Plecari Trenuri Petrosani Bilete tren

Calatoreste cu trenul - rute, legaturi si preturi
Versiune mobil Despre noi Siteuri partenere Contact
mersul trenurilor la zi
calator prin romania
ACASA INFORMATII TREN PLECARI-SOSIRI STATII CFR AGENTII DE VOIAJ CFR TRANSPORT ANIMALE CONTACT
Alege ruta Informatii Tren Plecari Sosiri
Plecare    
Mersul trenurilor la zi STIRI: Modificari in circulatia trenurilor de persoane pe unele rute din Judetul Suceava Citeste stirea
Trenuri care pleaca din gara Petrosani  
Trenuri care sosesc in gara Petrosani     - INAPOI -
Rang Tren Ora plecari Traseu
Accelerat 1822 23:13 pm 1Arad (19:00-19:00) 2Radna (19:30-19:32) 3Savirsin (20:09-20:11) 4Ilia (20:43-20:45) 5Deva (21:09-21:11) 6Simeria (21:22-21:25) 7Calan (21:41-21:42) 8Subcetate (21:57-21:58) 9Petrosani (23:10-23:13) 10Valea Sadului (00:02-00:03) 11Tirgu Jiu (00:24-00:26) 12Carbunesti (00:53-00:54) 13Filiasi (01:32-01:33) 14Craiova (01:58-02:10) 15Caracal (02:47-02:49) 16Draganesti Olt (03:03-03:04) 17Rosiori Nord (03:33-03:35) 18Videle (04:25-04:27) 19Bucuresti Nord (05:15-05:42) 20Lehliu (06:50-06:51) 21Ciulnita (07:34-07:35) 22Fetesti (08:29-08:30) 23Cernavoda Pod (08:52-08:53) 24Medgidia (09:13-09:15) 25Constanta (09:42-09:42)
Accelerat 10823 23:51 pm 1Bucuresti Nord (17:45-17:45) 2Videle (18:29-18:31) 3Rosiori Nord (19:20-19:22) 4Draganesti Olt (19:50-19:51) 5Caracal (20:06-20:08) 6Craiova (20:51-21:01) 7Filiasi (21:23-21:24) 8Carbunesti (22:03-22:04) 9Tirgu Jiu (22:30-22:32) 10Valea Sadului (22:51-22:52) 11Petrosani (23:48-23:51) 12Subcetate (00:59-01:00) 13Calan (01:15-01:16) 14Simeria (01:31-01:47) 15Orastie (02:04-02:05) 16Sibot (02:21-02:22) 17Vintu de Jos (02:38-02:40) 18Alba Iulia (02:50-02:53) 19Teius (03:14-03:19) 20Aiud (03:29-03:31) 21Razboieni (03:51-03:52) 22Cimpia Turzii (04:07-04:08) 23Cluj Napoca (05:04-05:04)
Accelerat 1821 05:48 am 1Constanta (19:17-19:17) 2Medgidia (19:43-19:45) 3Cernavoda Pod (20:03-20:04) 4Fetesti (20:27-20:29) 5Ciulnita (21:09-21:11) 6Lehliu (21:54-22:03) 7Bucuresti Nord (23:11-23:45) 8Videle (00:28-00:29) 9Rosiori Nord (01:18-01:20) 10Draganesti Olt (01:48-01:49) 11Caracal (02:04-02:05) 12Craiova (02:48-03:00) 13Filiasi (03:23-03:25) 14Carbunesti (04:04-04:06) 15Tirgu Jiu (04:32-04:35) 16Valea Sadului (04:54-04:55) 17Petrosani (05:45-05:48) 18Subcetate (06:56-06:58) 19Calan (07:13-07:15) 20Simeria (07:30-07:38) 21Deva (07:48-07:50) 22Ilia (08:15-08:17) 23Savirsin (08:46-08:48) 24Radna (09:25-09:27) 25Arad (09:59-09:59)
Accelerat 10824 14:40 pm 1Cluj Napoca (09:12-09:12) 2Cimpia Turzii (10:09-10:10) 3Razboieni (10:26-10:27) 4Aiud (10:44-10:45) 5Teius (10:59-11:01) 6Alba Iulia (11:23-11:25) 7Vintu de Jos (11:35-11:36) 8Sibot (11:57-11:58) 9Orastie (12:10-12:11) 10Simeria (12:30-12:52) 11Calan (13:08-13:09) 12Subcetate (13:24-13:25) 13Petrosani (14:37-14:40) 14Valea Sadului (15:29-15:31) 15Tirgu Jiu (15:52-15:55) 16Carbunesti (16:22-16:24) 17Filiasi (17:02-17:04) 18Craiova (17:30-17:40) 19Caracal (18:17-18:19) 20Draganesti Olt (18:33-18:34) 21Rosiori Nord (19:03-19:05) 22Videle (19:56-19:58) 23Bucuresti Nord (20:45-20:45)
Accelerat 1831 08:00 am 1Craiova (05:15-05:15) 2Filiasi (05:38-05:40) 3Carbunesti (06:19-06:20) 4Tirgu Jiu (06:46-06:48) 5Valea Sadului (07:07-07:08) 6Petrosani (07:58-08:00) 7Subcetate (09:08-09:09) 8Calan (09:24-09:25) 9Orastie (09:53-09:55) 10Sibot (10:10-10:11) 11Vintu de Jos (10:27-10:28) 12Alba Iulia (10:38-10:39) 13Teius (11:00-11:07) 14Aiud (11:17-11:18) 15Razboieni (11:38-11:39) 16Cimpia Turzii (11:54-11:55) 17Cluj Napoca (12:52-12:52)
Personal 2082 04:10 am 1Petrosani (04:10-04:10) 2Lunca Jiului hc (04:13-04:14) 3Livezeni (04:20-04:21) 4Strimbuta Hm (04:26-04:27) 5Pietrele Albe (04:36-04:37) 6Lainici (04:47-04:48) 7Meri (04:58-05:03) 8Valea Sadului (05:12-05:13) 9Bumbesti (05:18-05:19) 10Paringu Hm (05:25-05:26) 11Ezureni h (05:29-05:30) 12Ecaterina Teodoroiu (05:35-05:36) 13Ramificatia CAM h (05:40-05:41) 14Tirgu Jiu (05:45-06:20) 15Lunca Budieni Hm (06:31-06:32) 16Budieni hc (06:37-06:38) 17Copacioasa (06:44-06:45) 18Scoarta h (06:50-06:51) 19Pojogeni Hm (06:56-06:57) 20Carbunesti (07:04-07:06) 21Jupinesti Hm (07:12-07:13) 22Barbatesti (07:19-07:28) 23Musculesti (07:35-07:36) 24Bibesti (07:41-07:42) 25Turburea Hm (07:49-07:50) 26Gilort (07:56-07:57) 27Floresti hc (08:02-08:03) 28Tintareni (08:07-08:08) 29Bungetel h (08:12-08:13) 30Filiasi (08:20-08:42) 31Canton 282 h (08:46-08:47) 32Racari (08:51-08:52) 33Bradesti hc (08:57-08:58) 34Cotofeni (09:04-09:05) 35Almaj h (09:09-09:10) 36Isalnita (09:15-09:16) 37Cernele (09:23-09:24) 38Craiova Triaj hc (09:27-09:28) 39Craiova (09:35-09:35)
Personal 2022 07:55 am 1Petrosani (07:55-07:55) 2Lunca Jiului hc (07:58-07:59) 3Livezeni (08:05-08:06) 4Strimbuta Hm (08:12-08:13) 5Pietrele Albe (08:22-08:23) 6Lainici (08:37-08:38) 7Meri (08:48-08:49) 8Valea Sadului (08:57-08:58) 9Bumbesti (09:03-09:04) 10Paringu Hm (09:10-09:11) 11Ezureni h (09:14-09:15) 12Ecaterina Teodoroiu (09:20-09:21) 13Ramificatia CAM h (09:25-09:26) 14Tirgu Jiu (09:30-09:32) 15Lunca Budieni Hm (09:39-09:40) 16Budieni hc (09:44-09:45) 17Copacioasa (09:50-09:51) 18Scoarta h (09:54-09:55) 19Pojogeni Hm (09:59-10:03) 20Carbunesti (10:10-10:11) 21Jupinesti Hm (10:17-10:18) 22Barbatesti (10:23-10:24) 23Musculesti (10:30-10:31) 24Bibesti (10:36-10:37) 25Turburea Hm (10:43-10:44) 26Gilort (10:50-10:51) 27Floresti hc (10:55-10:56) 28Tintareni (11:00-11:01) 29Bungetel h (11:05-11:06) 30Filiasi (11:13-11:22) 31Canton 282 h (11:26-11:27) 32Racari (11:31-11:32) 33Bradesti hc (11:36-11:37) 34Cotofeni (11:43-11:44) 35Almaj h (11:48-11:49) 36Isalnita (11:53-11:54) 37Isalnita hc (11:57-11:58) 38Cernele (12:03-12:04) 39Craiova Triaj hc (12:07-12:08) 40Craiova (12:14-12:14)
Personal 2094 14:10 pm 1Petrosani (14:10-14:10) 2Lunca Jiului hc (14:13-14:14) 3Livezeni (14:20-14:21) 4Strimbuta Hm (14:27-14:28) 5Pietrele Albe (14:38-14:39) 6Lainici (14:52-14:53) 7Meri (15:04-15:05) 8Valea Sadului (15:13-15:14) 9Bumbesti (15:19-15:20) 10Paringu Hm (15:27-15:28) 11Ezureni h (15:31-15:32) 12Ecaterina Teodoroiu (15:37-15:38) 13Ramificatia CAM h (15:42-15:43) 14Tirgu Jiu (15:48-16:10) 15Lunca Budieni Hm (16:19-16:20) 16Budieni hc (16:25-16:26) 17Copacioasa (16:31-16:32) 18Scoarta h (16:36-16:37) 19Pojogeni Hm (16:41-16:42) 20Carbunesti (16:50-16:52) 21Jupinesti Hm (16:58-16:59) 22Barbatesti (17:04-17:05) 23Musculesti (17:11-17:12) 24Bibesti (17:17-17:22) 25Turburea Hm (17:30-17:31) 26Gilort (17:38-17:39) 27Floresti hc (17:44-17:45) 28Tintareni (17:49-17:50) 29Bungetel h (17:54-17:55) 30Filiasi (18:02-18:04) 31Canton 282 h (18:08-18:09) 32Racari (18:13-18:14) 33Bradesti hc (18:19-18:20) 34Cotofeni (18:26-18:27) 35Almaj h (18:32-18:33) 36Isalnita (18:38-18:39) 37Isalnita hc (18:42-18:43) 38Cernele (18:48-18:49) 39Craiova Triaj hc (18:52-18:53) 40Craiova (19:00-19:00)
Personal 2026 19:10 pm 1Petrosani (19:10-19:10) 2Lunca Jiului hc (19:13-19:14) 3Livezeni (19:20-19:21) 4Strimbuta Hm (19:27-19:28) 5Pietrele Albe (19:37-19:38) 6Lainici (19:52-19:53) 7Meri (20:04-20:05) 8Valea Sadului (20:14-20:15) 9Bumbesti (20:20-20:21) 10Paringu Hm (20:28-20:29) 11Ezureni h (20:32-20:33) 12Ecaterina Teodoroiu (20:38-20:39) 13Ramificatia CAM h (20:44-20:45) 14Tirgu Jiu (20:50-20:52) 15Lunca Budieni Hm (21:02-21:03) 16Budieni hc (21:08-21:09) 17Copacioasa (21:15-21:16) 18Scoarta h (21:21-21:22) 19Pojogeni Hm (21:27-21:28) 20Carbunesti (21:36-21:37) 21Jupinesti Hm (21:43-21:44) 22Barbatesti (21:49-21:54) 23Musculesti (22:00-22:01) 24Bibesti (22:06-22:07) 25Turburea Hm (22:14-22:15) 26Gilort (22:23-22:33) 27Floresti hc (22:37-22:38) 28Tintareni (22:42-22:43) 29Filiasi (22:52-22:53) 30Racari (22:59-23:00) 31Bradesti hc (23:05-23:06) 32Cotofeni (23:12-23:13) 33Almaj h (23:17-23:18) 34Isalnita (23:23-23:24) 35Isalnita hc (23:27-23:28) 36Cernele (23:33-23:34) 37Craiova Triaj hc (23:37-23:38) 38Craiova (23:45-23:45)
Accelerat 1832 20:10 pm 1Cluj Napoca (14:56-14:56) 2Cimpia Turzii (15:53-15:55) 3Razboieni (16:11-16:13) 4Aiud (16:30-16:31) 5Teius (16:46-16:54) 6Alba Iulia (17:16-17:17) 7Vintu de Jos (17:27-17:28) 8Sibot (17:49-17:50) 9Orastie (18:04-18:06) 10Calan (18:36-18:37) 11Subcetate (18:52-18:53) 12Petrosani (20:05-20:10) 13Valea Sadului (21:00-21:02) 14Tirgu Jiu (21:25-21:28) 15Carbunesti (21:56-22:05) 16Filiasi (22:43-22:45) 17Craiova (23:10-23:10)

Ograda Vesela
Ce va oferim pe BileteTren.ro?


Mersul trenurilor 2014

Va punem la dispozitie toate informatiile legate de cursele interne CFR;

Alegeti ruta (oras plecare / oras sosire) si va oferim lista tuturor trenurilor care opereaza;

Va oferim:
Tipul trenului - Rapid, Accelerat, Personal
Numarul trenului folosit de CFR pentru identificare
Ruta folosita si orarul detaliat
Distanta parcursa in kilometrii
Pretul si serviciile oferite de CFR

Consultati serviciile specializate de informatii din statiile si agentiile de voiaj pentru confirmarea validitatii datelor.

Informatiile prezentate au un caracter pur orientativ

Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii

 

Cauta rute de tren pe telefonul tau mobil AICI