) 4Carpinis (16:35-16:36) 5Clarii Vii hc (16:44-16:45) 6Jimbolia (16:52-16:52)
Personal 9618 16:08 pm 1Timisoara Nord (16:08-16:08) 2Timisoara Sud (16:18-16:19) 3Giroc hc (16:23-16:24) 4Semenic Hm (16:27-16:28) 5Urseni hc (16:34-16:35) 6Uliuc hc (16:43-16:44) 7Sacosu Mic (16:54-17:14) 8Cheveres hc (17:20-17:21) 9Bacova hc (17:26-17:27) 10Buzias (17:33-17:35) 11Capat H (17:46-17:47) 12Sinia (17:54-17:55) 13Boldur H (18:04-18:05) 14Lugoj (18:23-18:23)
Accelerat 1743 16:10 pm 1Timisoara Nord (16:10-16:10) 2Aradu Nou (16:52-16:54) 3Arad (17:01-17:06) 4Sintana (17:35-17:37) 5Chisineu Cris (17:56-17:57) 6Ciumeghiu (18:19-18:20) 7Salonta (18:30-18:31) 8Oradea (19:15-19:22) 9Sacuieni Bihor (20:05-20:06) 10Valea lui Mihai (20:28-20:29) 11Carei (20:56-20:57) 12Satu Mare (21:31-21:42) 13Seini (22:27-22:28) 14Baia Mare (23:05-23:05)
Personal 9665 16:17 pm 1Timisoara Nord (16:17-16:17) 2Timisoara Sud (16:27-16:28) 3Timisoara C.E.T. (16:32-16:33) 4Timiseni (16:40-16:41) 5Padureni Timis Hm (16:49-16:50) 6Jebel (16:57-17:02) 7Voiteni (17:13-17:21) 8Deta (17:31-17:32) 9Denta hc (17:39-17:40) 10Stamora M (17:50-17:50)
Rapid 74 16:54 pm 1Timisoara Nord (16:54-16:54) 2Arad (17:41-17:43) 3Curtici (18:02-18:02)
Personal 2609 17:41 pm 1Timisoara Nord (17:41-17:41) 2Ronat Triaj Gr. D (17:50-17:51) 3Sinandrei (17:57-17:58) 4Baile Calacea (18:04-18:05) 5Ortisoara (18:13-18:14) 6Vinga (18:19-18:20) 7Sag Hm (18:26-18:27) 8Valea Viilor Hm (18:31-18:32) 9Aradu Nou (18:40-18:41) 10Arad (18:48-18:48)
Personal 9667 19:15 pm 1Timisoara Nord (19:15-19:15) 2Timisoara Sud (19:25-19:26) 3Timisoara C.E.T. (19:30-19:31) 4Timiseni (19:38-19:39) 5Padureni Timis Hm (19:47-19:48) 6Jebel (19:54-19:55) 7Voiteni (20:06-20:27) 8Deta (20:37-20:38) 9Denta hc (20:45-20:46) 10Stamora M (20:56-20:56)
Personal 9620 19:24 pm 1Timisoara Nord (19:24-19:24) 2Timisoara Sud (19:34-19:35) 3Giroc hc (19:39-19:40) 4Semenic Hm (19:43-19:44) 5Urseni hc (19:50-19:51) 6Uliuc hc (19:59-20:00) 7Sacosu Mic (20:10-20:11) 8Cheveres hc (20:17-20:18) 9Bacova hc (20:23-20:24) 10Buzias (20:30-20:58) 11Capat H (21:09-21:10) 12Sinia (21:17-21:45) 13Boldur H (21:54-21:55) 14Lugoj (22:13-22:13)
Personal 9597 19:30 pm 1Timisoara Nord (19:30-19:30) 2Sacalaz (19:43-19:44) 3Beregsau (19:52-19:53) 4Carpinis (20:01-20:20) 5Clarii Vii hc (20:28-20:29) 6Jimbolia (20:36-20:36)
Personal 2611 19:42 pm 1Timisoara Nord (19:42-19:42) 2Ronat Triaj Gr. D (19:54-19:55) 3Sinandrei (20:01-20:05) 4Baile Calacea (20:11-20:12) 5Ortisoara (20:20-20:21) 6Vinga (20:26-20:38) 7Sag Hm (20:44-20:45) 8Valea Viilor Hm (20:49-20:50) 9Aradu Nou (20:58-21:02) 10Arad (21:09-21:09)
Accelerat 1923 23:10 pm 1Timisoara Nord (23:10-23:10) 2Arad (23:59-00:14) 3Radna (00:42-00:44) 4Savirsin (01:21-01:22) 5Ilia (01:54-01:55) 6Deva (02:18-02:20) 7Simeria (02:31-02:33) 8Orastie (02:50-02:51) 9Sibot (03:06-03:09) 10Vintu de Jos (03:24-03:25) 11Alba Iulia (03:35-03:37) 12Teius (03:58-04:01) 13Aiud (04:11-04:13) 14Razboieni (04:33-04:34) 15Cimpia Turzii (04:49-04:50) 16Cluj Napoca (05:46-06:01) 17Gherla (06:48-06:49) 18Dej Calatori (07:06-07:08) 19Beclean pe Somes (07:32-07:33) 20Salva (07:57-08:15) 21Cosbuc (08:30-08:31) 22Telciu Hm (08:42-08:43) 23Fiad Hm (09:05-09:06) 24Romuli Hm (09:16-09:17) 25Dealu Stefanitei (09:26-09:27) 26Sacel (09:38-09:39) 27Iza Hm (09:49-09:50) 28Viseu de Jos (10:04-10:06) 29Leordina (10:23-10:24) 30Petrova Hm (10:35-10:36) 31Viseu Bistra hc (10:44-10:45) 32Valea Viseului (10:58-11:13) 33Lunca la Tisa hc (11:33-11:34) 34Bocicoi (11:40-11:41) 35Sighetu Marmatiei (11:57-11:57)
Personal 9599 23:40 pm 1Timisoara Nord (23:40-23:40) 2Sacalaz (23:53-23:54) 3Beregsau (00:02-00:03) 4Carpinis (00:11-00:12) 5Clarii Vii hc (00:21-00:22) 6Jimbolia (00:29-00:29)

Ograda Vesela
Ce va oferim pe BileteTren.ro?


Mersul trenurilor 2014

Va punem la dispozitie toate informatiile legate de cursele interne CFR;

Alegeti ruta (oras plecare / oras sosire) si va oferim lista tuturor trenurilor care opereaza;

Va oferim:
Tipul trenului - Rapid, Accelerat, Personal
Numarul trenului folosit de CFR pentru identificare
Ruta folosita si orarul detaliat
Distanta parcursa in kilometrii
Pretul si serviciile oferite de CFR

Consultati serviciile specializate de informatii din statiile si agentiile de voiaj pentru confirmarea validitatii datelor.

Informatiile prezentate au un caracter pur orientativ

Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii

 

Cauta rute de tren pe telefonul tau mobil AICI