Plecari Trenuri Radna Bilete tren

Calatoreste cu trenul - rute, legaturi si preturi
Versiune mobil Despre noi Siteuri partenere Contact
mersul trenurilor la zi
calator prin romania
ACASA INFORMATII TREN PLECARI-SOSIRI STATII CFR AGENTII DE VOIAJ CFR TRANSPORT ANIMALE CONTACT
Alege ruta Informatii Tren Plecari Sosiri
Plecare    
Mersul trenurilor la zi STIRI: Modificari in circulatia trenurilor de persoane pe unele rute din Judetul Suceava Citeste stirea
Trenuri care pleaca din gara Radna  
Trenuri care sosesc in gara Radna     - INAPOI -
Rang Tren Ora plecari Traseu
Accelerat 1822 19:32 pm 1Arad (19:00-19:00) 2Radna (19:30-19:32) 3Savirsin (20:09-20:11) 4Ilia (20:43-20:45) 5Deva (21:09-21:11) 6Simeria (21:22-21:25) 7Calan (21:41-21:42) 8Subcetate (21:57-21:58) 9Petrosani (23:10-23:13) 10Valea Sadului (00:02-00:03) 11Tirgu Jiu (00:24-00:26) 12Carbunesti (00:53-00:54) 13Filiasi (01:32-01:33) 14Craiova (01:58-02:10) 15Caracal (02:47-02:49) 16Draganesti Olt (03:03-03:04) 17Rosiori Nord (03:33-03:35) 18Videle (04:25-04:27) 19Bucuresti Nord (05:15-05:42) 20Lehliu (06:50-06:51) 21Ciulnita (07:34-07:35) 22Fetesti (08:29-08:30) 23Cernavoda Pod (08:52-08:53) 24Medgidia (09:13-09:15) 25Constanta (09:42-09:42)
Accelerat 1821 09:27 am 1Constanta (19:17-19:17) 2Medgidia (19:43-19:45) 3Cernavoda Pod (20:03-20:04) 4Fetesti (20:27-20:29) 5Ciulnita (21:09-21:11) 6Lehliu (21:54-22:03) 7Bucuresti Nord (23:11-23:45) 8Videle (00:28-00:29) 9Rosiori Nord (01:18-01:20) 10Draganesti Olt (01:48-01:49) 11Caracal (02:04-02:05) 12Craiova (02:48-03:00) 13Filiasi (03:23-03:25) 14Carbunesti (04:04-04:06) 15Tirgu Jiu (04:32-04:35) 16Valea Sadului (04:54-04:55) 17Petrosani (05:45-05:48) 18Subcetate (06:56-06:58) 19Calan (07:13-07:15) 20Simeria (07:30-07:38) 21Deva (07:48-07:50) 22Ilia (08:15-08:17) 23Savirsin (08:46-08:48) 24Radna (09:25-09:27) 25Arad (09:59-09:59)
Personal 2231 03:30 am 1Radna (03:30-03:30) 2Neudorf hc (03:39-03:40) 3Zabrani (03:47-03:48) 4Alius H (03:59-04:00) 5Gomila hc (04:10-04:11) 6Sarlota H (04:20-04:21) 7Remetea Mica (04:27-04:28) 8Fibis hc (04:34-04:35) 9Bencei hc (04:41-04:42) 10Pischia (04:49-04:50) 11Cerneteaz hc (04:59-05:00) 12Giarmata (05:04-05:05) 13Viile Giarmata hc (05:11-05:12) 14Timisoara Est (05:23-05:25) 15Timisoara Nord (05:32-05:32)
Personal 2235 07:20 am 1Radna (07:20-07:20) 2Neudorf hc (07:28-07:29) 3Zabrani (07:36-07:37) 4Alius H (07:47-07:48) 5Gomila hc (07:57-07:58) 6Sarlota H (08:07-08:08) 7Remetea Mica (08:15-08:32) 8Fibis hc (08:38-08:39) 9Bencei hc (08:44-08:45) 10Pischia (08:52-08:53) 11Cerneteaz hc (09:02-09:03) 12Giarmata (09:06-09:07) 13Viile Giarmata hc (09:13-09:14) 14Timisoara Est (09:25-09:26) 15Timisoara Nord (09:33-09:33)
Personal 2239 17:15 pm 1Radna (17:15-17:15) 2Neudorf hc (17:23-17:24) 3Zabrani (17:31-17:46) 4Alius H (17:55-17:56) 5Gomila hc (18:05-18:06) 6Sarlota H (18:14-18:15) 7Remetea Mica (18:22-18:23) 8Fibis hc (18:28-18:29) 9Bencei hc (18:34-18:35) 10Pischia (18:41-18:42) 11Cerneteaz hc (18:50-18:51) 12Giarmata (18:55-18:56) 13Viile Giarmata hc (19:01-19:02) 14Timisoara Est (19:13-19:14) 15Timisoara Nord (19:21-19:21)
Personal 2241 19:44 pm 1Radna (19:44-19:44) 2Neudorf hc (19:52-19:53) 3Zabrani (20:00-20:01) 4Alius H (20:11-20:12) 5Gomila hc (20:21-20:22) 6Sarlota H (20:31-20:32) 7Remetea Mica (20:39-20:54) 8Fibis hc (21:00-21:01) 9Bencei hc (21:06-21:07) 10Pischia (21:14-21:15) 11Cerneteaz hc (21:24-21:25) 12Giarmata (21:28-21:29) 13Viile Giarmata hc (21:35-21:36) 14Timisoara Est (21:47-21:48) 15Timisoara Nord (21:55-21:55)
Personal 2028 15:52 pm 1Timisoara Nord (13:47-13:47) 2Ronat Triaj Gr. D (13:57-13:58) 3Sinandrei (14:04-14:05) 4Baile Calacea (14:11-14:17) 5Ortisoara (14:25-14:26) 6Vinga (14:31-14:32) 7Sag Hm (14:38-14:39) 8Valea Viilor Hm (14:44-14:45) 9Aradu Nou (14:53-14:54) 10Arad (15:01-15:20) 11Radna (15:51-15:52) 12Birzava (16:12-16:13) 13Varadia (16:25-16:26) 14Savirsin (16:34-16:35) 15Zam (16:49-16:50) 16Ilia (17:10-17:11) 17Deva (17:33-17:35) 18Simeria (17:46-17:52) 19Simeria Triaj (17:58-17:59) 20Calan (18:09-18:10) 21Subcetate (18:25-18:26) 22Pui (18:45-18:46) 23Livadia hc (18:53-18:54) 24Baru Mare hc (19:04-19:05) 25Petrosani (19:52-19:52)
Accelerat 1766 16:26 pm 1Timisoara Nord (15:00-15:00) 2Aradu Nou (15:46-15:47) 3Radna (16:25-16:26) 4Savirsin (17:03-17:04) 5Ilia (17:36-17:37) 6Deva (18:00-18:02) 7Simeria (18:13-18:15) 8Orastie (18:32-18:33) 9Sibot (18:48-18:49) 10Vintu de Jos (19:06-19:07) 11Alba Iulia (19:17-19:19) 12Teius (19:40-19:42) 13Aiud (19:52-19:54) 14Razboieni (20:16-20:17) 15Cimpia Turzii (20:34-20:35) 16Cluj Napoca (21:32-21:44) 17Gherla (22:30-22:31) 18Dej Calatori (22:47-22:50) 19Beclean pe Somes (23:13-23:15) 20Salva (23:37-23:38) 21Nasaud (23:45-23:46) 22Ilva Mica (00:07-00:09) 23Lunca Ilvei (00:43-00:44) 24Vatra Dornei Bai h (01:31-01:32) 25Vatra Dornei (01:39-01:40) 26Iacobeni (01:54-01:55) 27Mestecanis (02:05-02:06) 28Pojorita (02:28-02:29) 29Cimpulung Moldovenesc (02:39-02:40) 30Cimpulung Est (02:46-02:48) 31Vama (03:01-03:02) 32Frasin (03:13-03:14) 33Gura Humorului Oras (03:22-03:23) 34Suceava Nord (04:11-04:33) 35Suceava (04:38-04:41) 36Veresti (04:51-04:52) 37Dolhasca (05:09-05:10) 38Pascani (05:30-05:34) 39Tirgu Frumos (06:01-06:02) 40Iasi (06:39-06:39)
Accelerat 1923 00:44 am 1Timisoara Nord (23:10-23:10) 2Arad (23:59-00:14) 3Radna (00:42-00:44) 4Savirsin (01:21-01:22) 5Ilia (01:54-01:55) 6Deva (02:18-02:20) 7Simeria (02:31-02:33) 8Orastie (02:50-02:51) 9Sibot (03:06-03:09) 10Vintu de Jos (03:24-03:25) 11Alba Iulia (03:35-03:37) 12Teius (03:58-04:01) 13Aiud (04:11-04:13) 14Razboieni (04:33-04:34) 15Cimpia Turzii (04:49-04:50) 16Cluj Napoca (05:46-06:01) 17Gherla (06:48-06:49) 18Dej Calatori (07:06-07:08) 19Beclean pe Somes (07:32-07:33) 20Salva (07:57-08:15) 21Cosbuc (08:30-08:31) 22Telciu Hm (08:42-08:43) 23Fiad Hm (09:05-09:06) 24Romuli Hm (09:16-09:17) 25Dealu Stefanitei (09:26-09:27) 26Sacel (09:38-09:39) 27Iza Hm (09:49-09:50) 28Viseu de Jos (10:04-10:06) 29Leordina (10:23-10:24) 30Petrova Hm (10:35-10:36) 31Viseu Bistra hc (10:44-10:45) 32Valea Viseului (10:58-11:13) 33Lunca la Tisa hc (11:33-11:34) 34Bocicoi (11:40-11:41) 35Sighetu Marmatiei (11:57-11:57)

Ograda Vesela
Ce va oferim pe BileteTren.ro?


Mersul trenurilor 2014

Va punem la dispozitie toate informatiile legate de cursele interne CFR;

Alegeti ruta (oras plecare / oras sosire) si va oferim lista tuturor trenurilor care opereaza;

Va oferim:
Tipul trenului - Rapid, Accelerat, Personal
Numarul trenului folosit de CFR pentru identificare
Ruta folosita si orarul detaliat
Distanta parcursa in kilometrii
Pretul si serviciile oferite de CFR

Consultati serviciile specializate de informatii din statiile si agentiile de voiaj pentru confirmarea validitatii datelor.

Informatiile prezentate au un caracter pur orientativ

Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii

 

Cauta rute de tren pe telefonul tau mobil AICI