Plecari Trenuri Dilga Hm Bilete tren

Calatoreste cu trenul - rute, legaturi si preturi
Versiune mobil Despre noi Siteuri partenere Contact
mersul trenurilor la zi
calator prin romania
ACASA INFORMATII TREN PLECARI-SOSIRI STATII CFR AGENTII DE VOIAJ CFR TRANSPORT ANIMALE CONTACT
Alege ruta Informatii Tren Plecari Sosiri
Plecare    
Mersul trenurilor la zi STIRI: Modificari in circulatia trenurilor de persoane pe unele rute din Judetul Suceava Citeste stirea
Trenuri care pleaca din gara Dilga Hm  
Trenuri care sosesc in gara Dilga Hm     - INAPOI -
Rang Tren Ora plecari Traseu
Personal 8032 04:13 am 1Fetesti (02:50-02:50) 2Stefan cel Mare hc (03:05-03:06) 3Jegalia (03:11-03:12) 4Recolta hc (03:18-03:19) 5Perisoru (03:24-03:25) 6Ogoarele hc (03:29-03:30) 7Ciulnita (03:42-03:43) 8Dragos Voda (03:57-03:58) 9Bogdana h (04:02-04:03) 10Dilga Hm (04:12-04:13) 11Dor Marunt (04:21-04:22) 12Dor Marunt Sat h (04:26-04:27) 13Lehliu (04:34-04:35) 14Preasna Hm (04:47-04:48) 15Sarulesti (04:59-05:00) 16Mostistea hc (05:08-05:09) 17Fundulea (05:18-05:19) 18Izlaz h (05:27-05:28) 19Branesti (05:31-05:32) 20Branesti Sat hc (05:35-05:36) 21Pasarea (05:41-05:42) 22Pantelimon (05:48-05:49) 23Pantelimon Sud (05:51-05:52) 24Bucuresti Obor (06:02-06:02)
Personal 8011 08:04 am 1Bucuresti Obor (06:13-06:13) 2Pantelimon Sud (06:21-06:22) 3Pantelimon (06:25-06:26) 4Pasarea (06:34-06:35) 5Branesti Sat hc (06:40-06:41) 6Branesti (06:44-06:45) 7Izlaz h (06:48-06:49) 8Fundulea (06:56-06:57) 9Mostistea hc (07:05-07:06) 10Sarulesti (07:14-07:15) 11Preasna Hm (07:23-07:24) 12Lehliu (07:38-07:39) 13Dor Marunt Sat h (07:46-07:47) 14Dor Marunt (07:53-07:54) 15Dilga Hm (08:03-08:04) 16Bogdana h (08:12-08:13) 17Dragos Voda (08:17-08:41) 18Ivanesti hc (08:48-08:49) 19Ciulnita CAM h (08:54-08:55) 20Ciulnita (09:03-09:08) 21Ogoarele hc (09:18-09:19) 22Perisoru (09:24-09:35) 23Recolta hc (09:40-09:41) 24Jegalia (09:46-09:55) 25Stefan cel Mare hc (10:00-10:01) 26Baraganu (10:07-10:08) 27Fetesti (10:20-10:20)
Personal 8031 10:29 pm 1Bucuresti Obor (08:06-08:06) 2Pantelimon Sud (08:14-08:15) 3Pantelimon (08:18-08:19) 4Pasarea (08:25-08:26) 5Branesti Sat hc (08:32-08:33) 6Branesti (08:36-08:37) 7Izlaz h (08:40-08:41) 8Fundulea (08:49-08:55) 9Mostistea hc (09:03-09:04) 10Sarulesti (09:12-09:16) 11Preasna Hm (09:24-09:25) 12Lehliu (09:40-09:45) 13Dor Marunt Sat h (09:53-09:54) 14Dor Marunt (09:59-10:20) 15Dilga Hm (10:28-10:29) 16Bogdana h (10:38-10:39) 17Dragos Voda (10:43-10:45) 18Ivanesti hc (10:51-10:52) 19Ciulnita (11:02-11:03) 20Ogoarele hc (11:13-11:14) 21Perisoru (11:18-11:19) 22Recolta hc (11:24-11:25) 23Jegalia (11:30-11:31) 24Stefan cel Mare hc (11:36-11:37) 25Baraganu (11:44-11:45) 26Fetesti (12:00-12:00)
Personal 8022 07:36 am 1Calarasi Sud (06:00-06:00) 2Stefan Voda (06:13-06:14) 3Ciulnita (06:26-06:50) 4Ciulnita CAM h (06:56-06:57) 5Ivanesti hc (07:02-07:03) 6Dragos Voda (07:10-07:21) 7Bogdana h (07:25-07:26) 8Dilga Hm (07:35-07:36) 9Dor Marunt (07:44-07:55) 10Dor Marunt Sat h (07:59-08:00) 11Lehliu (08:07-08:08) 12Preasna Hm (08:19-08:20) 13Sarulesti (08:30-08:34) 14Mostistea hc (08:43-08:44) 15Fundulea (08:53-08:54) 16Izlaz h (09:02-09:03) 17Branesti (09:06-09:07) 18Branesti Sat hc (09:11-09:12) 19Pasarea (09:17-09:18) 20Pantelimon (09:24-09:25) 21Pantelimon Sud (09:27-09:28) 22Bucuresti Obor (09:38-09:38)
Personal 8034 08:54 am 1Fetesti (07:16-07:16) 2Baraganu (07:26-07:27) 3Stefan cel Mare hc (07:32-07:33) 4Jegalia (07:38-07:48) 5Recolta hc (07:53-07:54) 6Perisoru (07:59-08:00) 7Ogoarele hc (08:04-08:05) 8Ciulnita (08:17-08:19) 9Ciulnita CAM h (08:25-08:26) 10Ivanesti hc (08:30-08:31) 11Dragos Voda (08:38-08:39) 12Bogdana h (08:43-08:44) 13Dilga Hm (08:53-08:54) 14Dor Marunt (09:02-09:10) 15Dor Marunt Sat h (09:15-09:16) 16Lehliu (09:24-09:41) 17Preasna Hm (09:53-09:54) 18Sarulesti (10:04-10:09) 19Mostistea hc (10:19-10:20) 20Fundulea (10:30-10:31) 21Izlaz h (10:40-10:41) 22Branesti (10:45-10:46) 23Branesti Sat hc (10:49-10:50) 24Pasarea (10:55-10:56) 25Pantelimon (11:03-11:10) 26Pantelimon Sud (11:12-11:13) 27Bucuresti Obor (11:23-11:23)
Personal 8013 15:19 pm 1Bucuresti Obor (13:25-13:25) 2Pantelimon Sud (13:33-13:34) 3Pantelimon (13:37-13:38) 4Pasarea (13:45-13:46) 5Branesti Sat hc (13:52-13:53) 6Branesti (13:56-13:57) 7Izlaz h (14:00-14:01) 8Fundulea (14:09-14:10) 9Mostistea hc (14:18-14:19) 10Sarulesti (14:27-14:28) 11Preasna Hm (14:38-14:39) 12Lehliu (14:53-14:55) 13Dor Marunt Sat h (15:02-15:03) 14Dor Marunt (15:08-15:10) 15Dilga Hm (15:18-15:19) 16Bogdana h (15:27-15:28) 17Dragos Voda (15:32-15:40) 18Ivanesti hc (15:46-15:47) 19Ciulnita (15:57-15:58) 20Ogoarele hc (16:07-16:08) 21Perisoru (16:12-16:13) 22Recolta hc (16:17-16:18) 23Jegalia (16:23-16:24) 24Stefan cel Mare hc (16:28-16:29) 25Baraganu (16:35-16:36) 26Fetesti (16:48-16:51) 27Ramificatia Borcea (16:56-16:57) 28Ovidiu (17:03-17:04) 29Dunarea Hm (17:11-17:12) 30Cernavoda Pod (17:20-17:22) 31Saligny Gr. Est (17:32-17:33) 32Mircea Voda (17:39-17:40) 33Medgidia (17:49-17:51) 34Castelu hc (17:57-17:58) 35Dorobantu (18:02-18:03) 36Poarta Alba hc (18:08-18:09) 37Basarabi (18:15-18:16) 38Murfatlar hc (18:20-18:21) 39Valu lui Traian (18:25-18:26) 40Palas (18:32-18:33) 41Constanta (18:42-18:42)
Personal 8014 14:58 pm 1Constanta (11:49-11:49) 2Palas (11:56-11:57) 3Valu lui Traian (12:02-12:03) 4Murfatlar hc (12:07-12:08) 5Basarabi (12:12-12:13) 6Poarta Alba hc (12:18-12:19) 7Dorobantu (12:23-12:24) 8Castelu hc (12:27-12:28) 9Medgidia (12:35-12:36) 10Mircea Voda (12:44-12:45) 11Saligny Gr. Est (12:51-12:52) 12Cernavoda Pod (13:00-13:01) 13Dunarea Hm (13:10-13:11) 14Ovidiu (13:18-13:19) 15Ramificatia Borcea (13:24-13:25) 16Fetesti (13:32-13:34) 17Baraganu (13:44-13:45) 18Stefan cel Mare hc (13:50-13:51) 19Jegalia (13:56-13:57) 20Recolta hc (14:02-14:03) 21Perisoru (14:08-14:09) 22Ogoarele hc (14:13-14:14) 23Ciulnita (14:26-14:28) 24Dragos Voda (14:42-14:43) 25Bogdana h (14:47-14:48) 26Dilga Hm (14:57-14:58) 27Dor Marunt (15:06-15:19) 28Dor Marunt Sat h (15:23-15:24) 29Lehliu (15:31-15:32) 30Preasna Hm (15:43-15:44) 31Sarulesti (15:55-15:59) 32Mostistea hc (16:09-16:10) 33Fundulea (16:18-16:19) 34Izlaz h (16:27-16:28) 35Branesti (16:31-16:32) 36Branesti Sat hc (16:35-16:36) 37Pasarea (16:41-16:42) 38Pantelimon (16:48-16:49) 39Pantelimon Sud (16:51-16:52) 40Bucuresti Obor (17:02-17:02)
Personal 8015 19:48 pm 1Bucuresti Obor (17:35-17:35) 2Pantelimon Sud (17:43-17:44) 3Pantelimon (17:47-17:48) 4Pasarea (17:55-17:56) 5Branesti Sat hc (18:02-18:03) 6Branesti (18:06-18:07) 7Izlaz h (18:10-18:11) 8Fundulea (18:19-18:20) 9Mostistea hc (18:29-18:30) 10Sarulesti (18:38-18:47) 11Preasna Hm (18:55-18:56) 12Lehliu (19:09-19:25) 13Dor Marunt Sat h (19:32-19:33) 14Dor Marunt (19:38-19:39) 15Dilga Hm (19:47-19:48) 16Bogdana h (19:56-19:57) 17Dragos Voda (20:01-20:13) 18Ivanesti hc (20:19-20:20) 19Ciulnita CAM h (20:25-20:26) 20Ciulnita (20:34-20:37) 21Ogoarele hc (20:46-20:47) 22Perisoru (20:51-21:06) 23Recolta hc (21:11-21:12) 24Jegalia (21:17-21:18) 25Stefan cel Mare hc (21:23-21:24) 26Baraganu (21:31-21:32) 27Fetesti (21:44-21:44)
Personal 8016 18:53 pm 1Fetesti (17:19-17:19) 2Baraganu (17:29-17:30) 3Stefan cel Mare hc (17:36-17:37) 4Jegalia (17:42-17:43) 5Recolta hc (17:49-17:50) 6Perisoru (17:55-17:56) 7Ogoarele hc (18:00-18:01) 8Ciulnita (18:13-18:19) 9Ciulnita CAM h (18:24-18:25) 10Ivanesti hc (18:29-18:30) 11Dragos Voda (18:38-18:39) 12Bogdana h (18:42-18:43) 13Dilga Hm (18:52-18:53) 14Dor Marunt (19:01-19:02) 15Dor Marunt Sat h (19:05-19:06) 16Lehliu (19:13-19:15) 17Preasna Hm (19:27-19:28) 18Sarulesti (19:39-19:40) 19Mostistea hc (19:50-19:51) 20Fundulea (20:00-20:01) 21Izlaz h (20:09-20:10) 22Branesti (20:13-20:14) 23Branesti Sat hc (20:18-20:19) 24Pasarea (20:24-20:25) 25Pantelimon (20:31-20:37) 26Bucuresti Obor (20:48-20:48)
Personal 8021 22:25 pm 1Bucuresti Obor (20:25-20:25) 2Pantelimon (20:35-20:36) 3Pasarea (20:43-20:44) 4Branesti Sat hc (20:49-20:50) 5Branesti (20:53-20:54) 6Izlaz h (20:57-20:58) 7Fundulea (21:06-21:18) 8Mostistea hc (21:27-21:28) 9Sarulesti (21:36-21:37) 10Preasna Hm (21:46-21:47) 11Lehliu (22:01-22:02) 12Dor Marunt Sat h (22:09-22:10) 13Dor Marunt (22:15-22:16) 14Dilga Hm (22:24-22:25) 15Bogdana h (22:33-22:34) 16Dragos Voda (22:38-22:39) 17Ciulnita CAM h (22:48-22:49) 18Ciulnita (22:57-23:12) 19Stefan Voda (23:25-23:26) 20Km. 25 + 700 h (23:39-23:40) 21Calarasi Sud (23:43-23:43)

Ograda Vesela
Ce va oferim pe BileteTren.ro?


Mersul trenurilor 2014

Va punem la dispozitie toate informatiile legate de cursele interne CFR;

Alegeti ruta (oras plecare / oras sosire) si va oferim lista tuturor trenurilor care opereaza;

Va oferim:
Tipul trenului - Rapid, Accelerat, Personal
Numarul trenului folosit de CFR pentru identificare
Ruta folosita si orarul detaliat
Distanta parcursa in kilometrii
Pretul si serviciile oferite de CFR

Consultati serviciile specializate de informatii din statiile si agentiile de voiaj pentru confirmarea validitatii datelor.

Informatiile prezentate au un caracter pur orientativ

Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii

 

Cauta rute de tren pe telefonul tau mobil AICI