Sosiri Trenuri Bucuresti Nord Bilete tren

Calatoreste cu trenul - rute, legaturi si preturi
Versiune mobil Despre noi Siteuri partenere Contact
mersul trenurilor la zi
calator prin romania
ACASA INFORMATII TREN PLECARI-SOSIRI STATII CFR AGENTII DE VOIAJ CFR TRANSPORT ANIMALE CONTACT
Alege ruta Informatii Tren Plecari Sosiri
Plecare    
Mersul trenurilor la zi STIRI: Modificari in circulatia trenurilor de persoane pe unele rute din Judetul Suceava Citeste stirea
Trenuri care pleaca din gara Bucuresti Nord  
Trenuri care sosesc in gara Bucuresti Nord     - INAPOI -
Rang Tren Ora sosiri Traseu
Accelerat 1822 05:42 am 1Arad (19:00-19:00) 2Radna (19:30-19:32) 3Savirsin (20:09-20:11) 4Ilia (20:43-20:45) 5Deva (21:09-21:11) 6Simeria (21:22-21:25) 7Calan (21:41-21:42) 8Subcetate (21:57-21:58) 9Petrosani (23:10-23:13) 10Valea Sadului (00:02-00:03) 11Tirgu Jiu (00:24-00:26) 12Carbunesti (00:53-00:54) 13Filiasi (01:32-01:33) 14Craiova (01:58-02:10) 15Caracal (02:47-02:49) 16Draganesti Olt (03:03-03:04) 17Rosiori Nord (03:33-03:35) 18Videle (04:25-04:27) 19Bucuresti Nord (05:15-05:42) 20Lehliu (06:50-06:51) 21Ciulnita (07:34-07:35) 22Fetesti (08:29-08:30) 23Cernavoda Pod (08:52-08:53) 24Medgidia (09:13-09:15) 25Constanta (09:42-09:42)
Accelerat 1632 09:19 am 1Oradea (20:17-20:17) 2Alesd (20:53-20:54) 3Huedin (22:03-22:04) 4Cluj Napoca (22:58-23:13) 5Cimpia Turzii (00:09-00:11) 6Razboieni (00:28-00:29) 7Aiud (00:46-00:47) 8Teius (01:02-01:05) 9Blaj (01:29-01:31) 10Copsa Mica (02:00-02:02) 11Medias (02:13-02:15) 12Sighisoara (02:56-02:59) 13Brasov (04:53-05:21) 14Predeal (05:48-05:57) 15Azuga (06:08-06:09) 16Busteni (06:15-06:16) 17Sinaia (06:26-06:27) 18Cimpina (07:16-07:17) 19Ploiesti Vest (07:40-07:42) 20Bucuresti Nord (08:25-09:19) 21Lehliu (10:29-10:30) 22Ciulnita (11:14-11:16) 23Fetesti (11:57-11:59) 24Cernavoda Pod (12:20-12:22) 25Medgidia (12:42-12:44) 26Constanta (13:11-13:11)
Accelerat 12632 09:19 am 1Oradea (20:17-20:17) 2Alesd (20:53-20:54) 3Huedin (22:03-22:04) 4Cluj Napoca (22:58-23:13) 5Cimpia Turzii (00:09-00:11) 6Razboieni (00:28-00:29) 7Aiud (00:46-00:47) 8Teius (01:02-01:05) 9Blaj (01:29-01:31) 10Copsa Mica (02:00-02:02) 11Medias (02:13-02:15) 12Sighisoara (02:56-02:59) 13Brasov (04:53-05:21) 14Predeal (05:48-05:55) 15Azuga (06:06-06:07) 16Busteni (06:14-06:17) 17Sinaia (06:28-06:29) 18Comarnic (06:54-06:56) 19Cimpina (07:13-07:15) 20Ploiesti Vest (07:39-07:42) 21Bucuresti Nord (08:25-09:19) 22Lehliu (10:27-10:35) 23Ciulnita (11:38-11:39) 24Fetesti (12:17-12:18) 25Cernavoda Pod (12:38-12:39) 26Medgidia (12:59-13:00) 27Constanta (13:29-13:29)
Accelerat 1631 20:08 pm 1Constanta (15:38-15:38) 2Medgidia (16:05-16:07) 3Cernavoda Pod (16:25-16:27) 4Fetesti (16:50-16:54) 5Ciulnita (17:36-17:37) 6Lehliu (18:19-18:20) 7Bucuresti Nord (19:27-20:08) 8Ploiesti Vest (20:49-20:51) 9Cimpina (21:13-21:14) 10Sinaia (21:57-21:58) 11Busteni (22:09-22:10) 12Azuga (22:16-22:21) 13Predeal (22:35-22:37) 14Brasov (23:07-23:17) 15Sighisoara (01:18-01:21) 16Medias (01:53-01:55) 17Copsa Mica (02:07-02:17) 18Blaj (02:45-02:47) 19Teius (03:08-03:11) 20Aiud (03:21-03:23) 21Razboieni (03:43-03:44) 22Cimpia Turzii (03:59-04:01) 23Cluj Napoca (04:56-05:15) 24Huedin (06:09-06:11) 25Alesd (07:18-07:19) 26Oradea (07:55-07:55)
Accelerat 12631 20:08 pm 1Constanta (15:38-15:38) 2Medgidia (16:05-16:07) 3Cernavoda Pod (16:25-16:27) 4Fetesti (16:50-16:59) 5Ciulnita (17:41-17:42) 6Lehliu (18:24-18:25) 7Bucuresti Nord (19:33-20:08) 8Ploiesti Vest (20:49-20:51) 9Cimpina (21:13-21:14) 10Sinaia (21:57-21:58) 11Busteni (22:09-22:10) 12Azuga (22:16-22:17) 13Predeal (22:31-22:37) 14Brasov (23:07-23:17) 15Sighisoara (01:18-01:21) 16Medias (01:53-01:55) 17Copsa Mica (02:07-02:17) 18Blaj (02:45-02:47) 19Teius (03:08-03:11) 20Aiud (03:21-03:23) 21Razboieni (03:43-03:44) 22Cimpia Turzii (03:59-04:01) 23Cluj Napoca (04:56-05:15) 24Huedin (06:09-06:11) 25Alesd (07:18-07:19) 26Oradea (07:55-07:55)
Accelerat 1821 23:45 pm 1Constanta (19:17-19:17) 2Medgidia (19:43-19:45) 3Cernavoda Pod (20:03-20:04) 4Fetesti (20:27-20:29) 5Ciulnita (21:09-21:11) 6Lehliu (21:54-22:03) 7Bucuresti Nord (23:11-23:45) 8Videle (00:28-00:29) 9Rosiori Nord (01:18-01:20) 10Draganesti Olt (01:48-01:49) 11Caracal (02:04-02:05) 12Craiova (02:48-03:00) 13Filiasi (03:23-03:25) 14Carbunesti (04:04-04:06) 15Tirgu Jiu (04:32-04:35) 16Valea Sadului (04:54-04:55) 17Petrosani (05:45-05:48) 18Subcetate (06:56-06:58) 19Calan (07:13-07:15) 20Simeria (07:30-07:38) 21Deva (07:48-07:50) 22Ilia (08:15-08:17) 23Savirsin (08:46-08:48) 24Radna (09:25-09:27) 25Arad (09:59-09:59)
Personal 7032 06:31 am 1Urziceni (04:49-04:49) 2Barbulesti hc (04:54-04:55) 3Armasesti (04:59-05:00) 4Moldoveni (05:05-05:06) 5Dridu (05:12-05:13) 6Fierbinti (05:19-05:20) 7Greci Hm (05:26-05:27) 8Moara Vlasiei (05:33-05:34) 9Caciulati (05:43-05:44) 10Balotesti (05:49-05:50) 11P.O. Aeroport H (05:53-05:55) 12Odaile h (05:58-05:59) 13Mogosoaia (06:04-06:05) 14Depoul Buc. Triaj h (06:10-06:11) 15Pajura Hm (06:15-06:21) 16Carpati h (06:25-06:26) 17Bucuresti Nord (06:31-06:31)
Personal 8122 09:30 am 1Slobozia Veche (06:20-06:20) 2Perieti Hm (06:29-06:30) 3Fundata hc (06:35-06:36) 4Andrasesti (06:40-06:41) 5Ciochina hc (06:49-06:50) 6Cazanesti (06:56-06:57) 7Munteni Buzau hc (07:01-07:02) 8Sarateni Ialomita h (07:06-07:07) 9Saratuica (07:10-07:11) 10Km. 74 + 600 hc (07:15-07:16) 11Malu hc (07:20-07:21) 12Brosteni (07:31-07:32) 13Alexeni (07:38-07:39) 14Urziceni (07:45-07:49) 15Barbulesti hc (07:54-07:55) 16Armasesti (08:00-08:01) 17Moldoveni (08:06-08:07) 18Dridu (08:13-08:14) 19Fierbinti (08:20-08:21) 20Greci Hm (08:27-08:28) 21Moara Vlasiei (08:34-08:35) 22Caciulati (08:46-08:47) 23Balotesti (08:52-08:53) 24Odaile h (08:58-08:59) 25Mogosoaia (09:03-09:04) 26Depoul Buc. Triaj h (09:10-09:11) 27Pajura Hm (09:15-09:20) 28Carpati h (09:24-09:25) 29Bucuresti Nord (09:30-09:30)
Personal 7036 16:29 pm 1Urziceni (14:41-14:41) 2Barbulesti hc (14:46-14:47) 3Armasesti (14:52-14:53) 4Moldoveni (14:58-14:59) 5Dridu (15:05-15:06) 6Fierbinti (15:12-15:13) 7Greci Hm (15:19-15:20) 8Moara Vlasiei (15:26-15:27) 9Caciulati (15:35-15:36) 10Balotesti (15:41-15:45) 11Odaile h (15:50-15:51) 12Mogosoaia (15:55-15:56) 13Depoul Buc. Triaj h (16:02-16:03) 14Pajura Hm (16:07-16:19) 15Carpati h (16:23-16:24) 16Bucuresti Nord (16:29-16:29)
Personal 18234 18:29 pm 1Urziceni (16:41-16:41) 2Barbulesti hc (16:46-16:47) 3Armasesti (16:51-16:52) 4Moldoveni (16:57-16:58) 5Dridu (17:04-17:05) 6Fierbinti (17:11-17:12) 7Greci Hm (17:18-17:19) 8Moara Vlasiei (17:24-17:25) 9Caciulati (17:33-17:34) 10Balotesti (17:39-17:45) 11Mogosoaia (17:53-17:56) 12Depoul Buc. Triaj h (18:03-18:04) 13Pajura Hm (18:08-18:19) 14Carpati h (18:23-18:24) 15Bucuresti Nord (18:29-18:29)
Accelerat 1698 06:36 am 1Rosiori Nord (04:53-04:53) 2Olteni (05:17-05:18) 3Galateni (05:33-05:34) 4Videle (05:45-05:46) 5Gradinari (06:08-06:09) 6Bucuresti Basarab h (06:31-06:32) 7Bucuresti Nord (06:36-06:36)
Personal 9104 07:29 am 1Tirgoviste (05:35-05:35) 2Vacaresti (05:42-05:43) 3Cazaci hc (05:48-05:49) 4Nucet (05:53-05:54) 5Movila Dimbovita hc (05:57-05:58) 6Banesti Hm (06:01-06:02) 7Podu Rizii hc (06:06-06:07) 8Dimbovicioara h (06:11-06:12) 9Titu (06:18-06:21) 10Boteni hc (06:25-06:26) 11Contesti hc (06:29-06:30) 12Ghergani (06:35-06:36) 13Bildana hc (06:41-06:42) 14Ciocanesti (06:49-06:50) 15Sabareni (06:59-07:00) 16Chitila (07:06-07:07) 17Depoul Buc. Triaj h (07:11-07:12) 18Bucuresti Basarab h (07:23-07:24) 19Bucuresti Nord (07:29-07:29)
Accelerat 1694 04:45 am 1Timisoara Nord (20:05-20:05) 2Lugoj (20:56-20:58) 3Caransebes (21:26-21:28) 4Baile Herculane (23:00-23:01) 5Orsova (23:21-23:22) 6Drobeta Turnu Severin (23:51-23:53) 7Balota (00:19-00:20) 8Strehaia hc (00:44-00:45) 9Filiasi (01:08-01:10) 10Craiova (01:35-01:42) 11Caracal (02:19-02:21) 12Draganesti Olt (02:35-02:36) 13Rosiori Nord (03:05-03:07) 14Videle (03:57-03:58) 15Bucuresti Nord (04:45-04:45)
Rapid 361 05:37 am 1Stamora M (20:02-20:02) 2Timisoara Nord (20:57-21:15) 3Lugoj (21:57-21:59) 4Caransebes (22:26-22:28) 5Baile Herculane (23:58-23:59) 6Orsova (00:19-00:21) 7Drobeta Turnu Severin (00:50-00:52) 8Filiasi (02:01-02:03) 9Craiova (02:28-02:40) 10Caracal (03:17-03:18) 11Rosiori Nord (03:58-04:00) 12Videle (04:49-04:50) 13Bucuresti Nord (05:37-05:37)
Rapid 696 07:40 am 1Timisoara Nord (22:40-22:40) 2Lugoj (23:31-23:33) 3Caransebes (00:02-00:18) 4Baile Herculane (01:41-01:42) 5Drobeta Turnu Severin (02:38-02:48) 6Balota (03:14-03:25) 7Craiova (04:33-04:42) 8Caracal (05:19-05:20) 9Rosiori Nord (06:00-06:01) 10Videle (06:51-06:52) 11Bucuresti Nord (07:40-07:40)
Rapid 794 08:14 am 1Craiova (05:10-05:10) 2Caracal (05:47-05:49) 3Draganesti Olt (06:03-06:05) 4Rosiori Nord (06:34-06:36) 5Videle (07:25-07:27) 6Bucuresti Nord (08:14-08:14)
Accelerat 13232 09:21 am 1Sibiu (03:15-03:15) 2Talmaciu (03:35-03:36) 3Pausa h (04:48-04:49) 4Rimnicu Vilcea (05:10-05:20) 5Govora (05:28-05:29) 6Babeni (05:37-05:38) 7Dragasani (06:00-06:01) 8Piatra Olt (06:26-06:27) 9Caracal (06:58-07:00) 10Draganesti Olt (07:13-07:15) 11Rosiori Nord (07:43-07:45) 12Videle (08:35-08:37) 13Bucuresti Nord (09:21-09:21)
Accelerat 1724 10:08 pm 1Tirgu Jiu (05:10-05:10) 2Rovinari (05:36-05:37) 3Turceni (06:09-06:10) 4Filiasi (06:33-06:35) 5Craiova (07:00-07:05) 6Caracal (07:42-07:44) 7Draganesti Olt (07:58-07:59) 8Rosiori Nord (08:28-08:30) 9Videle (09:19-09:21) 10Bucuresti Nord (10:08-10:08)
Accelerat 1692 13:44 pm 1Timisoara Nord (05:05-05:05) 2Lugoj (05:56-05:57) 3Caransebes (06:26-06:28) 4Baile Herculane (07:49-07:51) 5Orsova (08:12-08:13) 6Drobeta Turnu Severin (08:42-08:45) 7Balota (09:12-09:13) 8Strehaia hc (09:44-09:45) 9Filiasi (10:08-10:10) 10Craiova (10:35-10:42) 11Caracal (11:19-11:21) 12Draganesti Olt (11:35-11:36) 13Rosiori Nord (12:04-12:06) 14Videle (12:55-12:57) 15Bucuresti Nord (13:44-13:44)
IC 592 14:45 pm 1Timisoara Nord (06:30-06:30) 2Lugoj (07:12-07:14) 3Caransebes (07:41-07:43) 4Baile Herculane (09:03-09:05) 5Orsova (09:25-09:27) 6Drobeta Turnu Severin (09:56-09:58) 7Strehaia hc (10:52-10:53) 8Filiasi (11:16-11:17) 9Craiova (11:42-11:48) 10Caracal (12:25-12:26) 11Rosiori Nord (13:06-13:08) 12Videle (13:57-13:58) 13Bucuresti Nord (14:45-14:45)
Rapid 798 16:14 pm 1Craiova (13:10-13:10) 2Caracal (13:48-13:50) 3Draganesti Olt (14:04-14:05) 4Rosiori Nord (14:34-14:36) 5Videle (15:25-15:27) 6Bucuresti Nord (16:14-16:14)
Rapid 462 18:30 pm 1Giurgiu Nord (16:40-16:40) 2Videle (17:39-17:40) 3Bucuresti Nord (18:30-18:30)
Rapid 822 18:39 pm 1Pausa h (14:15-14:15) 2Calimanesti (14:19-14:20) 3Rimnicu Vilcea (14:38-14:40) 4Govora (14:49-14:50) 5Babeni (14:58-14:59) 6Dragasani (15:21-15:22) 7Piatra Olt (15:47-15:48) 8Caracal (16:17-16:20) 9Draganesti Olt (16:33-16:34) 10Rosiori Nord (17:02-17:04) 11Videle (17:52-17:54) 12Bucuresti Nord (18:39-18:39)
Rapid 792 19:17 pm 1Drobeta Turnu Severin (14:22-14:22) 2Balota (14:48-14:49) 3Strehaia hc (15:13-15:15) 4Filiasi (15:38-15:40) 5Craiova (16:05-16:10) 6Caracal (16:48-16:50) 7Rosiori Nord (17:32-17:35) 8Videle (18:26-18:28) 9Bucuresti Nord (19:17-19:17)
Accelerat 10824 20:45 pm 1Cluj Napoca (09:12-09:12) 2Cimpia Turzii (10:09-10:10) 3Razboieni (10:26-10:27) 4Aiud (10:44-10:45) 5Teius (10:59-11:01) 6Alba Iulia (11:23-11:25) 7Vintu de Jos (11:35-11:36) 8Sibot (11:57-11:58) 9Orastie (12:10-12:11) 10Simeria (12:30-12:52) 11Calan (13:08-13:09) 12Subcetate (13:24-13:25) 13Petrosani (14:37-14:40) 14Valea Sadului (15:29-15:31) 15Tirgu Jiu (15:52-15:55) 16Carbunesti (16:22-16:24) 17Filiasi (17:02-17:04) 18Craiova (17:30-17:40) 19Caracal (18:17-18:19) 20Draganesti Olt (18:33-18:34) 21Rosiori Nord (19:03-19:05) 22Videle (19:56-19:58) 23Bucuresti Nord (20:45-20:45)
Rapid 694 22:14 pm 1Timisoara Nord (13:45-13:45) 2Lugoj (14:34-14:36) 3Caransebes (15:03-15:05) 4Baile Herculane (16:26-16:28) 5Orsova (16:47-16:49) 6Drobeta Turnu Severin (17:17-17:20) 7Balota (17:52-17:53) 8Strehaia hc (18:17-18:18) 9Filiasi (18:40-18:42) 10Craiova (19:07-19:15) 11Caracal (19:52-19:54) 12Rosiori Nord (20:34-20:36) 13Videle (21:25-21:27) 14Bucuresti Nord (22:14-22:14)
Accelerat 1730 23:30 pm 1Rimnicu Vilcea (19:00-19:00) 2Govora (19:10-19:11) 3Babeni (19:20-19:21) 4Dragasani (19:47-19:48) 5Piatra Olt (20:19-20:20) 6Caracal (20:54-21:00) 7Draganesti Olt (21:13-21:14) 8Rosiori Nord (21:42-21:45) 9Videle (22:42-22:43) 10Bucuresti Nord (23:30-23:30)
IC 594 23:58 pm 1Timisoara Nord (16:00-16:00) 2Lugoj (16:42-16:44) 3Caransebes (17:11-17:13) 4Baile Herculane (18:34-18:36) 5Drobeta Turnu Severin (19:22-19:24) 6Craiova (20:55-21:01) 7Caracal (21:38-21:40) 8Rosiori Nord (22:20-22:22) 9Bucuresti Nord (23:58-23:58)
Accelerat 1892 08:57 am 1Craiova (04:45-04:45) 2Bals (05:14-05:15) 3Piatra Olt (05:27-05:28) 4Slatina (05:44-05:46) 5Costesti (06:39-06:40) 6Pitesti (07:00-07:15) 7Golesti (07:27-07:35) 8Gaesti (07:57-07:58) 9Titu (08:15-08:17) 10Bucuresti Nord (08:57-08:57)
Accelerat 1894 16:50 pm 1Craiova (12:40-12:40) 2Bals (13:09-13:10) 3Piatra Olt (13:23-13:25) 4Slatina (13:41-13:44) 5Costesti (14:38-14:39) 6Pitesti (15:00-15:15) 7Golesti (15:27-15:28) 8Gaesti (15:50-15:51) 9Titu (16:08-16:10) 10Bucuresti Nord (16:50-16:50)
Accelerat 1896 21:05 pm 1Craiova (16:40-16:40) 2Bals (17:09-17:10) 3Piatra Olt (17:23-17:25) 4Slatina (17:41-17:44) 5Costesti (18:37-18:39) 6Pitesti (19:00-19:15) 7Golesti (19:27-19:35) 8Gaesti (19:57-19:58) 9Titu (20:15-20:17) 10Bucuresti Nord (21:05-21:05)
Personal 9010 09:16 am 1Pitesti (06:30-06:30) 2Km. 107+000 h (06:32-06:33) 3Ram. Golesti (06:37-06:38) 4Golesti (06:46-06:53) 5Canton 97 + 770 (06:57-06:58) 6Calinesti (07:05-07:06) 7Leordeni Arges (07:12-07:13) 8Patroaia (07:20-07:21) 9Gaesti (07:29-07:31) 10Gaesti Sud hc (07:36-07:37) 11Cojocaru hc (07:40-07:41) 12Matasaru Hm (07:47-07:48) 13Fusea (07:54-07:55) 14Titu (08:04-08:06) 15Boteni hc (08:11-08:12) 16Contesti hc (08:15-08:16) 17Ghergani (08:21-08:28) 18Bildana hc (08:34-08:35) 19Ciocanesti (08:42-08:43) 20Sabareni (08:53-08:54) 21Chitila (09:01-09:02) 22Bucuresti Triaj hc (09:08-09:09) 23Bucuresti Nord (09:16-09:16)
Accelerat 1788 07:33 am 1Pitesti (05:45-05:45) 2Golesti (05:57-05:59) 3Gaesti (06:21-06:23) 4Titu (06:41-06:53) 5Bucuresti Nord (07:33-07:33)
Accelerat 1790 10:56 pm 1Pitesti (09:15-09:15) 2Golesti (09:27-09:28) 3Gaesti (09:50-09:51) 4Titu (10:08-10:16) 5Bucuresti Nord (10:56-10:56)
Accelerat 1792 13:04 pm 1Pitesti (11:15-11:15) 2Golesti (11:27-11:35) 3Gaesti (11:57-11:58) 4Titu (12:15-12:17) 5Bucuresti Nord (13:04-13:04)
Accelerat 1794 14:58 pm 1Pitesti (13:15-13:15) 2Golesti (13:27-13:28) 3Gaesti (13:50-13:51) 4Titu (14:08-14:18) 5Bucuresti Nord (14:58-14:58)
Accelerat 1796 19:05 pm 1Pitesti (17:15-17:15) 2Golesti (17:27-17:28) 3Gaesti (17:50-17:51) 4Titu (18:08-18:18) 5Bucuresti Nord (19:05-19:05)
Accelerat 1798 23:00 pm 1Piatra Olt (19:25-19:25) 2Slatina (19:42-19:44) 3Stolnici (20:25-20:26) 4Costesti (20:43-20:44) 5Pitesti (21:07-21:22) 6Golesti (21:34-21:35) 7Gaesti (21:57-21:58) 8Titu (22:17-22:19) 9Bucuresti Nord (23:00-23:00)
Rapid 13384 05:44 am 1Giurgiu Nord (03:55-03:55) 2Bucuresti Nord (05:44-05:44)
Personal 3012 07:55 am 1Cimpina (05:22-05:22) 2Floresti Prahova (05:33-05:34) 3Buda (05:43-05:44) 4Ploiesti Vest (05:52-05:56) 5Ploiesti Sud (06:02-06:35) 6Brazi (06:43-06:44) 7Prahova (06:50-06:51) 8Crivina (06:58-06:59) 9Scrovistea hc (07:03-07:04) 10Peris (07:09-07:10) 11Dirza hc (07:18-07:19) 12Buftea (07:24-07:30) 13P. Mac. R1 Buciumeni (07:33-07:34) 14Chitila (07:39-07:40) 15Bucuresti Triaj hc (07:44-07:45) 16Bucuresti Nord (07:55-07:55)

Ograda Vesela
Ce va oferim pe BileteTren.ro?


Mersul trenurilor 2014

Va punem la dispozitie toate informatiile legate de cursele interne CFR;

Alegeti ruta (oras plecare / oras sosire) si va oferim lista tuturor trenurilor care opereaza;

Va oferim:
Tipul trenului - Rapid, Accelerat, Personal
Numarul trenului folosit de CFR pentru identificare
Ruta folosita si orarul detaliat
Distanta parcursa in kilometrii
Pretul si serviciile oferite de CFR

Consultati serviciile specializate de informatii din statiile si agentiile de voiaj pentru confirmarea validitatii datelor.

Informatiile prezentate au un caracter pur orientativ

Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii

 

Cauta rute de tren pe telefonul tau mobil AICI