Plecari Trenuri Bucuresti Nord Bilete tren

Calatoreste cu trenul - rute, legaturi si preturi
Versiune mobil Despre noi Siteuri partenere Contact
mersul trenurilor la zi
calator prin romania
ACASA INFORMATII TREN PLECARI-SOSIRI STATII CFR AGENTII DE VOIAJ CFR STIRI CONTACT
Alege ruta Informatii Tren Plecari Sosiri
Plecare    
Mersul trenurilor la zi STIRI: Modificari in circulatia trenurilor de persoane pe unele rute din Judetul Suceava Citeste stirea
Trenuri care pleaca din gara Bucuresti Nord  
Trenuri care sosesc in gara Bucuresti Nord     - INAPOI -
Rang Tren Ora plecari Traseu
Accelerat 1983 05:00 am 1Bucuresti Nord (05:00-05:00) 2Ciulnita (06:48-06:53) 3Fetesti (07:49-07:51) 4Cernavoda Pod (08:12-08:14) 5Medgidia (08:34-08:46) 6Nicolae Balcescu (09:05-09:06) 7Cogealac (09:36-09:37) 8Baia Dobrogea (10:01-10:02) 9Babadag (10:25-10:26) 10Tulcea Oras (11:22-11:22)
Personal 5009 05:10 am 1Bucuresti Nord (05:10-05:10) 2Depoul Buc. Triaj h (05:18-05:19) 3Chitila (05:23-05:24) 4Buftea (05:32-05:33) 5Dirza hc (05:37-05:38) 6Peris (05:46-05:53) 7Scrovistea hc (05:58-05:59) 8Crivina (06:03-06:04) 9Prahova (06:08-06:09) 10Brazi (06:16-06:17) 11Ploiesti Triaj hc (06:23-06:24) 12Ploiesti Sud (06:31-06:35) 13Ploiesti Est (06:42-06:43) 14Valea Calugareasca (06:50-06:57) 15Muru hc (07:01-07:02) 16Cricov (07:06-07:07) 17Tomsani hc (07:12-07:13) 18Inotesti (07:19-07:20) 19Mizil (07:28-07:29) 20Sahateni (07:37-07:38) 21Pietroasele hc (07:47-07:48) 22Ulmeni (07:53-07:54) 23Baile Sarata Monteoru hc (07:59-08:00) 24Buzau (08:14-08:27) 25Boboc (08:39-08:40) 26Zoita Hm (08:51-08:52) 27Rimnicu Sarat (09:06-09:07) 28Voetin (09:15-09:16) 29Sihlea (09:24-09:25) 30Gugesti (09:33-09:34) 31Cotesti (09:43-09:44) 32Focsani (09:52-09:54) 33Putna Seaca (10:13-10:14) 34Marasesti (10:27-10:27)
Accelerat 1891 05:20 am 1Bucuresti Nord (05:20-05:20) 2Titu (06:05-06:10) 3Gaesti (06:26-06:27) 4Golesti (06:50-06:55) 5Pitesti (07:07-07:16) 6Costesti (07:36-07:38) 7Slatina (08:28-08:30) 8Piatra Olt (08:48-08:50) 9Bals (09:04-09:05) 10Craiova (09:34-09:34)
Accelerat 1822 05:42 am 1Arad (19:00-19:00) 2Radna (19:30-19:32) 3Savirsin (20:09-20:11) 4Ilia (20:43-20:45) 5Deva (21:09-21:11) 6Simeria (21:22-21:25) 7Calan (21:41-21:42) 8Subcetate (21:57-21:58) 9Petrosani (23:10-23:13) 10Valea Sadului (00:02-00:03) 11Tirgu Jiu (00:24-00:26) 12Carbunesti (00:53-00:54) 13Filiasi (01:32-01:33) 14Craiova (01:58-02:10) 15Caracal (02:47-02:49) 16Draganesti Olt (03:03-03:04) 17Rosiori Nord (03:33-03:35) 18Videle (04:25-04:27) 19Bucuresti Nord (05:15-05:42) 20Lehliu (06:50-06:51) 21Ciulnita (07:34-07:35) 22Fetesti (08:29-08:30) 23Cernavoda Pod (08:52-08:53) 24Medgidia (09:13-09:15) 25Constanta (09:42-09:42)
Rapid 791 05:45 am 1Bucuresti Nord (05:45-05:45) 2Videle (06:29-06:31) 3Rosiori Nord (07:20-07:22) 4Caracal (08:03-08:05) 5Craiova (08:48-08:50) 6Filiasi (09:12-09:14) 7Strehaia hc (09:33-09:34) 8Balota (10:00-10:02) 9Drobeta Turnu Severin (10:35-10:35)
Personal 3001 05:46 am 1Bucuresti Nord (05:46-05:46) 2Depoul Buc. Triaj h (05:54-05:55) 3Chitila (05:59-06:00) 4P. Mac. R1 Buciumeni (06:05-06:06) 5Buftea (06:11-06:18) 6Dirza hc (06:23-06:24) 7Peris (06:33-06:34) 8Scrovistea hc (06:39-06:40) 9Crivina (06:44-06:45) 10Prahova (06:49-06:50) 11Brazi (06:56-06:57) 12Ploiesti Triaj hc (07:03-07:04) 13Ploiesti Vest (07:10-07:15) 14Buda (07:22-07:23) 15Floresti Prahova (07:32-07:33) 16Cimpina (07:44-07:46) 17Breaza hc (07:53-07:54) 18Nistoresti hc (07:58-07:59) 19Breaza Nord (08:04-08:05) 20Comarnic (08:11-08:16) 21Posada hc (08:25-08:26) 22Valea Larga Hm (08:35-08:39) 23Sinaia Sud hc (08:45-08:46) 24Sinaia (08:50-08:56) 25Poiana Tapului hc (09:06-09:07) 26Busteni (09:13-09:23) 27Azuga (09:33-09:45) 28Predeal (09:59-10:01) 29Timisu de Sus Hm (10:14-10:15) 30Timisu de Jos hc (10:21-10:22) 31Dirste (10:28-10:29) 32Brasov (10:36-10:36)
Personal 9101 05:52 am 1Bucuresti Nord (05:52-05:52) 2Chitila (06:03-06:05) 3Sabareni (06:13-06:14) 4Ciocanesti (06:23-06:24) 5Bildana hc (06:31-06:32) 6Ghergani (06:39-06:40) 7Contesti hc (06:46-06:47) 8Boteni hc (06:50-06:51) 9Titu (06:58-07:04) 10Dimbovicioara h (07:09-07:10) 11Podu Rizii hc (07:14-07:15) 12Banesti Hm (07:19-07:20) 13Movila Dimbovita hc (07:24-07:25) 14Nucet (07:28-07:29) 15Cazaci hc (07:33-07:34) 16Vacaresti (07:39-07:40) 17Tirgoviste (07:48-07:54) 18Romlux hc (07:58-07:59) 19Teis Hm (08:02-08:03) 20Aninoasa Hm (08:07-08:08) 21Sateni hc (08:11-08:12) 22Doicesti (08:16-08:17) 23Doicesti hc (08:20-08:21) 24Vulcana Pandele (08:25-08:28) 25Scirlenta hc (08:32-08:33) 26Trainica hc (08:36-08:37) 27Pucioasa (08:41-08:43) 28Motaieni hc (08:47-08:48) 29Fieni (08:55-09:09) 30Tepes Voda Hm (09:15-09:16) 31Pietrosita (09:25-09:25)
IC 551 06:00 am 1Bucuresti Nord (06:00-06:00) 2Ploiesti Sud (06:41-06:43) 3Buzau (07:45-07:48) 4Rimnicu Sarat (08:21-08:22) 5Focsani (08:57-08:59) 6Adjud (09:49-09:51) 7Bacau (10:31-10:33) 8Roman (11:03-11:05) 9Pascani (11:34-11:40) 10Suceava (12:20-12:20)
Personal 871 06:10 am 1Bucuresti Nord (06:10-06:10) 2P.O. Aeroport H (06:35-06:37) 3Balotesti (06:41-06:41)
Rapid 871 06:10 am 1Bucuresti Nord (06:10-06:10) 2Balotesti (06:41-06:47) 3Urziceni (07:28-07:33) 4Faurei (08:42-08:45) 5Braila (09:25-09:27) 6Galati (10:02-10:02)
Personal 8071 06:13 am 1Bucuresti Nord (06:13-06:13) 2Bucuresti Baneasa (06:21-06:22) 3Pantelimon (06:33-06:39) 4Pantelimon Sud (06:42-06:44) 5Bucuresti Obor (06:54-06:54)
Personal 9021 06:18 am 1Bucuresti Nord (06:18-06:18) 2Depoul Buc. Triaj h (06:25-06:26) 3Chitila (06:29-06:30) 4Sabareni (06:39-06:40) 5Ciocanesti (06:49-06:50) 6Bildana hc (06:57-06:58) 7Ghergani (07:05-07:06) 8Contesti hc (07:12-07:13) 9Boteni hc (07:16-07:17) 10Titu (07:24-07:28) 11Fusea (07:35-07:36) 12Matasaru Hm (07:42-07:43) 13Cojocaru hc (07:48-07:49) 14Gaesti Sud hc (07:52-07:53) 15Gaesti (07:58-07:59) 16Patroaia (08:07-08:08) 17Leordeni Arges (08:15-08:16) 18Calinesti (08:22-08:23) 19Golesti (08:35-08:37) 20Ram. Golesti (08:42-08:43) 21Pitesti (08:52-08:52)
Personal 7039 06:34 am 1Bucuresti Nord (06:34-06:34) 2Depoul Buc. Triaj h (06:45-06:46) 3P.O. Aeroport H (07:00-07:02) 4Balotesti (07:05-07:05)
IC 591 06:45 am 1Bucuresti Nord (06:45-06:45) 2Videle (07:29-07:31) 3Rosiori Nord (08:20-08:22) 4Caracal (09:03-09:05) 5Craiova (09:48-09:54) 6Balota (11:01-11:02) 7Drobeta Turnu Severin (11:28-11:30) 8Baile Herculane (12:16-12:17) 9Caransebes (13:38-13:40) 10Lugoj (14:08-14:09) 11Timisoara Nord (14:51-14:51)
Accelerat 1655 07:01 am 1Bucuresti Nord (07:01-07:01) 2Ploiesti Sud (07:43-07:46) 3Mizil (08:18-08:19) 4Buzau (08:52-08:56) 5Rimnicu Sarat (09:29-09:31) 6Focsani (10:06-10:09) 7Marasesti (10:38-10:40) 8Adjud (11:03-11:05) 9Bacau (11:45-11:45)
Personal 7001 07:10 am 1Bucuresti Nord (07:10-07:10) 2P.O. Aeroport H (07:35-07:38) 3Balotesti (07:41-07:41)
Accelerat 1789 07:21 am 1Bucuresti Nord (07:21-07:21) 2Titu (08:06-08:07) 3Gaesti (08:23-08:24) 4Golesti (08:47-08:48) 5Pitesti (09:00-09:00)
Personal 7037 07:29 am 1Bucuresti Nord (07:29-07:29) 2Carpati h (07:35-07:36) 3Pajura Hm (07:40-07:45) 4Depoul Buc. Triaj h (07:48-07:49) 5Mogosoaia (07:55-07:57) 6Odaile h (08:01-08:02) 7Balotesti (08:07-08:16) 8Caciulati (08:22-08:23) 9Moara Vlasiei (08:29-08:38) 10Greci Hm (08:44-08:45) 11Fierbinti (08:51-08:52) 12Dridu (08:58-08:59) 13Moldoveni (09:05-09:06) 14Armasesti (09:11-09:12) 15Barbulesti hc (09:17-09:18) 16Urziceni (09:26-09:26)
Accelerat 1745 07:30 am 1Bucuresti Nord (07:30-07:30) 2Ploiesti Vest (08:11-08:13) 3Cimpina (08:34-08:35) 4Breaza hc (08:43-08:44) 5Comarnic (08:59-09:02) 6Sinaia (09:31-09:37) 7Busteni (09:48-09:52) 8Predeal (10:13-10:15) 9Brasov (10:46-10:58) 10Augustin (11:41-11:42) 11Rupea (12:12-12:13) 12Sighisoara (13:07-13:10) 13Dumbraveni (13:28-13:29) 14Medias (13:45-13:48) 15Copsa Mica (14:00-14:01) 16Blaj (14:29-14:31) 17Teius (14:52-14:55) 18Aiud (15:05-15:06) 19Razboieni (15:26-15:27) 20Cimpia Turzii (15:42-15:44) 21Cluj Napoca (16:41-16:57) 22Gherla (17:44-17:45) 23Dej Calatori (18:02-18:14) 24Gilgau (18:40-18:41) 25Ileanda (18:56-18:57) 26Jibou (19:30-19:32) 27Benesat (19:49-19:50) 28Ulmeni Salaj (19:58-19:59) 29Baia Mare (20:32-20:46) 30Seini (21:20-21:21) 31Satu Mare (22:33-22:33)
Personal 5021 07:45 am 1Bucuresti Nord (07:45-07:45) 2Bucuresti Basarab h (07:49-07:50) 3Carpati h (07:54-07:55) 4Bucuresti Triaj hc (07:58-07:59) 5Depoul Buc. Triaj h (08:02-08:03) 6Chitila (08:07-08:08) 7Buftea (08:15-08:16) 8Dirza hc (08:20-08:21) 9Peris (08:28-08:29) 10Scrovistea hc (08:34-08:35) 11Crivina (08:40-08:41) 12Prahova (08:45-08:46) 13Brazi (08:52-08:53) 14Ploiesti Triaj hc (08:59-09:00) 15Ploiesti Sud (09:06-09:18) 16Ploiesti Est (09:24-09:25) 17Valea Calugareasca (09:32-09:40) 18Muru hc (09:44-09:45) 19Cricov (09:49-10:04) 20Tomsani hc (10:10-10:11) 21Inotesti (10:17-10:18) 22Mizil (10:26-10:27) 23Sahateni (10:35-10:36) 24Pietroasele hc (10:45-10:46) 25Ulmeni (10:51-10:52) 26Baile Sarata Monteoru hc (10:58-10:59) 27Buzau (11:13-11:13)
Personal 7003 08:10 am 1Bucuresti Nord (08:10-08:10) 2Depoul Buc. Triaj h (08:21-08:22) 3P.O. Aeroport H (08:35-08:38) 4Balotesti (08:41-08:41)
Personal 8073 08:15 am 1Bucuresti Nord (08:15-08:15) 2Bucuresti Baneasa (08:23-08:24) 3Pantelimon (08:35-08:41) 4Pantelimon Sud (08:44-08:46) 5Bucuresti Obor (08:56-08:56)
Accelerat 1697 08:25 am 1Bucuresti Nord (08:25-08:25) 2Gradinari (08:48-08:49) 3Videle (09:13-09:15) 4Galateni (09:27-09:28) 5Olteni (09:45-09:46) 6Rosiori Nord (10:10-10:10)
Rapid 831 08:30 am 1Bucuresti Nord (08:30-08:30) 2Ploiesti Vest (09:10-09:12) 3Cimpina (09:34-09:35) 4Sinaia (10:25-10:26) 5Busteni (10:37-10:38) 6Azuga (10:44-10:45) 7Predeal (10:59-11:01) 8Brasov (11:32-11:32)
Accelerat 11671 08:50 am 1Bucuresti Nord (08:50-08:50) 2Ploiesti Sud (09:32-09:35) 3Mizil (10:07-10:08) 4Buzau (10:41-10:44) 5Faurei (11:39-11:41) 6Ianca Sat hc (11:55-11:56) 7Braila (12:23-12:26) 8Barbosi (12:43-12:45) 9Galati (13:04-13:04)
IC 555 09:00 am 1Bucuresti Nord (09:00-09:00) 2Ploiesti Sud (09:41-09:44) 3Buzau (10:49-10:54) 4Rimnicu Sarat (11:27-11:28) 5Focsani (12:03-12:07) 6Marasesti (12:36-12:37) 7Adjud (13:00-13:03) 8Bacau (13:43-13:43)
Personal 1671 09:10 am 1Bucuresti Nord (09:10-09:10) 2P.O. Aeroport H (09:35-09:35)
Accelerat 1632 09:19 am 1Oradea (20:17-20:17) 2Alesd (20:53-20:54) 3Huedin (22:03-22:04) 4Cluj Napoca (22:58-23:13) 5Cimpia Turzii (00:09-00:11) 6Razboieni (00:28-00:29) 7Aiud (00:46-00:47) 8Teius (01:02-01:05) 9Blaj (01:29-01:31) 10Copsa Mica (02:00-02:02) 11Medias (02:13-02:15) 12Sighisoara (02:56-02:59) 13Brasov (04:53-05:21) 14Predeal (05:48-05:57) 15Azuga (06:08-06:09) 16Busteni (06:15-06:16) 17Sinaia (06:26-06:27) 18Cimpina (07:16-07:17) 19Ploiesti Vest (07:40-07:42) 20Bucuresti Nord (08:25-09:19) 21Lehliu (10:29-10:30) 22Ciulnita (11:14-11:16) 23Fetesti (11:57-11:59) 24Cernavoda Pod (12:20-12:22) 25Medgidia (12:42-12:44) 26Constanta (13:11-13:11)
Accelerat 12632 09:19 am 1Oradea (20:17-20:17) 2Alesd (20:53-20:54) 3Huedin (22:03-22:04) 4Cluj Napoca (22:58-23:13) 5Cimpia Turzii (00:09-00:11) 6Razboieni (00:28-00:29) 7Aiud (00:46-00:47) 8Teius (01:02-01:05) 9Blaj (01:29-01:31) 10Copsa Mica (02:00-02:02) 11Medias (02:13-02:15) 12Sighisoara (02:56-02:59) 13Brasov (04:53-05:21) 14Predeal (05:48-05:55) 15Azuga (06:06-06:07) 16Busteni (06:14-06:17) 17Sinaia (06:28-06:29) 18Comarnic (06:54-06:56) 19Cimpina (07:13-07:15) 20Ploiesti Vest (07:39-07:42) 21Bucuresti Nord (08:25-09:19) 22Lehliu (10:27-10:35) 23Ciulnita (11:38-11:39) 24Fetesti (12:17-12:18) 25Cernavoda Pod (12:38-12:39) 26Medgidia (12:59-13:00) 27Constanta (13:29-13:29)
Accelerat 1791 09:20 am 1Bucuresti Nord (09:20-09:20) 2Titu (10:05-10:10) 3Gaesti (10:26-10:27) 4Golesti (10:50-10:51) 5Pitesti (11:03-11:03)
Rapid 821 09:45 am 1Bucuresti Nord (09:45-09:45) 2Videle (10:29-10:30) 3Rosiori Nord (11:18-11:20) 4Draganesti Olt (11:47-11:48) 5Caracal (12:03-12:05) 6Piatra Olt (12:35-12:36) 7Dragasani (13:05-13:07) 8Babeni (13:29-13:30) 9Govora (13:36-13:37) 10Rimnicu Vilcea (13:47-13:49) 11Calimanesti (14:05-14:06) 12Pausa h (14:10-14:10)
Accelerat 1621 09:50 am 1Bucuresti Nord (09:50-09:50) 2Ploiesti Vest (10:31-10:32) 3Floresti Prahova (10:45-10:47) 4Cimpina (10:58-11:03) 5Breaza hc (11:10-11:11) 6Comarnic (11:23-11:24) 7Sinaia (11:49-11:50) 8Busteni (12:01-12:05) 9Azuga (12:11-12:12) 10Predeal (12:26-12:28) 11Brasov (12:58-13:10) 12Sighisoara (15:12-15:17) 13Medias (15:49-15:51) 14Copsa Mica (16:03-16:23) 15Baile Ocna Sibiului hc (16:56-16:57) 16Sibiu (17:11-17:11)
Personal 7005 10:10 pm 1Bucuresti Nord (10:10-10:10) 2P.O. Aeroport H (10:35-10:38) 3Balotesti (10:41-10:41)
Accelerat 1535 10:30 pm 1Bucuresti Nord (10:30-10:30) 2Buftea (10:45-10:46) 3Peris (10:55-10:56) 4Crivina (11:03-11:04) 5Ploiesti Sud (11:22-11:22)
Personal 8075 10:37 pm 1Bucuresti Nord (10:37-10:37) 2Bucuresti Baneasa (10:45-10:46) 3Pantelimon (10:57-11:02) 4Pantelimon Sud (11:05-11:07) 5Bucuresti Obor (11:17-11:17)
Accelerat 1933 10:45 pm 1Bucuresti Nord (10:45-10:45) 2Ploiesti Vest (11:27-11:29) 3Cimpina (11:51-11:52) 4Sinaia (12:41-12:44) 5Busteni (12:59-13:01) 6Azuga (13:10-13:16) 7Predeal (13:32-13:34) 8Brasov (14:06-14:06)
Accelerat 1691 10:45 pm 1Bucuresti Nord (10:45-10:45) 2Videle (11:30-11:32) 3Rosiori Nord (12:21-12:23) 4Draganesti Olt (12:51-12:52) 5Caracal (13:07-13:09) 6Craiova (13:52-14:00) 7Filiasi (14:22-14:24) 8Strehaia hc (14:44-14:45) 9Balota (15:20-15:21) 10Drobeta Turnu Severin (15:47-15:49) 11Orsova (16:16-16:18) 12Baile Herculane (16:44-16:45) 13Caransebes (18:11-18:13) 14Lugoj (18:41-18:43) 15Timisoara Nord (19:25-19:25)
Rapid 751 11:00 pm 1Bucuresti Nord (11:00-11:00) 2Ploiesti Sud (11:42-11:43) 3Mizil (12:15-12:16) 4Buzau (12:49-12:52) 5Rimnicu Sarat (13:25-13:26) 6Focsani (14:02-14:04) 7Marasesti (14:34-14:35) 8Adjud (14:57-14:59) 9Bacau (15:40-15:41) 10Roman (16:11-16:12) 11Pascani (16:43-16:52) 12Dolhasca (17:07-17:08) 13Veresti (17:28-17:43) 14Bucecea (18:05-18:06) 15Leorda (18:21-18:29) 16Botosani (18:52-18:52)
Personal 7007 11:10 pm 1Bucuresti Nord (11:10-11:10) 2P.O. Aeroport H (11:35-11:38) 3Balotesti (11:41-11:41)
Accelerat 1893 11:20 pm 1Bucuresti Nord (11:20-11:20) 2Titu (12:05-12:07) 3Gaesti (12:23-12:24) 4Golesti (12:47-12:48) 5Pitesti (13:00-13:07) 6Costesti (13:26-13:27) 7Slatina (14:23-14:25) 8Piatra Olt (14:43-14:45) 9Bals (14:58-15:00) 10Craiova (15:43-15:43)
Rapid 661 12:00 pm 1Bucuresti Nord (12:00-12:00) 2Ploiesti Sud (12:41-12:44) 3Mizil (13:14-13:15) 4Buzau (13:49-13:53) 5Rimnicu Sarat (14:26-14:27) 6Focsani (15:02-15:04) 7Tecuci (15:54-16:06) 8Birlad (16:48-16:50) 9Crasna (17:26-17:27) 10Vaslui (17:45-17:47) 11Birnova (18:29-18:30) 12Nicolina (18:44-18:46) 13Iasi (18:55-18:55)
Personal 7009 12:10 pm 1Bucuresti Nord (12:10-12:10) 2P.O. Aeroport H (12:35-12:38) 3Balotesti (12:41-12:41)
Rapid 463 12:24 pm 1Bucuresti Nord (12:24-12:24) 2Videle (13:13-13:14) 3Giurgiu Nord (14:10-14:10)
Accelerat 1675 12:30 pm 1Bucuresti Nord (12:30-12:30) 2Ploiesti Sud (13:12-13:18) 3Mizil (13:50-13:51) 4Buzau (14:24-14:28) 5Faurei (15:25-15:27) 6Ianca Sat hc (15:39-15:40) 7Braila (16:06-16:09) 8Barbosi (16:26-16:28) 9Galati (16:47-16:47)
Rapid 693 12:45 pm 1Bucuresti Nord (12:45-12:45) 2Videle (13:30-13:31) 3Rosiori Nord (14:27-14:29) 4Caracal (15:10-15:12) 5Craiova (15:55-16:02) 6Filiasi (16:24-16:26) 7Strehaia hc (16:46-16:48) 8Balota (17:15-17:16) 9Drobeta Turnu Severin (17:42-17:44) 10Orsova (18:10-18:11) 11Baile Herculane (18:31-18:37) 12Caransebes (19:59-20:01) 13Lugoj (20:29-20:31) 14Timisoara Nord (21:13-21:13)
IC 531 13:00 pm 1Bucuresti Nord (13:00-13:00) 2Ploiesti Vest (13:40-13:42) 3Sinaia (14:45-14:47) 4Azuga (15:03-15:04) 5Predeal (15:19-15:21) 6Brasov (15:51-16:04) 7Sighisoara (18:07-18:13) 8Medias (18:45-18:47) 9Blaj (19:25-19:27) 10Teius (19:48-19:58) 11Razboieni (20:26-20:28) 12Cimpia Turzii (20:43-20:44) 13Cluj Napoca (21:41-21:57) 14Huedin (22:51-22:52) 15Alesd (00:02-00:03) 16Oradea (00:38-00:38)
Personal 5005 13:08 pm 1Bucuresti Nord (13:08-13:08) 2Depoul Buc. Triaj h (13:17-13:18) 3Chitila (13:22-13:23) 4Buftea (13:30-13:31) 5Dirza hc (13:35-13:36) 6Peris (13:44-13:45) 7Scrovistea hc (13:50-13:51) 8Crivina (13:55-13:56) 9Prahova (14:00-14:01) 10Brazi (14:07-14:08) 11Ploiesti Triaj hc (14:14-14:15) 12Ploiesti Sud (14:22-14:25) 13Ploiesti Est (14:31-14:32) 14Valea Calugareasca (14:40-14:41) 15Muru hc (14:45-14:46) 16Cricov (14:50-14:51) 17Tomsani hc (14:57-14:58) 18Inotesti (15:04-15:05) 19Mizil (15:13-15:21) 20Sahateni (15:29-15:30) 21Pietroasele hc (15:38-15:39) 22Ulmeni (15:44-15:45) 23Baile Sarata Monteoru hc (15:51-15:52) 24Buzau (16:06-16:20) 25Boboc (16:32-16:33) 26Zoita Hm (16:44-16:45) 27Rimnicu Sarat (16:59-17:00) 28Voetin (17:08-17:09) 29Sihlea (17:17-17:18) 30Gugesti (17:26-17:27) 31Cotesti (17:36-17:37) 32Focsani (17:45-17:47) 33Putna Seaca (18:06-18:07) 34Marasesti (18:20-18:20)
Accelerat 1679 13:10 pm 1Bucuresti Nord (13:10-13:10) 2Buftea (13:25-13:26) 3Ploiesti Sud (13:55-13:56) 4Mizil (14:28-14:29) 5Buzau (15:02-15:04) 6Faurei (16:01-16:02) 7Ianca Sat hc (16:14-16:15) 8Braila (16:41-16:44) 9Barbosi (17:01-17:02) 10Galati (17:21-17:21)
Personal 7011 13:10 pm 1Bucuresti Nord (13:10-13:10) 2P.O. Aeroport H (13:35-13:38) 3Balotesti (13:41-13:41)
Personal 8077 13:12 pm 1Bucuresti Nord (13:12-13:12) 2Bucuresti Baneasa (13:20-13:21) 3Pantelimon (13:32-13:43) 4Pantelimon Sud (13:46-13:48) 5Bucuresti Obor (13:58-13:58)
Accelerat 1793 13:20 pm 1Bucuresti Nord (13:20-13:20) 2Titu (14:05-14:10) 3Gaesti (14:26-14:27) 4Golesti (14:50-14:55) 5Pitesti (15:07-15:07)
Accelerat 13231 13:45 pm 1Bucuresti Nord (13:45-13:45) 2Videle (14:30-14:32) 3Rosiori Nord (15:21-15:24) 4Draganesti Olt (15:52-15:54) 5Caracal (16:09-16:19) 6Piatra Olt (16:49-16:50) 7Dragasani (17:21-17:22) 8Babeni (17:48-17:49) 9Govora (17:55-17:56) 10Rimnicu Vilcea (18:08-18:16) 11Calimanesti (18:30-18:31) 12Pausa h (18:36-18:37) 13Talmaciu (19:49-19:50) 14Sibiu (20:10-20:10)
Rapid 681 14:00 pm 1Bucuresti Nord (14:00-14:00) 2Ciulnita (15:50-15:52) 3Fetesti (16:33-16:35) 4Cernavoda Pod (16:56-16:57) 5Medgidia (17:19-17:20) 6Constanta (17:46-17:46)
Rapid 651 14:00 pm 1Bucuresti Nord (14:00-14:00) 2Ploiesti Sud (14:41-14:45) 3Mizil (15:17-15:18) 4Buzau (15:51-15:54) 5Rimnicu Sarat (16:27-16:28) 6Focsani (17:05-17:07) 7Adjud (17:59-18:01) 8Bacau (18:42-18:54) 9Roman (19:24-19:25) 10Pascani (19:56-19:58) 11Dolhasca (20:13-20:14) 12Veresti (20:31-20:32) 13Suceava (20:43-20:45) 14Suceava Nord (20:53-20:53)
Personal 3005 14:10 pm 1Bucuresti Nord (14:10-14:10) 2Depoul Buc. Triaj h (14:19-14:20) 3Chitila (14:24-14:25) 4Buftea (14:32-14:33) 5Dirza hc (14:37-14:38) 6Peris (14:46-14:47) 7Scrovistea hc (14:52-14:53) 8Crivina (14:57-14:58) 9Prahova (15:03-15:04) 10Brazi (15:10-15:11) 11Ploiesti Triaj hc (15:17-15:18) 12Ploiesti Vest (15:24-15:27) 13Buda (15:34-15:35) 14Floresti Prahova (15:45-15:46) 15Cimpina (15:57-15:58) 16Breaza hc (16:06-16:07) 17Nistoresti hc (16:12-16:13) 18Breaza Nord (16:19-16:20) 19Comarnic (16:26-16:27) 20Posada hc (16:34-16:35) 21Valea Larga Hm (16:43-16:44) 22Sinaia Sud hc (16:50-16:51) 23Sinaia (16:55-16:56) 24Poiana Tapului hc (17:04-17:05) 25Busteni (17:10-17:11) 26Azuga (17:20-17:24) 27Predeal (17:38-17:40) 28Tunelul Mare h (17:46-17:47) 29Timisu de Sus Hm (17:54-17:55) 30Timisu de Jos hc (18:01-18:02) 31Dirste (18:08-18:09) 32Brasov (18:16-18:16)
Personal 7013 14:10 pm 1Bucuresti Nord (14:10-14:10) 2P.O. Aeroport H (14:35-14:38) 3Balotesti (14:41-14:41)
Personal 9103 14:20 pm 1Bucuresti Nord (14:20-14:20) 2Depoul Buc. Triaj h (14:29-14:30) 3Chitila (14:35-14:36) 4Sabareni (14:44-14:45) 5Ciocanesti (14:54-14:55) 6Bildana hc (15:02-15:03) 7Ghergani (15:10-15:11) 8Contesti hc (15:17-15:18) 9Boteni hc (15:21-15:22) 10Titu (15:29-15:31) 11Dimbovicioara h (15:36-15:37) 12Podu Rizii hc (15:41-15:42) 13Banesti Hm (15:46-15:47) 14Movila Dimbovita hc (15:51-15:52) 15Nucet (15:55-15:56) 16Cazaci hc (16:00-16:01) 17Vacaresti (16:06-16:07) 18Tirgoviste (16:15-16:21) 19Romlux hc (16:24-16:25) 20Teis Hm (16:28-16:29) 21Aninoasa Hm (16:33-16:34) 22Sateni hc (16:36-16:37) 23Doicesti (16:41-16:42) 24Doicesti hc (16:45-16:46) 25Vulcana Pandele (16:50-16:53) 26Scirlenta hc (16:56-16:57) 27Trainica hc (17:00-17:01) 28Pucioasa (17:05-17:15) 29Motaieni hc (17:19-17:20) 30Fieni (17:27-17:28) 31Tepes Voda Hm (17:34-17:35) 32Pietrosita (17:44-17:44)
Personal 7033 14:32 pm 1Bucuresti Nord (14:32-14:32) 2Carpati h (14:37-14:38) 3Pajura Hm (14:42-14:47) 4Depoul Buc. Triaj h (14:50-14:51) 5Mogosoaia (14:57-14:58) 6Odaile h (15:02-15:03) 7Balotesti (15:08-15:09) 8Caciulati (15:14-15:15) 9Moara Vlasiei (15:21-15:31) 10Greci Hm (15:37-15:38) 11Fierbinti (15:44-15:45) 12Dridu (15:51-15:52) 13Moldoveni (15:58-15:59) 14Armasesti (16:04-16:05) 15Barbulesti hc (16:08-16:09) 16Urziceni (16:17-16:17)
Accelerat 1725 14:46 pm 1Bucuresti Nord (14:46-14:46) 2Videle (15:30-15:32) 3Rosiori Nord (16:20-16:22) 4Draganesti Olt (16:50-16:51) 5Caracal (17:06-17:08) 6Craiova (17:51-17:54) 7Filiasi (18:16-18:17) 8Turceni (18:37-18:38) 9Rovinari (19:11-19:12) 10Tirgu Jiu (19:40-19:40)
IC 557 15:00 pm 1Bucuresti Nord (15:00-15:00) 2Ploiesti Sud (15:42-15:45) 3Buzau (16:48-16:51) 4Rimnicu Sarat (17:25-17:27) 5Focsani (18:03-18:08) 6Marasesti (18:39-18:41) 7Adjud (19:04-19:07) 8Bacau (19:48-20:04) 9Buhusi (20:28-20:30) 10Roznov (20:54-20:55) 11Piatra Neamt (21:11-21:13) 12Bicaz (21:45-21:45)
Personal 7015 15:10 pm 1Bucuresti Nord (15:10-15:10) 2P.O. Aeroport H (15:35-15:40) 3Balotesti (15:43-15:43)
Accelerat 1981 15:10 pm 1Bucuresti Nord (15:10-15:10) 2Lehliu (16:20-16:28) 3Ciulnita (17:11-17:12) 4Fetesti (18:08-18:11) 5Cernavoda Pod (18:34-18:37) 6Medgidia (19:02-19:31) 7Nicolae Balcescu (19:50-19:51) 8Cogealac (20:21-20:22) 9Baia Dobrogea (20:46-20:47) 10Babadag (21:10-21:11) 11Tulcea Oras (22:07-22:07)
Rapid 346 15:15 pm 1Bucuresti Nord (15:15-15:15) 2Ploiesti Vest (15:54-15:57) 3Cimpina (16:20-16:22) 4Sinaia (17:18-17:20) 5Predeal (17:57-17:58) 6Brasov (18:28-18:36) 7Sighisoara (20:47-20:50) 8Medias (21:22-21:23) 9Blaj (22:01-22:02) 10Alba Iulia (22:37-22:38) 11Simeria (23:33-23:40) 12Deva (23:50-23:52) 13Arad (02:01-02:04) 14Curtici (02:23-02:23)
Accelerat 1795 15:21 pm 1Bucuresti Nord (15:21-15:21) 2Titu (16:06-16:07) 3Gaesti (16:23-16:24) 4Golesti (16:47-16:48) 5Pitesti (17:00-17:12) 6Costesti (17:33-17:34) 7Stolnici (17:48-17:49) 8Slatina (18:33-18:35) 9Piatra Olt (18:53-18:53)
IC 575 15:40 pm 1Bucuresti Nord (15:40-15:40) 2Ploiesti Sud (16:22-16:24) 3Mizil (16:56-16:57) 4Buzau (17:30-17:33) 5Faurei (18:28-18:29) 6Braila (19:04-19:06) 7Galati (19:40-19:40)
IC 593 15:45 pm 1Bucuresti Nord (15:45-15:45) 2Videle (16:29-16:31) 3Rosiori Nord (17:20-17:22) 4Caracal (18:03-18:05) 5Craiova (18:48-18:55) 6Balota (20:12-20:13) 7Drobeta Turnu Severin (20:38-20:40) 8Baile Herculane (21:25-21:26) 9Caransebes (22:47-22:48) 10Lugoj (23:16-23:17) 11Timisoara Nord (23:59-23:59)
Rapid 827 16:00 pm 1Bucuresti Nord (16:00-16:00) 2Ploiesti Vest (16:41-16:42) 3Cimpina (17:04-17:06) 4Comarnic (17:22-17:26) 5Sinaia (17:51-17:53) 6Busteni (18:04-18:05) 7Azuga (18:11-18:12) 8Predeal (18:26-18:27) 9Brasov (18:58-19:10) 10Sighisoara (21:12-21:14) 11Medias (21:46-21:50) 12Copsa Mica (22:02-22:10) 13Blaj (22:39-22:40) 14Teius (23:01-23:06) 15Aiud (23:16-23:17) 16Razboieni (23:37-23:38) 17Cimpia Turzii (23:53-23:54) 18Cluj Napoca (00:51-00:51)
Personal 7017 16:10 pm 1Bucuresti Nord (16:10-16:10) 2P.O. Aeroport H (16:35-16:38) 3Balotesti (16:41-16:41)
Accelerat 1661 16:10 pm 1Bucuresti Nord (16:10-16:10) 2Ploiesti Sud (16:52-16:55) 3Mizil (17:27-17:28) 4Buzau (18:01-18:04) 5Rimnicu Sarat (18:37-18:38) 6Focsani (19:15-19:18) 7Tecuci (20:09-20:21) 8Birlad (21:02-21:04) 9Crasna (21:40-21:41) 10Vaslui (21:59-22:01) 11Buhaiesti (22:20-22:21) 12Birnova (22:49-22:50) 13Nicolina (23:04-23:05) 14Iasi (23:14-23:14)
Personal 3007 16:15 pm 1Bucuresti Nord (16:15-16:15) 2Depoul Buc. Triaj h (16:23-16:24) 3Chitila (16:27-16:28) 4Buftea (16:35-16:36) 5Dirza hc (16:40-16:41) 6Peris (16:48-16:54) 7Scrovistea hc (16:58-16:59) 8Crivina (17:03-17:04) 9Prahova (17:08-17:09) 10Brazi (17:15-17:16) 11Ploiesti Triaj hc (17:21-17:22) 12Ploiesti Vest (17:29-17:30) 13Buda (17:37-17:38) 14Floresti Prahova (17:48-17:49) 15Cimpina (18:00-18:01) 16Breaza hc (18:08-18:09) 17Nistoresti hc (18:13-18:14) 18Breaza Nord (18:19-18:21) 19Comarnic (18:27-18:29) 20Posada hc (18:38-18:39) 21Valea Larga Hm (18:51-18:52) 22Sinaia Sud hc (18:59-19:00) 23Sinaia (19:05-19:07) 24Poiana Tapului hc (19:15-19:16) 25Busteni (19:22-19:23) 26Azuga (19:32-19:33) 27Predeal (19:46-19:59) 28Tunelul Mare h (20:05-20:06) 29Timisu de Sus Hm (20:13-20:14) 30Timisu de Jos hc (20:20-20:21) 31Dirste (20:27-20:28) 32Brasov (20:35-20:35)
Personal 18223 16:30 pm 1Bucuresti Nord (16:30-16:30) 2Carpati h (16:36-16:37) 3Pajura Hm (16:41-16:45) 4Depoul Buc. Triaj h (16:48-16:49) 5Mogosoaia (16:55-16:56) 6Odaile h (17:00-17:01) 7Balotesti (17:06-17:07) 8Caciulati (17:12-17:13) 9Moara Vlasiei (17:19-17:29) 10Greci Hm (17:35-17:36) 11Fierbinti (17:41-17:42) 12Dridu (17:48-17:49) 13Moldoveni (17:55-17:56) 14Armasesti (18:01-18:05) 15Barbulesti hc (18:09-18:10) 16Urziceni (18:18-18:40) 17Alexeni (18:46-18:47) 18Brosteni (18:53-18:54) 19Malu hc (18:59-19:00) 20Km. 74 + 600 hc (19:04-19:05) 21Saratuica (19:09-19:10) 22Sarateni Ialomita h (19:13-19:14) 23Munteni Buzau hc (19:18-19:19) 24Cazanesti (19:23-19:24) 25Ciochina hc (19:30-19:31) 26Andrasesti (19:43-19:44) 27Fundata hc (19:48-19:49) 28Perieti Hm (19:54-19:55) 29Slobozia Veche (20:03-20:03)
Accelerat 1735 16:44 pm 1Bucuresti Nord (16:44-16:44) 2Buftea (16:58-17:00) 3Crivina (17:15-17:17) 4Ploiesti Vest (17:37-17:42) 5Floresti Prahova (17:55-17:56) 6Cimpina (18:07-18:07)
Rapid 795 16:45 pm 1Bucuresti Nord (16:45-16:45) 2Videle (17:30-17:32) 3Rosiori Nord (18:20-18:22) 4Draganesti Olt (18:50-18:51) 5Caracal (19:06-19:08) 6Craiova (19:51-19:51)
Personal 5013 16:50 pm 1Bucuresti Nord (16:50-16:50) 2Depoul Buc. Triaj h (16:58-16:59) 3Chitila (17:03-17:04) 4Buftea (17:11-17:17) 5Dirza hc (17:21-17:22) 6Peris (17:29-17:30) 7Scrovistea hc (17:35-17:36) 8Crivina (17:40-17:41) 9Prahova (17:46-17:47) 10Brazi (17:53-17:54) 11Ploiesti Triaj hc (18:00-18:01) 12Ploiesti Sud (18:08-18:47) 13Ploiesti Est (18:53-18:54) 14Valea Calugareasca (19:02-19:03) 15Muru hc (19:07-19:08) 16Cricov (19:12-19:13) 17Tomsani hc (19:19-19:20) 18Inotesti (19:26-19:27) 19Mizil (19:35-19:36) 20Sahateni (19:44-19:45) 21Pietroasele hc (19:54-19:55) 22Ulmeni (20:00-20:01) 23Baile Sarata Monteoru hc (20:07-20:08) 24Buzau (20:22-20:22)
IC 553 17:00 pm 1Bucuresti Nord (17:00-17:00) 2Ploiesti Sud (17:41-17:43) 3Buzau (18:46-18:49) 4Focsani (19:55-19:57) 5Marasesti (20:26-20:34) 6Adjud (20:56-20:58) 7Bacau (21:38-21:40) 8Roman (22:10-22:11) 9Pascani (22:40-22:46) 10Suceava (23:26-23:26)
Personal 7019 17:10 pm 1Bucuresti Nord (17:10-17:10) 2P.O. Aeroport H (17:35-17:38) 3Balotesti (17:41-17:41)
Accelerat 1895 17:20 pm 1Bucuresti Nord (17:20-17:20) 2Titu (18:05-18:10) 3Gaesti (18:26-18:27) 4Golesti (18:50-18:55) 5Pitesti (19:07-19:18) 6Costesti (19:38-19:39) 7Slatina (20:35-20:37) 8Piatra Olt (20:55-21:05) 9Bals (21:18-21:19) 10Craiova (21:48-21:48)
Accelerat 1643 17:40 pm 1Bucuresti Nord (17:40-17:40) 2Ploiesti Vest (18:23-18:25) 3Cimpina (18:47-18:48) 4Breaza hc (18:54-18:55) 5Comarnic (19:06-19:07) 6Sinaia (19:34-19:35) 7Busteni (19:50-19:51) 8Azuga (20:00-20:01) 9Predeal (20:17-20:21) 10Brasov (20:51-21:05) 11Sfintu Gheorghe (21:34-21:36) 12Baile Tusnad Hm (22:24-22:25) 13Miercurea Ciuc (22:49-22:51) 14Siculeni (23:00-23:03) 15Izvoru Oltului (23:20-23:22) 16Izvoru Muresului (23:34-23:36) 17Gheorghieni (23:53-0:) 18Toplita (00:35-00:36) 19Deda (01:48-01:49) 20Saratel (02:40-02:42) 21Beclean pe Somes (03:06-03:27) 22Salva (03:49-04:13) 23Cosbuc (04:27-04:28) 24Telciu Hm (04:39-04:40) 25Fiad Hm (05:02-05:03) 26Romuli Hm (05:13-05:14) 27Dealu Stefanitei (05:23-05:24) 28Sacel (05:35-05:36) 29Iza Hm (05:46-05:47) 30Viseu de Jos (06:01-06:03) 31Leordina (06:20-06:21) 32Petrova Hm (06:32-06:33) 33Viseu Bistra hc (06:41-06:42) 34Valea Viseului (06:55-07:10) 35Lunca la Tisa hc (07:30-07:31) 36Bocicoi (07:37-07:38) 37Sighetu Marmatiei (07:54-07:54)
Accelerat 10823 17:45 pm 1Bucuresti Nord (17:45-17:45) 2Videle (18:29-18:31) 3Rosiori Nord (19:20-19:22) 4Draganesti Olt (19:50-19:51) 5Caracal (20:06-20:08) 6Craiova (20:51-21:01) 7Filiasi (21:23-21:24) 8Carbunesti (22:03-22:04) 9Tirgu Jiu (22:30-22:32) 10Valea Sadului (22:51-22:52) 11Petrosani (23:48-23:51) 12Subcetate (00:59-01:00) 13Calan (01:15-01:16) 14Simeria (01:31-01:47) 15Orastie (02:04-02:05) 16Sibot (02:21-02:22) 17Vintu de Jos (02:38-02:40) 18Alba Iulia (02:50-02:53) 19Teius (03:14-03:19) 20Aiud (03:29-03:31) 21Razboieni (03:51-03:52) 22Cimpia Turzii (04:07-04:08) 23Cluj Napoca (05:04-05:04)
Personal 7021 18:10 pm 1Bucuresti Nord (18:10-18:10) 2P.O. Aeroport H (18:35-18:38) 3Balotesti (18:41-18:41)
Accelerat 1741 18:10 pm 1Bucuresti Nord (18:10-18:10) 2Ploiesti Vest (18:54-18:55) 3Cimpina (19:17-19:19) 4Breaza hc (19:27-19:28) 5Comarnic (19:40-19:45) 6Sinaia (20:13-20:14) 7Busteni (20:25-20:26) 8Predeal (20:51-20:53) 9Brasov (21:23-21:35) 10Rupea (22:47-22:48) 11Sighisoara (23:38-23:41) 12Dumbraveni (23:59-0:) 13Medias (00:16-00:18) 14Copsa Mica (00:30-00:31) 15Blaj (00:59-01:01) 16Teius (01:22-01:25) 17Aiud (01:35-01:37) 18Razboieni (01:57-01:58) 19Cimpia Turzii (02:13-02:15) 20Cluj Napoca (03:12-03:32) 21Aghires (04:01-04:02) 22Huedin (04:34-04:35) 23Ciucea (04:57-04:58) 24Piatra Craiului (05:10-05:11) 25Bratca (05:22-05:23) 26Alesd (05:50-05:51) 27Oradea (06:37-06:55) 28Sacuieni Bihor (07:40-07:42) 29Valea lui Mihai (08:04-08:07) 30Carei (08:34-08:35) 31Satu Mare (09:09-09:09)
Accelerat 1539 18:39 pm 1Bucuresti Nord (18:39-18:39) 2Buftea (18:54-18:55) 3Peris (19:04-19:05) 4Crivina (19:12-19:13) 5Ploiesti Sud (19:31-19:31)
Accelerat 1723 18:46 pm 1Bucuresti Nord (18:46-18:46) 2Videle (19:29-19:30) 3Rosiori Nord (20:23-20:25) 4Draganesti Olt (20:53-20:54) 5Caracal (21:10-21:12) 6Piatra Olt (21:43-21:46) 7Dragasani (22:15-22:16) 8Babeni (22:40-22:41) 9Govora (22:47-22:48) 10Rimnicu Vilcea (22:58-22:58)
Rapid 873 18:52 pm 1Bucuresti Nord (18:52-18:52) 2Urziceni (19:52-19:58) 3Faurei (21:06-21:07) 4Braila (21:43-21:45) 5Galati (22:19-22:19)
Personal 9107 18:55 pm 1Bucuresti Nord (18:55-18:55) 2Depoul Buc. Triaj h (19:04-19:05) 3Chitila (19:10-19:11) 4Sabareni (19:19-19:20) 5Ciocanesti (19:29-19:30) 6Bildana hc (19:37-19:38) 7Ghergani (19:45-19:56) 8Contesti hc (20:02-20:03) 9Boteni hc (20:06-20:07) 10Titu (20:14-20:16) 11Dimbovicioara h (20:21-20:22) 12Podu Rizii hc (20:26-20:27) 13Banesti Hm (20:31-20:32) 14Movila Dimbovita hc (20:36-20:37) 15Nucet (20:40-20:41) 16Cazaci hc (20:45-20:46) 17Vacaresti (20:51-20:52) 18Tirgoviste (21:00-21:00)
Rapid 472 19:10 pm 1Bucuresti Nord (19:10-19:10) 2Ploiesti Vest (19:50-19:52) 3Cimpina (20:14-20:16) 4Sinaia (21:19-21:25) 5Busteni (21:39-21:40) 6Predeal (22:03-22:05) 7Brasov (22:35-22:41) 8Sighisoara (00:47-00:49) 9Alba Iulia (02:31-02:32) 10Simeria (03:28-03:34) 11Deva (03:44-03:46) 12Arad (05:47-05:49) 13Curtici (06:08-06:08)
Rapid 741 19:10 pm 1Bucuresti Nord (19:10-19:10) 2Ploiesti Vest (19:50-19:51) 3Cimpina (20:13-20:14) 4Sinaia (20:56-20:58) 5Busteni (21:09-21:14) 6Predeal (21:34-21:36) 7Brasov (22:06-22:16) 8Sighisoara (00:17-00:20) 9Teius (01:47-01:57) 10Dej Calatori (04:09-04:21) 11Jibou (05:31-05:33) 12Baia Mare (06:42-06:57) 13Satu Mare (08:19-08:19)
Personal 7023 19:12 pm 1Bucuresti Nord (19:12-19:12) 2P.O. Aeroport H (19:37-19:40) 3Balotesti (19:43-19:43)
Accelerat 1797 19:20 pm 1Bucuresti Nord (19:20-19:20) 2Titu (20:05-20:07) 3Gaesti (20:23-20:24) 4Golesti (20:47-20:48) 5Pitesti (21:00-21:00)
Accelerat 1553 19:30 pm 1Bucuresti Nord (19:30-19:30) 2Buftea (19:45-19:46) 3Ploiesti Sud (20:14-20:16) 4Mizil (20:46-20:47) 5Buzau (21:20-21:20)
Personal 7035 19:33 pm 1Bucuresti Nord (19:33-19:33) 2Carpati h (19:38-19:39) 3Pajura Hm (19:43-19:48) 4Depoul Buc. Triaj h (19:51-19:52) 5Mogosoaia (19:58-19:59) 6Odaile h (20:03-20:04) 7Balotesti (20:09-20:10) 8Caciulati (20:15-20:16) 9Moara Vlasiei (20:22-20:32) 10Greci Hm (20:38-20:39) 11Fierbinti (20:45-20:46) 12Dridu (20:52-20:53) 13Moldoveni (20:59-21:00) 14Armasesti (21:05-21:07) 15Barbulesti hc (21:11-21:12) 16Urziceni (21:20-21:20)
Accelerat 1693 19:45 pm 1Bucuresti Nord (19:45-19:45) 2Videle (20:29-20:31) 3Rosiori Nord (21:20-21:22) 4Draganesti Olt (21:50-21:51) 5Caracal (22:06-22:08) 6Craiova (22:51-23:00) 7Filiasi (23:23-23:25) 8Strehaia hc (23:46-23:48) 9Balota (00:16-00:21) 10Drobeta Turnu Severin (00:47-00:51) 11Orsova (01:17-01:18) 12Baile Herculane (01:38-01:44) 13Caransebes (03:07-03:10) 14Lugoj (03:38-03:40) 15Timisoara Nord (04:21-04:21)
Rapid 13385 20:02 pm 1Bucuresti Nord (20:02-20:02) 2Giurgiu Nord (21:50-21:50)
Accelerat 1631 20:08 pm 1Constanta (15:38-15:38) 2Medgidia (16:05-16:07) 3Cernavoda Pod (16:25-16:27) 4Fetesti (16:50-16:54) 5Ciulnita (17:36-17:37) 6Lehliu (18:19-18:20) 7Bucuresti Nord (19:27-20:08) 8Ploiesti Vest (20:49-20:51) 9Cimpina (21:13-21:14) 10Sinaia (21:57-21:58) 11Busteni (22:09-22:10) 12Azuga (22:16-22:21) 13Predeal (22:35-22:37) 14Brasov (23:07-23:17) 15Sighisoara (01:18-01:21) 16Medias (01:53-01:55) 17Copsa Mica (02:07-02:17) 18Blaj (02:45-02:47) 19Teius (03:08-03:11) 20Aiud (03:21-03:23) 21Razboieni (03:43-03:44) 22Cimpia Turzii (03:59-04:01) 23Cluj Napoca (04:56-05:15) 24Huedin (06:09-06:11) 25Alesd (07:18-07:19) 26Oradea (07:55-07:55)
Accelerat 12631 20:08 pm 1Constanta (15:38-15:38) 2Medgidia (16:05-16:07) 3Cernavoda Pod (16:25-16:27) 4Fetesti (16:50-16:59) 5Ciulnita (17:41-17:42) 6Lehliu (18:24-18:25) 7Bucuresti Nord (19:33-20:08) 8Ploiesti Vest (20:49-20:51) 9Cimpina (21:13-21:14) 10Sinaia (21:57-21:58) 11Busteni (22:09-22:10) 12Azuga (22:16-22:17) 13Predeal (22:31-22:37) 14Brasov (23:07-23:17) 15Sighisoara (01:18-01:21) 16Medias (01:53-01:55) 17Copsa Mica (02:07-02:17) 18Blaj (02:45-02:47) 19Teius (03:08-03:11) 20Aiud (03:21-03:23) 21Razboieni (03:43-03:44) 22Cimpia Turzii (03:59-04:01) 23Cluj Napoca (04:56-05:15) 24Huedin (06:09-06:11) 25Alesd (07:18-07:19) 26Oradea (07:55-07:55)
Rapid 685 20:08 pm 1Bucuresti Nord (20:08-20:08) 2Lehliu (21:25-21:26) 3Ciulnita (22:16-22:17) 4Fetesti (22:56-22:58) 5Cernavoda Pod (23:19-23:20) 6Medgidia (23:40-23:42) 7Constanta (00:08-00:08)
Personal 7025 20:10 pm 1Bucuresti Nord (20:10-20:10) 2P.O. Aeroport H (20:35-20:38) 3Balotesti (20:41-20:41)
Accelerat 10651 20:20 pm 1Bucuresti Nord (20:20-20:20) 2Buftea (20:36-20:37) 3Crivina (20:53-20:54) 4Ploiesti Sud (21:13-21:15) 5Buzau (22:18-22:18)
Accelerat 1641 20:40 pm 1Bucuresti Nord (20:40-20:40) 2Ploiesti Vest (21:23-21:24) 3Cimpina (21:46-21:51) 4Breaza hc (22:00-22:01) 5Sinaia (22:38-22:40) 6Predeal (23:10-23:12) 7Brasov (23:42-23:54) 8Sfintu Gheorghe (00:21-00:23) 9Baile Tusnad Hm (01:01-01:02) 10Miercurea Ciuc (01:25-01:27) 11Siculeni (01:37-01:40) 12Izvoru Oltului (02:06-02:08) 13Izvoru Muresului (02:20-02:22) 14Gheorghieni (02:38-02:42) 15Toplita (03:17-03:20) 16Deda (04:32-04:44) 17Saratel (05:36-05:52) 18Beclean pe Somes (06:16-06:18) 19Dej Calatori (06:45-06:57) 20Gilgau (07:23-07:24) 21Ileanda (07:41-07:49) 22Jibou (08:23-08:35) 23Benesat (08:52-08:53) 24Ulmeni Salaj (09:01-09:02) 25Baia Mare (09:46-09:46)
Accelerat 1653 21:02 pm 1Bucuresti Nord (21:02-21:02) 2Ploiesti Sud (21:45-21:47) 3Mizil (22:19-22:20) 4Buzau (22:53-22:56) 5Rimnicu Sarat (23:29-23:31) 6Focsani (00:08-00:11) 7Marasesti (00:42-00:44) 8Adjud (01:07-01:10) 9Bacau (01:51-01:53) 10Roman (02:23-02:25) 11Pascani (02:56-03:08) 12Dolhasca (03:23-03:25) 13Veresti (03:42-03:44) 14Suceava (03:57-04:12) 15Gura Humorului Oras (04:59-05:00) 16Frasin (05:09-05:10) 17Vama (05:20-05:21) 18Cimpulung Est (05:35-05:37) 19Cimpulung Moldovenesc (05:43-05:45) 20Pojorita (05:55-05:56) 21Mestecanis (06:18-06:19) 22Iacobeni (06:28-06:29) 23Vatra Dornei (06:47-06:48) 24Vatra Dornei Bai h (06:51-06:51)
Rapid 360 21:05 pm 1Bucuresti Nord (21:05-21:05) 2Videle (21:49-21:50) 3Rosiori Nord (22:39-22:40) 4Caracal (23:21-23:22) 5Craiova (00:05-00:15) 6Filiasi (00:37-00:38) 7Balota (01:31-01:32) 8Drobeta Turnu Severin (01:58-02:00) 9Orsova (02:27-02:28) 10Baile Herculane (02:48-02:49) 11Caransebes (04:11-04:12) 12Lugoj (04:40-04:41) 13Timisoara Nord (05:23-05:45) 14Stamora M (06:40-06:40)
Rapid 402 21:30 pm 1Bucuresti Nord (21:30-21:30) 2Ploiesti Sud (22:20-22:22) 3Buzau (23:25-23:37) 4Focsani (00:45-00:47) 5Bacau (02:27-02:29) 6Roman (03:02-03:04) 7Iasi (04:41-04:41)
Accelerat 11661 22:00 pm 1Bucuresti Nord (22:00-22:00) 2Ploiesti Sud (22:41-22:43) 3Mizil (23:14-23:15) 4Buzau (23:48-23:51) 5Rimnicu Sarat (00:24-00:25) 6Focsani (01:02-01:05) 7Tecuci (01:56-02:13) 8Birlad (02:55-02:56) 9Crasna (03:31-03:33) 10Vaslui (03:53-03:56) 11Buhaiesti (04:16-04:17) 12Birnova (04:43-04:44) 13Nicolina (04:58-05:00) 14Iasi (05:09-05:09)
Personal 5023 22:30 pm 1Bucuresti Nord (22:30-22:30) 2Bucuresti Basarab h (22:34-22:35) 3Bucuresti Triaj hc (22:40-22:41) 4Depoul Buc. Triaj h (22:44-22:45) 5Chitila (22:49-22:50) 6Buftea (22:57-22:58) 7Dirza hc (23:02-23:03) 8Peris (23:11-23:12) 9Scrovistea hc (23:17-23:18) 10Crivina (23:23-23:29) 11Prahova (23:33-23:34) 12Brazi (23:40-23:41) 13Ploiesti Triaj hc (23:46-23:47) 14Ploiesti Sud (23:55-23:55)
Rapid 695 22:45 pm 1Bucuresti Nord (22:45-22:45) 2Videle (23:30-23:32) 3Rosiori Nord (00:23-00:25) 4Caracal (01:08-01:10) 5Craiova (01:55-02:05) 6Balota (03:16-03:17) 7Drobeta Turnu Severin (03:44-03:46) 8Baile Herculane (04:33-04:34) 9Caransebes (05:57-06:07) 10Lugoj (06:35-06:36) 11Timisoara Nord (07:25-07:25)
Rapid 663 23:00 pm 1Bucuresti Nord (23:00-23:00) 2Ploiesti Sud (23:42-23:44) 3Buzau (00:47-00:50) 4Focsani (01:55-01:56) 5Tecuci (02:47-02:59) 6Birlad (03:41-03:43) 7Crasna (04:19-04:20) 8Vaslui (04:38-04:40) 9Birnova (05:22-05:23) 10Nicolina (05:37-05:39) 11Iasi (05:48-05:48)
Rapid 753 23:40 pm 1Bucuresti Nord (23:40-23:40) 2Ploiesti Sud (00:21-00:23) 3Buzau (01:26-01:32) 4Focsani (02:42-02:45) 5Adjud (03:38-03:41) 6Bacau (04:22-04:24) 7Roman (04:54-04:56) 8Pascani (05:27-05:36) 9Dolhasca (05:51-05:53) 10Veresti (06:13-06:35) 11Bucecea (06:57-06:58) 12Leorda (07:13-07:14) 13Botosani (07:37-07:37)
Accelerat 1821 23:45 pm 1Constanta (19:17-19:17) 2Medgidia (19:43-19:45) 3Cernavoda Pod (20:03-20:04) 4Fetesti (20:27-20:29) 5Ciulnita (21:09-21:11) 6Lehliu (21:54-22:03) 7Bucuresti Nord (23:11-23:45) 8Videle (00:28-00:29) 9Rosiori Nord (01:18-01:20) 10Draganesti Olt (01:48-01:49) 11Caracal (02:04-02:05) 12Craiova (02:48-03:00) 13Filiasi (03:23-03:25) 14Carbunesti (04:04-04:06) 15Tirgu Jiu (04:32-04:35) 16Valea Sadului (04:54-04:55) 17Petrosani (05:45-05:48) 18Subcetate (06:56-06:58) 19Calan (07:13-07:15) 20Simeria (07:30-07:38) 21Deva (07:48-07:50) 22Ilia (08:15-08:17) 23Savirsin (08:46-08:48) 24Radna (09:25-09:27) 25Arad (09:59-09:59)

Ograda Vesela
Ce va oferim pe BileteTren.ro?


Mersul trenurilor 2014

Va punem la dispozitie toate informatiile legate de cursele interne CFR;

Alegeti ruta (oras plecare / oras sosire) si va oferim lista tuturor trenurilor care opereaza;

Va oferim:
Tipul trenului - Rapid, Accelerat, Personal
Numarul trenului folosit de CFR pentru identificare
Ruta folosita si orarul detaliat
Distanta parcursa in kilometrii
Pretul si serviciile oferite de CFR

Consultati serviciile specializate de informatii din statiile si agentiile de voiaj pentru confirmarea validitatii datelor.

Informatiile prezentate au un caracter pur orientativ

Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii

 

Cauta rute de tren pe telefonul tau mobil AICI


Statii CFR | Agentii Voiaj CFR