Plecari Trenuri Caracal Bilete tren

Calatoreste cu trenul - rute, legaturi si preturi
Versiune mobil Despre noi Siteuri partenere Contact
mersul trenurilor la zi
calator prin romania
ACASA INFORMATII TREN PLECARI-SOSIRI STATII CFR AGENTII DE VOIAJ CFR TRANSPORT ANIMALE CONTACT
Alege ruta Informatii Tren Plecari Sosiri
Plecare    
Mersul trenurilor la zi STIRI: Modificari in circulatia trenurilor de persoane pe unele rute din Judetul Suceava Citeste stirea
Trenuri care pleaca din gara Caracal  
Trenuri care sosesc in gara Caracal     - INAPOI -
Rang Tren Ora plecari Traseu
Accelerat 1822 02:49 am 1Arad (19:00-19:00) 2Radna (19:30-19:32) 3Savirsin (20:09-20:11) 4Ilia (20:43-20:45) 5Deva (21:09-21:11) 6Simeria (21:22-21:25) 7Calan (21:41-21:42) 8Subcetate (21:57-21:58) 9Petrosani (23:10-23:13) 10Valea Sadului (00:02-00:03) 11Tirgu Jiu (00:24-00:26) 12Carbunesti (00:53-00:54) 13Filiasi (01:32-01:33) 14Craiova (01:58-02:10) 15Caracal (02:47-02:49) 16Draganesti Olt (03:03-03:04) 17Rosiori Nord (03:33-03:35) 18Videle (04:25-04:27) 19Bucuresti Nord (05:15-05:42) 20Lehliu (06:50-06:51) 21Ciulnita (07:34-07:35) 22Fetesti (08:29-08:30) 23Cernavoda Pod (08:52-08:53) 24Medgidia (09:13-09:15) 25Constanta (09:42-09:42)
Rapid 791 08:05 am 1Bucuresti Nord (05:45-05:45) 2Videle (06:29-06:31) 3Rosiori Nord (07:20-07:22) 4Caracal (08:03-08:05) 5Craiova (08:48-08:50) 6Filiasi (09:12-09:14) 7Strehaia hc (09:33-09:34) 8Balota (10:00-10:02) 9Drobeta Turnu Severin (10:35-10:35)
IC 591 09:05 am 1Bucuresti Nord (06:45-06:45) 2Videle (07:29-07:31) 3Rosiori Nord (08:20-08:22) 4Caracal (09:03-09:05) 5Craiova (09:48-09:54) 6Balota (11:01-11:02) 7Drobeta Turnu Severin (11:28-11:30) 8Baile Herculane (12:16-12:17) 9Caransebes (13:38-13:40) 10Lugoj (14:08-14:09) 11Timisoara Nord (14:51-14:51)
Rapid 821 12:05 pm 1Bucuresti Nord (09:45-09:45) 2Videle (10:29-10:30) 3Rosiori Nord (11:18-11:20) 4Draganesti Olt (11:47-11:48) 5Caracal (12:03-12:05) 6Piatra Olt (12:35-12:36) 7Dragasani (13:05-13:07) 8Babeni (13:29-13:30) 9Govora (13:36-13:37) 10Rimnicu Vilcea (13:47-13:49) 11Calimanesti (14:05-14:06) 12Pausa h (14:10-14:10)
Accelerat 1691 13:09 pm 1Bucuresti Nord (10:45-10:45) 2Videle (11:30-11:32) 3Rosiori Nord (12:21-12:23) 4Draganesti Olt (12:51-12:52) 5Caracal (13:07-13:09) 6Craiova (13:52-14:00) 7Filiasi (14:22-14:24) 8Strehaia hc (14:44-14:45) 9Balota (15:20-15:21) 10Drobeta Turnu Severin (15:47-15:49) 11Orsova (16:16-16:18) 12Baile Herculane (16:44-16:45) 13Caransebes (18:11-18:13) 14Lugoj (18:41-18:43) 15Timisoara Nord (19:25-19:25)
Rapid 693 15:12 pm 1Bucuresti Nord (12:45-12:45) 2Videle (13:30-13:31) 3Rosiori Nord (14:27-14:29) 4Caracal (15:10-15:12) 5Craiova (15:55-16:02) 6Filiasi (16:24-16:26) 7Strehaia hc (16:46-16:48) 8Balota (17:15-17:16) 9Drobeta Turnu Severin (17:42-17:44) 10Orsova (18:10-18:11) 11Baile Herculane (18:31-18:37) 12Caransebes (19:59-20:01) 13Lugoj (20:29-20:31) 14Timisoara Nord (21:13-21:13)
Accelerat 13231 16:19 pm 1Bucuresti Nord (13:45-13:45) 2Videle (14:30-14:32) 3Rosiori Nord (15:21-15:24) 4Draganesti Olt (15:52-15:54) 5Caracal (16:09-16:19) 6Piatra Olt (16:49-16:50) 7Dragasani (17:21-17:22) 8Babeni (17:48-17:49) 9Govora (17:55-17:56) 10Rimnicu Vilcea (18:08-18:16) 11Calimanesti (18:30-18:31) 12Pausa h (18:36-18:37) 13Talmaciu (19:49-19:50) 14Sibiu (20:10-20:10)
Accelerat 1725 17:08 pm 1Bucuresti Nord (14:46-14:46) 2Videle (15:30-15:32) 3Rosiori Nord (16:20-16:22) 4Draganesti Olt (16:50-16:51) 5Caracal (17:06-17:08) 6Craiova (17:51-17:54) 7Filiasi (18:16-18:17) 8Turceni (18:37-18:38) 9Rovinari (19:11-19:12) 10Tirgu Jiu (19:40-19:40)
IC 593 18:05 pm 1Bucuresti Nord (15:45-15:45) 2Videle (16:29-16:31) 3Rosiori Nord (17:20-17:22) 4Caracal (18:03-18:05) 5Craiova (18:48-18:55) 6Balota (20:12-20:13) 7Drobeta Turnu Severin (20:38-20:40) 8Baile Herculane (21:25-21:26) 9Caransebes (22:47-22:48) 10Lugoj (23:16-23:17) 11Timisoara Nord (23:59-23:59)
Rapid 795 19:08 pm 1Bucuresti Nord (16:45-16:45) 2Videle (17:30-17:32) 3Rosiori Nord (18:20-18:22) 4Draganesti Olt (18:50-18:51) 5Caracal (19:06-19:08) 6Craiova (19:51-19:51)
Accelerat 10823 20:08 pm 1Bucuresti Nord (17:45-17:45) 2Videle (18:29-18:31) 3Rosiori Nord (19:20-19:22) 4Draganesti Olt (19:50-19:51) 5Caracal (20:06-20:08) 6Craiova (20:51-21:01) 7Filiasi (21:23-21:24) 8Carbunesti (22:03-22:04) 9Tirgu Jiu (22:30-22:32) 10Valea Sadului (22:51-22:52) 11Petrosani (23:48-23:51) 12Subcetate (00:59-01:00) 13Calan (01:15-01:16) 14Simeria (01:31-01:47) 15Orastie (02:04-02:05) 16Sibot (02:21-02:22) 17Vintu de Jos (02:38-02:40) 18Alba Iulia (02:50-02:53) 19Teius (03:14-03:19) 20Aiud (03:29-03:31) 21Razboieni (03:51-03:52) 22Cimpia Turzii (04:07-04:08) 23Cluj Napoca (05:04-05:04)
Accelerat 1723 21:12 pm 1Bucuresti Nord (18:46-18:46) 2Videle (19:29-19:30) 3Rosiori Nord (20:23-20:25) 4Draganesti Olt (20:53-20:54) 5Caracal (21:10-21:12) 6Piatra Olt (21:43-21:46) 7Dragasani (22:15-22:16) 8Babeni (22:40-22:41) 9Govora (22:47-22:48) 10Rimnicu Vilcea (22:58-22:58)
Accelerat 1693 22:08 pm 1Bucuresti Nord (19:45-19:45) 2Videle (20:29-20:31) 3Rosiori Nord (21:20-21:22) 4Draganesti Olt (21:50-21:51) 5Caracal (22:06-22:08) 6Craiova (22:51-23:00) 7Filiasi (23:23-23:25) 8Strehaia hc (23:46-23:48) 9Balota (00:16-00:21) 10Drobeta Turnu Severin (00:47-00:51) 11Orsova (01:17-01:18) 12Baile Herculane (01:38-01:44) 13Caransebes (03:07-03:10) 14Lugoj (03:38-03:40) 15Timisoara Nord (04:21-04:21)
Rapid 360 23:22 pm 1Bucuresti Nord (21:05-21:05) 2Videle (21:49-21:50) 3Rosiori Nord (22:39-22:40) 4Caracal (23:21-23:22) 5Craiova (00:05-00:15) 6Filiasi (00:37-00:38) 7Balota (01:31-01:32) 8Drobeta Turnu Severin (01:58-02:00) 9Orsova (02:27-02:28) 10Baile Herculane (02:48-02:49) 11Caransebes (04:11-04:12) 12Lugoj (04:40-04:41) 13Timisoara Nord (05:23-05:45) 14Stamora M (06:40-06:40)
Rapid 695 01:10 am 1Bucuresti Nord (22:45-22:45) 2Videle (23:30-23:32) 3Rosiori Nord (00:23-00:25) 4Caracal (01:08-01:10) 5Craiova (01:55-02:05) 6Balota (03:16-03:17) 7Drobeta Turnu Severin (03:44-03:46) 8Baile Herculane (04:33-04:34) 9Caransebes (05:57-06:07) 10Lugoj (06:35-06:36) 11Timisoara Nord (07:25-07:25)
Accelerat 1821 02:05 am 1Constanta (19:17-19:17) 2Medgidia (19:43-19:45) 3Cernavoda Pod (20:03-20:04) 4Fetesti (20:27-20:29) 5Ciulnita (21:09-21:11) 6Lehliu (21:54-22:03) 7Bucuresti Nord (23:11-23:45) 8Videle (00:28-00:29) 9Rosiori Nord (01:18-01:20) 10Draganesti Olt (01:48-01:49) 11Caracal (02:04-02:05) 12Craiova (02:48-03:00) 13Filiasi (03:23-03:25) 14Carbunesti (04:04-04:06) 15Tirgu Jiu (04:32-04:35) 16Valea Sadului (04:54-04:55) 17Petrosani (05:45-05:48) 18Subcetate (06:56-06:58) 19Calan (07:13-07:15) 20Simeria (07:30-07:38) 21Deva (07:48-07:50) 22Ilia (08:15-08:17) 23Savirsin (08:46-08:48) 24Radna (09:25-09:27) 25Arad (09:59-09:59)
Personal 9302 02:40 am 1Caracal (02:40-02:40) 2Farcasele (02:46-02:47) 3Stoenesti (02:51-02:52) 4Draganesti Olt (02:59-03:07) 5Daneasa hc (03:11-03:12) 6Radomiresti (03:20-03:21) 7Mihaesti (03:29-03:30) 8Maldaeni Hm (03:38-03:39) 9Rosiori Nord (03:50-04:05) 10Atirnati (04:13-04:14) 11Radoiesti Hm (04:22-04:23) 12Virtoapele hc (04:29-04:30) 13Olteni (04:43-04:44) 14Galateni (05:00-05:01) 15Ciolpani (05:08-05:09) 16Videle (05:17-05:19) 17Zavestreni Hm (05:24-05:25) 18Anghelesti hc (05:29-05:30) 19Vadu Lat (05:35-05:36) 20Zorile h (05:41-05:42) 21Gradinari (05:51-05:52) 22Domnestii de Sus hc (05:58-05:59) 23Chiajna (06:09-06:10) 24Bucurestii Noi (06:14-06:15) 25Carpati h (06:19-06:20) 26Bucuresti Basarab h (06:24-06:25) 27Bucuresti Basarab (06:29-06:29)
Personal 9001 10:23 pm 1Bucuresti Basarab (06:52-06:52) 2Bucuresti Basarab h (06:56-06:57) 3Bucurestii Noi (07:05-07:06) 4Chiajna (07:10-07:11) 5Domnestii de Sus hc (07:20-07:21) 6Gradinari (07:28-07:29) 7Vadu Lat (07:41-07:42) 8Anghelesti hc (07:47-07:48) 9Zavestreni Hm (07:53-07:54) 10Videle (08:02-08:06) 11Ciolpani (08:14-08:15) 12Galateni (08:24-08:25) 13Olteni (08:41-08:42) 14Virtoapele hc (08:49-08:50) 15Radoiesti Hm (08:55-08:56) 16Atirnati (09:04-09:05) 17Rosiori Nord (09:15-09:17) 18Maldaeni Hm (09:25-09:26) 19Mihaesti (09:35-09:36) 20Radomiresti (09:44-09:45) 21Daneasa hc (09:53-09:54) 22Draganesti Olt (09:58-09:59) 23Stoenesti (10:06-10:07) 24Farcasele (10:11-10:12) 25Caracal (10:21-10:23) 26Cezieni hc (10:29-10:30) 27Grozavesti Hm (10:37-10:38) 28Radomiru hc (10:44-10:45) 29Jianca (10:49-10:50) 30Tartal hc (10:54-10:55) 31Leu (11:01-11:02) 32Pasajul Cosoveni hc (11:12-11:13) 33Malu Mare Hm (11:17-11:18) 34Viaductu Circea hc (11:21-11:22) 35Banu Maracine (11:28-11:29) 36Bordei hc (11:33-11:34) 37Craiova (11:40-11:40)
Personal 9002 09:22 am 1Craiova (08:08-08:08) 2Bordei hc (08:11-08:12) 3Banu Maracine (08:16-08:17) 4Viaductu Circea hc (08:21-08:22) 5Malu Mare Hm (08:25-08:26) 6Pasajul Cosoveni hc (08:30-08:31) 7Leu (08:39-08:40) 8Tartal hc (08:45-08:46) 9Jianca (08:51-08:52) 10Radomiru hc (08:56-08:57) 11Grozavesti Hm (09:03-09:04) 12Cezieni hc (09:10-09:11) 13Caracal (09:20-09:22) 14Farcasele (09:29-09:30) 15Stoenesti (09:34-09:35) 16Draganesti Olt (09:42-09:43) 17Daneasa hc (09:47-09:48) 18Radomiresti (09:56-09:57) 19Mihaesti (10:05-10:06) 20Maldaeni Hm (10:14-10:15) 21Rosiori Nord (10:26-10:28) 22Atirnati (10:35-10:36) 23Radoiesti Hm (10:44-10:45) 24Virtoapele hc (10:51-10:52) 25Olteni (11:04-11:05) 26Galateni (11:20-11:21) 27Ciolpani (11:28-11:29) 28Videle (11:37-11:39) 29Zavestreni Hm (11:44-11:45) 30Anghelesti hc (11:50-11:51) 31Vadu Lat (11:56-11:57) 32Gradinari (12:09-12:10) 33Domnestii de Sus hc (12:16-12:17) 34Chiajna (12:27-12:28) 35Bucurestii Noi (12:32-12:33) 36Bucuresti Basarab h (12:39-12:40) 37Bucuresti Basarab (12:44-12:44)
Personal 9003 21:03 pm 1Bucuresti Basarab (17:33-17:33) 2Bucuresti Basarab h (17:37-17:38) 3Bucurestii Noi (17:45-17:46) 4Chiajna (17:51-17:59) 5Domnestii de Sus hc (18:08-18:09) 6Gradinari (18:17-18:18) 7Vadu Lat (18:27-18:28) 8Anghelesti hc (18:33-18:34) 9Zavestreni Hm (18:39-18:40) 10Videle (18:48-18:50) 11Ciolpani (18:57-18:58) 12Galateni (19:06-19:07) 13Olteni (19:24-19:25) 14Virtoapele hc (19:32-19:33) 15Radoiesti Hm (19:38-19:39) 16Atirnati (19:47-19:48) 17Rosiori Nord (19:58-20:00) 18Maldaeni Hm (20:08-20:09) 19Mihaesti (20:17-20:18) 20Radomiresti (20:25-20:26) 21Daneasa hc (20:33-20:34) 22Draganesti Olt (20:39-20:40) 23Stoenesti (20:46-20:47) 24Farcasele (20:51-20:52) 25Caracal (21:01-21:03) 26Cezieni hc (21:08-21:09) 27Grozavesti Hm (21:16-21:17) 28Radomiru hc (21:23-21:24) 29Jianca (21:28-21:29) 30Tartal hc (21:33-21:34) 31Leu (21:40-21:41) 32Pasajul Cosoveni hc (21:50-21:51) 33Malu Mare Hm (21:55-21:56) 34Viaductu Circea hc (21:59-22:00) 35Banu Maracine (22:07-22:08) 36Bordei hc (22:12-22:13) 37Craiova (22:20-22:20)
Personal 9004 13:35 pm 1Craiova (12:20-12:20) 2Bordei hc (12:23-12:24) 3Banu Maracine (12:28-12:29) 4Viaductu Circea hc (12:33-12:34) 5Malu Mare Hm (12:37-12:38) 6Pasajul Cosoveni hc (12:41-12:42) 7Leu (12:51-12:52) 8Tartal hc (12:56-12:57) 9Jianca (13:00-13:01) 10Radomiru hc (13:04-13:05) 11Grozavesti Hm (13:10-13:11) 12Cezieni hc (13:18-13:19) 13Caracal (13:28-13:35) 14Farcasele (13:43-13:44) 15Stoenesti (13:48-13:49) 16Draganesti Olt (13:56-13:57) 17Daneasa hc (14:01-14:02) 18Radomiresti (14:11-14:18) 19Mihaesti (14:26-14:27) 20Maldaeni Hm (14:34-14:35) 21Rosiori Nord (14:46-14:48) 22Atirnati (14:55-14:56) 23Radoiesti Hm (15:04-15:05) 24Virtoapele hc (15:10-15:11) 25Olteni (15:23-15:24) 26Galateni (15:40-15:41) 27Ciolpani (15:48-15:49) 28Videle (15:57-15:59) 29Zavestreni Hm (16:04-16:05) 30Anghelesti hc (16:10-16:11) 31Vadu Lat (16:16-16:17) 32Gradinari (16:27-16:28) 33Domnestii de Sus hc (16:34-16:35) 34Chiajna (16:45-16:46) 35Bucurestii Noi (16:52-16:53) 36Bucuresti Basarab (17:01-17:01)
Accelerat 1694 02:21 am 1Timisoara Nord (20:05-20:05) 2Lugoj (20:56-20:58) 3Caransebes (21:26-21:28) 4Baile Herculane (23:00-23:01) 5Orsova (23:21-23:22) 6Drobeta Turnu Severin (23:51-23:53) 7Balota (00:19-00:20) 8Strehaia hc (00:44-00:45) 9Filiasi (01:08-01:10) 10Craiova (01:35-01:42) 11Caracal (02:19-02:21) 12Draganesti Olt (02:35-02:36) 13Rosiori Nord (03:05-03:07) 14Videle (03:57-03:58) 15Bucuresti Nord (04:45-04:45)
Rapid 361 03:18 am 1Stamora M (20:02-20:02) 2Timisoara Nord (20:57-21:15) 3Lugoj (21:57-21:59) 4Caransebes (22:26-22:28) 5Baile Herculane (23:58-23:59) 6Orsova (00:19-00:21) 7Drobeta Turnu Severin (00:50-00:52) 8Filiasi (02:01-02:03) 9Craiova (02:28-02:40) 10Caracal (03:17-03:18) 11Rosiori Nord (03:58-04:00) 12Videle (04:49-04:50) 13Bucuresti Nord (05:37-05:37)
Rapid 696 05:20 am 1Timisoara Nord (22:40-22:40) 2Lugoj (23:31-23:33) 3Caransebes (00:02-00:18) 4Baile Herculane (01:41-01:42) 5Drobeta Turnu Severin (02:38-02:48) 6Balota (03:14-03:25) 7Craiova (04:33-04:42) 8Caracal (05:19-05:20) 9Rosiori Nord (06:00-06:01) 10Videle (06:51-06:52) 11Bucuresti Nord (07:40-07:40)
Rapid 794 05:49 am 1Craiova (05:10-05:10) 2Caracal (05:47-05:49) 3Draganesti Olt (06:03-06:05) 4Rosiori Nord (06:34-06:36) 5Videle (07:25-07:27) 6Bucuresti Nord (08:14-08:14)
Accelerat 13232 07:00 am 1Sibiu (03:15-03:15) 2Talmaciu (03:35-03:36) 3Pausa h (04:48-04:49) 4Rimnicu Vilcea (05:10-05:20) 5Govora (05:28-05:29) 6Babeni (05:37-05:38) 7Dragasani (06:00-06:01) 8Piatra Olt (06:26-06:27) 9Caracal (06:58-07:00) 10Draganesti Olt (07:13-07:15) 11Rosiori Nord (07:43-07:45) 12Videle (08:35-08:37) 13Bucuresti Nord (09:21-09:21)
Accelerat 1724 07:44 am 1Tirgu Jiu (05:10-05:10) 2Rovinari (05:36-05:37) 3Turceni (06:09-06:10) 4Filiasi (06:33-06:35) 5Craiova (07:00-07:05) 6Caracal (07:42-07:44) 7Draganesti Olt (07:58-07:59) 8Rosiori Nord (08:28-08:30) 9Videle (09:19-09:21) 10Bucuresti Nord (10:08-10:08)
Accelerat 1692 11:21 pm 1Timisoara Nord (05:05-05:05) 2Lugoj (05:56-05:57) 3Caransebes (06:26-06:28) 4Baile Herculane (07:49-07:51) 5Orsova (08:12-08:13) 6Drobeta Turnu Severin (08:42-08:45) 7Balota (09:12-09:13) 8Strehaia hc (09:44-09:45) 9Filiasi (10:08-10:10) 10Craiova (10:35-10:42) 11Caracal (11:19-11:21) 12Draganesti Olt (11:35-11:36) 13Rosiori Nord (12:04-12:06) 14Videle (12:55-12:57) 15Bucuresti Nord (13:44-13:44)
IC 592 12:26 pm 1Timisoara Nord (06:30-06:30) 2Lugoj (07:12-07:14) 3Caransebes (07:41-07:43) 4Baile Herculane (09:03-09:05) 5Orsova (09:25-09:27) 6Drobeta Turnu Severin (09:56-09:58) 7Strehaia hc (10:52-10:53) 8Filiasi (11:16-11:17) 9Craiova (11:42-11:48) 10Caracal (12:25-12:26) 11Rosiori Nord (13:06-13:08) 12Videle (13:57-13:58) 13Bucuresti Nord (14:45-14:45)
Rapid 798 13:50 pm 1Craiova (13:10-13:10) 2Caracal (13:48-13:50) 3Draganesti Olt (14:04-14:05) 4Rosiori Nord (14:34-14:36) 5Videle (15:25-15:27) 6Bucuresti Nord (16:14-16:14)
Rapid 822 16:20 pm 1Pausa h (14:15-14:15) 2Calimanesti (14:19-14:20) 3Rimnicu Vilcea (14:38-14:40) 4Govora (14:49-14:50) 5Babeni (14:58-14:59) 6Dragasani (15:21-15:22) 7Piatra Olt (15:47-15:48) 8Caracal (16:17-16:20) 9Draganesti Olt (16:33-16:34) 10Rosiori Nord (17:02-17:04) 11Videle (17:52-17:54) 12Bucuresti Nord (18:39-18:39)
Rapid 792 16:50 pm 1Drobeta Turnu Severin (14:22-14:22) 2Balota (14:48-14:49) 3Strehaia hc (15:13-15:15) 4Filiasi (15:38-15:40) 5Craiova (16:05-16:10) 6Caracal (16:48-16:50) 7Rosiori Nord (17:32-17:35) 8Videle (18:26-18:28) 9Bucuresti Nord (19:17-19:17)
Accelerat 10824 18:19 pm 1Cluj Napoca (09:12-09:12) 2Cimpia Turzii (10:09-10:10) 3Razboieni (10:26-10:27) 4Aiud (10:44-10:45) 5Teius (10:59-11:01) 6Alba Iulia (11:23-11:25) 7Vintu de Jos (11:35-11:36) 8Sibot (11:57-11:58) 9Orastie (12:10-12:11) 10Simeria (12:30-12:52) 11Calan (13:08-13:09) 12Subcetate (13:24-13:25) 13Petrosani (14:37-14:40) 14Valea Sadului (15:29-15:31) 15Tirgu Jiu (15:52-15:55) 16Carbunesti (16:22-16:24) 17Filiasi (17:02-17:04) 18Craiova (17:30-17:40) 19Caracal (18:17-18:19) 20Draganesti Olt (18:33-18:34) 21Rosiori Nord (19:03-19:05) 22Videle (19:56-19:58) 23Bucuresti Nord (20:45-20:45)
Rapid 694 19:54 pm 1Timisoara Nord (13:45-13:45) 2Lugoj (14:34-14:36) 3Caransebes (15:03-15:05) 4Baile Herculane (16:26-16:28) 5Orsova (16:47-16:49) 6Drobeta Turnu Severin (17:17-17:20) 7Balota (17:52-17:53) 8Strehaia hc (18:17-18:18) 9Filiasi (18:40-18:42) 10Craiova (19:07-19:15) 11Caracal (19:52-19:54) 12Rosiori Nord (20:34-20:36) 13Videle (21:25-21:27) 14Bucuresti Nord (22:14-22:14)
Accelerat 1730 21:00 pm 1Rimnicu Vilcea (19:00-19:00) 2Govora (19:10-19:11) 3Babeni (19:20-19:21) 4Dragasani (19:47-19:48) 5Piatra Olt (20:19-20:20) 6Caracal (20:54-21:00) 7Draganesti Olt (21:13-21:14) 8Rosiori Nord (21:42-21:45) 9Videle (22:42-22:43) 10Bucuresti Nord (23:30-23:30)
Personal 9397 05:34 am 1Rosiori Nord (04:30-04:30) 2Mihaesti (04:48-04:49) 3Radomiresti (04:57-04:58) 4Daneasa hc (05:06-05:07) 5Draganesti Olt (05:11-05:12) 6Stoenesti (05:18-05:19) 7Farcasele (05:22-05:23) 8Caracal (05:32-05:34) 9Cezieni hc (05:39-05:40) 10Grozavesti Hm (05:46-05:47) 11Radomiru hc (05:52-05:53) 12Jianca (05:57-05:58) 13Tartal hc (06:02-06:03) 14Leu (06:08-06:09) 15Pasajul Cosoveni hc (06:18-06:19) 16Malu Mare Hm (06:22-06:23) 17Viaductu Circea hc (06:25-06:26) 18Banu Maracine (06:33-06:34) 19Bordei hc (06:38-06:39) 20Craiova (06:45-06:45)
Personal 9399 06:47 am 1Rosiori Nord (05:42-05:42) 2Maldaeni Hm (05:49-05:50) 3Mihaesti (05:58-05:59) 4Radomiresti (06:07-06:08) 5Daneasa hc (06:15-06:16) 6Draganesti Olt (06:21-06:22) 7Stoenesti (06:29-06:30) 8Farcasele (06:35-06:36) 9Caracal (06:45-06:47) 10Cezieni hc (06:53-06:54) 11Grozavesti Hm (07:01-07:02) 12Radomiru hc (07:07-07:08) 13Jianca (07:12-07:13) 14Tartal hc (07:17-07:18) 15Leu (07:24-07:25) 16Pasajul Cosoveni hc (07:34-07:35) 17Malu Mare Hm (07:39-07:40) 18Viaductu Circea hc (07:43-07:44) 19Banu Maracine (07:51-07:52) 20Bordei hc (07:57-07:58) 21Craiova (08:05-08:05)
Personal 9395 17:34 pm 1Rosiori Nord (16:27-16:27) 2Maldaeni Hm (16:33-16:34) 3Mihaesti (16:42-16:43) 4Radomiresti (16:51-16:52) 5Daneasa hc (16:59-17:00) 6Draganesti Olt (17:04-17:05) 7Stoenesti (17:11-17:12) 8Farcasele (17:16-17:24) 9Caracal (17:32-17:34) 10Cezieni hc (17:39-17:40) 11Grozavesti Hm (17:47-17:48) 12Radomiru hc (17:54-17:55) 13Jianca (17:59-18:00) 14Tartal hc (18:03-18:04) 15Leu (18:10-18:11) 16Pasajul Cosoveni hc (18:19-18:20) 17Malu Mare Hm (18:24-18:25) 18Viaductu Circea hc (18:28-18:29) 19Banu Maracine (18:35-18:44) 20Bordei hc (18:51-18:52) 21Craiova (18:59-19:02) 22Craiova Triaj hc (19:06-19:07) 23Cernele (19:11-19:12) 24Isalnita hc (19:17-19:18) 25Isalnita (19:21-19:22) 26Cotofeni (19:31-19:32) 27Bradesti hc (19:38-19:39) 28Racari (19:44-19:45) 29Canton 282 h (19:48-19:49) 30Filiasi (19:55-19:55)
IC 594 21:40 pm 1Timisoara Nord (16:00-16:00) 2Lugoj (16:42-16:44) 3Caransebes (17:11-17:13) 4Baile Herculane (18:34-18:36) 5Drobeta Turnu Severin (19:22-19:24) 6Craiova (20:55-21:01) 7Caracal (21:38-21:40) 8Rosiori Nord (22:20-22:22) 9Bucuresti Nord (23:58-23:58)
Personal 9390 06:34 am 1Craiova (05:15-05:15) 2Bordei hc (05:18-05:19) 3Banu Maracine (05:23-05:24) 4Viaductu Circea hc (05:29-05:30) 5Malu Mare Hm (05:33-05:34) 6Pasajul Cosoveni hc (05:38-05:39) 7Leu (05:49-05:50) 8Tartal hc (05:56-05:57) 9Jianca (06:01-06:02) 10Radomiru hc (06:06-06:07) 11Grozavesti Hm (06:14-06:15) 12Cezieni hc (06:22-06:23) 13Caracal (06:32-06:34) 14Farcasele (06:41-06:42) 15Stoenesti (06:46-06:47) 16Draganesti Olt (06:54-06:55) 17Daneasa hc (06:59-07:00) 18Radomiresti (07:08-07:09) 19Mihaesti (07:17-07:18) 20Maldaeni Hm (07:26-07:27) 21Rosiori Nord (07:39-07:39)
Personal 9392 17:31 pm 1Craiova (16:15-16:15) 2Bordei hc (16:18-16:19) 3Banu Maracine (16:24-16:25) 4Viaductu Circea hc (16:29-16:30) 5Malu Mare Hm (16:33-16:34) 6Pasajul Cosoveni hc (16:38-16:39) 7Leu (16:49-16:50) 8Tartal hc (16:55-16:56) 9Jianca (17:00-17:01) 10Radomiru hc (17:05-17:06) 11Grozavesti Hm (17:12-17:13) 12Cezieni hc (17:19-17:20) 13Caracal (17:29-17:31) 14Farcasele (17:39-17:40) 15Stoenesti (17:44-17:45) 16Draganesti Olt (17:52-17:54) 17Daneasa hc (17:58-17:59) 18Radomiresti (18:08-18:09) 19Mihaesti (18:17-18:18) 20Maldaeni Hm (18:27-18:28) 21Rosiori Nord (18:40-18:40)
Personal 9398 20:47 pm 1Craiova (19:35-19:35) 2Bordei hc (19:38-19:39) 3Banu Maracine (19:43-19:44) 4Viaductu Circea hc (19:47-19:48) 5Malu Mare Hm (19:50-19:51) 6Pasajul Cosoveni hc (19:55-19:56) 7Leu (20:05-20:06) 8Tartal hc (20:11-20:12) 9Jianca (20:16-20:17) 10Radomiru hc (20:20-20:21) 11Grozavesti Hm (20:27-20:28) 12Cezieni hc (20:35-20:36) 13Caracal (20:45-20:47) 14Farcasele (20:55-20:56) 15Stoenesti (21:00-21:01) 16Draganesti Olt (21:09-21:18) 17Daneasa hc (21:23-21:24) 18Radomiresti (21:33-21:34) 19Mihaesti (21:43-21:44) 20Maldaeni Hm (21:52-21:53) 21Rosiori Nord (22:05-22:05)
Personal 9403 05:35 am 1Caracal (05:35-05:35) 2Romula (05:43-05:44) 3Falcoiu hc (05:51-05:52) 4Vladuleni (05:57-05:58) 5Sopirlita hc (06:02-06:03) 6Piatra Olt (06:16-06:30) 7Criva h (06:35-06:36) 8Slatioara (06:41-06:42) 9Milcov Hm (06:48-06:49) 10Slatina (06:56-06:58) 11Recea Hm (07:07-07:12) 12Balteni Olt Hm (07:19-07:20) 13Potcoava (07:29-07:30) 14Sinesti Hm (07:37-07:38) 15Corbu (07:45-07:46) 16Hirsesti Hm (07:53-07:57) 17Stolnici (08:02-08:03) 18Filfani Hm (08:12-08:17) 19Costesti (08:28-08:40) 20Suseni Hm (08:47-08:48) 21Pirvu hc (08:53-08:54) 22Pirvu (09:00-09:01) 23Bradu de Sus (09:09-09:10) 24Km. 109+000 h (09:15-09:16) 25Pitesti (09:21-09:21)
Personal 9074 07:15 am 1Caracal (07:15-07:15) 2Romula (07:24-07:25) 3Falcoiu hc (07:32-07:33) 4Vladuleni (07:38-07:39) 5Sopirlita hc (07:43-07:44) 6Piatra Olt (07:57-08:10) 7Criva h (08:15-08:16) 8Slatioara (08:21-08:22) 9Milcov Hm (08:29-08:36) 10Slatina (08:43-08:43)
Personal 9405 13:32 pm 1Caracal (13:32-13:32) 2Romula (13:40-13:49) 3Falcoiu hc (13:56-13:57) 4Vladuleni (14:01-14:02) 5Sopirlita hc (14:06-14:07) 6Piatra Olt (14:20-14:20)
Personal 9389 15:50 pm 1Caracal (15:50-15:50) 2Cezieni hc (15:55-15:56) 3Grozavesti Hm (16:03-16:04) 4Radomiru hc (16:10-16:11) 5Jianca (16:15-16:16) 6Tartal hc (16:20-16:21) 7Leu (16:27-16:28) 8Pasajul Cosoveni hc (16:37-16:38) 9Malu Mare Hm (16:42-16:43) 10Viaductu Circea hc (16:46-16:47) 11Banu Maracine (16:54-16:55) 12Bordei hc (16:59-17:00) 13Craiova (17:07-17:07)
Personal 18301 16:37 pm 1Caracal (16:37-16:37) 2Romula (16:46-16:55) 3Falcoiu hc (17:03-17:04) 4Vladuleni (17:09-17:10) 5Sopirlita hc (17:14-17:15) 6Pirscoveni hc (17:20-17:21) 7Piatra Olt (17:30-17:30)
Personal 9415 17:42 pm 1Caracal (17:42-17:42) 2Romula (17:51-17:52) 3Falcoiu hc (18:00-18:01) 4Vladuleni (18:06-18:15) 5Sopirlita hc (18:19-18:20) 6Pirscoveni hc (18:25-18:26) 7Piatra Olt (18:35-18:35)
Personal 9421 21:22 pm 1Caracal (21:22-21:22) 2Romula (21:31-21:32) 3Falcoiu hc (21:41-21:42) 4Vladuleni (21:48-21:49) 5Sopirlita hc (21:53-21:54) 6Piatra Olt (22:12-22:13) 7Criva h (22:18-22:19) 8Slatioara (22:24-22:25) 9Milcov Hm (22:31-22:32) 10Slatina (22:42-22:42)

Ograda Vesela
Ce va oferim pe BileteTren.ro?


Mersul trenurilor 2014

Va punem la dispozitie toate informatiile legate de cursele interne CFR;

Alegeti ruta (oras plecare / oras sosire) si va oferim lista tuturor trenurilor care opereaza;

Va oferim:
Tipul trenului - Rapid, Accelerat, Personal
Numarul trenului folosit de CFR pentru identificare
Ruta folosita si orarul detaliat
Distanta parcursa in kilometrii
Pretul si serviciile oferite de CFR

Consultati serviciile specializate de informatii din statiile si agentiile de voiaj pentru confirmarea validitatii datelor.

Informatiile prezentate au un caracter pur orientativ

Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii

 

Cauta rute de tren pe telefonul tau mobil AICI