Plecari Trenuri Salva Bilete tren

Calatoreste cu trenul - rute, legaturi si preturi
Versiune mobil Despre noi Siteuri partenere Contact
mersul trenurilor la zi
calator prin romania
ACASA INFORMATII TREN PLECARI-SOSIRI STATII CFR AGENTII DE VOIAJ CFR TRANSPORT ANIMALE CONTACT
Alege ruta Informatii Tren Plecari Sosiri
Plecare    
Mersul trenurilor la zi STIRI: Modificari in circulatia trenurilor de persoane pe unele rute din Judetul Suceava Citeste stirea
Trenuri care pleaca din gara Salva  
Trenuri care sosesc in gara Salva     - INAPOI -
Rang Tren Ora plecari Traseu
Accelerat 1643 04:13 am 1Bucuresti Nord (17:40-17:40) 2Ploiesti Vest (18:23-18:25) 3Cimpina (18:47-18:48) 4Breaza hc (18:54-18:55) 5Comarnic (19:06-19:07) 6Sinaia (19:34-19:35) 7Busteni (19:50-19:51) 8Azuga (20:00-20:01) 9Predeal (20:17-20:21) 10Brasov (20:51-21:05) 11Sfintu Gheorghe (21:34-21:36) 12Baile Tusnad Hm (22:24-22:25) 13Miercurea Ciuc (22:49-22:51) 14Siculeni (23:00-23:03) 15Izvoru Oltului (23:20-23:22) 16Izvoru Muresului (23:34-23:36) 17Gheorghieni (23:53-0:) 18Toplita (00:35-00:36) 19Deda (01:48-01:49) 20Saratel (02:40-02:42) 21Beclean pe Somes (03:06-03:27) 22Salva (03:49-04:13) 23Cosbuc (04:27-04:28) 24Telciu Hm (04:39-04:40) 25Fiad Hm (05:02-05:03) 26Romuli Hm (05:13-05:14) 27Dealu Stefanitei (05:23-05:24) 28Sacel (05:35-05:36) 29Iza Hm (05:46-05:47) 30Viseu de Jos (06:01-06:03) 31Leordina (06:20-06:21) 32Petrova Hm (06:32-06:33) 33Viseu Bistra hc (06:41-06:42) 34Valea Viseului (06:55-07:10) 35Lunca la Tisa hc (07:30-07:31) 36Bocicoi (07:37-07:38) 37Sighetu Marmatiei (07:54-07:54)
Accelerat 1837 02:16 am 1Iasi (19:17-19:17) 2Tirgu Frumos (19:54-19:55) 3Pascani (20:25-20:26) 4Dolhasca (20:41-20:42) 5Veresti (20:59-21:00) 6Suceava (21:13-21:21) 7Gura Humorului Oras (22:08-22:09) 8Frasin (22:18-22:19) 9Vama (22:29-22:30) 10Cimpulung Est (22:44-22:46) 11Cimpulung Moldovenesc (22:52-22:54) 12Pojorita (23:04-23:05) 13Mestecanis (23:27-23:28) 14Iacobeni (23:37-23:38) 15Vatra Dornei (23:57-23:59) 16Vatra Dornei Bai h (00:02-00:04) 17Lunca Ilvei (01:00-01:01) 18Ilva Mica (01:39-01:43) 19Nasaud (02:05-02:06) 20Salva (02:15-02:16) 21Beclean pe Somes (02:41-02:42) 22Dej Calatori (03:11-03:14) 23Gherla (03:30-03:32) 24Cluj Napoca (04:14-04:32) 25Cimpia Turzii (05:29-05:31) 26Razboieni (05:48-05:50) 27Aiud (06:07-06:09) 28Teius (06:24-06:32) 29Alba Iulia (06:54-06:56) 30Vintu de Jos (07:06-07:08) 31Sibot (07:28-07:29) 32Orastie (07:42-07:43) 33Simeria (08:01-08:15) 34Deva (08:25-08:26) 35Ilia (08:51-08:52) 36Margina (09:36-09:37) 37Faget (09:45-09:46) 38Manastur (09:55-09:56) 39Lugoj (10:45-10:47) 40Buzias (11:30-11:32) 41Timisoara Nord (12:19-12:19)
Accelerat 1838 03:08 am 1Timisoara Nord (17:38-17:38) 2Buzias (18:25-18:27) 3Lugoj (19:09-19:11) 4Manastur (19:46-19:48) 5Faget (19:57-19:58) 6Margina (20:06-20:07) 7Ilia (20:50-20:52) 8Deva (21:15-21:18) 9Simeria (21:29-21:44) 10Orastie (22:02-22:04) 11Sibot (22:18-22:19) 12Vintu de Jos (22:34-22:35) 13Alba Iulia (22:45-22:49) 14Teius (23:10-23:15) 15Aiud (23:25-23:27) 16Razboieni (23:47-23:49) 17Cimpia Turzii (00:04-00:06) 18Cluj Napoca (01:03-01:15) 19Gherla (02:02-02:03) 20Dej Calatori (02:19-02:21) 21Beclean pe Somes (02:44-02:45) 22Salva (03:07-03:08) 23Nasaud (03:15-03:16) 24Ilva Mica (03:40-03:42) 25Lunca Ilvei (04:15-04:16) 26Floreni (04:51-04:52) 27Vatra Dornei Bai h (05:06-05:07) 28Vatra Dornei (05:14-05:15) 29Iacobeni (05:28-05:29) 30Mestecanis (05:39-05:40) 31Pojorita (06:02-06:03) 32Cimpulung Moldovenesc (06:13-06:14) 33Cimpulung Est (06:19-06:20) 34Vama (06:33-06:34) 35Frasin (06:45-06:46) 36Gura Humorului Oras (06:55-06:56) 37Suceava (07:45-08:00) 38Veresti (08:10-08:11) 39Dolhasca (08:29-08:30) 40Pascani (08:50-08:52) 41Tirgu Frumos (09:19-09:20) 42Iasi (09:57-09:57)
Accelerat 1834 14:37 pm 1Timisoara Nord (06:23-06:23) 2Arad (07:18-07:33) 3Sintana (08:02-08:03) 4Chisineu Cris (08:23-08:24) 5Ciumeghiu (08:47-08:48) 6Salonta (08:59-09:00) 7Oradea (09:38-09:42) 8Alesd (10:18-10:20) 9Ciucea (11:06-11:07) 10Huedin (11:31-11:33) 11Aghires (12:02-12:03) 12Cluj Napoca (12:30-12:43) 13Gherla (13:30-13:31) 14Dej Calatori (13:47-13:49) 15Beclean pe Somes (14:12-14:14) 16Salva (14:36-14:37) 17Nasaud (14:44-14:46) 18Ilva Mica (15:08-15:10) 19Lunca Ilvei (15:44-15:45) 20Floreni (16:20-16:21) 21Vatra Dornei Bai h (16:35-16:37) 22Vatra Dornei (16:44-16:46) 23Iacobeni (17:00-17:01) 24Mestecanis (17:11-17:12) 25Pojorita (17:34-17:35) 26Cimpulung Moldovenesc (17:45-17:46) 27Cimpulung Est (17:52-17:54) 28Vama (18:07-18:08) 29Frasin (18:19-18:20) 30Gura Humorului Oras (18:29-18:30) 31Suceava (19:25-19:34) 32Veresti (19:44-19:45) 33Dolhasca (20:03-20:04) 34Pascani (20:24-20:27) 35Tirgu Frumos (20:54-20:55) 36Iasi (21:32-21:32)
Accelerat 1766 23:38 pm 1Timisoara Nord (15:00-15:00) 2Aradu Nou (15:46-15:47) 3Radna (16:25-16:26) 4Savirsin (17:03-17:04) 5Ilia (17:36-17:37) 6Deva (18:00-18:02) 7Simeria (18:13-18:15) 8Orastie (18:32-18:33) 9Sibot (18:48-18:49) 10Vintu de Jos (19:06-19:07) 11Alba Iulia (19:17-19:19) 12Teius (19:40-19:42) 13Aiud (19:52-19:54) 14Razboieni (20:16-20:17) 15Cimpia Turzii (20:34-20:35) 16Cluj Napoca (21:32-21:44) 17Gherla (22:30-22:31) 18Dej Calatori (22:47-22:50) 19Beclean pe Somes (23:13-23:15) 20Salva (23:37-23:38) 21Nasaud (23:45-23:46) 22Ilva Mica (00:07-00:09) 23Lunca Ilvei (00:43-00:44) 24Vatra Dornei Bai h (01:31-01:32) 25Vatra Dornei (01:39-01:40) 26Iacobeni (01:54-01:55) 27Mestecanis (02:05-02:06) 28Pojorita (02:28-02:29) 29Cimpulung Moldovenesc (02:39-02:40) 30Cimpulung Est (02:46-02:48) 31Vama (03:01-03:02) 32Frasin (03:13-03:14) 33Gura Humorului Oras (03:22-03:23) 34Suceava Nord (04:11-04:33) 35Suceava (04:38-04:41) 36Veresti (04:51-04:52) 37Dolhasca (05:09-05:10) 38Pascani (05:30-05:34) 39Tirgu Frumos (06:01-06:02) 40Iasi (06:39-06:39)
Accelerat 1923 08:15 am 1Timisoara Nord (23:10-23:10) 2Arad (23:59-00:14) 3Radna (00:42-00:44) 4Savirsin (01:21-01:22) 5Ilia (01:54-01:55) 6Deva (02:18-02:20) 7Simeria (02:31-02:33) 8Orastie (02:50-02:51) 9Sibot (03:06-03:09) 10Vintu de Jos (03:24-03:25) 11Alba Iulia (03:35-03:37) 12Teius (03:58-04:01) 13Aiud (04:11-04:13) 14Razboieni (04:33-04:34) 15Cimpia Turzii (04:49-04:50) 16Cluj Napoca (05:46-06:01) 17Gherla (06:48-06:49) 18Dej Calatori (07:06-07:08) 19Beclean pe Somes (07:32-07:33) 20Salva (07:57-08:15) 21Cosbuc (08:30-08:31) 22Telciu Hm (08:42-08:43) 23Fiad Hm (09:05-09:06) 24Romuli Hm (09:16-09:17) 25Dealu Stefanitei (09:26-09:27) 26Sacel (09:38-09:39) 27Iza Hm (09:49-09:50) 28Viseu de Jos (10:04-10:06) 29Leordina (10:23-10:24) 30Petrova Hm (10:35-10:36) 31Viseu Bistra hc (10:44-10:45) 32Valea Viseului (10:58-11:13) 33Lunca la Tisa hc (11:33-11:34) 34Bocicoi (11:40-11:41) 35Sighetu Marmatiei (11:57-11:57)

Ograda Vesela
Ce va oferim pe BileteTren.ro?


Mersul trenurilor 2014

Va punem la dispozitie toate informatiile legate de cursele interne CFR;

Alegeti ruta (oras plecare / oras sosire) si va oferim lista tuturor trenurilor care opereaza;

Va oferim:
Tipul trenului - Rapid, Accelerat, Personal
Numarul trenului folosit de CFR pentru identificare
Ruta folosita si orarul detaliat
Distanta parcursa in kilometrii
Pretul si serviciile oferite de CFR

Consultati serviciile specializate de informatii din statiile si agentiile de voiaj pentru confirmarea validitatii datelor.

Informatiile prezentate au un caracter pur orientativ

Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii

 

Cauta rute de tren pe telefonul tau mobil AICI