Plecari Trenuri Orastie Bilete tren

Calatoreste cu trenul - rute, legaturi si preturi
Versiune mobil Despre noi Siteuri partenere Contact
mersul trenurilor la zi
calator prin romania
ACASA INFORMATII TREN PLECARI-SOSIRI STATII CFR AGENTII DE VOIAJ CFR TRANSPORT ANIMALE CONTACT
Alege ruta Informatii Tren Plecari Sosiri
Plecare    
Mersul trenurilor la zi STIRI: Modificari in circulatia trenurilor de persoane pe unele rute din Judetul Suceava Citeste stirea
Trenuri care pleaca din gara Orastie  
Trenuri care sosesc in gara Orastie     - INAPOI -
Rang Tren Ora plecari Traseu
Accelerat 10823 02:05 am 1Bucuresti Nord (17:45-17:45) 2Videle (18:29-18:31) 3Rosiori Nord (19:20-19:22) 4Draganesti Olt (19:50-19:51) 5Caracal (20:06-20:08) 6Craiova (20:51-21:01) 7Filiasi (21:23-21:24) 8Carbunesti (22:03-22:04) 9Tirgu Jiu (22:30-22:32) 10Valea Sadului (22:51-22:52) 11Petrosani (23:48-23:51) 12Subcetate (00:59-01:00) 13Calan (01:15-01:16) 14Simeria (01:31-01:47) 15Orastie (02:04-02:05) 16Sibot (02:21-02:22) 17Vintu de Jos (02:38-02:40) 18Alba Iulia (02:50-02:53) 19Teius (03:14-03:19) 20Aiud (03:29-03:31) 21Razboieni (03:51-03:52) 22Cimpia Turzii (04:07-04:08) 23Cluj Napoca (05:04-05:04)
Accelerat 10824 12:11 pm 1Cluj Napoca (09:12-09:12) 2Cimpia Turzii (10:09-10:10) 3Razboieni (10:26-10:27) 4Aiud (10:44-10:45) 5Teius (10:59-11:01) 6Alba Iulia (11:23-11:25) 7Vintu de Jos (11:35-11:36) 8Sibot (11:57-11:58) 9Orastie (12:10-12:11) 10Simeria (12:30-12:52) 11Calan (13:08-13:09) 12Subcetate (13:24-13:25) 13Petrosani (14:37-14:40) 14Valea Sadului (15:29-15:31) 15Tirgu Jiu (15:52-15:55) 16Carbunesti (16:22-16:24) 17Filiasi (17:02-17:04) 18Craiova (17:30-17:40) 19Caracal (18:17-18:19) 20Draganesti Olt (18:33-18:34) 21Rosiori Nord (19:03-19:05) 22Videle (19:56-19:58) 23Bucuresti Nord (20:45-20:45)
Accelerat 1831 09:55 am 1Craiova (05:15-05:15) 2Filiasi (05:38-05:40) 3Carbunesti (06:19-06:20) 4Tirgu Jiu (06:46-06:48) 5Valea Sadului (07:07-07:08) 6Petrosani (07:58-08:00) 7Subcetate (09:08-09:09) 8Calan (09:24-09:25) 9Orastie (09:53-09:55) 10Sibot (10:10-10:11) 11Vintu de Jos (10:27-10:28) 12Alba Iulia (10:38-10:39) 13Teius (11:00-11:07) 14Aiud (11:17-11:18) 15Razboieni (11:38-11:39) 16Cimpia Turzii (11:54-11:55) 17Cluj Napoca (12:52-12:52)
Accelerat 1832 18:06 pm 1Cluj Napoca (14:56-14:56) 2Cimpia Turzii (15:53-15:55) 3Razboieni (16:11-16:13) 4Aiud (16:30-16:31) 5Teius (16:46-16:54) 6Alba Iulia (17:16-17:17) 7Vintu de Jos (17:27-17:28) 8Sibot (17:49-17:50) 9Orastie (18:04-18:06) 10Calan (18:36-18:37) 11Subcetate (18:52-18:53) 12Petrosani (20:05-20:10) 13Valea Sadului (21:00-21:02) 14Tirgu Jiu (21:25-21:28) 15Carbunesti (21:56-22:05) 16Filiasi (22:43-22:45) 17Craiova (23:10-23:10)
Accelerat 1812 09:17 am 1Timisoara Nord (05:09-05:09) 2Buzias (05:55-05:56) 3Lugoj (06:40-06:42) 4Faget (07:23-07:35) 5Dobra (08:12-08:13) 6Ilia (08:23-08:24) 7Deva (08:46-08:48) 8Simeria (08:58-09:00) 9Orastie (09:16-09:17) 10Sibot (09:30-09:31) 11Vintu de Jos (09:48-09:48)
Accelerat 1811 05:45 am 1Sibiu (03:20-03:20) 2Saliste (03:49-03:50) 3Miercurea Sibiu (04:20-04:24) 4Sebes Alba (04:54-04:55) 5Vintu de Jos (05:07-05:11) 6Sibot (05:30-05:31) 7Orastie (05:44-05:45) 8Simeria (06:03-06:05) 9Deva (06:14-06:16) 10Ilia (06:39-06:40) 11Dobra (06:50-06:51) 12Faget (07:28-07:29) 13Lugoj (08:09-08:11) 14Buzias (08:53-09:06) 15Timisoara Nord (09:53-09:53)
Accelerat 1624 12:17 pm 1Timisoara Nord (08:11-08:11) 2Buzias (08:59-09:01) 3Lugoj (09:43-09:45) 4Faget (10:27-10:28) 5Margina (10:36-10:37) 6Ilia (11:20-11:21) 7Deva (11:44-11:46) 8Simeria (11:57-11:59) 9Orastie (12:16-12:17) 10Sibot (12:31-12:32) 11Vintu de Jos (12:49-12:57) 12Sebes Alba (13:09-13:10) 13Saliste (14:09-14:10) 14Sibiu (14:43-14:43)
Accelerat 1837 07:43 am 1Iasi (19:17-19:17) 2Tirgu Frumos (19:54-19:55) 3Pascani (20:25-20:26) 4Dolhasca (20:41-20:42) 5Veresti (20:59-21:00) 6Suceava (21:13-21:21) 7Gura Humorului Oras (22:08-22:09) 8Frasin (22:18-22:19) 9Vama (22:29-22:30) 10Cimpulung Est (22:44-22:46) 11Cimpulung Moldovenesc (22:52-22:54) 12Pojorita (23:04-23:05) 13Mestecanis (23:27-23:28) 14Iacobeni (23:37-23:38) 15Vatra Dornei (23:57-23:59) 16Vatra Dornei Bai h (00:02-00:04) 17Lunca Ilvei (01:00-01:01) 18Ilva Mica (01:39-01:43) 19Nasaud (02:05-02:06) 20Salva (02:15-02:16) 21Beclean pe Somes (02:41-02:42) 22Dej Calatori (03:11-03:14) 23Gherla (03:30-03:32) 24Cluj Napoca (04:14-04:32) 25Cimpia Turzii (05:29-05:31) 26Razboieni (05:48-05:50) 27Aiud (06:07-06:09) 28Teius (06:24-06:32) 29Alba Iulia (06:54-06:56) 30Vintu de Jos (07:06-07:08) 31Sibot (07:28-07:29) 32Orastie (07:42-07:43) 33Simeria (08:01-08:15) 34Deva (08:25-08:26) 35Ilia (08:51-08:52) 36Margina (09:36-09:37) 37Faget (09:45-09:46) 38Manastur (09:55-09:56) 39Lugoj (10:45-10:47) 40Buzias (11:30-11:32) 41Timisoara Nord (12:19-12:19)
Accelerat 1814 19:48 pm 1Timisoara Nord (15:50-15:50) 2Buzias (16:36-16:37) 3Lugoj (17:19-17:21) 4Faget (18:02-18:03) 5Dobra (18:41-18:42) 6Ilia (18:52-18:53) 7Deva (19:15-19:17) 8Simeria (19:27-19:29) 9Orastie (19:46-19:48) 10Sibot (20:01-20:02) 11Vintu de Jos (20:19-20:29) 12Sebes Alba (20:40-20:41) 13Saliste (21:39-21:40) 14Sibiu (22:12-22:12)
Accelerat 1838 22:04 pm 1Timisoara Nord (17:38-17:38) 2Buzias (18:25-18:27) 3Lugoj (19:09-19:11) 4Manastur (19:46-19:48) 5Faget (19:57-19:58) 6Margina (20:06-20:07) 7Ilia (20:50-20:52) 8Deva (21:15-21:18) 9Simeria (21:29-21:44) 10Orastie (22:02-22:04) 11Sibot (22:18-22:19) 12Vintu de Jos (22:34-22:35) 13Alba Iulia (22:45-22:49) 14Teius (23:10-23:15) 15Aiud (23:25-23:27) 16Razboieni (23:47-23:49) 17Cimpia Turzii (00:04-00:06) 18Cluj Napoca (01:03-01:15) 19Gherla (02:02-02:03) 20Dej Calatori (02:19-02:21) 21Beclean pe Somes (02:44-02:45) 22Salva (03:07-03:08) 23Nasaud (03:15-03:16) 24Ilva Mica (03:40-03:42) 25Lunca Ilvei (04:15-04:16) 26Floreni (04:51-04:52) 27Vatra Dornei Bai h (05:06-05:07) 28Vatra Dornei (05:14-05:15) 29Iacobeni (05:28-05:29) 30Mestecanis (05:39-05:40) 31Pojorita (06:02-06:03) 32Cimpulung Moldovenesc (06:13-06:14) 33Cimpulung Est (06:19-06:20) 34Vama (06:33-06:34) 35Frasin (06:45-06:46) 36Gura Humorului Oras (06:55-06:56) 37Suceava (07:45-08:00) 38Veresti (08:10-08:11) 39Dolhasca (08:29-08:30) 40Pascani (08:50-08:52) 41Tirgu Frumos (09:19-09:20) 42Iasi (09:57-09:57)
Accelerat 1623 18:19 pm 1Sibiu (15:54-15:54) 2Saliste (16:25-16:26) 3Sebes Alba (17:24-17:25) 4Vintu de Jos (17:37-17:43) 5Sibot (18:02-18:04) 6Orastie (18:17-18:19) 7Simeria (18:36-18:38) 8Deva (18:48-18:50) 9Ilia (19:15-19:17) 10Margina (20:01-20:13) 11Faget (20:21-20:23) 12Lugoj (21:05-21:07) 13Buzias (21:50-21:52) 14Timisoara Nord (22:39-22:39)
Accelerat 1813 19:57 pm 1Vintu de Jos (19:21-19:21) 2Sibot (19:41-19:42) 3Orastie (19:55-19:57) 4Simeria (20:15-20:18) 5Deva (20:27-20:30) 6Ilia (20:53-20:54) 7Dobra (21:04-21:05) 8Faget (21:42-21:43) 9Lugoj (22:23-22:25) 10Buzias (23:07-23:09) 11Timisoara Nord (23:56-23:56)
Accelerat 1766 18:33 pm 1Timisoara Nord (15:00-15:00) 2Aradu Nou (15:46-15:47) 3Radna (16:25-16:26) 4Savirsin (17:03-17:04) 5Ilia (17:36-17:37) 6Deva (18:00-18:02) 7Simeria (18:13-18:15) 8Orastie (18:32-18:33) 9Sibot (18:48-18:49) 10Vintu de Jos (19:06-19:07) 11Alba Iulia (19:17-19:19) 12Teius (19:40-19:42) 13Aiud (19:52-19:54) 14Razboieni (20:16-20:17) 15Cimpia Turzii (20:34-20:35) 16Cluj Napoca (21:32-21:44) 17Gherla (22:30-22:31) 18Dej Calatori (22:47-22:50) 19Beclean pe Somes (23:13-23:15) 20Salva (23:37-23:38) 21Nasaud (23:45-23:46) 22Ilva Mica (00:07-00:09) 23Lunca Ilvei (00:43-00:44) 24Vatra Dornei Bai h (01:31-01:32) 25Vatra Dornei (01:39-01:40) 26Iacobeni (01:54-01:55) 27Mestecanis (02:05-02:06) 28Pojorita (02:28-02:29) 29Cimpulung Moldovenesc (02:39-02:40) 30Cimpulung Est (02:46-02:48) 31Vama (03:01-03:02) 32Frasin (03:13-03:14) 33Gura Humorului Oras (03:22-03:23) 34Suceava Nord (04:11-04:33) 35Suceava (04:38-04:41) 36Veresti (04:51-04:52) 37Dolhasca (05:09-05:10) 38Pascani (05:30-05:34) 39Tirgu Frumos (06:01-06:02) 40Iasi (06:39-06:39)
Accelerat 1923 02:51 am 1Timisoara Nord (23:10-23:10) 2Arad (23:59-00:14) 3Radna (00:42-00:44) 4Savirsin (01:21-01:22) 5Ilia (01:54-01:55) 6Deva (02:18-02:20) 7Simeria (02:31-02:33) 8Orastie (02:50-02:51) 9Sibot (03:06-03:09) 10Vintu de Jos (03:24-03:25) 11Alba Iulia (03:35-03:37) 12Teius (03:58-04:01) 13Aiud (04:11-04:13) 14Razboieni (04:33-04:34) 15Cimpia Turzii (04:49-04:50) 16Cluj Napoca (05:46-06:01) 17Gherla (06:48-06:49) 18Dej Calatori (07:06-07:08) 19Beclean pe Somes (07:32-07:33) 20Salva (07:57-08:15) 21Cosbuc (08:30-08:31) 22Telciu Hm (08:42-08:43) 23Fiad Hm (09:05-09:06) 24Romuli Hm (09:16-09:17) 25Dealu Stefanitei (09:26-09:27) 26Sacel (09:38-09:39) 27Iza Hm (09:49-09:50) 28Viseu de Jos (10:04-10:06) 29Leordina (10:23-10:24) 30Petrova Hm (10:35-10:36) 31Viseu Bistra hc (10:44-10:45) 32Valea Viseului (10:58-11:13) 33Lunca la Tisa hc (11:33-11:34) 34Bocicoi (11:40-11:41) 35Sighetu Marmatiei (11:57-11:57)

Ograda Vesela
Ce va oferim pe BileteTren.ro?


Mersul trenurilor 2014

Va punem la dispozitie toate informatiile legate de cursele interne CFR;

Alegeti ruta (oras plecare / oras sosire) si va oferim lista tuturor trenurilor care opereaza;

Va oferim:
Tipul trenului - Rapid, Accelerat, Personal
Numarul trenului folosit de CFR pentru identificare
Ruta folosita si orarul detaliat
Distanta parcursa in kilometrii
Pretul si serviciile oferite de CFR

Consultati serviciile specializate de informatii din statiile si agentiile de voiaj pentru confirmarea validitatii datelor.

Informatiile prezentate au un caracter pur orientativ

Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii

 

Cauta rute de tren pe telefonul tau mobil AICI