Plecari Trenuri Faget Bilete tren

Calatoreste cu trenul - rute, legaturi si preturi
Versiune mobil Despre noi Siteuri partenere Contact
mersul trenurilor la zi
calator prin romania
ACASA INFORMATII TREN PLECARI-SOSIRI STATII CFR AGENTII DE VOIAJ CFR TRANSPORT ANIMALE CONTACT
Alege ruta Informatii Tren Plecari Sosiri
Plecare    
Mersul trenurilor la zi STIRI: Modificari in circulatia trenurilor de persoane pe unele rute din Judetul Suceava Citeste stirea
Trenuri care pleaca din gara Faget  
Trenuri care sosesc in gara Faget     - INAPOI -
Rang Tren Ora plecari Traseu
Personal 2182 04:59 am 1Lugoj (03:46-03:46) 2Lugoj Nord h (03:52-03:53) 3Costeiu Mare (04:02-04:03) 4Paru hc (04:07-04:08) 5Balint Hm (04:13-04:14) 6Nevrincea hc (04:18-04:19) 7Cliciova (04:27-04:28) 8Susani Bega hc (04:33-04:34) 9Traian Vuia Hm (04:38-04:39) 10Manastur (04:45-04:46) 11Rachita Hm (04:50-04:51) 12Faget (04:58-04:59) 13Margina (05:08-05:09) 14Nemesesti Hm (05:18-05:19) 15Costeiu hc (05:27-05:28) 16Costeiu de Sus (05:33-05:34) 17Holdea Hm (05:40-05:41) 18Ohaba hc (05:47-05:48) 19Lapugiu (05:54-05:55) 20Dobra (06:06-06:07) 21Ilia (06:18-06:19) 22Bretea Muresana hc (06:25-06:26) 23Branisca Hm (06:32-06:33) 24Vetel h (06:37-06:38) 25Mintia h (06:42-06:43) 26Mintia (06:47-06:48) 27Deva (06:55-06:58) 28Saulesti h (07:04-07:05) 29Simeria (07:11-07:11)
Accelerat 1812 07:35 am 1Timisoara Nord (05:09-05:09) 2Buzias (05:55-05:56) 3Lugoj (06:40-06:42) 4Faget (07:23-07:35) 5Dobra (08:12-08:13) 6Ilia (08:23-08:24) 7Deva (08:46-08:48) 8Simeria (08:58-09:00) 9Orastie (09:16-09:17) 10Sibot (09:30-09:31) 11Vintu de Jos (09:48-09:48)
Personal 2184 08:59 am 1Lugoj (07:38-07:38) 2Lugoj Nord h (07:43-07:44) 3Costeiu Mare (07:53-08:05) 4Paru hc (08:08-08:09) 5Balint Hm (08:14-08:15) 6Nevrincea hc (08:19-08:20) 7Cliciova (08:28-08:29) 8Susani Bega hc (08:34-08:35) 9Traian Vuia Hm (08:38-08:39) 10Manastur (08:45-08:46) 11Rachita Hm (08:50-08:51) 12Faget (08:58-08:59) 13Margina (09:08-09:08)
Accelerat 1811 07:29 am 1Sibiu (03:20-03:20) 2Saliste (03:49-03:50) 3Miercurea Sibiu (04:20-04:24) 4Sebes Alba (04:54-04:55) 5Vintu de Jos (05:07-05:11) 6Sibot (05:30-05:31) 7Orastie (05:44-05:45) 8Simeria (06:03-06:05) 9Deva (06:14-06:16) 10Ilia (06:39-06:40) 11Dobra (06:50-06:51) 12Faget (07:28-07:29) 13Lugoj (08:09-08:11) 14Buzias (08:53-09:06) 15Timisoara Nord (09:53-09:53)
Accelerat 1624 10:28 pm 1Timisoara Nord (08:11-08:11) 2Buzias (08:59-09:01) 3Lugoj (09:43-09:45) 4Faget (10:27-10:28) 5Margina (10:36-10:37) 6Ilia (11:20-11:21) 7Deva (11:44-11:46) 8Simeria (11:57-11:59) 9Orastie (12:16-12:17) 10Sibot (12:31-12:32) 11Vintu de Jos (12:49-12:57) 12Sebes Alba (13:09-13:10) 13Saliste (14:09-14:10) 14Sibiu (14:43-14:43)
Accelerat 1837 09:46 am 1Iasi (19:17-19:17) 2Tirgu Frumos (19:54-19:55) 3Pascani (20:25-20:26) 4Dolhasca (20:41-20:42) 5Veresti (20:59-21:00) 6Suceava (21:13-21:21) 7Gura Humorului Oras (22:08-22:09) 8Frasin (22:18-22:19) 9Vama (22:29-22:30) 10Cimpulung Est (22:44-22:46) 11Cimpulung Moldovenesc (22:52-22:54) 12Pojorita (23:04-23:05) 13Mestecanis (23:27-23:28) 14Iacobeni (23:37-23:38) 15Vatra Dornei (23:57-23:59) 16Vatra Dornei Bai h (00:02-00:04) 17Lunca Ilvei (01:00-01:01) 18Ilva Mica (01:39-01:43) 19Nasaud (02:05-02:06) 20Salva (02:15-02:16) 21Beclean pe Somes (02:41-02:42) 22Dej Calatori (03:11-03:14) 23Gherla (03:30-03:32) 24Cluj Napoca (04:14-04:32) 25Cimpia Turzii (05:29-05:31) 26Razboieni (05:48-05:50) 27Aiud (06:07-06:09) 28Teius (06:24-06:32) 29Alba Iulia (06:54-06:56) 30Vintu de Jos (07:06-07:08) 31Sibot (07:28-07:29) 32Orastie (07:42-07:43) 33Simeria (08:01-08:15) 34Deva (08:25-08:26) 35Ilia (08:51-08:52) 36Margina (09:36-09:37) 37Faget (09:45-09:46) 38Manastur (09:55-09:56) 39Lugoj (10:45-10:47) 40Buzias (11:30-11:32) 41Timisoara Nord (12:19-12:19)
Personal 2186 16:54 pm 1Lugoj (15:42-15:42) 2Lugoj Nord h (15:48-15:49) 3Costeiu Mare (15:58-15:59) 4Paru hc (16:02-16:03) 5Balint Hm (16:08-16:09) 6Nevrincea hc (16:13-16:14) 7Cliciova (16:22-16:23) 8Susani Bega hc (16:28-16:29) 9Traian Vuia Hm (16:32-16:33) 10Manastur (16:39-16:40) 11Rachita Hm (16:45-16:46) 12Faget (16:53-16:54) 13Margina (17:03-17:23) 14Nemesesti Hm (17:31-17:32) 15Costeiu hc (17:39-17:40) 16Costeiu de Sus (17:44-17:45) 17Holdea Hm (17:51-17:52) 18Ohaba hc (17:57-17:58) 19Lapugiu (18:05-18:06) 20Dobra (18:17-18:18) 21Ilia (18:29-18:29)
Accelerat 1814 18:03 pm 1Timisoara Nord (15:50-15:50) 2Buzias (16:36-16:37) 3Lugoj (17:19-17:21) 4Faget (18:02-18:03) 5Dobra (18:41-18:42) 6Ilia (18:52-18:53) 7Deva (19:15-19:17) 8Simeria (19:27-19:29) 9Orastie (19:46-19:48) 10Sibot (20:01-20:02) 11Vintu de Jos (20:19-20:29) 12Sebes Alba (20:40-20:41) 13Saliste (21:39-21:40) 14Sibiu (22:12-22:12)
Accelerat 1838 19:58 pm 1Timisoara Nord (17:38-17:38) 2Buzias (18:25-18:27) 3Lugoj (19:09-19:11) 4Manastur (19:46-19:48) 5Faget (19:57-19:58) 6Margina (20:06-20:07) 7Ilia (20:50-20:52) 8Deva (21:15-21:18) 9Simeria (21:29-21:44) 10Orastie (22:02-22:04) 11Sibot (22:18-22:19) 12Vintu de Jos (22:34-22:35) 13Alba Iulia (22:45-22:49) 14Teius (23:10-23:15) 15Aiud (23:25-23:27) 16Razboieni (23:47-23:49) 17Cimpia Turzii (00:04-00:06) 18Cluj Napoca (01:03-01:15) 19Gherla (02:02-02:03) 20Dej Calatori (02:19-02:21) 21Beclean pe Somes (02:44-02:45) 22Salva (03:07-03:08) 23Nasaud (03:15-03:16) 24Ilva Mica (03:40-03:42) 25Lunca Ilvei (04:15-04:16) 26Floreni (04:51-04:52) 27Vatra Dornei Bai h (05:06-05:07) 28Vatra Dornei (05:14-05:15) 29Iacobeni (05:28-05:29) 30Mestecanis (05:39-05:40) 31Pojorita (06:02-06:03) 32Cimpulung Moldovenesc (06:13-06:14) 33Cimpulung Est (06:19-06:20) 34Vama (06:33-06:34) 35Frasin (06:45-06:46) 36Gura Humorului Oras (06:55-06:56) 37Suceava (07:45-08:00) 38Veresti (08:10-08:11) 39Dolhasca (08:29-08:30) 40Pascani (08:50-08:52) 41Tirgu Frumos (09:19-09:20) 42Iasi (09:57-09:57)
Personal 2188 20:50 pm 1Lugoj (19:26-19:26) 2Lugoj Nord h (19:31-19:32) 3Costeiu Mare (19:41-19:42) 4Paru hc (19:46-19:47) 5Balint Hm (19:51-19:52) 6Nevrincea hc (19:57-19:58) 7Cliciova (20:06-20:07) 8Susani Bega hc (20:12-20:13) 9Traian Vuia Hm (20:17-20:18) 10Manastur (20:24-20:36) 11Rachita Hm (20:41-20:42) 12Faget (20:49-20:50) 13Margina (20:59-20:59)
Accelerat 1623 20:23 pm 1Sibiu (15:54-15:54) 2Saliste (16:25-16:26) 3Sebes Alba (17:24-17:25) 4Vintu de Jos (17:37-17:43) 5Sibot (18:02-18:04) 6Orastie (18:17-18:19) 7Simeria (18:36-18:38) 8Deva (18:48-18:50) 9Ilia (19:15-19:17) 10Margina (20:01-20:13) 11Faget (20:21-20:23) 12Lugoj (21:05-21:07) 13Buzias (21:50-21:52) 14Timisoara Nord (22:39-22:39)
Accelerat 1813 21:43 pm 1Vintu de Jos (19:21-19:21) 2Sibot (19:41-19:42) 3Orastie (19:55-19:57) 4Simeria (20:15-20:18) 5Deva (20:27-20:30) 6Ilia (20:53-20:54) 7Dobra (21:04-21:05) 8Faget (21:42-21:43) 9Lugoj (22:23-22:25) 10Buzias (23:07-23:09) 11Timisoara Nord (23:56-23:56)

Ograda Vesela
Ce va oferim pe BileteTren.ro?


Mersul trenurilor 2014

Va punem la dispozitie toate informatiile legate de cursele interne CFR;

Alegeti ruta (oras plecare / oras sosire) si va oferim lista tuturor trenurilor care opereaza;

Va oferim:
Tipul trenului - Rapid, Accelerat, Personal
Numarul trenului folosit de CFR pentru identificare
Ruta folosita si orarul detaliat
Distanta parcursa in kilometrii
Pretul si serviciile oferite de CFR

Consultati serviciile specializate de informatii din statiile si agentiile de voiaj pentru confirmarea validitatii datelor.

Informatiile prezentate au un caracter pur orientativ

Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii

 

Cauta rute de tren pe telefonul tau mobil AICI