Plecari Trenuri Strehaia hc Bilete tren

Calatoreste cu trenul - rute, legaturi si preturi
Versiune mobil Despre noi Siteuri partenere Contact
mersul trenurilor la zi
calator prin romania
ACASA INFORMATII TREN PLECARI-SOSIRI STATII CFR AGENTII DE VOIAJ CFR TRANSPORT ANIMALE CONTACT
Alege ruta Informatii Tren Plecari Sosiri
Plecare    
Mersul trenurilor la zi STIRI: Modificari in circulatia trenurilor de persoane pe unele rute din Judetul Suceava Citeste stirea
Trenuri care pleaca din gara Strehaia hc  
Trenuri care sosesc in gara Strehaia hc     - INAPOI -
Rang Tren Ora plecari Traseu
Rapid 791 09:34 am 1Bucuresti Nord (05:45-05:45) 2Videle (06:29-06:31) 3Rosiori Nord (07:20-07:22) 4Caracal (08:03-08:05) 5Craiova (08:48-08:50) 6Filiasi (09:12-09:14) 7Strehaia hc (09:33-09:34) 8Balota (10:00-10:02) 9Drobeta Turnu Severin (10:35-10:35)
Accelerat 1691 14:45 pm 1Bucuresti Nord (10:45-10:45) 2Videle (11:30-11:32) 3Rosiori Nord (12:21-12:23) 4Draganesti Olt (12:51-12:52) 5Caracal (13:07-13:09) 6Craiova (13:52-14:00) 7Filiasi (14:22-14:24) 8Strehaia hc (14:44-14:45) 9Balota (15:20-15:21) 10Drobeta Turnu Severin (15:47-15:49) 11Orsova (16:16-16:18) 12Baile Herculane (16:44-16:45) 13Caransebes (18:11-18:13) 14Lugoj (18:41-18:43) 15Timisoara Nord (19:25-19:25)
Rapid 693 16:48 pm 1Bucuresti Nord (12:45-12:45) 2Videle (13:30-13:31) 3Rosiori Nord (14:27-14:29) 4Caracal (15:10-15:12) 5Craiova (15:55-16:02) 6Filiasi (16:24-16:26) 7Strehaia hc (16:46-16:48) 8Balota (17:15-17:16) 9Drobeta Turnu Severin (17:42-17:44) 10Orsova (18:10-18:11) 11Baile Herculane (18:31-18:37) 12Caransebes (19:59-20:01) 13Lugoj (20:29-20:31) 14Timisoara Nord (21:13-21:13)
Accelerat 1693 23:48 pm 1Bucuresti Nord (19:45-19:45) 2Videle (20:29-20:31) 3Rosiori Nord (21:20-21:22) 4Draganesti Olt (21:50-21:51) 5Caracal (22:06-22:08) 6Craiova (22:51-23:00) 7Filiasi (23:23-23:25) 8Strehaia hc (23:46-23:48) 9Balota (00:16-00:21) 10Drobeta Turnu Severin (00:47-00:51) 11Orsova (01:17-01:18) 12Baile Herculane (01:38-01:44) 13Caransebes (03:07-03:10) 14Lugoj (03:38-03:40) 15Timisoara Nord (04:21-04:21)
Accelerat 1694 00:45 am 1Timisoara Nord (20:05-20:05) 2Lugoj (20:56-20:58) 3Caransebes (21:26-21:28) 4Baile Herculane (23:00-23:01) 5Orsova (23:21-23:22) 6Drobeta Turnu Severin (23:51-23:53) 7Balota (00:19-00:20) 8Strehaia hc (00:44-00:45) 9Filiasi (01:08-01:10) 10Craiova (01:35-01:42) 11Caracal (02:19-02:21) 12Draganesti Olt (02:35-02:36) 13Rosiori Nord (03:05-03:07) 14Videle (03:57-03:58) 15Bucuresti Nord (04:45-04:45)
Accelerat 1692 09:45 am 1Timisoara Nord (05:05-05:05) 2Lugoj (05:56-05:57) 3Caransebes (06:26-06:28) 4Baile Herculane (07:49-07:51) 5Orsova (08:12-08:13) 6Drobeta Turnu Severin (08:42-08:45) 7Balota (09:12-09:13) 8Strehaia hc (09:44-09:45) 9Filiasi (10:08-10:10) 10Craiova (10:35-10:42) 11Caracal (11:19-11:21) 12Draganesti Olt (11:35-11:36) 13Rosiori Nord (12:04-12:06) 14Videle (12:55-12:57) 15Bucuresti Nord (13:44-13:44)
IC 592 10:53 pm 1Timisoara Nord (06:30-06:30) 2Lugoj (07:12-07:14) 3Caransebes (07:41-07:43) 4Baile Herculane (09:03-09:05) 5Orsova (09:25-09:27) 6Drobeta Turnu Severin (09:56-09:58) 7Strehaia hc (10:52-10:53) 8Filiasi (11:16-11:17) 9Craiova (11:42-11:48) 10Caracal (12:25-12:26) 11Rosiori Nord (13:06-13:08) 12Videle (13:57-13:58) 13Bucuresti Nord (14:45-14:45)
Rapid 792 15:15 pm 1Drobeta Turnu Severin (14:22-14:22) 2Balota (14:48-14:49) 3Strehaia hc (15:13-15:15) 4Filiasi (15:38-15:40) 5Craiova (16:05-16:10) 6Caracal (16:48-16:50) 7Rosiori Nord (17:32-17:35) 8Videle (18:26-18:28) 9Bucuresti Nord (19:17-19:17)
Rapid 694 18:18 pm 1Timisoara Nord (13:45-13:45) 2Lugoj (14:34-14:36) 3Caransebes (15:03-15:05) 4Baile Herculane (16:26-16:28) 5Orsova (16:47-16:49) 6Drobeta Turnu Severin (17:17-17:20) 7Balota (17:52-17:53) 8Strehaia hc (18:17-18:18) 9Filiasi (18:40-18:42) 10Craiova (19:07-19:15) 11Caracal (19:52-19:54) 12Rosiori Nord (20:34-20:36) 13Videle (21:25-21:27) 14Bucuresti Nord (22:14-22:14)
Personal 9501 04:54 am 1Craiova (03:30-03:30) 2Craiova Triaj hc (03:34-03:35) 3Cotofeni (03:50-03:51) 4Racari (04:00-04:08) 5Filiasi (04:16-04:18) 6Gura Motrului (04:25-04:26) 7Butoiesti (04:32-04:33) 8Lunca Banului hc (04:39-04:40) 9Strehaia (04:47-04:48) 10Strehaia hc (04:52-04:54) 11Ciochiuta Hm (05:00-05:01) 12Timna (05:08-05:09) 13Igiroasa Hm (05:15-05:16) 14Prunisor (05:22-05:23) 15Girnita Hm (05:29-05:30) 16Balota (05:38-05:39) 17Valea Alba Hm (05:47-05:48) 18Erghevita hc (05:54-05:55) 19Drobeta T.Severin Mf. (06:01-06:02) 20Drobeta T.Severin Est Hm (06:06-06:07) 21Drobeta Turnu Severin (06:16-06:18) 22Dinamica h (06:21-06:22) 23Gura Vaii (06:28-06:29) 24Jidostita h (06:34-06:35) 25Virciorova Hm (06:41-06:42) 26Ilovita h (06:46-06:47) 27Santier Naval h (06:52-06:53) 28Orsova (06:58-06:58)
Personal 9191 14:03 pm 1Craiova (12:40-12:40) 2Craiova Triaj hc (12:44-12:45) 3Cernele (12:48-12:49) 4Isalnita hc (12:54-12:55) 5Isalnita (12:58-12:59) 6Almaj h (13:02-13:03) 7Cotofeni (13:07-13:08) 8Bradesti hc (13:13-13:14) 9Racari (13:18-13:19) 10Canton 282 h (13:22-13:23) 11Filiasi (13:28-13:30) 12Gura Motrului (13:37-13:38) 13Butoiesti (13:43-13:44) 14Lunca Banului hc (13:50-13:51) 15Strehaia (13:58-13:59) 16Strehaia hc (14:02-14:03) 17Ciochiuta Hm (14:09-14:10) 18Timna (14:17-14:18) 19Igiroasa Hm (14:23-14:24) 20Prunisor (14:29-14:30) 21Girnita Hm (14:36-14:37) 22Balota (14:45-14:50) 23Valea Alba Hm (14:57-14:58) 24Erghevita hc (15:03-15:04) 25Drobeta T.Severin Mf. (15:10-15:11) 26Drobeta T.Severin Est Hm (15:15-15:16) 27Drobeta Turnu Severin (15:25-15:25)
Personal 9505 17:44 pm 1Craiova (16:08-16:08) 2Craiova Triaj hc (16:12-16:13) 3Cernele (16:16-16:17) 4Isalnita hc (16:22-16:23) 5Isalnita (16:26-16:27) 6Almaj h (16:32-16:33) 7Cotofeni (16:38-16:39) 8Bradesti hc (16:45-16:46) 9Racari (16:51-16:52) 10Canton 282 h (16:56-16:57) 11Filiasi (17:03-17:05) 12Gura Motrului (17:13-17:14) 13Butoiesti (17:20-17:21) 14Lunca Banului hc (17:28-17:29) 15Strehaia (17:37-17:38) 16Strehaia hc (17:42-17:44) 17Ciochiuta Hm (17:51-17:56) 18Timna (18:05-18:10) 19Igiroasa Hm (18:16-18:17) 20Prunisor (18:23-18:24) 21Girnita Hm (18:31-18:32) 22Balota (18:40-18:41) 23Valea Alba Hm (18:48-18:49) 24Erghevita hc (18:55-18:56) 25Drobeta T.Severin Mf. (19:03-19:04) 26Drobeta T.Severin Est Hm (19:09-19:10) 27Drobeta Turnu Severin (19:19-19:19)
Personal 9194 05:49 am 1Drobeta Turnu Severin (04:25-04:25) 2Drobeta T.Severin Mf. (04:34-04:35) 3Erghevita hc (04:42-04:43) 4Valea Alba Hm (04:50-04:55) 5Balota (05:05-05:06) 6Girnita Hm (05:11-05:12) 7Prunisor (05:19-05:24) 8Igiroasa Hm (05:29-05:30) 9Timna (05:35-05:36) 10Ciochiuta Hm (05:42-05:43) 11Strehaia hc (05:48-05:49) 12Strehaia (05:54-05:55) 13Lunca Banului hc (05:59-06:00) 14Butoiesti (06:06-06:07) 15Gura Motrului (06:13-06:14) 16Filiasi (06:23-06:25) 17Canton 282 h (06:28-06:29) 18Racari (06:34-06:43) 19Bradesti hc (06:48-06:49) 20Cotofeni (06:54-06:55) 21Almaj h (06:59-07:00) 22Isalnita (07:04-07:05) 23Isalnita hc (07:08-07:09) 24Cernele (07:14-07:15) 25Craiova Triaj hc (07:18-07:19) 26Craiova (07:26-07:26)
Personal 9504 18:04 pm 1Orsova (15:47-15:47) 2Santier Naval h (15:49-15:50) 3Ilovita h (15:56-15:57) 4Virciorova Hm (16:01-16:05) 5Gura Vaii (16:15-16:16) 6Dinamica h (16:23-16:24) 7Drobeta Turnu Severin (16:30-16:32) 8Drobeta T.Severin Est Hm (16:37-16:38) 9Drobeta T.Severin Mf. (16:44-16:45) 10Erghevita hc (16:51-16:52) 11Valea Alba Hm (16:59-17:00) 12Balota (17:12-17:17) 13Girnita Hm (17:23-17:24) 14Prunisor (17:32-17:33) 15Igiroasa Hm (17:38-17:39) 16Timna (17:45-17:46) 17Ciochiuta Hm (17:54-17:55) 18Strehaia hc (18:02-18:04) 19Strehaia (18:09-18:10) 20Lunca Banului hc (18:15-18:16) 21Butoiesti (18:23-18:32) 22Gura Motrului (18:38-18:39) 23Filiasi (18:48-18:50) 24Canton 282 h (18:54-18:55) 25Racari (18:59-19:00) 26Bradesti hc (19:06-19:07) 27Cotofeni (19:14-19:15) 28Almaj h (19:19-19:20) 29Isalnita (19:25-19:26) 30Isalnita hc (19:29-19:30) 31Cernele (19:35-19:36) 32Craiova Triaj hc (19:39-19:40) 33Craiova (19:47-19:47)
Personal 9503 09:59 am 1Filiasi (09:22-09:22) 2Gura Motrului (09:30-09:31) 3Butoiesti (09:37-09:38) 4Lunca Banului hc (09:44-09:45) 5Strehaia (09:52-09:53) 6Strehaia hc (09:57-09:59) 7Ciochiuta Hm (10:05-10:06) 8Timna (10:13-10:17) 9Igiroasa Hm (10:22-10:23) 10Prunisor (10:29-10:33) 11Girnita Hm (10:40-10:41) 12Balota (10:49-10:50) 13Valea Alba Hm (10:57-10:58) 14Erghevita hc (11:03-11:04) 15Drobeta T.Severin Mf. (11:10-11:11) 16Drobeta Turnu Severin (11:23-11:35) 17Gura Vaii (11:43-11:44) 18Jidostita h (11:48-11:49) 19Virciorova Hm (11:56-11:57) 20Ilovita h (12:00-12:01) 21Orsova (12:11-12:11)

Ograda Vesela
Ce va oferim pe BileteTren.ro?


Mersul trenurilor 2014

Va punem la dispozitie toate informatiile legate de cursele interne CFR;

Alegeti ruta (oras plecare / oras sosire) si va oferim lista tuturor trenurilor care opereaza;

Va oferim:
Tipul trenului - Rapid, Accelerat, Personal
Numarul trenului folosit de CFR pentru identificare
Ruta folosita si orarul detaliat
Distanta parcursa in kilometrii
Pretul si serviciile oferite de CFR

Consultati serviciile specializate de informatii din statiile si agentiile de voiaj pentru confirmarea validitatii datelor.

Informatiile prezentate au un caracter pur orientativ

Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii

 

Cauta rute de tren pe telefonul tau mobil AICI