Plecari Trenuri Sibiu Bilete tren

Calatoreste cu trenul - rute, legaturi si preturi
Versiune mobil Despre noi Siteuri partenere Contact
mersul trenurilor la zi
calator prin romania
ACASA INFORMATII TREN PLECARI-SOSIRI STATII CFR AGENTII DE VOIAJ CFR TRANSPORT ANIMALE CONTACT
Alege ruta Informatii Tren Plecari Sosiri
Plecare    
Mersul trenurilor la zi STIRI: Modificari in circulatia trenurilor de persoane pe unele rute din Judetul Suceava Citeste stirea
Trenuri care pleaca din gara Sibiu  
Trenuri care sosesc in gara Sibiu     - INAPOI -
Rang Tren Ora plecari Traseu
Accelerat 13232 03:15 am 1Sibiu (03:15-03:15) 2Talmaciu (03:35-03:36) 3Pausa h (04:48-04:49) 4Rimnicu Vilcea (05:10-05:20) 5Govora (05:28-05:29) 6Babeni (05:37-05:38) 7Dragasani (06:00-06:01) 8Piatra Olt (06:26-06:27) 9Caracal (06:58-07:00) 10Draganesti Olt (07:13-07:15) 11Rosiori Nord (07:43-07:45) 12Videle (08:35-08:37) 13Bucuresti Nord (09:21-09:21)
Accelerat 1811 03:20 am 1Sibiu (03:20-03:20) 2Saliste (03:49-03:50) 3Miercurea Sibiu (04:20-04:24) 4Sebes Alba (04:54-04:55) 5Vintu de Jos (05:07-05:11) 6Sibot (05:30-05:31) 7Orastie (05:44-05:45) 8Simeria (06:03-06:05) 9Deva (06:14-06:16) 10Ilia (06:39-06:40) 11Dobra (06:50-06:51) 12Faget (07:28-07:29) 13Lugoj (08:09-08:11) 14Buzias (08:53-09:06) 15Timisoara Nord (09:53-09:53)
Accelerat 1623 15:54 pm 1Sibiu (15:54-15:54) 2Saliste (16:25-16:26) 3Sebes Alba (17:24-17:25) 4Vintu de Jos (17:37-17:43) 5Sibot (18:02-18:04) 6Orastie (18:17-18:19) 7Simeria (18:36-18:38) 8Deva (18:48-18:50) 9Ilia (19:15-19:17) 10Margina (20:01-20:13) 11Faget (20:21-20:23) 12Lugoj (21:05-21:07) 13Buzias (21:50-21:52) 14Timisoara Nord (22:39-22:39)
Accelerat 13233 06:25 am 1Sibiu (06:25-06:25) 2Talmaciu (06:45-06:46) 3Pausa h (07:58-07:59) 4Calimanesti (08:04-08:05) 5Rimnicu Vilcea (08:21-08:22) 6Babeni (08:36-08:37) 7Dragasani (09:11-09:13) 8Piatra Olt (09:41-09:42) 9Bals (09:55-09:56) 10Craiova (10:25-10:25)
Accelerat 13233 06:25 am 1Sibiu (06:25-06:25) 2Talmaciu (06:45-06:46) 3Pausa h (07:58-07:59) 4Calimanesti (08:04-08:05) 5Rimnicu Vilcea (08:21-08:22) 6Babeni (08:36-08:37) 7Dragasani (09:11-09:13) 8Piatra Olt (09:41-09:42) 9Bals (09:55-09:56) 10Craiova (10:25-10:25)
Personal 2510 04:25 am 1Sibiu (04:25-04:25) 2Atelier Zona h (04:27-04:28) 3Sibiu Triaj h (04:30-04:31) 4Sibiu Gr. Selimbar Hm (04:34-04:35) 5Mohu Hm (04:39-04:40) 6Vestem hc (04:44-04:45) 7Talmaciu (04:55-04:56) 8Podu Olt (05:04-05:10) 9Mirsa hc (05:18-05:19) 10Avrig (05:24-05:25) 11Porumbacu (05:32-05:34) 12Sarata Colun hc (05:41-05:42) 13Scoreiu hc (05:47-05:47)
Personal 2516 14:37 pm 1Sibiu (14:37-14:37) 2Atelier Zona h (14:40-14:41) 3Sibiu Triaj h (14:43-14:44) 4Sibiu Gr. Selimbar Hm (14:47-14:48) 5Mohu Hm (14:52-14:53) 6Vestem hc (14:57-14:58) 7Talmaciu (15:08-15:09) 8Podu Olt (15:17-15:26) 9Sebes Olt hc (15:29-15:30) 10Racovita (15:33-15:34) 11Mirsa hc (15:38-15:39) 12Avrig (15:44-15:45) 13Porumbacu (15:52-15:54) 14Sarata Colun hc (16:01-16:02) 15Scoreiu hc (16:07-16:07)
Personal 2520 19:25 pm 1Sibiu (19:25-19:25) 2Atelier Zona h (19:28-19:29) 3Sibiu Triaj h (19:31-19:32) 4Sibiu Gr. Selimbar Hm (19:35-19:36) 5Mohu Hm (19:40-19:41) 6Vestem hc (19:45-19:46) 7Talmaciu (19:56-19:57) 8Podu Olt (20:05-20:06) 9Sebes Olt hc (20:09-20:10) 10Racovita (20:13-20:14) 11Mirsa hc (20:18-20:19) 12Avrig (20:24-20:25) 13Porumbacu (20:32-20:34) 14Sarata Colun hc (20:41-20:42) 15Scoreiu hc (20:47-20:47)
Personal 2510 04:25 am 1Sibiu (04:25-04:25) 2Atelier Zona h (04:27-04:28) 3Sibiu Triaj h (04:30-04:31) 4Sibiu Gr. Selimbar Hm (04:34-04:35) 5Mohu Hm (04:39-04:40) 6Vestem hc (04:44-04:45) 7Talmaciu (04:55-04:56) 8Podu Olt (05:04-05:10) 9Mirsa hc (05:18-05:19) 10Avrig (05:24-05:25) 11Porumbacu (05:32-05:34) 12Sarata Colun hc (05:41-05:42) 13Scoreiu hc (05:47-05:47)
Personal 2516 14:37 pm 1Sibiu (14:37-14:37) 2Atelier Zona h (14:40-14:41) 3Sibiu Triaj h (14:43-14:44) 4Sibiu Gr. Selimbar Hm (14:47-14:48) 5Mohu Hm (14:52-14:53) 6Vestem hc (14:57-14:58) 7Talmaciu (15:08-15:09) 8Podu Olt (15:17-15:26) 9Sebes Olt hc (15:29-15:30) 10Racovita (15:33-15:34) 11Mirsa hc (15:38-15:39) 12Avrig (15:44-15:45) 13Porumbacu (15:52-15:54) 14Sarata Colun hc (16:01-16:02) 15Scoreiu hc (16:07-16:07)
Personal 2520 19:25 pm 1Sibiu (19:25-19:25) 2Atelier Zona h (19:28-19:29) 3Sibiu Triaj h (19:31-19:32) 4Sibiu Gr. Selimbar Hm (19:35-19:36) 5Mohu Hm (19:40-19:41) 6Vestem hc (19:45-19:46) 7Talmaciu (19:56-19:57) 8Podu Olt (20:05-20:06) 9Sebes Olt hc (20:09-20:10) 10Racovita (20:13-20:14) 11Mirsa hc (20:18-20:19) 12Avrig (20:24-20:25) 13Porumbacu (20:32-20:34) 14Sarata Colun hc (20:41-20:42) 15Scoreiu hc (20:47-20:47)
Personal 2522 23:23 pm 1Sibiu (23:23-23:23) 2Atelier Zona h (23:26-23:27) 3Sibiu Triaj h (23:29-23:30) 4Sibiu Gr. Selimbar Hm (23:33-23:34) 5Mohu Hm (23:38-23:39) 6Vestem hc (23:43-23:44) 7Talmaciu (23:54-23:55) 8Podu Olt (00:03-00:04) 9Sebes Olt hc (00:07-00:08) 10Racovita (00:11-00:12) 11Mirsa hc (00:16-00:17) 12Avrig (00:22-00:23) 13Porumbacu (00:30-00:30)
Personal 2510 04:25 am 1Sibiu (04:25-04:25) 2Atelier Zona h (04:27-04:28) 3Sibiu Triaj h (04:30-04:31) 4Sibiu Gr. Selimbar Hm (04:34-04:35) 5Mohu Hm (04:39-04:40) 6Vestem hc (04:44-04:45) 7Talmaciu (04:55-04:56) 8Podu Olt (05:04-05:10) 9Mirsa hc (05:18-05:19) 10Avrig (05:24-05:25) 11Porumbacu (05:32-05:34) 12Sarata Colun hc (05:41-05:42) 13Scoreiu hc (05:47-05:47)
Personal 2512 07:40 am 1Sibiu (07:40-07:40) 2Atelier Zona h (07:43-07:44) 3Sibiu Triaj h (07:46-07:47) 4Sibiu Gr. Selimbar Hm (07:50-07:51) 5Mohu Hm (07:55-07:56) 6Vestem hc (08:00-08:01) 7Talmaciu (08:11-08:12) 8Podu Olt (08:20-08:21) 9Sebes Olt hc (08:24-08:25) 10Racovita (08:28-08:29) 11Mirsa hc (08:33-08:34) 12Avrig (08:39-08:40) 13Porumbacu (08:47-08:47)
Personal 2514 11:45 pm 1Sibiu (11:45-11:45) 2Atelier Zona h (11:48-11:49) 3Sibiu Triaj h (11:51-11:52) 4Sibiu Gr. Selimbar Hm (11:55-11:56) 5Mohu Hm (12:00-12:01) 6Vestem hc (12:05-12:06) 7Talmaciu (12:16-12:17) 8Podu Olt (12:25-12:26) 9Sebes Olt hc (12:29-12:30) 10Racovita (12:33-12:34) 11Mirsa hc (12:38-12:39) 12Avrig (12:44-12:45) 13Porumbacu (12:52-12:52)
Personal 2516 14:37 pm 1Sibiu (14:37-14:37) 2Atelier Zona h (14:40-14:41) 3Sibiu Triaj h (14:43-14:44) 4Sibiu Gr. Selimbar Hm (14:47-14:48) 5Mohu Hm (14:52-14:53) 6Vestem hc (14:57-14:58) 7Talmaciu (15:08-15:09) 8Podu Olt (15:17-15:26) 9Sebes Olt hc (15:29-15:30) 10Racovita (15:33-15:34) 11Mirsa hc (15:38-15:39) 12Avrig (15:44-15:45) 13Porumbacu (15:52-15:54) 14Sarata Colun hc (16:01-16:02) 15Scoreiu hc (16:07-16:07)
Personal 2518 15:52 pm 1Sibiu (15:52-15:52) 2Atelier Zona h (15:55-15:56) 3Sibiu Triaj h (15:58-15:59) 4Sibiu Gr. Selimbar Hm (16:02-16:03) 5Mohu Hm (16:07-16:08) 6Vestem hc (16:12-16:13) 7Talmaciu (16:23-16:24) 8Podu Olt (16:32-16:33) 9Sebes Olt hc (16:36-16:37) 10Racovita (16:40-16:41) 11Mirsa hc (16:45-16:46) 12Avrig (16:51-16:52) 13Porumbacu (16:59-16:59)
Personal 2520 19:25 pm 1Sibiu (19:25-19:25) 2Atelier Zona h (19:28-19:29) 3Sibiu Triaj h (19:31-19:32) 4Sibiu Gr. Selimbar Hm (19:35-19:36) 5Mohu Hm (19:40-19:41) 6Vestem hc (19:45-19:46) 7Talmaciu (19:56-19:57) 8Podu Olt (20:05-20:06) 9Sebes Olt hc (20:09-20:10) 10Racovita (20:13-20:14) 11Mirsa hc (20:18-20:19) 12Avrig (20:24-20:25) 13Porumbacu (20:32-20:34) 14Sarata Colun hc (20:41-20:42) 15Scoreiu hc (20:47-20:47)
Personal 2522 23:23 pm 1Sibiu (23:23-23:23) 2Atelier Zona h (23:26-23:27) 3Sibiu Triaj h (23:29-23:30) 4Sibiu Gr. Selimbar Hm (23:33-23:34) 5Mohu Hm (23:38-23:39) 6Vestem hc (23:43-23:44) 7Talmaciu (23:54-23:55) 8Podu Olt (00:03-00:04) 9Sebes Olt hc (00:07-00:08) 10Racovita (00:11-00:12) 11Mirsa hc (00:16-00:17) 12Avrig (00:22-00:23) 13Porumbacu (00:30-00:30)
Personal 2510 04:25 am 1Sibiu (04:25-04:25) 2Atelier Zona h (04:27-04:28) 3Sibiu Triaj h (04:30-04:31) 4Sibiu Gr. Selimbar Hm (04:34-04:35) 5Mohu Hm (04:39-04:40) 6Vestem hc (04:44-04:45) 7Talmaciu (04:55-04:56) 8Podu Olt (05:04-05:10) 9Mirsa hc (05:18-05:19) 10Avrig (05:24-05:25) 11Porumbacu (05:32-05:34) 12Sarata Colun hc (05:41-05:42) 13Scoreiu hc (05:47-05:47)
Personal 2512 07:40 am 1Sibiu (07:40-07:40) 2Atelier Zona h (07:43-07:44) 3Sibiu Triaj h (07:46-07:47) 4Sibiu Gr. Selimbar Hm (07:50-07:51) 5Mohu Hm (07:55-07:56) 6Vestem hc (08:00-08:01) 7Talmaciu (08:11-08:12) 8Podu Olt (08:20-08:21) 9Sebes Olt hc (08:24-08:25) 10Racovita (08:28-08:29) 11Mirsa hc (08:33-08:34) 12Avrig (08:39-08:40) 13Porumbacu (08:47-08:47)
Personal 2514 11:45 pm 1Sibiu (11:45-11:45) 2Atelier Zona h (11:48-11:49) 3Sibiu Triaj h (11:51-11:52) 4Sibiu Gr. Selimbar Hm (11:55-11:56) 5Mohu Hm (12:00-12:01) 6Vestem hc (12:05-12:06) 7Talmaciu (12:16-12:17) 8Podu Olt (12:25-12:26) 9Sebes Olt hc (12:29-12:30) 10Racovita (12:33-12:34) 11Mirsa hc (12:38-12:39) 12Avrig (12:44-12:45) 13Porumbacu (12:52-12:52)
Personal 2516 14:37 pm 1Sibiu (14:37-14:37) 2Atelier Zona h (14:40-14:41) 3Sibiu Triaj h (14:43-14:44) 4Sibiu Gr. Selimbar Hm (14:47-14:48) 5Mohu Hm (14:52-14:53) 6Vestem hc (14:57-14:58) 7Talmaciu (15:08-15:09) 8Podu Olt (15:17-15:26) 9Sebes Olt hc (15:29-15:30) 10Racovita (15:33-15:34) 11Mirsa hc (15:38-15:39) 12Avrig (15:44-15:45) 13Porumbacu (15:52-15:54) 14Sarata Colun hc (16:01-16:02) 15Scoreiu hc (16:07-16:07)
Personal 2518 15:52 pm 1Sibiu (15:52-15:52) 2Atelier Zona h (15:55-15:56) 3Sibiu Triaj h (15:58-15:59) 4Sibiu Gr. Selimbar Hm (16:02-16:03) 5Mohu Hm (16:07-16:08) 6Vestem hc (16:12-16:13) 7Talmaciu (16:23-16:24) 8Podu Olt (16:32-16:33) 9Sebes Olt hc (16:36-16:37) 10Racovita (16:40-16:41) 11Mirsa hc (16:45-16:46) 12Avrig (16:51-16:52) 13Porumbacu (16:59-16:59)
Personal 2520 19:25 pm 1Sibiu (19:25-19:25) 2Atelier Zona h (19:28-19:29) 3Sibiu Triaj h (19:31-19:32) 4Sibiu Gr. Selimbar Hm (19:35-19:36) 5Mohu Hm (19:40-19:41) 6Vestem hc (19:45-19:46) 7Talmaciu (19:56-19:57) 8Podu Olt (20:05-20:06) 9Sebes Olt hc (20:09-20:10) 10Racovita (20:13-20:14) 11Mirsa hc (20:18-20:19) 12Avrig (20:24-20:25) 13Porumbacu (20:32-20:34) 14Sarata Colun hc (20:41-20:42) 15Scoreiu hc (20:47-20:47)
Personal 2522 23:23 pm 1Sibiu (23:23-23:23) 2Atelier Zona h (23:26-23:27) 3Sibiu Triaj h (23:29-23:30) 4Sibiu Gr. Selimbar Hm (23:33-23:34) 5Mohu Hm (23:38-23:39) 6Vestem hc (23:43-23:44) 7Talmaciu (23:54-23:55) 8Podu Olt (00:03-00:04) 9Sebes Olt hc (00:07-00:08) 10Racovita (00:11-00:12) 11Mirsa hc (00:16-00:17) 12Avrig (00:22-00:23) 13Porumbacu (00:30-00:30)
Personal 2510 04:25 am 1Sibiu (04:25-04:25) 2Atelier Zona h (04:27-04:28) 3Sibiu Triaj h (04:30-04:31) 4Sibiu Gr. Selimbar Hm (04:34-04:35) 5Mohu Hm (04:39-04:40) 6Vestem hc (04:44-04:45) 7Talmaciu (04:55-04:56) 8Podu Olt (05:04-05:10) 9Mirsa hc (05:18-05:19) 10Avrig (05:24-05:25) 11Porumbacu (05:32-05:34) 12Sarata Colun hc (05:41-05:42) 13Scoreiu hc (05:47-05:47)
Personal 2512 07:40 am 1Sibiu (07:40-07:40) 2Atelier Zona h (07:43-07:44) 3Sibiu Triaj h (07:46-07:47) 4Sibiu Gr. Selimbar Hm (07:50-07:51) 5Mohu Hm (07:55-07:56) 6Vestem hc (08:00-08:01) 7Talmaciu (08:11-08:12) 8Podu Olt (08:20-08:21) 9Sebes Olt hc (08:24-08:25) 10Racovita (08:28-08:29) 11Mirsa hc (08:33-08:34) 12Avrig (08:39-08:40) 13Porumbacu (08:47-08:47)
Personal 2514 11:45 pm 1Sibiu (11:45-11:45) 2Atelier Zona h (11:48-11:49) 3Sibiu Triaj h (11:51-11:52) 4Sibiu Gr. Selimbar Hm (11:55-11:56) 5Mohu Hm (12:00-12:01) 6Vestem hc (12:05-12:06) 7Talmaciu (12:16-12:17) 8Podu Olt (12:25-12:26) 9Sebes Olt hc (12:29-12:30) 10Racovita (12:33-12:34) 11Mirsa hc (12:38-12:39) 12Avrig (12:44-12:45) 13Porumbacu (12:52-12:52)
Personal 2516 14:37 pm 1Sibiu (14:37-14:37) 2Atelier Zona h (14:40-14:41) 3Sibiu Triaj h (14:43-14:44) 4Sibiu Gr. Selimbar Hm (14:47-14:48) 5Mohu Hm (14:52-14:53) 6Vestem hc (14:57-14:58) 7Talmaciu (15:08-15:09) 8Podu Olt (15:17-15:26) 9Sebes Olt hc (15:29-15:30) 10Racovita (15:33-15:34) 11Mirsa hc (15:38-15:39) 12Avrig (15:44-15:45) 13Porumbacu (15:52-15:54) 14Sarata Colun hc (16:01-16:02) 15Scoreiu hc (16:07-16:07)
Personal 2518 15:52 pm 1Sibiu (15:52-15:52) 2Atelier Zona h (15:55-15:56) 3Sibiu Triaj h (15:58-15:59) 4Sibiu Gr. Selimbar Hm (16:02-16:03) 5Mohu Hm (16:07-16:08) 6Vestem hc (16:12-16:13) 7Talmaciu (16:23-16:24) 8Podu Olt (16:32-16:33) 9Sebes Olt hc (16:36-16:37) 10Racovita (16:40-16:41) 11Mirsa hc (16:45-16:46) 12Avrig (16:51-16:52) 13Porumbacu (16:59-16:59)
Personal 2520 19:25 pm 1Sibiu (19:25-19:25) 2Atelier Zona h (19:28-19:29) 3Sibiu Triaj h (19:31-19:32) 4Sibiu Gr. Selimbar Hm (19:35-19:36) 5Mohu Hm (19:40-19:41) 6Vestem hc (19:45-19:46) 7Talmaciu (19:56-19:57) 8Podu Olt (20:05-20:06) 9Sebes Olt hc (20:09-20:10) 10Racovita (20:13-20:14) 11Mirsa hc (20:18-20:19) 12Avrig (20:24-20:25) 13Porumbacu (20:32-20:34) 14Sarata Colun hc (20:41-20:42) 15Scoreiu hc (20:47-20:47)
Personal 2522 23:23 pm 1Sibiu (23:23-23:23) 2Atelier Zona h (23:26-23:27) 3Sibiu Triaj h (23:29-23:30) 4Sibiu Gr. Selimbar Hm (23:33-23:34) 5Mohu Hm (23:38-23:39) 6Vestem hc (23:43-23:44) 7Talmaciu (23:54-23:55) 8Podu Olt (00:03-00:04) 9Sebes Olt hc (00:07-00:08) 10Racovita (00:11-00:12) 11Mirsa hc (00:16-00:17) 12Avrig (00:22-00:23) 13Porumbacu (00:30-00:30)
Personal 2512 07:40 am 1Sibiu (07:40-07:40) 2Atelier Zona h (07:43-07:44) 3Sibiu Triaj h (07:46-07:47) 4Sibiu Gr. Selimbar Hm (07:50-07:51) 5Mohu Hm (07:55-07:56) 6Vestem hc (08:00-08:01) 7Talmaciu (08:11-08:12) 8Podu Olt (08:20-08:21) 9Sebes Olt hc (08:24-08:25) 10Racovita (08:28-08:29) 11Mirsa hc (08:33-08:34) 12Avrig (08:39-08:40) 13Porumbacu (08:47-08:47)
Personal 2514 11:45 pm 1Sibiu (11:45-11:45) 2Atelier Zona h (11:48-11:49) 3Sibiu Triaj h (11:51-11:52) 4Sibiu Gr. Selimbar Hm (11:55-11:56) 5Mohu Hm (12:00-12:01) 6Vestem hc (12:05-12:06) 7Talmaciu (12:16-12:17) 8Podu Olt (12:25-12:26) 9Sebes Olt hc (12:29-12:30) 10Racovita (12:33-12:34) 11Mirsa hc (12:38-12:39) 12Avrig (12:44-12:45) 13Porumbacu (12:52-12:52)
Personal 2516 14:37 pm 1Sibiu (14:37-14:37) 2Atelier Zona h (14:40-14:41) 3Sibiu Triaj h (14:43-14:44) 4Sibiu Gr. Selimbar Hm (14:47-14:48) 5Mohu Hm (14:52-14:53) 6Vestem hc (14:57-14:58) 7Talmaciu (15:08-15:09) 8Podu Olt (15:17-15:26) 9Sebes Olt hc (15:29-15:30) 10Racovita (15:33-15:34) 11Mirsa hc (15:38-15:39) 12Avrig (15:44-15:45) 13Porumbacu (15:52-15:54) 14Sarata Colun hc (16:01-16:02) 15Scoreiu hc (16:07-16:07)
Personal 2518 15:52 pm 1Sibiu (15:52-15:52) 2Atelier Zona h (15:55-15:56) 3Sibiu Triaj h (15:58-15:59) 4Sibiu Gr. Selimbar Hm (16:02-16:03) 5Mohu Hm (16:07-16:08) 6Vestem hc (16:12-16:13) 7Talmaciu (16:23-16:24) 8Podu Olt (16:32-16:33) 9Sebes Olt hc (16:36-16:37) 10Racovita (16:40-16:41) 11Mirsa hc (16:45-16:46) 12Avrig (16:51-16:52) 13Porumbacu (16:59-16:59)

Ograda Vesela
Ce va oferim pe BileteTren.ro?


Mersul trenurilor 2014

Va punem la dispozitie toate informatiile legate de cursele interne CFR;

Alegeti ruta (oras plecare / oras sosire) si va oferim lista tuturor trenurilor care opereaza;

Va oferim:
Tipul trenului - Rapid, Accelerat, Personal
Numarul trenului folosit de CFR pentru identificare
Ruta folosita si orarul detaliat
Distanta parcursa in kilometrii
Pretul si serviciile oferite de CFR

Consultati serviciile specializate de informatii din statiile si agentiile de voiaj pentru confirmarea validitatii datelor.

Informatiile prezentate au un caracter pur orientativ

Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii

 

Cauta rute de tren pe telefonul tau mobil AICI