Plecari Trenuri Craiova Bilete tren

Calatoreste cu trenul - rute, legaturi si preturi
Versiune mobil Despre noi Siteuri partenere Contact
mersul trenurilor la zi calator prin romania
cu biletetren.ro
ACASA INFORMATII TREN PLECARI-SOSIRI STATII CFR AGENTII DE VOIAJ CFR STIRI CONTACT
Alege ruta Informatii Tren Plecari Sosiri
Plecare    
Mersul trenurilor la zi STIRI: Modificari in circulatia trenurilor de persoane pe unele rute din Judetul Suceava Citeste stirea
Trenuri care pleaca din gara Craiova  
Trenuri care sosesc in gara Craiova     - INAPOI -
Rang Tren Ora plecari Traseu
Accelerat 1822 02:10 am 1Arad (19:00-19:00) 2Radna (19:30-19:32) 3Savirsin (20:09-20:11) 4Ilia (20:43-20:45) 5Deva (21:09-21:11) 6Simeria (21:22-21:25) 7Calan (21:41-21:42) 8Subcetate (21:57-21:58) 9Petrosani (23:10-23:13) 10Valea Sadului (00:02-00:03) 11Tirgu Jiu (00:24-00:26) 12Carbunesti (00:53-00:54) 13Filiasi (01:32-01:33) 14Craiova (01:58-02:10) 15Caracal (02:47-02:49) 16Draganesti Olt (03:03-03:04) 17Rosiori Nord (03:33-03:35) 18Videle (04:25-04:27) 19Bucuresti Nord (05:15-05:42) 20Lehliu (06:50-06:51) 21Ciulnita (07:34-07:35) 22Fetesti (08:29-08:30) 23Cernavoda Pod (08:52-08:53) 24Medgidia (09:13-09:15) 25Constanta (09:42-09:42)
Rapid 791 08:50 am 1Bucuresti Nord (05:45-05:45) 2Videle (06:29-06:31) 3Rosiori Nord (07:20-07:22) 4Caracal (08:03-08:05) 5Craiova (08:48-08:50) 6Filiasi (09:12-09:14) 7Strehaia hc (09:33-09:34) 8Balota (10:00-10:02) 9Drobeta Turnu Severin (10:35-10:35)
IC 591 09:54 am 1Bucuresti Nord (06:45-06:45) 2Videle (07:29-07:31) 3Rosiori Nord (08:20-08:22) 4Caracal (09:03-09:05) 5Craiova (09:48-09:54) 6Balota (11:01-11:02) 7Drobeta Turnu Severin (11:28-11:30) 8Baile Herculane (12:16-12:17) 9Caransebes (13:38-13:40) 10Lugoj (14:08-14:09) 11Timisoara Nord (14:51-14:51)
Accelerat 1691 14:00 pm 1Bucuresti Nord (10:45-10:45) 2Videle (11:30-11:32) 3Rosiori Nord (12:21-12:23) 4Draganesti Olt (12:51-12:52) 5Caracal (13:07-13:09) 6Craiova (13:52-14:00) 7Filiasi (14:22-14:24) 8Strehaia hc (14:44-14:45) 9Balota (15:20-15:21) 10Drobeta Turnu Severin (15:47-15:49) 11Orsova (16:16-16:18) 12Baile Herculane (16:44-16:45) 13Caransebes (18:11-18:13) 14Lugoj (18:41-18:43) 15Timisoara Nord (19:25-19:25)
Rapid 693 16:02 pm 1Bucuresti Nord (12:45-12:45) 2Videle (13:30-13:31) 3Rosiori Nord (14:27-14:29) 4Caracal (15:10-15:12) 5Craiova (15:55-16:02) 6Filiasi (16:24-16:26) 7Strehaia hc (16:46-16:48) 8Balota (17:15-17:16) 9Drobeta Turnu Severin (17:42-17:44) 10Orsova (18:10-18:11) 11Baile Herculane (18:31-18:37) 12Caransebes (19:59-20:01) 13Lugoj (20:29-20:31) 14Timisoara Nord (21:13-21:13)
Accelerat 1725 17:54 pm 1Bucuresti Nord (14:46-14:46) 2Videle (15:30-15:32) 3Rosiori Nord (16:20-16:22) 4Draganesti Olt (16:50-16:51) 5Caracal (17:06-17:08) 6Craiova (17:51-17:54) 7Filiasi (18:16-18:17) 8Turceni (18:37-18:38) 9Rovinari (19:11-19:12) 10Tirgu Jiu (19:40-19:40)
IC 593 18:55 pm 1Bucuresti Nord (15:45-15:45) 2Videle (16:29-16:31) 3Rosiori Nord (17:20-17:22) 4Caracal (18:03-18:05) 5Craiova (18:48-18:55) 6Balota (20:12-20:13) 7Drobeta Turnu Severin (20:38-20:40) 8Baile Herculane (21:25-21:26) 9Caransebes (22:47-22:48) 10Lugoj (23:16-23:17) 11Timisoara Nord (23:59-23:59)
Accelerat 10823 21:01 pm 1Bucuresti Nord (17:45-17:45) 2Videle (18:29-18:31) 3Rosiori Nord (19:20-19:22) 4Draganesti Olt (19:50-19:51) 5Caracal (20:06-20:08) 6Craiova (20:51-21:01) 7Filiasi (21:23-21:24) 8Carbunesti (22:03-22:04) 9Tirgu Jiu (22:30-22:32) 10Valea Sadului (22:51-22:52) 11Petrosani (23:48-23:51) 12Subcetate (00:59-01:00) 13Calan (01:15-01:16) 14Simeria (01:31-01:47) 15Orastie (02:04-02:05) 16Sibot (02:21-02:22) 17Vintu de Jos (02:38-02:40) 18Alba Iulia (02:50-02:53) 19Teius (03:14-03:19) 20Aiud (03:29-03:31) 21Razboieni (03:51-03:52) 22Cimpia Turzii (04:07-04:08) 23Cluj Napoca (05:04-05:04)
Accelerat 1693 23:00 pm 1Bucuresti Nord (19:45-19:45) 2Videle (20:29-20:31) 3Rosiori Nord (21:20-21:22) 4Draganesti Olt (21:50-21:51) 5Caracal (22:06-22:08) 6Craiova (22:51-23:00) 7Filiasi (23:23-23:25) 8Strehaia hc (23:46-23:48) 9Balota (00:16-00:21) 10Drobeta Turnu Severin (00:47-00:51) 11Orsova (01:17-01:18) 12Baile Herculane (01:38-01:44) 13Caransebes (03:07-03:10) 14Lugoj (03:38-03:40) 15Timisoara Nord (04:21-04:21)
Rapid 360 00:15 am 1Bucuresti Nord (21:05-21:05) 2Videle (21:49-21:50) 3Rosiori Nord (22:39-22:40) 4Caracal (23:21-23:22) 5Craiova (00:05-00:15) 6Filiasi (00:37-00:38) 7Balota (01:31-01:32) 8Drobeta Turnu Severin (01:58-02:00) 9Orsova (02:27-02:28) 10Baile Herculane (02:48-02:49) 11Caransebes (04:11-04:12) 12Lugoj (04:40-04:41) 13Timisoara Nord (05:23-05:45) 14Stamora M (06:40-06:40)
Rapid 695 02:05 am 1Bucuresti Nord (22:45-22:45) 2Videle (23:30-23:32) 3Rosiori Nord (00:23-00:25) 4Caracal (01:08-01:10) 5Craiova (01:55-02:05) 6Balota (03:16-03:17) 7Drobeta Turnu Severin (03:44-03:46) 8Baile Herculane (04:33-04:34) 9Caransebes (05:57-06:07) 10Lugoj (06:35-06:36) 11Timisoara Nord (07:25-07:25)
Accelerat 1821 03:00 am 1Constanta (19:17-19:17) 2Medgidia (19:43-19:45) 3Cernavoda Pod (20:03-20:04) 4Fetesti (20:27-20:29) 5Ciulnita (21:09-21:11) 6Lehliu (21:54-22:03) 7Bucuresti Nord (23:11-23:45) 8Videle (00:28-00:29) 9Rosiori Nord (01:18-01:20) 10Draganesti Olt (01:48-01:49) 11Caracal (02:04-02:05) 12Craiova (02:48-03:00) 13Filiasi (03:23-03:25) 14Carbunesti (04:04-04:06) 15Tirgu Jiu (04:32-04:35) 16Valea Sadului (04:54-04:55) 17Petrosani (05:45-05:48) 18Subcetate (06:56-06:58) 19Calan (07:13-07:15) 20Simeria (07:30-07:38) 21Deva (07:48-07:50) 22Ilia (08:15-08:17) 23Savirsin (08:46-08:48) 24Radna (09:25-09:27) 25Arad (09:59-09:59)
Accelerat 1694 01:42 am 1Timisoara Nord (20:05-20:05) 2Lugoj (20:56-20:58) 3Caransebes (21:26-21:28) 4Baile Herculane (23:00-23:01) 5Orsova (23:21-23:22) 6Drobeta Turnu Severin (23:51-23:53) 7Balota (00:19-00:20) 8Strehaia hc (00:44-00:45) 9Filiasi (01:08-01:10) 10Craiova (01:35-01:42) 11Caracal (02:19-02:21) 12Draganesti Olt (02:35-02:36) 13Rosiori Nord (03:05-03:07) 14Videle (03:57-03:58) 15Bucuresti Nord (04:45-04:45)
Rapid 361 02:40 am 1Stamora M (20:02-20:02) 2Timisoara Nord (20:57-21:15) 3Lugoj (21:57-21:59) 4Caransebes (22:26-22:28) 5Baile Herculane (23:58-23:59) 6Orsova (00:19-00:21) 7Drobeta Turnu Severin (00:50-00:52) 8Filiasi (02:01-02:03) 9Craiova (02:28-02:40) 10Caracal (03:17-03:18) 11Rosiori Nord (03:58-04:00) 12Videle (04:49-04:50) 13Bucuresti Nord (05:37-05:37)
Rapid 696 04:42 am 1Timisoara Nord (22:40-22:40) 2Lugoj (23:31-23:33) 3Caransebes (00:02-00:18) 4Baile Herculane (01:41-01:42) 5Drobeta Turnu Severin (02:38-02:48) 6Balota (03:14-03:25) 7Craiova (04:33-04:42) 8Caracal (05:19-05:20) 9Rosiori Nord (06:00-06:01) 10Videle (06:51-06:52) 11Bucuresti Nord (07:40-07:40)
Rapid 794 05:10 am 1Craiova (05:10-05:10) 2Caracal (05:47-05:49) 3Draganesti Olt (06:03-06:05) 4Rosiori Nord (06:34-06:36) 5Videle (07:25-07:27) 6Bucuresti Nord (08:14-08:14)
Accelerat 1892 04:45 am 1Craiova (04:45-04:45) 2Bals (05:14-05:15) 3Piatra Olt (05:27-05:28) 4Slatina (05:44-05:46) 5Costesti (06:39-06:40) 6Pitesti (07:00-07:15) 7Golesti (07:27-07:35) 8Gaesti (07:57-07:58) 9Titu (08:15-08:17) 10Bucuresti Nord (08:57-08:57)
Accelerat 1724 07:05 am 1Tirgu Jiu (05:10-05:10) 2Rovinari (05:36-05:37) 3Turceni (06:09-06:10) 4Filiasi (06:33-06:35) 5Craiova (07:00-07:05) 6Caracal (07:42-07:44) 7Draganesti Olt (07:58-07:59) 8Rosiori Nord (08:28-08:30) 9Videle (09:19-09:21) 10Bucuresti Nord (10:08-10:08)
Accelerat 1692 10:42 pm 1Timisoara Nord (05:05-05:05) 2Lugoj (05:56-05:57) 3Caransebes (06:26-06:28) 4Baile Herculane (07:49-07:51) 5Orsova (08:12-08:13) 6Drobeta Turnu Severin (08:42-08:45) 7Balota (09:12-09:13) 8Strehaia hc (09:44-09:45) 9Filiasi (10:08-10:10) 10Craiova (10:35-10:42) 11Caracal (11:19-11:21) 12Draganesti Olt (11:35-11:36) 13Rosiori Nord (12:04-12:06) 14Videle (12:55-12:57) 15Bucuresti Nord (13:44-13:44)
IC 592 11:48 pm 1Timisoara Nord (06:30-06:30) 2Lugoj (07:12-07:14) 3Caransebes (07:41-07:43) 4Baile Herculane (09:03-09:05) 5Orsova (09:25-09:27) 6Drobeta Turnu Severin (09:56-09:58) 7Strehaia hc (10:52-10:53) 8Filiasi (11:16-11:17) 9Craiova (11:42-11:48) 10Caracal (12:25-12:26) 11Rosiori Nord (13:06-13:08) 12Videle (13:57-13:58) 13Bucuresti Nord (14:45-14:45)
Rapid 798 13:10 pm 1Craiova (13:10-13:10) 2Caracal (13:48-13:50) 3Draganesti Olt (14:04-14:05) 4Rosiori Nord (14:34-14:36) 5Videle (15:25-15:27) 6Bucuresti Nord (16:14-16:14)
Accelerat 1894 12:40 pm 1Craiova (12:40-12:40) 2Bals (13:09-13:10) 3Piatra Olt (13:23-13:25) 4Slatina (13:41-13:44) 5Costesti (14:38-14:39) 6Pitesti (15:00-15:15) 7Golesti (15:27-15:28) 8Gaesti (15:50-15:51) 9Titu (16:08-16:10) 10Bucuresti Nord (16:50-16:50)
Rapid 792 16:10 pm 1Drobeta Turnu Severin (14:22-14:22) 2Balota (14:48-14:49) 3Strehaia hc (15:13-15:15) 4Filiasi (15:38-15:40) 5Craiova (16:05-16:10) 6Caracal (16:48-16:50) 7Rosiori Nord (17:32-17:35) 8Videle (18:26-18:28) 9Bucuresti Nord (19:17-19:17)
Accelerat 10824 17:40 pm 1Cluj Napoca (09:12-09:12) 2Cimpia Turzii (10:09-10:10) 3Razboieni (10:26-10:27) 4Aiud (10:44-10:45) 5Teius (10:59-11:01) 6Alba Iulia (11:23-11:25) 7Vintu de Jos (11:35-11:36) 8Sibot (11:57-11:58) 9Orastie (12:10-12:11) 10Simeria (12:30-12:52) 11Calan (13:08-13:09) 12Subcetate (13:24-13:25) 13Petrosani (14:37-14:40) 14Valea Sadului (15:29-15:31) 15Tirgu Jiu (15:52-15:55) 16Carbunesti (16:22-16:24) 17Filiasi (17:02-17:04) 18Craiova (17:30-17:40) 19Caracal (18:17-18:19) 20Draganesti Olt (18:33-18:34) 21Rosiori Nord (19:03-19:05) 22Videle (19:56-19:58) 23Bucuresti Nord (20:45-20:45)
Accelerat 1896 16:40 pm 1Craiova (16:40-16:40) 2Bals (17:09-17:10) 3Piatra Olt (17:23-17:25) 4Slatina (17:41-17:44) 5Costesti (18:37-18:39) 6Pitesti (19:00-19:15) 7Golesti (19:27-19:35) 8Gaesti (19:57-19:58) 9Titu (20:15-20:17) 10Bucuresti Nord (21:05-21:05)
Rapid 694 19:15 pm 1Timisoara Nord (13:45-13:45) 2Lugoj (14:34-14:36) 3Caransebes (15:03-15:05) 4Baile Herculane (16:26-16:28) 5Orsova (16:47-16:49) 6Drobeta Turnu Severin (17:17-17:20) 7Balota (17:52-17:53) 8Strehaia hc (18:17-18:18) 9Filiasi (18:40-18:42) 10Craiova (19:07-19:15) 11Caracal (19:52-19:54) 12Rosiori Nord (20:34-20:36) 13Videle (21:25-21:27) 14Bucuresti Nord (22:14-22:14)
IC 594 21:01 pm 1Timisoara Nord (16:00-16:00) 2Lugoj (16:42-16:44) 3Caransebes (17:11-17:13) 4Baile Herculane (18:34-18:36) 5Drobeta Turnu Severin (19:22-19:24) 6Craiova (20:55-21:01) 7Caracal (21:38-21:40) 8Rosiori Nord (22:20-22:22) 9Bucuresti Nord (23:58-23:58)
Personal 9002 08:08 am 1Craiova (08:08-08:08) 2Bordei hc (08:11-08:12) 3Banu Maracine (08:16-08:17) 4Viaductu Circea hc (08:21-08:22) 5Malu Mare Hm (08:25-08:26) 6Pasajul Cosoveni hc (08:30-08:31) 7Leu (08:39-08:40) 8Tartal hc (08:45-08:46) 9Jianca (08:51-08:52) 10Radomiru hc (08:56-08:57) 11Grozavesti Hm (09:03-09:04) 12Cezieni hc (09:10-09:11) 13Caracal (09:20-09:22) 14Farcasele (09:29-09:30) 15Stoenesti (09:34-09:35) 16Draganesti Olt (09:42-09:43) 17Daneasa hc (09:47-09:48) 18Radomiresti (09:56-09:57) 19Mihaesti (10:05-10:06) 20Maldaeni Hm (10:14-10:15) 21Rosiori Nord (10:26-10:28) 22Atirnati (10:35-10:36) 23Radoiesti Hm (10:44-10:45) 24Virtoapele hc (10:51-10:52) 25Olteni (11:04-11:05) 26Galateni (11:20-11:21) 27Ciolpani (11:28-11:29) 28Videle (11:37-11:39) 29Zavestreni Hm (11:44-11:45) 30Anghelesti hc (11:50-11:51) 31Vadu Lat (11:56-11:57) 32Gradinari (12:09-12:10) 33Domnestii de Sus hc (12:16-12:17) 34Chiajna (12:27-12:28) 35Bucurestii Noi (12:32-12:33) 36Bucuresti Basarab h (12:39-12:40) 37Bucuresti Basarab (12:44-12:44)
Personal 9004 12:20 pm 1Craiova (12:20-12:20) 2Bordei hc (12:23-12:24) 3Banu Maracine (12:28-12:29) 4Viaductu Circea hc (12:33-12:34) 5Malu Mare Hm (12:37-12:38) 6Pasajul Cosoveni hc (12:41-12:42) 7Leu (12:51-12:52) 8Tartal hc (12:56-12:57) 9Jianca (13:00-13:01) 10Radomiru hc (13:04-13:05) 11Grozavesti Hm (13:10-13:11) 12Cezieni hc (13:18-13:19) 13Caracal (13:28-13:35) 14Farcasele (13:43-13:44) 15Stoenesti (13:48-13:49) 16Draganesti Olt (13:56-13:57) 17Daneasa hc (14:01-14:02) 18Radomiresti (14:11-14:18) 19Mihaesti (14:26-14:27) 20Maldaeni Hm (14:34-14:35) 21Rosiori Nord (14:46-14:48) 22Atirnati (14:55-14:56) 23Radoiesti Hm (15:04-15:05) 24Virtoapele hc (15:10-15:11) 25Olteni (15:23-15:24) 26Galateni (15:40-15:41) 27Ciolpani (15:48-15:49) 28Videle (15:57-15:59) 29Zavestreni Hm (16:04-16:05) 30Anghelesti hc (16:10-16:11) 31Vadu Lat (16:16-16:17) 32Gradinari (16:27-16:28) 33Domnestii de Sus hc (16:34-16:35) 34Chiajna (16:45-16:46) 35Bucurestii Noi (16:52-16:53) 36Bucuresti Basarab (17:01-17:01)
Personal 9395 19:02 pm 1Rosiori Nord (16:27-16:27) 2Maldaeni Hm (16:33-16:34) 3Mihaesti (16:42-16:43) 4Radomiresti (16:51-16:52) 5Daneasa hc (16:59-17:00) 6Draganesti Olt (17:04-17:05) 7Stoenesti (17:11-17:12) 8Farcasele (17:16-17:24) 9Caracal (17:32-17:34) 10Cezieni hc (17:39-17:40) 11Grozavesti Hm (17:47-17:48) 12Radomiru hc (17:54-17:55) 13Jianca (17:59-18:00) 14Tartal hc (18:03-18:04) 15Leu (18:10-18:11) 16Pasajul Cosoveni hc (18:19-18:20) 17Malu Mare Hm (18:24-18:25) 18Viaductu Circea hc (18:28-18:29) 19Banu Maracine (18:35-18:44) 20Bordei hc (18:51-18:52) 21Craiova (18:59-19:02) 22Craiova Triaj hc (19:06-19:07) 23Cernele (19:11-19:12) 24Isalnita hc (19:17-19:18) 25Isalnita (19:21-19:22) 26Cotofeni (19:31-19:32) 27Bradesti hc (19:38-19:39) 28Racari (19:44-19:45) 29Canton 282 h (19:48-19:49) 30Filiasi (19:55-19:55)
Personal 9390 05:15 am 1Craiova (05:15-05:15) 2Bordei hc (05:18-05:19) 3Banu Maracine (05:23-05:24) 4Viaductu Circea hc (05:29-05:30) 5Malu Mare Hm (05:33-05:34) 6Pasajul Cosoveni hc (05:38-05:39) 7Leu (05:49-05:50) 8Tartal hc (05:56-05:57) 9Jianca (06:01-06:02) 10Radomiru hc (06:06-06:07) 11Grozavesti Hm (06:14-06:15) 12Cezieni hc (06:22-06:23) 13Caracal (06:32-06:34) 14Farcasele (06:41-06:42) 15Stoenesti (06:46-06:47) 16Draganesti Olt (06:54-06:55) 17Daneasa hc (06:59-07:00) 18Radomiresti (07:08-07:09) 19Mihaesti (07:17-07:18) 20Maldaeni Hm (07:26-07:27) 21Rosiori Nord (07:39-07:39)
Personal 9392 16:15 pm 1Craiova (16:15-16:15) 2Bordei hc (16:18-16:19) 3Banu Maracine (16:24-16:25) 4Viaductu Circea hc (16:29-16:30) 5Malu Mare Hm (16:33-16:34) 6Pasajul Cosoveni hc (16:38-16:39) 7Leu (16:49-16:50) 8Tartal hc (16:55-16:56) 9Jianca (17:00-17:01) 10Radomiru hc (17:05-17:06) 11Grozavesti Hm (17:12-17:13) 12Cezieni hc (17:19-17:20) 13Caracal (17:29-17:31) 14Farcasele (17:39-17:40) 15Stoenesti (17:44-17:45) 16Draganesti Olt (17:52-17:54) 17Daneasa hc (17:58-17:59) 18Radomiresti (18:08-18:09) 19Mihaesti (18:17-18:18) 20Maldaeni Hm (18:27-18:28) 21Rosiori Nord (18:40-18:40)
Personal 9398 19:35 pm 1Craiova (19:35-19:35) 2Bordei hc (19:38-19:39) 3Banu Maracine (19:43-19:44) 4Viaductu Circea hc (19:47-19:48) 5Malu Mare Hm (19:50-19:51) 6Pasajul Cosoveni hc (19:55-19:56) 7Leu (20:05-20:06) 8Tartal hc (20:11-20:12) 9Jianca (20:16-20:17) 10Radomiru hc (20:20-20:21) 11Grozavesti Hm (20:27-20:28) 12Cezieni hc (20:35-20:36) 13Caracal (20:45-20:47) 14Farcasele (20:55-20:56) 15Stoenesti (21:00-21:01) 16Draganesti Olt (21:09-21:18) 17Daneasa hc (21:23-21:24) 18Radomiresti (21:33-21:34) 19Mihaesti (21:43-21:44) 20Maldaeni Hm (21:52-21:53) 21Rosiori Nord (22:05-22:05)
Personal 9396 14:05 pm 1Craiova (14:05-14:05) 2Bordei hc (14:08-14:10) 3Banu Maracine (14:14-14:15) 4Viaductu Circea hc (14:20-14:21) 5Malu Mare Hm (14:24-14:25) 6Pasajul Cosoveni hc (14:29-14:30) 7Leu (14:40-14:41) 8Tartal hc (14:47-14:48) 9Jianca (14:53-14:54) 10Radomiru hc (14:58-14:59) 11Grozavesti Hm (15:06-15:07) 12Cezieni hc (15:14-15:15) 13Caracal (15:24-15:24)
Personal 9484 04:52 am 1Craiova (04:52-04:52) 2Bordei hc (04:56-04:57) 3Plaiu Vulcanesti (05:00-05:01) 4Circea Hm (05:07-05:08) 5Pielesti (05:17-05:18) 6Toporas hc (05:22-05:23) 7Robanesti Hm (05:29-05:30) 8Spineni Hm (05:37-05:38) 9Bals (05:45-05:52) 10Canton 217 h (05:55-05:56) 11Branet hc (06:00-06:01) 12Piatra Olt (06:10-06:10)
Personal 9486 08:06 am 1Craiova (08:06-08:06) 2Bordei hc (08:10-08:11) 3Plaiu Vulcanesti (08:14-08:15) 4Circea Hm (08:21-08:22) 5Pielesti (08:31-08:32) 6Toporas hc (08:36-08:37) 7Robanesti Hm (08:43-08:44) 8Spineni Hm (08:51-08:52) 9Bals (08:59-09:08) 10Canton 217 h (09:11-09:12) 11Branet hc (09:16-09:17) 12Piatra Olt (09:26-09:26)
Personal 9133 08:12 am 1Craiova (08:12-08:12) 2Bordei hc (08:15-08:16) 3Jiu Hm (08:20-08:21) 4Podari (08:31-08:32) 5Salcuta Hm (08:45-08:46) 6Dealu Robului h (08:51-08:52) 7Segarcea Nord hc (08:58-08:59) 8Segarcea (09:02-09:03) 9Cerat h. (09:10-09:11) 10Portaresti (09:21-09:22) 11Urzica Mare h (09:28-09:29) 12Afumati (09:42-09:43) 13Silistea Crucii hc (09:52-09:53) 14Boureni hcv (09:59-10:00) 15Bailesti (10:13-10:15) 16Horticola h (10:26-10:27) 17Motatei (10:40-10:41) 18Maglavit hcv (10:52-10:53) 19Golenti (11:07-11:08) 20Cobuz h (11:19-11:20) 21Calafat (11:32-11:32)
Personal 9135 14:20 pm 1Craiova (14:20-14:20) 2Bordei hc (14:22-14:23) 3Jiu Hm (14:26-14:27) 4Podari (14:36-14:37) 5Salcuta Hm (14:49-14:50) 6Dealu Robului h (14:54-14:55) 7Segarcea Nord hc (15:02-15:04) 8Segarcea (15:06-15:07) 9Cerat h. (15:14-15:15) 10Portaresti (15:24-15:25) 11Urzica Mare h (15:31-15:32) 12Afumati (15:45-15:46) 13Silistea Crucii hc (15:55-15:56) 14Boureni hcv (16:01-16:02) 15Bailesti (16:15-16:27) 16Horticola h (16:38-16:39) 17Motatei (16:52-16:53) 18Maglavit hcv (17:04-17:05) 19Golenti (17:19-17:20) 20Cobuz h (17:32-17:33) 21Calafat (17:45-17:45)
Personal 9012 14:45 pm 1Craiova (14:45-14:45) 2Bordei hc (14:49-14:50) 3Plaiu Vulcanesti (14:56-15:14) 4Circea Hm (15:19-15:20) 5Pielesti (15:27-15:34) 6Toporas hc (15:37-15:38) 7Robanesti Hm (15:43-15:44) 8Spineni Hm (15:50-15:51) 9Bals (15:58-15:59) 10Canton 217 h (16:02-16:03) 11Branet hc (16:07-16:08) 12Piatra Olt (16:18-16:20) 13Criva h (16:24-16:25) 14Slatioara (16:29-16:30) 15Milcov Hm (16:36-16:37) 16Slatina (16:43-16:45) 17Recea Hm (16:53-16:54) 18Balteni Olt Hm (17:01-17:02) 19Potcoava (17:11-17:12) 20Sinesti Hm (17:19-17:20) 21Corbu (17:27-17:28) 22Hirsesti Hm (17:35-17:36) 23Stolnici (17:43-17:50) 24Filfani Hm (18:01-18:02) 25Costesti (18:12-18:15) 26Suseni Hm (18:20-18:21) 27Pirvu hc (18:25-18:26) 28Pirvu (18:31-18:32) 29Bradu de Sus (18:39-18:40) 30Km. 109+000 h (18:45-18:46) 31Pitesti (18:50-18:50)
Personal 9488 16:00 pm 1Craiova (16:00-16:00) 2Bordei hc (16:03-16:04) 3Plaiu Vulcanesti (16:07-16:08) 4Circea Hm (16:13-16:14) 5Pielesti (16:21-16:22) 6Toporas hc (16:25-16:26) 7Robanesti Hm (16:32-16:33) 8Spineni Hm (16:39-16:40) 9Bals (16:47-16:48) 10Canton 217 h (16:51-16:52) 11Branet hc (16:56-16:57) 12Piatra Olt (17:07-17:07)
Personal 9137 16:45 pm 1Craiova (16:45-16:45) 2Bordei hc (16:48-16:49) 3Jiu Hm (16:53-16:54) 4Podari (17:06-17:07) 5Salcuta Hm (17:20-17:21) 6Dealu Robului h (17:26-17:27) 7Segarcea Nord hc (17:33-17:35) 8Segarcea (17:37-17:38) 9Cerat h. (17:45-17:46) 10Portaresti (17:55-17:56) 11Urzica Mare h (18:02-18:03) 12Afumati (18:16-18:17) 13Silistea Crucii hc (18:26-18:27) 14Boureni hcv (18:32-18:33) 15Bailesti (18:46-18:47) 16Horticola h (18:58-18:59) 17Motatei (19:12-19:13) 18Maglavit hcv (19:24-19:25) 19Golenti (19:39-19:40) 20Cobuz h (19:52-19:53) 21Calafat (20:05-20:05)
Personal 9472 19:10 pm 1Craiova (19:10-19:10) 2Bordei hc (19:13-19:14) 3Plaiu Vulcanesti (19:17-19:18) 4Circea Hm (19:23-19:24) 5Pielesti (19:32-19:33) 6Toporas hc (19:36-19:37) 7Robanesti Hm (19:43-19:44) 8Spineni Hm (19:50-19:51) 9Bals (19:58-19:59) 10Canton 217 h (20:02-20:03) 11Branet hc (20:07-20:08) 12Piatra Olt (20:18-20:33) 13Criva h (20:38-20:39) 14Slatioara (20:43-20:47) 15Milcov Hm (20:52-20:53) 16Slatina (20:59-21:01) 17Recea Hm (21:10-21:15) 18Balteni Olt Hm (21:23-21:24) 19Potcoava (21:32-21:33) 20Sinesti Hm (21:40-21:41) 21Corbu (21:48-21:49) 22Hirsesti Hm (21:55-21:56) 23Stolnici (22:02-22:03) 24Filfani Hm (22:12-22:13) 25Costesti (22:23-22:24) 26Suseni Hm (22:29-22:30) 27Pirvu hc (22:34-22:35) 28Pirvu (22:40-22:41) 29Bradu de Sus (22:47-22:48) 30Km. 109+000 h (22:52-22:53) 31Pitesti (22:57-22:57)
Personal 9139 20:05 pm 1Craiova (20:05-20:05) 2Bordei hc (20:08-20:10) 3Jiu Hm (20:14-20:15) 4Podari (20:26-20:27) 5Salcuta Hm (20:40-20:41) 6Segarcea Nord hc (20:51-20:53) 7Segarcea (20:55-20:56) 8Cerat h. (21:03-21:04) 9Portaresti (21:13-21:14) 10Urzica Mare h (21:20-21:21) 11Afumati (21:34-21:35) 12Silistea Crucii hc (21:44-21:45) 13Boureni hcv (21:50-21:51) 14Bailesti (22:04-22:05) 15Motatei (22:27-22:28) 16Maglavit hcv (22:39-22:40) 17Golenti (22:54-22:55) 18Calafat (23:17-23:17)
Personal 2021 03:04 am 1Craiova (03:04-03:04) 2Craiova Triaj hc (03:08-03:09) 3Isalnita hc (03:15-03:16) 4Almaj h (03:21-03:22) 5Cotofeni (03:26-03:27) 6Bradesti hc (03:32-03:33) 7Racari (03:38-03:39) 8Filiasi (03:46-03:48) 9Bungetel h (03:51-03:52) 10Tintareni (03:56-03:57) 11Floresti hc (04:01-04:02) 12Gilort (04:06-04:07) 13Turburea Hm (04:13-04:14) 14Bibesti (04:21-04:22) 15Musculesti (04:27-04:28) 16Barbatesti (04:34-04:35) 17Jupinesti Hm (04:40-04:45) 18Carbunesti (04:54-04:55) 19Pojogeni Hm (05:01-05:02) 20Scoarta h (05:06-05:07) 21Copacioasa (05:12-05:13) 22Budieni hc (05:19-05:20) 23Lunca Budieni Hm (05:25-05:26) 24Tirgu Jiu (05:37-05:52) 25Ramificatia CAM h (05:54-05:55) 26Ecaterina Teodoroiu (06:00-06:01) 27Ezureni h (06:05-06:06) 28Paringu Hm (06:10-06:11) 29Bumbesti (06:18-06:19) 30Valea Sadului (06:24-06:25) 31Meri (06:34-06:35) 32Lainici (06:45-06:46) 33Pietrele Albe (06:59-07:00) 34Strimbuta Hm (07:09-07:10) 35Livezeni (07:18-07:19) 36Lunca Jiului hc (07:23-07:24) 37Petrosani (07:30-07:30)
Personal 9501 03:30 am 1Craiova (03:30-03:30) 2Craiova Triaj hc (03:34-03:35) 3Cotofeni (03:50-03:51) 4Racari (04:00-04:08) 5Filiasi (04:16-04:18) 6Gura Motrului (04:25-04:26) 7Butoiesti (04:32-04:33) 8Lunca Banului hc (04:39-04:40) 9Strehaia (04:47-04:48) 10Strehaia hc (04:52-04:54) 11Ciochiuta Hm (05:00-05:01) 12Timna (05:08-05:09) 13Igiroasa Hm (05:15-05:16) 14Prunisor (05:22-05:23) 15Girnita Hm (05:29-05:30) 16Balota (05:38-05:39) 17Valea Alba Hm (05:47-05:48) 18Erghevita hc (05:54-05:55) 19Drobeta T.Severin Mf. (06:01-06:02) 20Drobeta T.Severin Est Hm (06:06-06:07) 21Drobeta Turnu Severin (06:16-06:18) 22Dinamica h (06:21-06:22) 23Gura Vaii (06:28-06:29) 24Jidostita h (06:34-06:35) 25Virciorova Hm (06:41-06:42) 26Ilovita h (06:46-06:47) 27Santier Naval h (06:52-06:53) 28Orsova (06:58-06:58)
Personal 9511 04:50 am 1Craiova (04:50-04:50) 2Craiova Triaj hc (04:54-04:55) 3Cernele (04:58-04:59) 4Isalnita hc (05:04-05:05) 5Isalnita (05:08-05:09) 6Cotofeni (05:16-05:17) 7Bradesti hc (05:23-05:24) 8Racari (05:29-05:37) 9Canton 282 h (05:40-05:41) 10Filiasi (05:46-05:48) 11Gura Motrului (05:56-05:57) 12Butoiesti (06:04-06:05) 13Lunca Banului hc (06:12-06:13) 14Strehaia (06:21-06:22) 15Strehaia Nord h (06:26-06:27) 16Comanda Hm (06:31-06:32) 17Cernaia h (06:38-06:39) 18Jirov Hm (06:46-06:47) 19Ceramica hc (06:52-06:53) 20Corcova Hm (06:58-06:59) 21Samarinesti hc (07:03-07:04) 22Motru Est (07:11-07:12) 23Motru (07:23-07:23)
Accelerat 1831 05:15 am 1Craiova (05:15-05:15) 2Filiasi (05:38-05:40) 3Carbunesti (06:19-06:20) 4Tirgu Jiu (06:46-06:48) 5Valea Sadului (07:07-07:08) 6Petrosani (07:58-08:00) 7Subcetate (09:08-09:09) 8Calan (09:24-09:25) 9Orastie (09:53-09:55) 10Sibot (10:10-10:11) 11Vintu de Jos (10:27-10:28) 12Alba Iulia (10:38-10:39) 13Teius (11:00-11:07) 14Aiud (11:17-11:18) 15Razboieni (11:38-11:39) 16Cimpia Turzii (11:54-11:55) 17Cluj Napoca (12:52-12:52)
Personal 2081 05:30 am 1Craiova (05:30-05:30) 2Craiova Triaj hc (05:34-05:35) 3Cernele (05:38-05:39) 4Isalnita hc (05:44-05:45) 5Isalnita (05:48-05:49) 6Almaj h (05:53-05:54) 7Cotofeni (05:59-06:00) 8Bradesti hc (06:05-06:06) 9Racari (06:11-06:12) 10Canton 282 h (06:15-06:16) 11Filiasi (06:21-06:38) 12Bungetel h (06:41-06:42) 13Tintareni (06:46-06:47) 14Floresti hc (06:51-06:52) 15Gilort (06:57-06:58) 16Turburea Hm (07:05-07:06) 17Bibesti (07:13-07:14) 18Musculesti (07:19-07:20) 19Barbatesti (07:26-07:27) 20Jupinesti Hm (07:32-07:33) 21Carbunesti (07:42-07:44) 22Pojogeni Hm (07:49-07:50) 23Scoarta h (07:53-07:54) 24Copacioasa (07:58-07:59) 25Budieni hc (08:05-08:06) 26Lunca Budieni Hm (08:11-08:12) 27Tirgu Jiu (08:22-08:24) 28Ecaterina Teodoroiu (08:29-08:30) 29Ezureni h (08:35-08:36) 30Paringu Hm (08:40-08:41) 31Bumbesti (08:48-08:49) 32Valea Sadului (08:54-08:54)
Accelerat 13236 07:20 am 1Craiova (07:20-07:20) 2Bals (07:49-07:50) 3Piatra Olt (08:03-08:05) 4Dragasani (08:35-08:36) 5Babeni (09:00-09:01) 6Rimnicu Vilcea (09:16-09:17) 7Calimanesti (09:32-09:33) 8Pausa h (09:37-09:38) 9Talmaciu (10:53-10:54) 10Sibiu (11:14-11:14)
Personal 2091 08:15 am 1Craiova (08:15-08:15) 2Craiova Triaj hc (08:19-08:20) 3Cernele (08:24-08:25) 4Isalnita hc (08:30-08:31) 5Isalnita (08:34-08:35) 6Almaj h (08:39-08:40) 7Cotofeni (08:44-08:45) 8Bradesti hc (08:50-08:51) 9Racari (08:56-08:57) 10Canton 282 h (09:00-09:01) 11Filiasi (09:06-09:24) 12Tintareni (09:30-09:31) 13Floresti hc (09:34-09:35) 14Gilort (09:39-09:40) 15Turburea Hm (09:47-09:48) 16Bibesti (09:55-09:56) 17Musculesti (10:01-10:02) 18Barbatesti (10:08-10:09) 19Jupinesti Hm (10:14-10:19) 20Carbunesti (10:27-10:28) 21Pojogeni Hm (10:33-10:34) 22Scoarta h (10:38-10:39) 23Copacioasa (10:43-10:44) 24Budieni hc (10:49-10:50) 25Lunca Budieni Hm (10:55-10:56) 26Tirgu Jiu (11:06-11:06)
Accelerat 1695 08:56 am 1Craiova (08:56-08:56) 2Filiasi (09:18-09:19) 3Turburea Hm (09:34-09:35) 4Carbunesti (09:57-09:58) 5Tirgu Jiu (10:24-10:24)
Personal 9191 12:40 pm 1Craiova (12:40-12:40) 2Craiova Triaj hc (12:44-12:45) 3Cernele (12:48-12:49) 4Isalnita hc (12:54-12:55) 5Isalnita (12:58-12:59) 6Almaj h (13:02-13:03) 7Cotofeni (13:07-13:08) 8Bradesti hc (13:13-13:14) 9Racari (13:18-13:19) 10Canton 282 h (13:22-13:23) 11Filiasi (13:28-13:30) 12Gura Motrului (13:37-13:38) 13Butoiesti (13:43-13:44) 14Lunca Banului hc (13:50-13:51) 15Strehaia (13:58-13:59) 16Strehaia hc (14:02-14:03) 17Ciochiuta Hm (14:09-14:10) 18Timna (14:17-14:18) 19Igiroasa Hm (14:23-14:24) 20Prunisor (14:29-14:30) 21Girnita Hm (14:36-14:37) 22Balota (14:45-14:50) 23Valea Alba Hm (14:57-14:58) 24Erghevita hc (15:03-15:04) 25Drobeta T.Severin Mf. (15:10-15:11) 26Drobeta T.Severin Est Hm (15:15-15:16) 27Drobeta Turnu Severin (15:25-15:25)
Personal 9513 13:25 pm 1Craiova (13:25-13:25) 2Craiova Triaj hc (13:29-13:30) 3Cernele (13:34-13:35) 4Isalnita hc (13:40-13:41) 5Isalnita (13:44-13:45) 6Cotofeni (13:53-13:54) 7Bradesti hc (14:00-14:01) 8Racari (14:06-14:07) 9Canton 282 h (14:11-14:12) 10Filiasi (14:18-14:30) 11Gura Motrului (14:38-14:39) 12Butoiesti (14:45-14:46) 13Lunca Banului hc (14:52-14:53) 14Strehaia (15:01-15:02) 15Strehaia Nord h (15:06-15:07) 16Comanda Hm (15:11-15:12) 17Cernaia h (15:17-15:18) 18Jirov Hm (15:25-15:26) 19Ceramica hc (15:30-15:31) 20Corcova Hm (15:35-15:36) 21Samarinesti hc (15:40-15:41) 22Motru Est (15:48-15:49) 23Motru (16:00-16:00)
Personal 2025 14:05 pm 1Craiova (14:05-14:05) 2Craiova Triaj hc (14:09-14:10) 3Cernele (14:13-14:14) 4Isalnita hc (14:19-14:20) 5Isalnita (14:23-14:24) 6Almaj h (14:28-14:29) 7Cotofeni (14:33-14:34) 8Bradesti hc (14:39-14:40) 9Racari (14:45-14:46) 10Canton 282 h (14:49-14:50) 11Filiasi (14:55-15:06) 12Bungetel h (15:09-15:10) 13Tintareni (15:14-15:15) 14Floresti hc (15:18-15:19) 15Gilort (15:23-15:24) 16Turburea Hm (15:30-15:31) 17Bibesti (15:38-15:39) 18Musculesti (15:44-15:45) 19Barbatesti (15:51-15:52) 20Jupinesti Hm (15:57-15:58) 21Carbunesti (16:07-16:08) 22Pojogeni Hm (16:13-16:17) 23Scoarta h (16:21-16:22) 24Copacioasa (16:26-16:27) 25Budieni hc (16:32-16:33) 26Tirgu Jiu (16:47-16:50) 27Ecaterina Teodoroiu (16:55-16:56) 28Ezureni h (17:01-17:02) 29Paringu Hm (17:06-17:07) 30Bumbesti (17:14-17:15) 31Valea Sadului (17:20-17:21) 32Meri (17:30-17:31) 33Lainici (17:42-17:43) 34Pietrele Albe (17:56-17:57) 35Strimbuta Hm (18:07-18:08) 36Livezeni (18:16-18:17) 37Lunca Jiului hc (18:21-18:22) 38Petrosani (18:28-18:28)
Accelerat 13238 15:00 pm 1Craiova (15:00-15:00) 2Bals (15:28-15:30) 3Piatra Olt (15:44-15:49) 4Dragasani (16:18-16:20) 5Babeni (16:44-16:45) 6Rimnicu Vilcea (17:01-17:02) 7Pausa h (17:20-17:21) 8Talmaciu (18:36-18:38) 9Sibiu (18:59-18:59)
Personal 2083 15:48 pm 1Craiova (15:48-15:48) 2Craiova Triaj hc (15:51-15:52) 3Cernele (15:55-15:56) 4Isalnita hc (16:01-16:02) 5Isalnita (16:05-16:13) 6Cotofeni (16:19-16:20) 7Bradesti hc (16:25-16:26) 8Racari (16:31-16:32) 9Canton 282 h (16:35-16:36) 10Filiasi (16:41-16:42) 11Bungetel h (16:45-16:46) 12Tintareni (16:50-16:54) 13Floresti hc (16:58-16:59) 14Gilort (17:03-17:04) 15Turburea Hm (17:11-17:12) 16Bibesti (17:20-17:21) 17Musculesti (17:26-17:27) 18Barbatesti (17:34-17:35) 19Jupinesti Hm (17:40-17:41) 20Carbunesti (17:50-17:52) 21Pojogeni Hm (17:57-17:58) 22Scoarta h (18:01-18:02) 23Copacioasa (18:06-18:07) 24Budieni hc (18:12-18:13) 25Lunca Budieni Hm (18:18-18:19) 26Tirgu Jiu (18:28-18:30) 27Ecaterina Teodoroiu (18:35-18:36) 28Paringu Hm (18:43-18:44) 29Bumbesti (18:51-18:52) 30Valea Sadului (18:57-18:58) 31Meri (19:07-19:08) 32Lainici (19:19-19:20) 33Pietrele Albe (19:34-19:39) 34Strimbuta Hm (19:48-19:49) 35Livezeni (19:56-19:57) 36Lunca Jiului hc (20:02-20:03) 37Petrosani (20:09-20:09)
Personal 9505 16:08 pm 1Craiova (16:08-16:08) 2Craiova Triaj hc (16:12-16:13) 3Cernele (16:16-16:17) 4Isalnita hc (16:22-16:23) 5Isalnita (16:26-16:27) 6Almaj h (16:32-16:33) 7Cotofeni (16:38-16:39) 8Bradesti hc (16:45-16:46) 9Racari (16:51-16:52) 10Canton 282 h (16:56-16:57) 11Filiasi (17:03-17:05) 12Gura Motrului (17:13-17:14) 13Butoiesti (17:20-17:21) 14Lunca Banului hc (17:28-17:29) 15Strehaia (17:37-17:38) 16Strehaia hc (17:42-17:44) 17Ciochiuta Hm (17:51-17:56) 18Timna (18:05-18:10) 19Igiroasa Hm (18:16-18:17) 20Prunisor (18:23-18:24) 21Girnita Hm (18:31-18:32) 22Balota (18:40-18:41) 23Valea Alba Hm (18:48-18:49) 24Erghevita hc (18:55-18:56) 25Drobeta T.Severin Mf. (19:03-19:04) 26Drobeta T.Severin Est Hm (19:09-19:10) 27Drobeta Turnu Severin (19:19-19:19)
Personal 9387 17:15 pm 1Craiova (17:15-17:15) 2Craiova Triaj hc (17:19-17:20) 3Cernele (17:23-17:24) 4Isalnita hc (17:29-17:30) 5Isalnita (17:33-17:34) 6Almaj h (17:38-17:39) 7Cotofeni (17:43-17:44) 8Bradesti hc (17:50-17:51) 9Racari (17:56-17:57) 10Canton 282 h (18:01-18:02) 11Filiasi (18:07-18:23) 12Gura Motrului (18:31-18:32) 13Butoiesti (18:38-18:39) 14Lunca Banului hc (18:45-18:46) 15Strehaia (18:53-18:54) 16Strehaia Nord h (18:58-19:00) 17Comanda Hm (19:03-19:04) 18Cernaia h (19:08-19:09) 19Jirov Hm (19:16-19:17) 20Ceramica hc (19:21-19:22) 21Corcova Hm (19:26-19:27) 22Samarinesti hc (19:30-19:31) 23Motru Est (19:38-19:39) 24Motru (19:50-19:50)
Personal 2095 19:40 pm 1Craiova (19:40-19:40) 2Craiova Triaj hc (19:43-19:44) 3Cernele (19:48-19:49) 4Isalnita hc (19:55-19:56) 5Isalnita (19:59-20:00) 6Almaj h (20:04-20:05) 7Cotofeni (20:09-20:10) 8Bradesti hc (20:16-20:17) 9Racari (20:22-20:23) 10Canton 282 h (20:26-20:27) 11Filiasi (20:32-20:34) 12Tintareni (20:40-20:41) 13Floresti hc (20:44-20:45) 14Gilort (20:49-20:50) 15Turburea Hm (20:56-20:57) 16Bibesti (21:04-21:05) 17Musculesti (21:10-21:11) 18Barbatesti (21:17-21:18) 19Jupinesti Hm (21:23-21:24) 20Carbunesti (21:33-21:38) 21Pojogeni Hm (21:44-21:50) 22Copacioasa (21:57-21:58) 23Budieni hc (22:03-22:04) 24Tirgu Jiu (22:16-22:16)

Ograda Vesela
Ce va oferim pe BileteTren.ro?


Mersul trenurilor 2014

Va punem la dispozitie toate informatiile legate de cursele interne CFR;

Alegeti ruta (oras plecare / oras sosire) si va oferim lista tuturor trenurilor care opereaza;

Va oferim:
Tipul trenului - Rapid, Accelerat, Personal
Numarul trenului folosit de CFR pentru identificare
Ruta folosita si orarul detaliat
Distanta parcursa in kilometrii
Pretul si serviciile oferite de CFR

Consultati serviciile specializate de informatii din statiile si agentiile de voiaj pentru confirmarea validitatii datelor.

Informatiile prezentate au un caracter pur orientativ

Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii

 

Cauta rute de tren pe telefonul tau mobil AICI


Statii CFR | Agentii Voiaj CFR