Plecari Trenuri Medias Bilete tren

Calatoreste cu trenul - rute, legaturi si preturi
Versiune mobil Despre noi Siteuri partenere Contact
mersul trenurilor la zi
calator prin romania
ACASA INFORMATII TREN PLECARI-SOSIRI STATII CFR AGENTII DE VOIAJ CFR TRANSPORT ANIMALE CONTACT
Alege ruta Informatii Tren Plecari Sosiri
Plecare    
Mersul trenurilor la zi STIRI: Modificari in circulatia trenurilor de persoane pe unele rute din Judetul Suceava Citeste stirea
Trenuri care pleaca din gara Medias  
Trenuri care sosesc in gara Medias     - INAPOI -
Rang Tren Ora plecari Traseu
Accelerat 1745 13:48 pm 1Bucuresti Nord (07:30-07:30) 2Ploiesti Vest (08:11-08:13) 3Cimpina (08:34-08:35) 4Breaza hc (08:43-08:44) 5Comarnic (08:59-09:02) 6Sinaia (09:31-09:37) 7Busteni (09:48-09:52) 8Predeal (10:13-10:15) 9Brasov (10:46-10:58) 10Augustin (11:41-11:42) 11Rupea (12:12-12:13) 12Sighisoara (13:07-13:10) 13Dumbraveni (13:28-13:29) 14Medias (13:45-13:48) 15Copsa Mica (14:00-14:01) 16Blaj (14:29-14:31) 17Teius (14:52-14:55) 18Aiud (15:05-15:06) 19Razboieni (15:26-15:27) 20Cimpia Turzii (15:42-15:44) 21Cluj Napoca (16:41-16:57) 22Gherla (17:44-17:45) 23Dej Calatori (18:02-18:14) 24Gilgau (18:40-18:41) 25Ileanda (18:56-18:57) 26Jibou (19:30-19:32) 27Benesat (19:49-19:50) 28Ulmeni Salaj (19:58-19:59) 29Baia Mare (20:32-20:46) 30Seini (21:20-21:21) 31Satu Mare (22:33-22:33)
Accelerat 1632 02:15 am 1Oradea (20:17-20:17) 2Alesd (20:53-20:54) 3Huedin (22:03-22:04) 4Cluj Napoca (22:58-23:13) 5Cimpia Turzii (00:09-00:11) 6Razboieni (00:28-00:29) 7Aiud (00:46-00:47) 8Teius (01:02-01:05) 9Blaj (01:29-01:31) 10Copsa Mica (02:00-02:02) 11Medias (02:13-02:15) 12Sighisoara (02:56-02:59) 13Brasov (04:53-05:21) 14Predeal (05:48-05:57) 15Azuga (06:08-06:09) 16Busteni (06:15-06:16) 17Sinaia (06:26-06:27) 18Cimpina (07:16-07:17) 19Ploiesti Vest (07:40-07:42) 20Bucuresti Nord (08:25-09:19) 21Lehliu (10:29-10:30) 22Ciulnita (11:14-11:16) 23Fetesti (11:57-11:59) 24Cernavoda Pod (12:20-12:22) 25Medgidia (12:42-12:44) 26Constanta (13:11-13:11)
Accelerat 12632 02:15 am 1Oradea (20:17-20:17) 2Alesd (20:53-20:54) 3Huedin (22:03-22:04) 4Cluj Napoca (22:58-23:13) 5Cimpia Turzii (00:09-00:11) 6Razboieni (00:28-00:29) 7Aiud (00:46-00:47) 8Teius (01:02-01:05) 9Blaj (01:29-01:31) 10Copsa Mica (02:00-02:02) 11Medias (02:13-02:15) 12Sighisoara (02:56-02:59) 13Brasov (04:53-05:21) 14Predeal (05:48-05:55) 15Azuga (06:06-06:07) 16Busteni (06:14-06:17) 17Sinaia (06:28-06:29) 18Comarnic (06:54-06:56) 19Cimpina (07:13-07:15) 20Ploiesti Vest (07:39-07:42) 21Bucuresti Nord (08:25-09:19) 22Lehliu (10:27-10:35) 23Ciulnita (11:38-11:39) 24Fetesti (12:17-12:18) 25Cernavoda Pod (12:38-12:39) 26Medgidia (12:59-13:00) 27Constanta (13:29-13:29)
Accelerat 1621 15:51 pm 1Bucuresti Nord (09:50-09:50) 2Ploiesti Vest (10:31-10:32) 3Floresti Prahova (10:45-10:47) 4Cimpina (10:58-11:03) 5Breaza hc (11:10-11:11) 6Comarnic (11:23-11:24) 7Sinaia (11:49-11:50) 8Busteni (12:01-12:05) 9Azuga (12:11-12:12) 10Predeal (12:26-12:28) 11Brasov (12:58-13:10) 12Sighisoara (15:12-15:17) 13Medias (15:49-15:51) 14Copsa Mica (16:03-16:23) 15Baile Ocna Sibiului hc (16:56-16:57) 16Sibiu (17:11-17:11)
IC 531 18:47 pm 1Bucuresti Nord (13:00-13:00) 2Ploiesti Vest (13:40-13:42) 3Sinaia (14:45-14:47) 4Azuga (15:03-15:04) 5Predeal (15:19-15:21) 6Brasov (15:51-16:04) 7Sighisoara (18:07-18:13) 8Medias (18:45-18:47) 9Blaj (19:25-19:27) 10Teius (19:48-19:58) 11Razboieni (20:26-20:28) 12Cimpia Turzii (20:43-20:44) 13Cluj Napoca (21:41-21:57) 14Huedin (22:51-22:52) 15Alesd (00:02-00:03) 16Oradea (00:38-00:38)
Rapid 346 21:23 pm 1Bucuresti Nord (15:15-15:15) 2Ploiesti Vest (15:54-15:57) 3Cimpina (16:20-16:22) 4Sinaia (17:18-17:20) 5Predeal (17:57-17:58) 6Brasov (18:28-18:36) 7Sighisoara (20:47-20:50) 8Medias (21:22-21:23) 9Blaj (22:01-22:02) 10Alba Iulia (22:37-22:38) 11Simeria (23:33-23:40) 12Deva (23:50-23:52) 13Arad (02:01-02:04) 14Curtici (02:23-02:23)
Rapid 827 21:50 pm 1Bucuresti Nord (16:00-16:00) 2Ploiesti Vest (16:41-16:42) 3Cimpina (17:04-17:06) 4Comarnic (17:22-17:26) 5Sinaia (17:51-17:53) 6Busteni (18:04-18:05) 7Azuga (18:11-18:12) 8Predeal (18:26-18:27) 9Brasov (18:58-19:10) 10Sighisoara (21:12-21:14) 11Medias (21:46-21:50) 12Copsa Mica (22:02-22:10) 13Blaj (22:39-22:40) 14Teius (23:01-23:06) 15Aiud (23:16-23:17) 16Razboieni (23:37-23:38) 17Cimpia Turzii (23:53-23:54) 18Cluj Napoca (00:51-00:51)
Accelerat 1741 00:18 am 1Bucuresti Nord (18:10-18:10) 2Ploiesti Vest (18:54-18:55) 3Cimpina (19:17-19:19) 4Breaza hc (19:27-19:28) 5Comarnic (19:40-19:45) 6Sinaia (20:13-20:14) 7Busteni (20:25-20:26) 8Predeal (20:51-20:53) 9Brasov (21:23-21:35) 10Rupea (22:47-22:48) 11Sighisoara (23:38-23:41) 12Dumbraveni (23:59-0:) 13Medias (00:16-00:18) 14Copsa Mica (00:30-00:31) 15Blaj (00:59-01:01) 16Teius (01:22-01:25) 17Aiud (01:35-01:37) 18Razboieni (01:57-01:58) 19Cimpia Turzii (02:13-02:15) 20Cluj Napoca (03:12-03:32) 21Aghires (04:01-04:02) 22Huedin (04:34-04:35) 23Ciucea (04:57-04:58) 24Piatra Craiului (05:10-05:11) 25Bratca (05:22-05:23) 26Alesd (05:50-05:51) 27Oradea (06:37-06:55) 28Sacuieni Bihor (07:40-07:42) 29Valea lui Mihai (08:04-08:07) 30Carei (08:34-08:35) 31Satu Mare (09:09-09:09)
Accelerat 1631 01:55 am 1Constanta (15:38-15:38) 2Medgidia (16:05-16:07) 3Cernavoda Pod (16:25-16:27) 4Fetesti (16:50-16:54) 5Ciulnita (17:36-17:37) 6Lehliu (18:19-18:20) 7Bucuresti Nord (19:27-20:08) 8Ploiesti Vest (20:49-20:51) 9Cimpina (21:13-21:14) 10Sinaia (21:57-21:58) 11Busteni (22:09-22:10) 12Azuga (22:16-22:21) 13Predeal (22:35-22:37) 14Brasov (23:07-23:17) 15Sighisoara (01:18-01:21) 16Medias (01:53-01:55) 17Copsa Mica (02:07-02:17) 18Blaj (02:45-02:47) 19Teius (03:08-03:11) 20Aiud (03:21-03:23) 21Razboieni (03:43-03:44) 22Cimpia Turzii (03:59-04:01) 23Cluj Napoca (04:56-05:15) 24Huedin (06:09-06:11) 25Alesd (07:18-07:19) 26Oradea (07:55-07:55)
Accelerat 12631 01:55 am 1Constanta (15:38-15:38) 2Medgidia (16:05-16:07) 3Cernavoda Pod (16:25-16:27) 4Fetesti (16:50-16:59) 5Ciulnita (17:41-17:42) 6Lehliu (18:24-18:25) 7Bucuresti Nord (19:33-20:08) 8Ploiesti Vest (20:49-20:51) 9Cimpina (21:13-21:14) 10Sinaia (21:57-21:58) 11Busteni (22:09-22:10) 12Azuga (22:16-22:17) 13Predeal (22:31-22:37) 14Brasov (23:07-23:17) 15Sighisoara (01:18-01:21) 16Medias (01:53-01:55) 17Copsa Mica (02:07-02:17) 18Blaj (02:45-02:47) 19Teius (03:08-03:11) 20Aiud (03:21-03:23) 21Razboieni (03:43-03:44) 22Cimpia Turzii (03:59-04:01) 23Cluj Napoca (04:56-05:15) 24Huedin (06:09-06:11) 25Alesd (07:18-07:19) 26Oradea (07:55-07:55)

Ograda Vesela
Ce va oferim pe BileteTren.ro?


Mersul trenurilor 2014

Va punem la dispozitie toate informatiile legate de cursele interne CFR;

Alegeti ruta (oras plecare / oras sosire) si va oferim lista tuturor trenurilor care opereaza;

Va oferim:
Tipul trenului - Rapid, Accelerat, Personal
Numarul trenului folosit de CFR pentru identificare
Ruta folosita si orarul detaliat
Distanta parcursa in kilometrii
Pretul si serviciile oferite de CFR

Consultati serviciile specializate de informatii din statiile si agentiile de voiaj pentru confirmarea validitatii datelor.

Informatiile prezentate au un caracter pur orientativ

Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii

 

Cauta rute de tren pe telefonul tau mobil AICI