Plecari Trenuri Draganesti Olt Bilete tren

Calatoreste cu trenul - rute, legaturi si preturi
Versiune mobil Despre noi Siteuri partenere Contact
mersul trenurilor la zi
calator prin romania
ACASA INFORMATII TREN PLECARI-SOSIRI STATII CFR AGENTII DE VOIAJ CFR TRANSPORT ANIMALE CONTACT
Alege ruta Informatii Tren Plecari Sosiri
Plecare    
Mersul trenurilor la zi STIRI: Modificari in circulatia trenurilor de persoane pe unele rute din Judetul Suceava Citeste stirea
Trenuri care pleaca din gara Draganesti Olt  
Trenuri care sosesc in gara Draganesti Olt     - INAPOI -
Rang Tren Ora plecari Traseu
Accelerat 1822 03:04 am 1Arad (19:00-19:00) 2Radna (19:30-19:32) 3Savirsin (20:09-20:11) 4Ilia (20:43-20:45) 5Deva (21:09-21:11) 6Simeria (21:22-21:25) 7Calan (21:41-21:42) 8Subcetate (21:57-21:58) 9Petrosani (23:10-23:13) 10Valea Sadului (00:02-00:03) 11Tirgu Jiu (00:24-00:26) 12Carbunesti (00:53-00:54) 13Filiasi (01:32-01:33) 14Craiova (01:58-02:10) 15Caracal (02:47-02:49) 16Draganesti Olt (03:03-03:04) 17Rosiori Nord (03:33-03:35) 18Videle (04:25-04:27) 19Bucuresti Nord (05:15-05:42) 20Lehliu (06:50-06:51) 21Ciulnita (07:34-07:35) 22Fetesti (08:29-08:30) 23Cernavoda Pod (08:52-08:53) 24Medgidia (09:13-09:15) 25Constanta (09:42-09:42)
Rapid 821 11:48 pm 1Bucuresti Nord (09:45-09:45) 2Videle (10:29-10:30) 3Rosiori Nord (11:18-11:20) 4Draganesti Olt (11:47-11:48) 5Caracal (12:03-12:05) 6Piatra Olt (12:35-12:36) 7Dragasani (13:05-13:07) 8Babeni (13:29-13:30) 9Govora (13:36-13:37) 10Rimnicu Vilcea (13:47-13:49) 11Calimanesti (14:05-14:06) 12Pausa h (14:10-14:10)
Accelerat 1691 12:52 pm 1Bucuresti Nord (10:45-10:45) 2Videle (11:30-11:32) 3Rosiori Nord (12:21-12:23) 4Draganesti Olt (12:51-12:52) 5Caracal (13:07-13:09) 6Craiova (13:52-14:00) 7Filiasi (14:22-14:24) 8Strehaia hc (14:44-14:45) 9Balota (15:20-15:21) 10Drobeta Turnu Severin (15:47-15:49) 11Orsova (16:16-16:18) 12Baile Herculane (16:44-16:45) 13Caransebes (18:11-18:13) 14Lugoj (18:41-18:43) 15Timisoara Nord (19:25-19:25)
Accelerat 13231 15:54 pm 1Bucuresti Nord (13:45-13:45) 2Videle (14:30-14:32) 3Rosiori Nord (15:21-15:24) 4Draganesti Olt (15:52-15:54) 5Caracal (16:09-16:19) 6Piatra Olt (16:49-16:50) 7Dragasani (17:21-17:22) 8Babeni (17:48-17:49) 9Govora (17:55-17:56) 10Rimnicu Vilcea (18:08-18:16) 11Calimanesti (18:30-18:31) 12Pausa h (18:36-18:37) 13Talmaciu (19:49-19:50) 14Sibiu (20:10-20:10)
Accelerat 1725 16:51 pm 1Bucuresti Nord (14:46-14:46) 2Videle (15:30-15:32) 3Rosiori Nord (16:20-16:22) 4Draganesti Olt (16:50-16:51) 5Caracal (17:06-17:08) 6Craiova (17:51-17:54) 7Filiasi (18:16-18:17) 8Turceni (18:37-18:38) 9Rovinari (19:11-19:12) 10Tirgu Jiu (19:40-19:40)
Rapid 795 18:51 pm 1Bucuresti Nord (16:45-16:45) 2Videle (17:30-17:32) 3Rosiori Nord (18:20-18:22) 4Draganesti Olt (18:50-18:51) 5Caracal (19:06-19:08) 6Craiova (19:51-19:51)
Accelerat 10823 19:51 pm 1Bucuresti Nord (17:45-17:45) 2Videle (18:29-18:31) 3Rosiori Nord (19:20-19:22) 4Draganesti Olt (19:50-19:51) 5Caracal (20:06-20:08) 6Craiova (20:51-21:01) 7Filiasi (21:23-21:24) 8Carbunesti (22:03-22:04) 9Tirgu Jiu (22:30-22:32) 10Valea Sadului (22:51-22:52) 11Petrosani (23:48-23:51) 12Subcetate (00:59-01:00) 13Calan (01:15-01:16) 14Simeria (01:31-01:47) 15Orastie (02:04-02:05) 16Sibot (02:21-02:22) 17Vintu de Jos (02:38-02:40) 18Alba Iulia (02:50-02:53) 19Teius (03:14-03:19) 20Aiud (03:29-03:31) 21Razboieni (03:51-03:52) 22Cimpia Turzii (04:07-04:08) 23Cluj Napoca (05:04-05:04)
Accelerat 1723 20:54 pm 1Bucuresti Nord (18:46-18:46) 2Videle (19:29-19:30) 3Rosiori Nord (20:23-20:25) 4Draganesti Olt (20:53-20:54) 5Caracal (21:10-21:12) 6Piatra Olt (21:43-21:46) 7Dragasani (22:15-22:16) 8Babeni (22:40-22:41) 9Govora (22:47-22:48) 10Rimnicu Vilcea (22:58-22:58)
Accelerat 1693 21:51 pm 1Bucuresti Nord (19:45-19:45) 2Videle (20:29-20:31) 3Rosiori Nord (21:20-21:22) 4Draganesti Olt (21:50-21:51) 5Caracal (22:06-22:08) 6Craiova (22:51-23:00) 7Filiasi (23:23-23:25) 8Strehaia hc (23:46-23:48) 9Balota (00:16-00:21) 10Drobeta Turnu Severin (00:47-00:51) 11Orsova (01:17-01:18) 12Baile Herculane (01:38-01:44) 13Caransebes (03:07-03:10) 14Lugoj (03:38-03:40) 15Timisoara Nord (04:21-04:21)
Accelerat 1821 01:49 am 1Constanta (19:17-19:17) 2Medgidia (19:43-19:45) 3Cernavoda Pod (20:03-20:04) 4Fetesti (20:27-20:29) 5Ciulnita (21:09-21:11) 6Lehliu (21:54-22:03) 7Bucuresti Nord (23:11-23:45) 8Videle (00:28-00:29) 9Rosiori Nord (01:18-01:20) 10Draganesti Olt (01:48-01:49) 11Caracal (02:04-02:05) 12Craiova (02:48-03:00) 13Filiasi (03:23-03:25) 14Carbunesti (04:04-04:06) 15Tirgu Jiu (04:32-04:35) 16Valea Sadului (04:54-04:55) 17Petrosani (05:45-05:48) 18Subcetate (06:56-06:58) 19Calan (07:13-07:15) 20Simeria (07:30-07:38) 21Deva (07:48-07:50) 22Ilia (08:15-08:17) 23Savirsin (08:46-08:48) 24Radna (09:25-09:27) 25Arad (09:59-09:59)
Personal 9302 03:07 am 1Caracal (02:40-02:40) 2Farcasele (02:46-02:47) 3Stoenesti (02:51-02:52) 4Draganesti Olt (02:59-03:07) 5Daneasa hc (03:11-03:12) 6Radomiresti (03:20-03:21) 7Mihaesti (03:29-03:30) 8Maldaeni Hm (03:38-03:39) 9Rosiori Nord (03:50-04:05) 10Atirnati (04:13-04:14) 11Radoiesti Hm (04:22-04:23) 12Virtoapele hc (04:29-04:30) 13Olteni (04:43-04:44) 14Galateni (05:00-05:01) 15Ciolpani (05:08-05:09) 16Videle (05:17-05:19) 17Zavestreni Hm (05:24-05:25) 18Anghelesti hc (05:29-05:30) 19Vadu Lat (05:35-05:36) 20Zorile h (05:41-05:42) 21Gradinari (05:51-05:52) 22Domnestii de Sus hc (05:58-05:59) 23Chiajna (06:09-06:10) 24Bucurestii Noi (06:14-06:15) 25Carpati h (06:19-06:20) 26Bucuresti Basarab h (06:24-06:25) 27Bucuresti Basarab (06:29-06:29)
Personal 9305 23:24 pm 1Bucuresti Basarab (19:54-19:54) 2Bucuresti Basarab h (19:58-19:59) 3Carpati h (20:02-20:03) 4Bucurestii Noi (20:08-20:17) 5Chiajna (20:21-20:22) 6Domnestii de Sus hc (20:30-20:31) 7Gradinari (20:38-20:39) 8Zorile h (20:44-20:45) 9Vadu Lat (20:52-20:53) 10Anghelesti hc (20:58-20:59) 11Zavestreni Hm (21:04-21:05) 12Videle (21:13-21:15) 13Ciolpani (21:23-21:24) 14Galateni (21:32-21:33) 15Olteni (21:50-21:51) 16Virtoapele hc (21:58-22:00) 17Radoiesti Hm (22:06-22:07) 18Atirnati (22:16-22:17) 19Rosiori Nord (22:27-22:45) 20Mihaesti (23:00-23:01) 21Radomiresti (23:09-23:10) 22Daneasa hc (23:18-23:19) 23Draganesti Olt (23:23-23:24) 24Stoenesti (23:31-23:32) 25Farcasele (23:36-23:37) 26Caracal (23:46-23:46)
Personal 9001 09:59 am 1Bucuresti Basarab (06:52-06:52) 2Bucuresti Basarab h (06:56-06:57) 3Bucurestii Noi (07:05-07:06) 4Chiajna (07:10-07:11) 5Domnestii de Sus hc (07:20-07:21) 6Gradinari (07:28-07:29) 7Vadu Lat (07:41-07:42) 8Anghelesti hc (07:47-07:48) 9Zavestreni Hm (07:53-07:54) 10Videle (08:02-08:06) 11Ciolpani (08:14-08:15) 12Galateni (08:24-08:25) 13Olteni (08:41-08:42) 14Virtoapele hc (08:49-08:50) 15Radoiesti Hm (08:55-08:56) 16Atirnati (09:04-09:05) 17Rosiori Nord (09:15-09:17) 18Maldaeni Hm (09:25-09:26) 19Mihaesti (09:35-09:36) 20Radomiresti (09:44-09:45) 21Daneasa hc (09:53-09:54) 22Draganesti Olt (09:58-09:59) 23Stoenesti (10:06-10:07) 24Farcasele (10:11-10:12) 25Caracal (10:21-10:23) 26Cezieni hc (10:29-10:30) 27Grozavesti Hm (10:37-10:38) 28Radomiru hc (10:44-10:45) 29Jianca (10:49-10:50) 30Tartal hc (10:54-10:55) 31Leu (11:01-11:02) 32Pasajul Cosoveni hc (11:12-11:13) 33Malu Mare Hm (11:17-11:18) 34Viaductu Circea hc (11:21-11:22) 35Banu Maracine (11:28-11:29) 36Bordei hc (11:33-11:34) 37Craiova (11:40-11:40)
Personal 9002 09:43 am 1Craiova (08:08-08:08) 2Bordei hc (08:11-08:12) 3Banu Maracine (08:16-08:17) 4Viaductu Circea hc (08:21-08:22) 5Malu Mare Hm (08:25-08:26) 6Pasajul Cosoveni hc (08:30-08:31) 7Leu (08:39-08:40) 8Tartal hc (08:45-08:46) 9Jianca (08:51-08:52) 10Radomiru hc (08:56-08:57) 11Grozavesti Hm (09:03-09:04) 12Cezieni hc (09:10-09:11) 13Caracal (09:20-09:22) 14Farcasele (09:29-09:30) 15Stoenesti (09:34-09:35) 16Draganesti Olt (09:42-09:43) 17Daneasa hc (09:47-09:48) 18Radomiresti (09:56-09:57) 19Mihaesti (10:05-10:06) 20Maldaeni Hm (10:14-10:15) 21Rosiori Nord (10:26-10:28) 22Atirnati (10:35-10:36) 23Radoiesti Hm (10:44-10:45) 24Virtoapele hc (10:51-10:52) 25Olteni (11:04-11:05) 26Galateni (11:20-11:21) 27Ciolpani (11:28-11:29) 28Videle (11:37-11:39) 29Zavestreni Hm (11:44-11:45) 30Anghelesti hc (11:50-11:51) 31Vadu Lat (11:56-11:57) 32Gradinari (12:09-12:10) 33Domnestii de Sus hc (12:16-12:17) 34Chiajna (12:27-12:28) 35Bucurestii Noi (12:32-12:33) 36Bucuresti Basarab h (12:39-12:40) 37Bucuresti Basarab (12:44-12:44)
Personal 9003 20:40 pm 1Bucuresti Basarab (17:33-17:33) 2Bucuresti Basarab h (17:37-17:38) 3Bucurestii Noi (17:45-17:46) 4Chiajna (17:51-17:59) 5Domnestii de Sus hc (18:08-18:09) 6Gradinari (18:17-18:18) 7Vadu Lat (18:27-18:28) 8Anghelesti hc (18:33-18:34) 9Zavestreni Hm (18:39-18:40) 10Videle (18:48-18:50) 11Ciolpani (18:57-18:58) 12Galateni (19:06-19:07) 13Olteni (19:24-19:25) 14Virtoapele hc (19:32-19:33) 15Radoiesti Hm (19:38-19:39) 16Atirnati (19:47-19:48) 17Rosiori Nord (19:58-20:00) 18Maldaeni Hm (20:08-20:09) 19Mihaesti (20:17-20:18) 20Radomiresti (20:25-20:26) 21Daneasa hc (20:33-20:34) 22Draganesti Olt (20:39-20:40) 23Stoenesti (20:46-20:47) 24Farcasele (20:51-20:52) 25Caracal (21:01-21:03) 26Cezieni hc (21:08-21:09) 27Grozavesti Hm (21:16-21:17) 28Radomiru hc (21:23-21:24) 29Jianca (21:28-21:29) 30Tartal hc (21:33-21:34) 31Leu (21:40-21:41) 32Pasajul Cosoveni hc (21:50-21:51) 33Malu Mare Hm (21:55-21:56) 34Viaductu Circea hc (21:59-22:00) 35Banu Maracine (22:07-22:08) 36Bordei hc (22:12-22:13) 37Craiova (22:20-22:20)
Personal 9004 13:57 pm 1Craiova (12:20-12:20) 2Bordei hc (12:23-12:24) 3Banu Maracine (12:28-12:29) 4Viaductu Circea hc (12:33-12:34) 5Malu Mare Hm (12:37-12:38) 6Pasajul Cosoveni hc (12:41-12:42) 7Leu (12:51-12:52) 8Tartal hc (12:56-12:57) 9Jianca (13:00-13:01) 10Radomiru hc (13:04-13:05) 11Grozavesti Hm (13:10-13:11) 12Cezieni hc (13:18-13:19) 13Caracal (13:28-13:35) 14Farcasele (13:43-13:44) 15Stoenesti (13:48-13:49) 16Draganesti Olt (13:56-13:57) 17Daneasa hc (14:01-14:02) 18Radomiresti (14:11-14:18) 19Mihaesti (14:26-14:27) 20Maldaeni Hm (14:34-14:35) 21Rosiori Nord (14:46-14:48) 22Atirnati (14:55-14:56) 23Radoiesti Hm (15:04-15:05) 24Virtoapele hc (15:10-15:11) 25Olteni (15:23-15:24) 26Galateni (15:40-15:41) 27Ciolpani (15:48-15:49) 28Videle (15:57-15:59) 29Zavestreni Hm (16:04-16:05) 30Anghelesti hc (16:10-16:11) 31Vadu Lat (16:16-16:17) 32Gradinari (16:27-16:28) 33Domnestii de Sus hc (16:34-16:35) 34Chiajna (16:45-16:46) 35Bucurestii Noi (16:52-16:53) 36Bucuresti Basarab (17:01-17:01)
Accelerat 1694 02:36 am 1Timisoara Nord (20:05-20:05) 2Lugoj (20:56-20:58) 3Caransebes (21:26-21:28) 4Baile Herculane (23:00-23:01) 5Orsova (23:21-23:22) 6Drobeta Turnu Severin (23:51-23:53) 7Balota (00:19-00:20) 8Strehaia hc (00:44-00:45) 9Filiasi (01:08-01:10) 10Craiova (01:35-01:42) 11Caracal (02:19-02:21) 12Draganesti Olt (02:35-02:36) 13Rosiori Nord (03:05-03:07) 14Videle (03:57-03:58) 15Bucuresti Nord (04:45-04:45)
Rapid 794 06:05 am 1Craiova (05:10-05:10) 2Caracal (05:47-05:49) 3Draganesti Olt (06:03-06:05) 4Rosiori Nord (06:34-06:36) 5Videle (07:25-07:27) 6Bucuresti Nord (08:14-08:14)
Accelerat 13232 07:15 am 1Sibiu (03:15-03:15) 2Talmaciu (03:35-03:36) 3Pausa h (04:48-04:49) 4Rimnicu Vilcea (05:10-05:20) 5Govora (05:28-05:29) 6Babeni (05:37-05:38) 7Dragasani (06:00-06:01) 8Piatra Olt (06:26-06:27) 9Caracal (06:58-07:00) 10Draganesti Olt (07:13-07:15) 11Rosiori Nord (07:43-07:45) 12Videle (08:35-08:37) 13Bucuresti Nord (09:21-09:21)
Accelerat 1724 07:59 am 1Tirgu Jiu (05:10-05:10) 2Rovinari (05:36-05:37) 3Turceni (06:09-06:10) 4Filiasi (06:33-06:35) 5Craiova (07:00-07:05) 6Caracal (07:42-07:44) 7Draganesti Olt (07:58-07:59) 8Rosiori Nord (08:28-08:30) 9Videle (09:19-09:21) 10Bucuresti Nord (10:08-10:08)
Accelerat 1692 11:36 pm 1Timisoara Nord (05:05-05:05) 2Lugoj (05:56-05:57) 3Caransebes (06:26-06:28) 4Baile Herculane (07:49-07:51) 5Orsova (08:12-08:13) 6Drobeta Turnu Severin (08:42-08:45) 7Balota (09:12-09:13) 8Strehaia hc (09:44-09:45) 9Filiasi (10:08-10:10) 10Craiova (10:35-10:42) 11Caracal (11:19-11:21) 12Draganesti Olt (11:35-11:36) 13Rosiori Nord (12:04-12:06) 14Videle (12:55-12:57) 15Bucuresti Nord (13:44-13:44)
Rapid 798 14:05 pm 1Craiova (13:10-13:10) 2Caracal (13:48-13:50) 3Draganesti Olt (14:04-14:05) 4Rosiori Nord (14:34-14:36) 5Videle (15:25-15:27) 6Bucuresti Nord (16:14-16:14)
Rapid 822 16:34 pm 1Pausa h (14:15-14:15) 2Calimanesti (14:19-14:20) 3Rimnicu Vilcea (14:38-14:40) 4Govora (14:49-14:50) 5Babeni (14:58-14:59) 6Dragasani (15:21-15:22) 7Piatra Olt (15:47-15:48) 8Caracal (16:17-16:20) 9Draganesti Olt (16:33-16:34) 10Rosiori Nord (17:02-17:04) 11Videle (17:52-17:54) 12Bucuresti Nord (18:39-18:39)
Accelerat 10824 18:34 pm 1Cluj Napoca (09:12-09:12) 2Cimpia Turzii (10:09-10:10) 3Razboieni (10:26-10:27) 4Aiud (10:44-10:45) 5Teius (10:59-11:01) 6Alba Iulia (11:23-11:25) 7Vintu de Jos (11:35-11:36) 8Sibot (11:57-11:58) 9Orastie (12:10-12:11) 10Simeria (12:30-12:52) 11Calan (13:08-13:09) 12Subcetate (13:24-13:25) 13Petrosani (14:37-14:40) 14Valea Sadului (15:29-15:31) 15Tirgu Jiu (15:52-15:55) 16Carbunesti (16:22-16:24) 17Filiasi (17:02-17:04) 18Craiova (17:30-17:40) 19Caracal (18:17-18:19) 20Draganesti Olt (18:33-18:34) 21Rosiori Nord (19:03-19:05) 22Videle (19:56-19:58) 23Bucuresti Nord (20:45-20:45)
Accelerat 1730 21:14 pm 1Rimnicu Vilcea (19:00-19:00) 2Govora (19:10-19:11) 3Babeni (19:20-19:21) 4Dragasani (19:47-19:48) 5Piatra Olt (20:19-20:20) 6Caracal (20:54-21:00) 7Draganesti Olt (21:13-21:14) 8Rosiori Nord (21:42-21:45) 9Videle (22:42-22:43) 10Bucuresti Nord (23:30-23:30)
Personal 9397 05:12 am 1Rosiori Nord (04:30-04:30) 2Mihaesti (04:48-04:49) 3Radomiresti (04:57-04:58) 4Daneasa hc (05:06-05:07) 5Draganesti Olt (05:11-05:12) 6Stoenesti (05:18-05:19) 7Farcasele (05:22-05:23) 8Caracal (05:32-05:34) 9Cezieni hc (05:39-05:40) 10Grozavesti Hm (05:46-05:47) 11Radomiru hc (05:52-05:53) 12Jianca (05:57-05:58) 13Tartal hc (06:02-06:03) 14Leu (06:08-06:09) 15Pasajul Cosoveni hc (06:18-06:19) 16Malu Mare Hm (06:22-06:23) 17Viaductu Circea hc (06:25-06:26) 18Banu Maracine (06:33-06:34) 19Bordei hc (06:38-06:39) 20Craiova (06:45-06:45)
Personal 9399 06:22 am 1Rosiori Nord (05:42-05:42) 2Maldaeni Hm (05:49-05:50) 3Mihaesti (05:58-05:59) 4Radomiresti (06:07-06:08) 5Daneasa hc (06:15-06:16) 6Draganesti Olt (06:21-06:22) 7Stoenesti (06:29-06:30) 8Farcasele (06:35-06:36) 9Caracal (06:45-06:47) 10Cezieni hc (06:53-06:54) 11Grozavesti Hm (07:01-07:02) 12Radomiru hc (07:07-07:08) 13Jianca (07:12-07:13) 14Tartal hc (07:17-07:18) 15Leu (07:24-07:25) 16Pasajul Cosoveni hc (07:34-07:35) 17Malu Mare Hm (07:39-07:40) 18Viaductu Circea hc (07:43-07:44) 19Banu Maracine (07:51-07:52) 20Bordei hc (07:57-07:58) 21Craiova (08:05-08:05)
Personal 9395 17:05 pm 1Rosiori Nord (16:27-16:27) 2Maldaeni Hm (16:33-16:34) 3Mihaesti (16:42-16:43) 4Radomiresti (16:51-16:52) 5Daneasa hc (16:59-17:00) 6Draganesti Olt (17:04-17:05) 7Stoenesti (17:11-17:12) 8Farcasele (17:16-17:24) 9Caracal (17:32-17:34) 10Cezieni hc (17:39-17:40) 11Grozavesti Hm (17:47-17:48) 12Radomiru hc (17:54-17:55) 13Jianca (17:59-18:00) 14Tartal hc (18:03-18:04) 15Leu (18:10-18:11) 16Pasajul Cosoveni hc (18:19-18:20) 17Malu Mare Hm (18:24-18:25) 18Viaductu Circea hc (18:28-18:29) 19Banu Maracine (18:35-18:44) 20Bordei hc (18:51-18:52) 21Craiova (18:59-19:02) 22Craiova Triaj hc (19:06-19:07) 23Cernele (19:11-19:12) 24Isalnita hc (19:17-19:18) 25Isalnita (19:21-19:22) 26Cotofeni (19:31-19:32) 27Bradesti hc (19:38-19:39) 28Racari (19:44-19:45) 29Canton 282 h (19:48-19:49) 30Filiasi (19:55-19:55)
Personal 9390 06:55 am 1Craiova (05:15-05:15) 2Bordei hc (05:18-05:19) 3Banu Maracine (05:23-05:24) 4Viaductu Circea hc (05:29-05:30) 5Malu Mare Hm (05:33-05:34) 6Pasajul Cosoveni hc (05:38-05:39) 7Leu (05:49-05:50) 8Tartal hc (05:56-05:57) 9Jianca (06:01-06:02) 10Radomiru hc (06:06-06:07) 11Grozavesti Hm (06:14-06:15) 12Cezieni hc (06:22-06:23) 13Caracal (06:32-06:34) 14Farcasele (06:41-06:42) 15Stoenesti (06:46-06:47) 16Draganesti Olt (06:54-06:55) 17Daneasa hc (06:59-07:00) 18Radomiresti (07:08-07:09) 19Mihaesti (07:17-07:18) 20Maldaeni Hm (07:26-07:27) 21Rosiori Nord (07:39-07:39)
Personal 9392 17:54 pm 1Craiova (16:15-16:15) 2Bordei hc (16:18-16:19) 3Banu Maracine (16:24-16:25) 4Viaductu Circea hc (16:29-16:30) 5Malu Mare Hm (16:33-16:34) 6Pasajul Cosoveni hc (16:38-16:39) 7Leu (16:49-16:50) 8Tartal hc (16:55-16:56) 9Jianca (17:00-17:01) 10Radomiru hc (17:05-17:06) 11Grozavesti Hm (17:12-17:13) 12Cezieni hc (17:19-17:20) 13Caracal (17:29-17:31) 14Farcasele (17:39-17:40) 15Stoenesti (17:44-17:45) 16Draganesti Olt (17:52-17:54) 17Daneasa hc (17:58-17:59) 18Radomiresti (18:08-18:09) 19Mihaesti (18:17-18:18) 20Maldaeni Hm (18:27-18:28) 21Rosiori Nord (18:40-18:40)
Personal 9398 21:18 pm 1Craiova (19:35-19:35) 2Bordei hc (19:38-19:39) 3Banu Maracine (19:43-19:44) 4Viaductu Circea hc (19:47-19:48) 5Malu Mare Hm (19:50-19:51) 6Pasajul Cosoveni hc (19:55-19:56) 7Leu (20:05-20:06) 8Tartal hc (20:11-20:12) 9Jianca (20:16-20:17) 10Radomiru hc (20:20-20:21) 11Grozavesti Hm (20:27-20:28) 12Cezieni hc (20:35-20:36) 13Caracal (20:45-20:47) 14Farcasele (20:55-20:56) 15Stoenesti (21:00-21:01) 16Draganesti Olt (21:09-21:18) 17Daneasa hc (21:23-21:24) 18Radomiresti (21:33-21:34) 19Mihaesti (21:43-21:44) 20Maldaeni Hm (21:52-21:53) 21Rosiori Nord (22:05-22:05)

Ograda Vesela
Ce va oferim pe BileteTren.ro?


Mersul trenurilor 2014

Va punem la dispozitie toate informatiile legate de cursele interne CFR;

Alegeti ruta (oras plecare / oras sosire) si va oferim lista tuturor trenurilor care opereaza;

Va oferim:
Tipul trenului - Rapid, Accelerat, Personal
Numarul trenului folosit de CFR pentru identificare
Ruta folosita si orarul detaliat
Distanta parcursa in kilometrii
Pretul si serviciile oferite de CFR

Consultati serviciile specializate de informatii din statiile si agentiile de voiaj pentru confirmarea validitatii datelor.

Informatiile prezentate au un caracter pur orientativ

Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii

 

Cauta rute de tren pe telefonul tau mobil AICI