Plecari Trenuri Filiasi Bilete tren

Calatoreste cu trenul - rute, legaturi si preturi
Versiune mobil Despre noi Siteuri partenere Contact
mersul trenurilor la zi
calator prin romania
ACASA INFORMATII TREN PLECARI-SOSIRI STATII CFR AGENTII DE VOIAJ CFR TRANSPORT ANIMALE CONTACT
Alege ruta Informatii Tren Plecari Sosiri
Plecare    
Mersul trenurilor la zi STIRI: Modificari in circulatia trenurilor de persoane pe unele rute din Judetul Suceava Citeste stirea
Trenuri care pleaca din gara Filiasi  
Trenuri care sosesc in gara Filiasi     - INAPOI -
Rang Tren Ora plecari Traseu
Accelerat 1822 01:33 am 1Arad (19:00-19:00) 2Radna (19:30-19:32) 3Savirsin (20:09-20:11) 4Ilia (20:43-20:45) 5Deva (21:09-21:11) 6Simeria (21:22-21:25) 7Calan (21:41-21:42) 8Subcetate (21:57-21:58) 9Petrosani (23:10-23:13) 10Valea Sadului (00:02-00:03) 11Tirgu Jiu (00:24-00:26) 12Carbunesti (00:53-00:54) 13Filiasi (01:32-01:33) 14Craiova (01:58-02:10) 15Caracal (02:47-02:49) 16Draganesti Olt (03:03-03:04) 17Rosiori Nord (03:33-03:35) 18Videle (04:25-04:27) 19Bucuresti Nord (05:15-05:42) 20Lehliu (06:50-06:51) 21Ciulnita (07:34-07:35) 22Fetesti (08:29-08:30) 23Cernavoda Pod (08:52-08:53) 24Medgidia (09:13-09:15) 25Constanta (09:42-09:42)
Rapid 791 09:14 am 1Bucuresti Nord (05:45-05:45) 2Videle (06:29-06:31) 3Rosiori Nord (07:20-07:22) 4Caracal (08:03-08:05) 5Craiova (08:48-08:50) 6Filiasi (09:12-09:14) 7Strehaia hc (09:33-09:34) 8Balota (10:00-10:02) 9Drobeta Turnu Severin (10:35-10:35)
Accelerat 1691 14:24 pm 1Bucuresti Nord (10:45-10:45) 2Videle (11:30-11:32) 3Rosiori Nord (12:21-12:23) 4Draganesti Olt (12:51-12:52) 5Caracal (13:07-13:09) 6Craiova (13:52-14:00) 7Filiasi (14:22-14:24) 8Strehaia hc (14:44-14:45) 9Balota (15:20-15:21) 10Drobeta Turnu Severin (15:47-15:49) 11Orsova (16:16-16:18) 12Baile Herculane (16:44-16:45) 13Caransebes (18:11-18:13) 14Lugoj (18:41-18:43) 15Timisoara Nord (19:25-19:25)
Rapid 693 16:26 pm 1Bucuresti Nord (12:45-12:45) 2Videle (13:30-13:31) 3Rosiori Nord (14:27-14:29) 4Caracal (15:10-15:12) 5Craiova (15:55-16:02) 6Filiasi (16:24-16:26) 7Strehaia hc (16:46-16:48) 8Balota (17:15-17:16) 9Drobeta Turnu Severin (17:42-17:44) 10Orsova (18:10-18:11) 11Baile Herculane (18:31-18:37) 12Caransebes (19:59-20:01) 13Lugoj (20:29-20:31) 14Timisoara Nord (21:13-21:13)
Accelerat 1725 18:17 pm 1Bucuresti Nord (14:46-14:46) 2Videle (15:30-15:32) 3Rosiori Nord (16:20-16:22) 4Draganesti Olt (16:50-16:51) 5Caracal (17:06-17:08) 6Craiova (17:51-17:54) 7Filiasi (18:16-18:17) 8Turceni (18:37-18:38) 9Rovinari (19:11-19:12) 10Tirgu Jiu (19:40-19:40)
Accelerat 10823 21:24 pm 1Bucuresti Nord (17:45-17:45) 2Videle (18:29-18:31) 3Rosiori Nord (19:20-19:22) 4Draganesti Olt (19:50-19:51) 5Caracal (20:06-20:08) 6Craiova (20:51-21:01) 7Filiasi (21:23-21:24) 8Carbunesti (22:03-22:04) 9Tirgu Jiu (22:30-22:32) 10Valea Sadului (22:51-22:52) 11Petrosani (23:48-23:51) 12Subcetate (00:59-01:00) 13Calan (01:15-01:16) 14Simeria (01:31-01:47) 15Orastie (02:04-02:05) 16Sibot (02:21-02:22) 17Vintu de Jos (02:38-02:40) 18Alba Iulia (02:50-02:53) 19Teius (03:14-03:19) 20Aiud (03:29-03:31) 21Razboieni (03:51-03:52) 22Cimpia Turzii (04:07-04:08) 23Cluj Napoca (05:04-05:04)
Accelerat 1693 23:25 pm 1Bucuresti Nord (19:45-19:45) 2Videle (20:29-20:31) 3Rosiori Nord (21:20-21:22) 4Draganesti Olt (21:50-21:51) 5Caracal (22:06-22:08) 6Craiova (22:51-23:00) 7Filiasi (23:23-23:25) 8Strehaia hc (23:46-23:48) 9Balota (00:16-00:21) 10Drobeta Turnu Severin (00:47-00:51) 11Orsova (01:17-01:18) 12Baile Herculane (01:38-01:44) 13Caransebes (03:07-03:10) 14Lugoj (03:38-03:40) 15Timisoara Nord (04:21-04:21)
Rapid 360 00:38 am 1Bucuresti Nord (21:05-21:05) 2Videle (21:49-21:50) 3Rosiori Nord (22:39-22:40) 4Caracal (23:21-23:22) 5Craiova (00:05-00:15) 6Filiasi (00:37-00:38) 7Balota (01:31-01:32) 8Drobeta Turnu Severin (01:58-02:00) 9Orsova (02:27-02:28) 10Baile Herculane (02:48-02:49) 11Caransebes (04:11-04:12) 12Lugoj (04:40-04:41) 13Timisoara Nord (05:23-05:45) 14Stamora M (06:40-06:40)
Accelerat 1821 03:25 am 1Constanta (19:17-19:17) 2Medgidia (19:43-19:45) 3Cernavoda Pod (20:03-20:04) 4Fetesti (20:27-20:29) 5Ciulnita (21:09-21:11) 6Lehliu (21:54-22:03) 7Bucuresti Nord (23:11-23:45) 8Videle (00:28-00:29) 9Rosiori Nord (01:18-01:20) 10Draganesti Olt (01:48-01:49) 11Caracal (02:04-02:05) 12Craiova (02:48-03:00) 13Filiasi (03:23-03:25) 14Carbunesti (04:04-04:06) 15Tirgu Jiu (04:32-04:35) 16Valea Sadului (04:54-04:55) 17Petrosani (05:45-05:48) 18Subcetate (06:56-06:58) 19Calan (07:13-07:15) 20Simeria (07:30-07:38) 21Deva (07:48-07:50) 22Ilia (08:15-08:17) 23Savirsin (08:46-08:48) 24Radna (09:25-09:27) 25Arad (09:59-09:59)
Accelerat 1694 01:10 am 1Timisoara Nord (20:05-20:05) 2Lugoj (20:56-20:58) 3Caransebes (21:26-21:28) 4Baile Herculane (23:00-23:01) 5Orsova (23:21-23:22) 6Drobeta Turnu Severin (23:51-23:53) 7Balota (00:19-00:20) 8Strehaia hc (00:44-00:45) 9Filiasi (01:08-01:10) 10Craiova (01:35-01:42) 11Caracal (02:19-02:21) 12Draganesti Olt (02:35-02:36) 13Rosiori Nord (03:05-03:07) 14Videle (03:57-03:58) 15Bucuresti Nord (04:45-04:45)
Rapid 361 02:03 am 1Stamora M (20:02-20:02) 2Timisoara Nord (20:57-21:15) 3Lugoj (21:57-21:59) 4Caransebes (22:26-22:28) 5Baile Herculane (23:58-23:59) 6Orsova (00:19-00:21) 7Drobeta Turnu Severin (00:50-00:52) 8Filiasi (02:01-02:03) 9Craiova (02:28-02:40) 10Caracal (03:17-03:18) 11Rosiori Nord (03:58-04:00) 12Videle (04:49-04:50) 13Bucuresti Nord (05:37-05:37)
Accelerat 1724 06:35 am 1Tirgu Jiu (05:10-05:10) 2Rovinari (05:36-05:37) 3Turceni (06:09-06:10) 4Filiasi (06:33-06:35) 5Craiova (07:00-07:05) 6Caracal (07:42-07:44) 7Draganesti Olt (07:58-07:59) 8Rosiori Nord (08:28-08:30) 9Videle (09:19-09:21) 10Bucuresti Nord (10:08-10:08)
Accelerat 1692 10:10 pm 1Timisoara Nord (05:05-05:05) 2Lugoj (05:56-05:57) 3Caransebes (06:26-06:28) 4Baile Herculane (07:49-07:51) 5Orsova (08:12-08:13) 6Drobeta Turnu Severin (08:42-08:45) 7Balota (09:12-09:13) 8Strehaia hc (09:44-09:45) 9Filiasi (10:08-10:10) 10Craiova (10:35-10:42) 11Caracal (11:19-11:21) 12Draganesti Olt (11:35-11:36) 13Rosiori Nord (12:04-12:06) 14Videle (12:55-12:57) 15Bucuresti Nord (13:44-13:44)
IC 592 11:17 pm 1Timisoara Nord (06:30-06:30) 2Lugoj (07:12-07:14) 3Caransebes (07:41-07:43) 4Baile Herculane (09:03-09:05) 5Orsova (09:25-09:27) 6Drobeta Turnu Severin (09:56-09:58) 7Strehaia hc (10:52-10:53) 8Filiasi (11:16-11:17) 9Craiova (11:42-11:48) 10Caracal (12:25-12:26) 11Rosiori Nord (13:06-13:08) 12Videle (13:57-13:58) 13Bucuresti Nord (14:45-14:45)
Rapid 792 15:40 pm 1Drobeta Turnu Severin (14:22-14:22) 2Balota (14:48-14:49) 3Strehaia hc (15:13-15:15) 4Filiasi (15:38-15:40) 5Craiova (16:05-16:10) 6Caracal (16:48-16:50) 7Rosiori Nord (17:32-17:35) 8Videle (18:26-18:28) 9Bucuresti Nord (19:17-19:17)
Accelerat 10824 17:04 pm 1Cluj Napoca (09:12-09:12) 2Cimpia Turzii (10:09-10:10) 3Razboieni (10:26-10:27) 4Aiud (10:44-10:45) 5Teius (10:59-11:01) 6Alba Iulia (11:23-11:25) 7Vintu de Jos (11:35-11:36) 8Sibot (11:57-11:58) 9Orastie (12:10-12:11) 10Simeria (12:30-12:52) 11Calan (13:08-13:09) 12Subcetate (13:24-13:25) 13Petrosani (14:37-14:40) 14Valea Sadului (15:29-15:31) 15Tirgu Jiu (15:52-15:55) 16Carbunesti (16:22-16:24) 17Filiasi (17:02-17:04) 18Craiova (17:30-17:40) 19Caracal (18:17-18:19) 20Draganesti Olt (18:33-18:34) 21Rosiori Nord (19:03-19:05) 22Videle (19:56-19:58) 23Bucuresti Nord (20:45-20:45)
Rapid 694 18:42 pm 1Timisoara Nord (13:45-13:45) 2Lugoj (14:34-14:36) 3Caransebes (15:03-15:05) 4Baile Herculane (16:26-16:28) 5Orsova (16:47-16:49) 6Drobeta Turnu Severin (17:17-17:20) 7Balota (17:52-17:53) 8Strehaia hc (18:17-18:18) 9Filiasi (18:40-18:42) 10Craiova (19:07-19:15) 11Caracal (19:52-19:54) 12Rosiori Nord (20:34-20:36) 13Videle (21:25-21:27) 14Bucuresti Nord (22:14-22:14)
Personal 2021 03:48 am 1Craiova (03:04-03:04) 2Craiova Triaj hc (03:08-03:09) 3Isalnita hc (03:15-03:16) 4Almaj h (03:21-03:22) 5Cotofeni (03:26-03:27) 6Bradesti hc (03:32-03:33) 7Racari (03:38-03:39) 8Filiasi (03:46-03:48) 9Bungetel h (03:51-03:52) 10Tintareni (03:56-03:57) 11Floresti hc (04:01-04:02) 12Gilort (04:06-04:07) 13Turburea Hm (04:13-04:14) 14Bibesti (04:21-04:22) 15Musculesti (04:27-04:28) 16Barbatesti (04:34-04:35) 17Jupinesti Hm (04:40-04:45) 18Carbunesti (04:54-04:55) 19Pojogeni Hm (05:01-05:02) 20Scoarta h (05:06-05:07) 21Copacioasa (05:12-05:13) 22Budieni hc (05:19-05:20) 23Lunca Budieni Hm (05:25-05:26) 24Tirgu Jiu (05:37-05:52) 25Ramificatia CAM h (05:54-05:55) 26Ecaterina Teodoroiu (06:00-06:01) 27Ezureni h (06:05-06:06) 28Paringu Hm (06:10-06:11) 29Bumbesti (06:18-06:19) 30Valea Sadului (06:24-06:25) 31Meri (06:34-06:35) 32Lainici (06:45-06:46) 33Pietrele Albe (06:59-07:00) 34Strimbuta Hm (07:09-07:10) 35Livezeni (07:18-07:19) 36Lunca Jiului hc (07:23-07:24) 37Petrosani (07:30-07:30)
Personal 9501 04:18 am 1Craiova (03:30-03:30) 2Craiova Triaj hc (03:34-03:35) 3Cotofeni (03:50-03:51) 4Racari (04:00-04:08) 5Filiasi (04:16-04:18) 6Gura Motrului (04:25-04:26) 7Butoiesti (04:32-04:33) 8Lunca Banului hc (04:39-04:40) 9Strehaia (04:47-04:48) 10Strehaia hc (04:52-04:54) 11Ciochiuta Hm (05:00-05:01) 12Timna (05:08-05:09) 13Igiroasa Hm (05:15-05:16) 14Prunisor (05:22-05:23) 15Girnita Hm (05:29-05:30) 16Balota (05:38-05:39) 17Valea Alba Hm (05:47-05:48) 18Erghevita hc (05:54-05:55) 19Drobeta T.Severin Mf. (06:01-06:02) 20Drobeta T.Severin Est Hm (06:06-06:07) 21Drobeta Turnu Severin (06:16-06:18) 22Dinamica h (06:21-06:22) 23Gura Vaii (06:28-06:29) 24Jidostita h (06:34-06:35) 25Virciorova Hm (06:41-06:42) 26Ilovita h (06:46-06:47) 27Santier Naval h (06:52-06:53) 28Orsova (06:58-06:58)
Personal 9511 05:48 am 1Craiova (04:50-04:50) 2Craiova Triaj hc (04:54-04:55) 3Cernele (04:58-04:59) 4Isalnita hc (05:04-05:05) 5Isalnita (05:08-05:09) 6Cotofeni (05:16-05:17) 7Bradesti hc (05:23-05:24) 8Racari (05:29-05:37) 9Canton 282 h (05:40-05:41) 10Filiasi (05:46-05:48) 11Gura Motrului (05:56-05:57) 12Butoiesti (06:04-06:05) 13Lunca Banului hc (06:12-06:13) 14Strehaia (06:21-06:22) 15Strehaia Nord h (06:26-06:27) 16Comanda Hm (06:31-06:32) 17Cernaia h (06:38-06:39) 18Jirov Hm (06:46-06:47) 19Ceramica hc (06:52-06:53) 20Corcova Hm (06:58-06:59) 21Samarinesti hc (07:03-07:04) 22Motru Est (07:11-07:12) 23Motru (07:23-07:23)
Accelerat 1831 05:40 am 1Craiova (05:15-05:15) 2Filiasi (05:38-05:40) 3Carbunesti (06:19-06:20) 4Tirgu Jiu (06:46-06:48) 5Valea Sadului (07:07-07:08) 6Petrosani (07:58-08:00) 7Subcetate (09:08-09:09) 8Calan (09:24-09:25) 9Orastie (09:53-09:55) 10Sibot (10:10-10:11) 11Vintu de Jos (10:27-10:28) 12Alba Iulia (10:38-10:39) 13Teius (11:00-11:07) 14Aiud (11:17-11:18) 15Razboieni (11:38-11:39) 16Cimpia Turzii (11:54-11:55) 17Cluj Napoca (12:52-12:52)
Personal 2081 06:38 am 1Craiova (05:30-05:30) 2Craiova Triaj hc (05:34-05:35) 3Cernele (05:38-05:39) 4Isalnita hc (05:44-05:45) 5Isalnita (05:48-05:49) 6Almaj h (05:53-05:54) 7Cotofeni (05:59-06:00) 8Bradesti hc (06:05-06:06) 9Racari (06:11-06:12) 10Canton 282 h (06:15-06:16) 11Filiasi (06:21-06:38) 12Bungetel h (06:41-06:42) 13Tintareni (06:46-06:47) 14Floresti hc (06:51-06:52) 15Gilort (06:57-06:58) 16Turburea Hm (07:05-07:06) 17Bibesti (07:13-07:14) 18Musculesti (07:19-07:20) 19Barbatesti (07:26-07:27) 20Jupinesti Hm (07:32-07:33) 21Carbunesti (07:42-07:44) 22Pojogeni Hm (07:49-07:50) 23Scoarta h (07:53-07:54) 24Copacioasa (07:58-07:59) 25Budieni hc (08:05-08:06) 26Lunca Budieni Hm (08:11-08:12) 27Tirgu Jiu (08:22-08:24) 28Ecaterina Teodoroiu (08:29-08:30) 29Ezureni h (08:35-08:36) 30Paringu Hm (08:40-08:41) 31Bumbesti (08:48-08:49) 32Valea Sadului (08:54-08:54)
Personal 2091 09:24 am 1Craiova (08:15-08:15) 2Craiova Triaj hc (08:19-08:20) 3Cernele (08:24-08:25) 4Isalnita hc (08:30-08:31) 5Isalnita (08:34-08:35) 6Almaj h (08:39-08:40) 7Cotofeni (08:44-08:45) 8Bradesti hc (08:50-08:51) 9Racari (08:56-08:57) 10Canton 282 h (09:00-09:01) 11Filiasi (09:06-09:24) 12Tintareni (09:30-09:31) 13Floresti hc (09:34-09:35) 14Gilort (09:39-09:40) 15Turburea Hm (09:47-09:48) 16Bibesti (09:55-09:56) 17Musculesti (10:01-10:02) 18Barbatesti (10:08-10:09) 19Jupinesti Hm (10:14-10:19) 20Carbunesti (10:27-10:28) 21Pojogeni Hm (10:33-10:34) 22Scoarta h (10:38-10:39) 23Copacioasa (10:43-10:44) 24Budieni hc (10:49-10:50) 25Lunca Budieni Hm (10:55-10:56) 26Tirgu Jiu (11:06-11:06)
Accelerat 1695 09:19 am 1Craiova (08:56-08:56) 2Filiasi (09:18-09:19) 3Turburea Hm (09:34-09:35) 4Carbunesti (09:57-09:58) 5Tirgu Jiu (10:24-10:24)
Personal 9191 13:30 pm 1Craiova (12:40-12:40) 2Craiova Triaj hc (12:44-12:45) 3Cernele (12:48-12:49) 4Isalnita hc (12:54-12:55) 5Isalnita (12:58-12:59) 6Almaj h (13:02-13:03) 7Cotofeni (13:07-13:08) 8Bradesti hc (13:13-13:14) 9Racari (13:18-13:19) 10Canton 282 h (13:22-13:23) 11Filiasi (13:28-13:30) 12Gura Motrului (13:37-13:38) 13Butoiesti (13:43-13:44) 14Lunca Banului hc (13:50-13:51) 15Strehaia (13:58-13:59) 16Strehaia hc (14:02-14:03) 17Ciochiuta Hm (14:09-14:10) 18Timna (14:17-14:18) 19Igiroasa Hm (14:23-14:24) 20Prunisor (14:29-14:30) 21Girnita Hm (14:36-14:37) 22Balota (14:45-14:50) 23Valea Alba Hm (14:57-14:58) 24Erghevita hc (15:03-15:04) 25Drobeta T.Severin Mf. (15:10-15:11) 26Drobeta T.Severin Est Hm (15:15-15:16) 27Drobeta Turnu Severin (15:25-15:25)
Personal 9513 14:30 pm 1Craiova (13:25-13:25) 2Craiova Triaj hc (13:29-13:30) 3Cernele (13:34-13:35) 4Isalnita hc (13:40-13:41) 5Isalnita (13:44-13:45) 6Cotofeni (13:53-13:54) 7Bradesti hc (14:00-14:01) 8Racari (14:06-14:07) 9Canton 282 h (14:11-14:12) 10Filiasi (14:18-14:30) 11Gura Motrului (14:38-14:39) 12Butoiesti (14:45-14:46) 13Lunca Banului hc (14:52-14:53) 14Strehaia (15:01-15:02) 15Strehaia Nord h (15:06-15:07) 16Comanda Hm (15:11-15:12) 17Cernaia h (15:17-15:18) 18Jirov Hm (15:25-15:26) 19Ceramica hc (15:30-15:31) 20Corcova Hm (15:35-15:36) 21Samarinesti hc (15:40-15:41) 22Motru Est (15:48-15:49) 23Motru (16:00-16:00)
Personal 2025 15:06 pm 1Craiova (14:05-14:05) 2Craiova Triaj hc (14:09-14:10) 3Cernele (14:13-14:14) 4Isalnita hc (14:19-14:20) 5Isalnita (14:23-14:24) 6Almaj h (14:28-14:29) 7Cotofeni (14:33-14:34) 8Bradesti hc (14:39-14:40) 9Racari (14:45-14:46) 10Canton 282 h (14:49-14:50) 11Filiasi (14:55-15:06) 12Bungetel h (15:09-15:10) 13Tintareni (15:14-15:15) 14Floresti hc (15:18-15:19) 15Gilort (15:23-15:24) 16Turburea Hm (15:30-15:31) 17Bibesti (15:38-15:39) 18Musculesti (15:44-15:45) 19Barbatesti (15:51-15:52) 20Jupinesti Hm (15:57-15:58) 21Carbunesti (16:07-16:08) 22Pojogeni Hm (16:13-16:17) 23Scoarta h (16:21-16:22) 24Copacioasa (16:26-16:27) 25Budieni hc (16:32-16:33) 26Tirgu Jiu (16:47-16:50) 27Ecaterina Teodoroiu (16:55-16:56) 28Ezureni h (17:01-17:02) 29Paringu Hm (17:06-17:07) 30Bumbesti (17:14-17:15) 31Valea Sadului (17:20-17:21) 32Meri (17:30-17:31) 33Lainici (17:42-17:43) 34Pietrele Albe (17:56-17:57) 35Strimbuta Hm (18:07-18:08) 36Livezeni (18:16-18:17) 37Lunca Jiului hc (18:21-18:22) 38Petrosani (18:28-18:28)
Personal 2083 16:42 pm 1Craiova (15:48-15:48) 2Craiova Triaj hc (15:51-15:52) 3Cernele (15:55-15:56) 4Isalnita hc (16:01-16:02) 5Isalnita (16:05-16:13) 6Cotofeni (16:19-16:20) 7Bradesti hc (16:25-16:26) 8Racari (16:31-16:32) 9Canton 282 h (16:35-16:36) 10Filiasi (16:41-16:42) 11Bungetel h (16:45-16:46) 12Tintareni (16:50-16:54) 13Floresti hc (16:58-16:59) 14Gilort (17:03-17:04) 15Turburea Hm (17:11-17:12) 16Bibesti (17:20-17:21) 17Musculesti (17:26-17:27) 18Barbatesti (17:34-17:35) 19Jupinesti Hm (17:40-17:41) 20Carbunesti (17:50-17:52) 21Pojogeni Hm (17:57-17:58) 22Scoarta h (18:01-18:02) 23Copacioasa (18:06-18:07) 24Budieni hc (18:12-18:13) 25Lunca Budieni Hm (18:18-18:19) 26Tirgu Jiu (18:28-18:30) 27Ecaterina Teodoroiu (18:35-18:36) 28Paringu Hm (18:43-18:44) 29Bumbesti (18:51-18:52) 30Valea Sadului (18:57-18:58) 31Meri (19:07-19:08) 32Lainici (19:19-19:20) 33Pietrele Albe (19:34-19:39) 34Strimbuta Hm (19:48-19:49) 35Livezeni (19:56-19:57) 36Lunca Jiului hc (20:02-20:03) 37Petrosani (20:09-20:09)
Personal 9505 17:05 pm 1Craiova (16:08-16:08) 2Craiova Triaj hc (16:12-16:13) 3Cernele (16:16-16:17) 4Isalnita hc (16:22-16:23) 5Isalnita (16:26-16:27) 6Almaj h (16:32-16:33) 7Cotofeni (16:38-16:39) 8Bradesti hc (16:45-16:46) 9Racari (16:51-16:52) 10Canton 282 h (16:56-16:57) 11Filiasi (17:03-17:05) 12Gura Motrului (17:13-17:14) 13Butoiesti (17:20-17:21) 14Lunca Banului hc (17:28-17:29) 15Strehaia (17:37-17:38) 16Strehaia hc (17:42-17:44) 17Ciochiuta Hm (17:51-17:56) 18Timna (18:05-18:10) 19Igiroasa Hm (18:16-18:17) 20Prunisor (18:23-18:24) 21Girnita Hm (18:31-18:32) 22Balota (18:40-18:41) 23Valea Alba Hm (18:48-18:49) 24Erghevita hc (18:55-18:56) 25Drobeta T.Severin Mf. (19:03-19:04) 26Drobeta T.Severin Est Hm (19:09-19:10) 27Drobeta Turnu Severin (19:19-19:19)
Personal 9387 18:23 pm 1Craiova (17:15-17:15) 2Craiova Triaj hc (17:19-17:20) 3Cernele (17:23-17:24) 4Isalnita hc (17:29-17:30) 5Isalnita (17:33-17:34) 6Almaj h (17:38-17:39) 7Cotofeni (17:43-17:44) 8Bradesti hc (17:50-17:51) 9Racari (17:56-17:57) 10Canton 282 h (18:01-18:02) 11Filiasi (18:07-18:23) 12Gura Motrului (18:31-18:32) 13Butoiesti (18:38-18:39) 14Lunca Banului hc (18:45-18:46) 15Strehaia (18:53-18:54) 16Strehaia Nord h (18:58-19:00) 17Comanda Hm (19:03-19:04) 18Cernaia h (19:08-19:09) 19Jirov Hm (19:16-19:17) 20Ceramica hc (19:21-19:22) 21Corcova Hm (19:26-19:27) 22Samarinesti hc (19:30-19:31) 23Motru Est (19:38-19:39) 24Motru (19:50-19:50)
Personal 2095 20:34 pm 1Craiova (19:40-19:40) 2Craiova Triaj hc (19:43-19:44) 3Cernele (19:48-19:49) 4Isalnita hc (19:55-19:56) 5Isalnita (19:59-20:00) 6Almaj h (20:04-20:05) 7Cotofeni (20:09-20:10) 8Bradesti hc (20:16-20:17) 9Racari (20:22-20:23) 10Canton 282 h (20:26-20:27) 11Filiasi (20:32-20:34) 12Tintareni (20:40-20:41) 13Floresti hc (20:44-20:45) 14Gilort (20:49-20:50) 15Turburea Hm (20:56-20:57) 16Bibesti (21:04-21:05) 17Musculesti (21:10-21:11) 18Barbatesti (21:17-21:18) 19Jupinesti Hm (21:23-21:24) 20Carbunesti (21:33-21:38) 21Pojogeni Hm (21:44-21:50) 22Copacioasa (21:57-21:58) 23Budieni hc (22:03-22:04) 24Tirgu Jiu (22:16-22:16)
Personal 2092 05:41 am 1Tirgu Jiu (04:05-04:05) 2Copacioasa (04:21-04:22) 3Pojogeni Hm (04:28-04:29) 4Carbunesti (04:36-04:37) 5Jupinesti Hm (04:43-04:44) 6Barbatesti (04:49-04:50) 7Musculesti (04:56-04:57) 8Bibesti (05:02-05:03) 9Turburea Hm (05:10-05:11) 10Gilort (05:17-05:18) 11Floresti hc (05:22-05:23) 12Tintareni (05:27-05:28) 13Bungetel h (05:32-05:33) 14Filiasi (05:39-05:41) 15Canton 282 h (05:46-05:47) 16Racari (05:52-05:53) 17Bradesti hc (05:59-06:00) 18Cotofeni (06:06-06:07) 19Almaj h (06:12-06:13) 20Isalnita (06:18-06:19) 21Isalnita hc (06:22-06:23) 22Cernele (06:29-06:30) 23Craiova Triaj hc (06:34-06:35) 24Craiova (06:42-06:42)
Personal 9194 06:25 am 1Drobeta Turnu Severin (04:25-04:25) 2Drobeta T.Severin Mf. (04:34-04:35) 3Erghevita hc (04:42-04:43) 4Valea Alba Hm (04:50-04:55) 5Balota (05:05-05:06) 6Girnita Hm (05:11-05:12) 7Prunisor (05:19-05:24) 8Igiroasa Hm (05:29-05:30) 9Timna (05:35-05:36) 10Ciochiuta Hm (05:42-05:43) 11Strehaia hc (05:48-05:49) 12Strehaia (05:54-05:55) 13Lunca Banului hc (05:59-06:00) 14Butoiesti (06:06-06:07) 15Gura Motrului (06:13-06:14) 16Filiasi (06:23-06:25) 17Canton 282 h (06:28-06:29) 18Racari (06:34-06:43) 19Bradesti hc (06:48-06:49) 20Cotofeni (06:54-06:55) 21Almaj h (06:59-07:00) 22Isalnita (07:04-07:05) 23Isalnita hc (07:08-07:09) 24Cernele (07:14-07:15) 25Craiova Triaj hc (07:18-07:19) 26Craiova (07:26-07:26)
Personal 2082 08:42 am 1Petrosani (04:10-04:10) 2Lunca Jiului hc (04:13-04:14) 3Livezeni (04:20-04:21) 4Strimbuta Hm (04:26-04:27) 5Pietrele Albe (04:36-04:37) 6Lainici (04:47-04:48) 7Meri (04:58-05:03) 8Valea Sadului (05:12-05:13) 9Bumbesti (05:18-05:19) 10Paringu Hm (05:25-05:26) 11Ezureni h (05:29-05:30) 12Ecaterina Teodoroiu (05:35-05:36) 13Ramificatia CAM h (05:40-05:41) 14Tirgu Jiu (05:45-06:20) 15Lunca Budieni Hm (06:31-06:32) 16Budieni hc (06:37-06:38) 17Copacioasa (06:44-06:45) 18Scoarta h (06:50-06:51) 19Pojogeni Hm (06:56-06:57) 20Carbunesti (07:04-07:06) 21Jupinesti Hm (07:12-07:13) 22Barbatesti (07:19-07:28) 23Musculesti (07:35-07:36) 24Bibesti (07:41-07:42) 25Turburea Hm (07:49-07:50) 26Gilort (07:56-07:57) 27Floresti hc (08:02-08:03) 28Tintareni (08:07-08:08) 29Bungetel h (08:12-08:13) 30Filiasi (08:20-08:42) 31Canton 282 h (08:46-08:47) 32Racari (08:51-08:52) 33Bradesti hc (08:57-08:58) 34Cotofeni (09:04-09:05) 35Almaj h (09:09-09:10) 36Isalnita (09:15-09:16) 37Cernele (09:23-09:24) 38Craiova Triaj hc (09:27-09:28) 39Craiova (09:35-09:35)
Personal 9512 09:37 am 1Motru (07:45-07:45) 2Motru Est (07:53-07:55) 3Samarinesti hc (08:02-08:03) 4Corcova Hm (08:06-08:07) 5Ceramica hc (08:12-08:13) 6Jirov Hm (08:20-08:21) 7Cernaia h (08:26-08:27) 8Comanda Hm (08:31-08:32) 9Strehaia Nord h (08:36-08:38) 10Strehaia (08:45-08:46) 11Lunca Banului hc (08:52-08:53) 12Butoiesti (09:00-09:01) 13Gura Motrului (09:07-09:08) 14Filiasi (09:17-09:37) 15Canton 282 h (09:41-09:42) 16Racari (09:46-09:47) 17Bradesti hc (09:52-09:53) 18Cotofeni (09:59-10:00) 19Isalnita (10:07-10:08) 20Isalnita hc (10:11-10:12) 21Cernele (10:17-10:18) 22Craiova Triaj hc (10:22-10:23) 23Craiova (10:30-10:30)
Personal 2022 11:22 pm 1Petrosani (07:55-07:55) 2Lunca Jiului hc (07:58-07:59) 3Livezeni (08:05-08:06) 4Strimbuta Hm (08:12-08:13) 5Pietrele Albe (08:22-08:23) 6Lainici (08:37-08:38) 7Meri (08:48-08:49) 8Valea Sadului (08:57-08:58) 9Bumbesti (09:03-09:04) 10Paringu Hm (09:10-09:11) 11Ezureni h (09:14-09:15) 12Ecaterina Teodoroiu (09:20-09:21) 13Ramificatia CAM h (09:25-09:26) 14Tirgu Jiu (09:30-09:32) 15Lunca Budieni Hm (09:39-09:40) 16Budieni hc (09:44-09:45) 17Copacioasa (09:50-09:51) 18Scoarta h (09:54-09:55) 19Pojogeni Hm (09:59-10:03) 20Carbunesti (10:10-10:11) 21Jupinesti Hm (10:17-10:18) 22Barbatesti (10:23-10:24) 23Musculesti (10:30-10:31) 24Bibesti (10:36-10:37) 25Turburea Hm (10:43-10:44) 26Gilort (10:50-10:51) 27Floresti hc (10:55-10:56) 28Tintareni (11:00-11:01) 29Bungetel h (11:05-11:06) 30Filiasi (11:13-11:22) 31Canton 282 h (11:26-11:27) 32Racari (11:31-11:32) 33Bradesti hc (11:36-11:37) 34Cotofeni (11:43-11:44) 35Almaj h (11:48-11:49) 36Isalnita (11:53-11:54) 37Isalnita hc (11:57-11:58) 38Cernele (12:03-12:04) 39Craiova Triaj hc (12:07-12:08) 40Craiova (12:14-12:14)
Personal 9514 13:20 pm 1Filiasi (13:20-13:20) 2Canton 282 h (13:24-13:25) 3Racari (13:29-13:30) 4Bradesti hc (13:35-13:36) 5Cotofeni (13:42-13:43) 6Almaj h (13:48-13:49) 7Isalnita (13:54-13:55) 8Isalnita hc (13:58-13:59) 9Cernele (14:04-14:05) 10Craiova Triaj hc (14:08-14:09) 11Craiova (14:16-14:16)
Personal 2084 14:56 pm 1Valea Sadului (12:46-12:46) 2Bumbesti (12:51-12:52) 3Paringu Hm (12:59-13:00) 4Ecaterina Teodoroiu (13:07-13:08) 5Tirgu Jiu (13:15-13:17) 6Lunca Budieni Hm (13:24-13:25) 7Budieni hc (13:29-13:30) 8Copacioasa (13:35-13:36) 9Scoarta h (13:40-13:41) 10Pojogeni Hm (13:45-13:46) 11Carbunesti (13:53-13:54) 12Jupinesti Hm (13:59-14:00) 13Barbatesti (14:05-14:06) 14Musculesti (14:12-14:13) 15Bibesti (14:18-14:19) 16Turburea Hm (14:26-14:27) 17Gilort (14:33-14:34) 18Floresti hc (14:38-14:39) 19Tintareni (14:43-14:44) 20Bungetel h (14:47-14:48) 21Filiasi (14:54-14:56) 22Canton 282 h (15:00-15:01) 23Racari (15:05-15:14) 24Bradesti hc (15:19-15:20) 25Cotofeni (15:25-15:26) 26Almaj h (15:30-15:31) 27Isalnita (15:35-15:36) 28Isalnita hc (15:39-15:40) 29Cernele (15:45-15:46) 30Craiova Triaj hc (15:49-15:50) 31Craiova (15:57-15:57)
Personal 2858 16:45 pm 1Rovinari (15:24-15:24) 2Rovinari Sud h (15:26-15:27) 3Rosia Jiu h (15:29-15:30) 4Vladuleni Gorj Hm (15:35-15:36) 5Bilteni h (15:40-15:41) 6Pesteana Jiu hc (15:44-15:45) 7Plopsoru (15:51-15:52) 8Sardanesti h (15:57-15:58) 9Girbovu H (16:03-16:04) 10Turceni (16:12-16:13) 11Termo Turceni h (16:15-16:16) 12Ionesti Gorj hc (16:24-16:25) 13Filiasi (16:40-16:45) 14Canton 282 h (16:49-16:50) 15Racari (16:54-16:55) 16Bradesti hc (17:01-17:02) 17Cotofeni (17:08-17:18) 18Almaj h (17:22-17:23) 19Isalnita (17:27-17:28) 20Isalnita hc (17:31-17:32) 21Cernele (17:37-17:38) 22Craiova Triaj hc (17:40-17:41) 23Craiova (17:48-17:48)
Personal 9516 17:48 pm 1Motru (16:20-16:20) 2Motru Est (16:28-16:29) 3Samarinesti hc (16:36-16:37) 4Corcova Hm (16:41-16:42) 5Ceramica hc (16:46-16:47) 6Jirov Hm (16:54-16:55) 7Cernaia h (16:59-17:00) 8Comanda Hm (17:04-17:05) 9Strehaia Nord h (17:09-17:10) 10Strehaia (17:17-17:18) 11Lunca Banului hc (17:23-17:24) 12Butoiesti (17:30-17:31) 13Gura Motrului (17:37-17:38) 14Filiasi (17:46-17:48) 15Canton 282 h (17:53-17:54) 16Racari (17:58-17:59) 17Bradesti hc (18:04-18:05) 18Cotofeni (18:11-18:12) 19Almaj h (18:17-18:18) 20Isalnita (18:23-18:24) 21Isalnita hc (18:27-18:28) 22Cernele (18:33-18:34) 23Craiova Triaj hc (18:37-18:38) 24Craiova (18:45-18:45)
Personal 2094 18:04 pm 1Petrosani (14:10-14:10) 2Lunca Jiului hc (14:13-14:14) 3Livezeni (14:20-14:21) 4Strimbuta Hm (14:27-14:28) 5Pietrele Albe (14:38-14:39) 6Lainici (14:52-14:53) 7Meri (15:04-15:05) 8Valea Sadului (15:13-15:14) 9Bumbesti (15:19-15:20) 10Paringu Hm (15:27-15:28) 11Ezureni h (15:31-15:32) 12Ecaterina Teodoroiu (15:37-15:38) 13Ramificatia CAM h (15:42-15:43) 14Tirgu Jiu (15:48-16:10) 15Lunca Budieni Hm (16:19-16:20) 16Budieni hc (16:25-16:26) 17Copacioasa (16:31-16:32) 18Scoarta h (16:36-16:37) 19Pojogeni Hm (16:41-16:42) 20Carbunesti (16:50-16:52) 21Jupinesti Hm (16:58-16:59) 22Barbatesti (17:04-17:05) 23Musculesti (17:11-17:12) 24Bibesti (17:17-17:22) 25Turburea Hm (17:30-17:31) 26Gilort (17:38-17:39) 27Floresti hc (17:44-17:45) 28Tintareni (17:49-17:50) 29Bungetel h (17:54-17:55) 30Filiasi (18:02-18:04) 31Canton 282 h (18:08-18:09) 32Racari (18:13-18:14) 33Bradesti hc (18:19-18:20) 34Cotofeni (18:26-18:27) 35Almaj h (18:32-18:33) 36Isalnita (18:38-18:39) 37Isalnita hc (18:42-18:43) 38Cernele (18:48-18:49) 39Craiova Triaj hc (18:52-18:53) 40Craiova (19:00-19:00)
Personal 9504 18:50 pm 1Orsova (15:47-15:47) 2Santier Naval h (15:49-15:50) 3Ilovita h (15:56-15:57) 4Virciorova Hm (16:01-16:05) 5Gura Vaii (16:15-16:16) 6Dinamica h (16:23-16:24) 7Drobeta Turnu Severin (16:30-16:32) 8Drobeta T.Severin Est Hm (16:37-16:38) 9Drobeta T.Severin Mf. (16:44-16:45) 10Erghevita hc (16:51-16:52) 11Valea Alba Hm (16:59-17:00) 12Balota (17:12-17:17) 13Girnita Hm (17:23-17:24) 14Prunisor (17:32-17:33) 15Igiroasa Hm (17:38-17:39) 16Timna (17:45-17:46) 17Ciochiuta Hm (17:54-17:55) 18Strehaia hc (18:02-18:04) 19Strehaia (18:09-18:10) 20Lunca Banului hc (18:15-18:16) 21Butoiesti (18:23-18:32) 22Gura Motrului (18:38-18:39) 23Filiasi (18:48-18:50) 24Canton 282 h (18:54-18:55) 25Racari (18:59-19:00) 26Bradesti hc (19:06-19:07) 27Cotofeni (19:14-19:15) 28Almaj h (19:19-19:20) 29Isalnita (19:25-19:26) 30Isalnita hc (19:29-19:30) 31Cernele (19:35-19:36) 32Craiova Triaj hc (19:39-19:40) 33Craiova (19:47-19:47)
Personal 9506 20:40 pm 1Filiasi (20:40-20:40) 2Canton 282 h (20:44-20:45) 3Racari (20:49-20:50) 4Bradesti hc (20:55-20:56) 5Cotofeni (21:02-21:03) 6Almaj h (21:08-21:09) 7Isalnita (21:14-21:15) 8Isalnita hc (21:18-21:19) 9Cernele (21:24-21:25) 10Craiova Triaj hc (21:28-21:30) 11Craiova (21:37-21:37)
Personal 9518 21:42 pm 1Motru (20:10-20:10) 2Motru Est (20:18-20:19) 3Samarinesti hc (20:26-20:27) 4Corcova Hm (20:30-20:31) 5Ceramica hc (20:36-20:37) 6Jirov Hm (20:44-20:45) 7Cernaia h (20:50-20:51) 8Comanda Hm (20:56-20:57) 9Strehaia Nord h (21:01-21:03) 10Strehaia (21:10-21:11) 11Lunca Banului hc (21:16-21:17) 12Butoiesti (21:24-21:25) 13Gura Motrului (21:31-21:32) 14Filiasi (21:40-21:42) 15Canton 282 h (21:46-21:47) 16Racari (21:51-21:52) 17Bradesti hc (21:57-21:58) 18Cotofeni (22:04-22:05) 19Almaj h (22:09-22:10) 20Isalnita (22:15-22:16) 21Isalnita hc (22:19-22:20) 22Cernele (22:25-22:26) 23Craiova Triaj hc (22:29-22:30) 24Craiova (22:37-22:37)
Personal 2026 22:53 pm 1Petrosani (19:10-19:10) 2Lunca Jiului hc (19:13-19:14) 3Livezeni (19:20-19:21) 4Strimbuta Hm (19:27-19:28) 5Pietrele Albe (19:37-19:38) 6Lainici (19:52-19:53) 7Meri (20:04-20:05) 8Valea Sadului (20:14-20:15) 9Bumbesti (20:20-20:21) 10Paringu Hm (20:28-20:29) 11Ezureni h (20:32-20:33) 12Ecaterina Teodoroiu (20:38-20:39) 13Ramificatia CAM h (20:44-20:45) 14Tirgu Jiu (20:50-20:52) 15Lunca Budieni Hm (21:02-21:03) 16Budieni hc (21:08-21:09) 17Copacioasa (21:15-21:16) 18Scoarta h (21:21-21:22) 19Pojogeni Hm (21:27-21:28) 20Carbunesti (21:36-21:37) 21Jupinesti Hm (21:43-21:44) 22Barbatesti (21:49-21:54) 23Musculesti (22:00-22:01) 24Bibesti (22:06-22:07) 25Turburea Hm (22:14-22:15) 26Gilort (22:23-22:33) 27Floresti hc (22:37-22:38) 28Tintareni (22:42-22:43) 29Filiasi (22:52-22:53) 30Racari (22:59-23:00) 31Bradesti hc (23:05-23:06) 32Cotofeni (23:12-23:13) 33Almaj h (23:17-23:18) 34Isalnita (23:23-23:24) 35Isalnita hc (23:27-23:28) 36Cernele (23:33-23:34) 37Craiova Triaj hc (23:37-23:38) 38Craiova (23:45-23:45)
Personal 2851 05:10 am 1Filiasi (05:10-05:10) 2Ionesti Gorj hc (05:22-05:23) 3Termo Turceni h (05:31-05:32) 4Turceni (05:34-05:36) 5Girbovu H (05:43-05:44) 6Sardanesti h (05:48-05:49) 7Plopsoru (05:54-05:55) 8Pesteana Jiu hc (06:01-06:02) 9Bilteni h (06:05-06:06) 10Vladuleni Gorj Hm (06:10-06:11) 11Rosia Jiu h (06:16-06:17) 12Rovinari Sud h (06:19-06:21) 13Rovinari (06:24-06:26) 14Km. 49 + 800 h (06:28-06:29) 15Rogojelu (06:32-06:37) 16Virt h (06:40-06:41) 17Cirbesti (06:46-06:47) 18Dragutesti h (06:50-06:51) 19Amaradia (06:55-06:56) 20Tirgu Jiu (07:04-07:04)
Personal 2853 06:53 am 1Filiasi (06:53-06:53) 2Ionesti Gorj hc (07:05-07:06) 3Termo Turceni h (07:14-07:16) 4Turceni (07:19-07:21) 5Girbovu H (07:26-07:27) 6Sardanesti h (07:32-07:33) 7Plopsoru (07:38-07:39) 8Pesteana Jiu hc (07:45-07:46) 9Bilteni h (07:49-07:50) 10Vladuleni Gorj Hm (07:53-07:54) 11Rosia Jiu h (07:59-08:00) 12Rovinari Sud h (08:03-08:04) 13Rovinari (08:08-08:09) 14Km. 49 + 800 h (08:11-08:12) 15Rogojelu (08:15-08:16) 16Virt h (08:19-08:20) 17Cirbesti (08:28-08:29) 18Dragutesti h (08:33-08:34) 19Amaradia (08:38-08:39) 20Tirgu Jiu (08:48-08:48)
Personal 9503 09:22 am 1Filiasi (09:22-09:22) 2Gura Motrului (09:30-09:31) 3Butoiesti (09:37-09:38) 4Lunca Banului hc (09:44-09:45) 5Strehaia (09:52-09:53) 6Strehaia hc (09:57-09:59) 7Ciochiuta Hm (10:05-10:06) 8Timna (10:13-10:17) 9Igiroasa Hm (10:22-10:23) 10Prunisor (10:29-10:33) 11Girnita Hm (10:40-10:41) 12Balota (10:49-10:50) 13Valea Alba Hm (10:57-10:58) 14Erghevita hc (11:03-11:04) 15Drobeta T.Severin Mf. (11:10-11:11) 16Drobeta Turnu Severin (11:23-11:35) 17Gura Vaii (11:43-11:44) 18Jidostita h (11:48-11:49) 19Virciorova Hm (11:56-11:57) 20Ilovita h (12:00-12:01) 21Orsova (12:11-12:11)
Accelerat 1696 15:04 pm 1Tirgu Jiu (13:58-13:58) 2Carbunesti (14:23-14:24) 3Turburea Hm (14:44-14:45) 4Filiasi (15:03-15:04) 5Craiova (15:30-15:30)
Personal 2855 15:20 pm 1Filiasi (15:20-15:20) 2Ionesti Gorj hc (15:33-15:34) 3Termo Turceni h (15:42-15:44) 4Turceni (15:46-15:46)
Personal 2859 18:30 pm 1Filiasi (18:30-18:30) 2Ionesti Gorj hc (18:44-18:45) 3Termo Turceni h (18:54-18:55) 4Turceni (18:57-19:00) 5Girbovu H (19:07-19:08) 6Sardanesti h (19:13-19:14) 7Plopsoru (19:19-19:20) 8Pesteana Jiu hc (19:26-19:27) 9Bilteni h (19:31-19:32) 10Vladuleni Gorj Hm (19:36-19:37) 11Rosia Jiu h (19:42-19:43) 12Rovinari Sud h (19:46-19:47) 13Rovinari (19:50-19:52) 14Km. 49 + 800 h (19:54-19:55) 15Rogojelu (19:58-19:59) 16Virt h (20:03-20:04) 17Cirbesti (20:09-20:10) 18Dragutesti h (20:14-20:15) 19Amaradia (20:19-20:20) 20Tirgu Jiu (20:30-20:30)
Personal 2875 21:45 pm 1Filiasi (21:45-21:45) 2Ionesti Gorj hc (21:57-21:58) 3Termo Turceni h (22:06-22:07) 4Turceni (22:09-22:11) 5Girbovu H (22:18-22:19) 6Sardanesti h (22:24-22:25) 7Plopsoru (22:30-22:31) 8Pesteana Jiu hc (22:38-22:39) 9Bilteni h (22:42-22:43) 10Vladuleni Gorj Hm (22:47-22:48) 11Rovinari Sud h (22:55-22:57) 12Rovinari (23:00-23:00)
Accelerat 1832 22:45 pm 1Cluj Napoca (14:56-14:56) 2Cimpia Turzii (15:53-15:55) 3Razboieni (16:11-16:13) 4Aiud (16:30-16:31) 5Teius (16:46-16:54) 6Alba Iulia (17:16-17:17) 7Vintu de Jos (17:27-17:28) 8Sibot (17:49-17:50) 9Orastie (18:04-18:06) 10Calan (18:36-18:37) 11Subcetate (18:52-18:53) 12Petrosani (20:05-20:10) 13Valea Sadului (21:00-21:02) 14Tirgu Jiu (21:25-21:28) 15Carbunesti (21:56-22:05) 16Filiasi (22:43-22:45) 17Craiova (23:10-23:10)

Ograda Vesela
Ce va oferim pe BileteTren.ro?


Mersul trenurilor 2014

Va punem la dispozitie toate informatiile legate de cursele interne CFR;

Alegeti ruta (oras plecare / oras sosire) si va oferim lista tuturor trenurilor care opereaza;

Va oferim:
Tipul trenului - Rapid, Accelerat, Personal
Numarul trenului folosit de CFR pentru identificare
Ruta folosita si orarul detaliat
Distanta parcursa in kilometrii
Pretul si serviciile oferite de CFR

Consultati serviciile specializate de informatii din statiile si agentiile de voiaj pentru confirmarea validitatii datelor.

Informatiile prezentate au un caracter pur orientativ

Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii

 

Cauta rute de tren pe telefonul tau mobil AICI