Plecari Trenuri Baile Herculane Bilete tren

Calatoreste cu trenul - rute, legaturi si preturi
Versiune mobil Despre noi Siteuri partenere Contact
mersul trenurilor la zi
calator prin romania
ACASA INFORMATII TREN PLECARI-SOSIRI STATII CFR AGENTII DE VOIAJ CFR TRANSPORT ANIMALE CONTACT
Alege ruta Informatii Tren Plecari Sosiri
Plecare    
Mersul trenurilor la zi STIRI: Modificari in circulatia trenurilor de persoane pe unele rute din Judetul Suceava Citeste stirea
Trenuri care pleaca din gara Baile Herculane  
Trenuri care sosesc in gara Baile Herculane     - INAPOI -
Rang Tren Ora plecari Traseu
IC 591 12:17 pm 1Bucuresti Nord (06:45-06:45) 2Videle (07:29-07:31) 3Rosiori Nord (08:20-08:22) 4Caracal (09:03-09:05) 5Craiova (09:48-09:54) 6Balota (11:01-11:02) 7Drobeta Turnu Severin (11:28-11:30) 8Baile Herculane (12:16-12:17) 9Caransebes (13:38-13:40) 10Lugoj (14:08-14:09) 11Timisoara Nord (14:51-14:51)
Accelerat 1691 16:45 pm 1Bucuresti Nord (10:45-10:45) 2Videle (11:30-11:32) 3Rosiori Nord (12:21-12:23) 4Draganesti Olt (12:51-12:52) 5Caracal (13:07-13:09) 6Craiova (13:52-14:00) 7Filiasi (14:22-14:24) 8Strehaia hc (14:44-14:45) 9Balota (15:20-15:21) 10Drobeta Turnu Severin (15:47-15:49) 11Orsova (16:16-16:18) 12Baile Herculane (16:44-16:45) 13Caransebes (18:11-18:13) 14Lugoj (18:41-18:43) 15Timisoara Nord (19:25-19:25)
Rapid 693 18:37 pm 1Bucuresti Nord (12:45-12:45) 2Videle (13:30-13:31) 3Rosiori Nord (14:27-14:29) 4Caracal (15:10-15:12) 5Craiova (15:55-16:02) 6Filiasi (16:24-16:26) 7Strehaia hc (16:46-16:48) 8Balota (17:15-17:16) 9Drobeta Turnu Severin (17:42-17:44) 10Orsova (18:10-18:11) 11Baile Herculane (18:31-18:37) 12Caransebes (19:59-20:01) 13Lugoj (20:29-20:31) 14Timisoara Nord (21:13-21:13)
IC 593 21:26 pm 1Bucuresti Nord (15:45-15:45) 2Videle (16:29-16:31) 3Rosiori Nord (17:20-17:22) 4Caracal (18:03-18:05) 5Craiova (18:48-18:55) 6Balota (20:12-20:13) 7Drobeta Turnu Severin (20:38-20:40) 8Baile Herculane (21:25-21:26) 9Caransebes (22:47-22:48) 10Lugoj (23:16-23:17) 11Timisoara Nord (23:59-23:59)
Accelerat 1693 01:44 am 1Bucuresti Nord (19:45-19:45) 2Videle (20:29-20:31) 3Rosiori Nord (21:20-21:22) 4Draganesti Olt (21:50-21:51) 5Caracal (22:06-22:08) 6Craiova (22:51-23:00) 7Filiasi (23:23-23:25) 8Strehaia hc (23:46-23:48) 9Balota (00:16-00:21) 10Drobeta Turnu Severin (00:47-00:51) 11Orsova (01:17-01:18) 12Baile Herculane (01:38-01:44) 13Caransebes (03:07-03:10) 14Lugoj (03:38-03:40) 15Timisoara Nord (04:21-04:21)
Rapid 360 02:49 am 1Bucuresti Nord (21:05-21:05) 2Videle (21:49-21:50) 3Rosiori Nord (22:39-22:40) 4Caracal (23:21-23:22) 5Craiova (00:05-00:15) 6Filiasi (00:37-00:38) 7Balota (01:31-01:32) 8Drobeta Turnu Severin (01:58-02:00) 9Orsova (02:27-02:28) 10Baile Herculane (02:48-02:49) 11Caransebes (04:11-04:12) 12Lugoj (04:40-04:41) 13Timisoara Nord (05:23-05:45) 14Stamora M (06:40-06:40)
Rapid 695 04:34 am 1Bucuresti Nord (22:45-22:45) 2Videle (23:30-23:32) 3Rosiori Nord (00:23-00:25) 4Caracal (01:08-01:10) 5Craiova (01:55-02:05) 6Balota (03:16-03:17) 7Drobeta Turnu Severin (03:44-03:46) 8Baile Herculane (04:33-04:34) 9Caransebes (05:57-06:07) 10Lugoj (06:35-06:36) 11Timisoara Nord (07:25-07:25)
Accelerat 1694 23:01 pm 1Timisoara Nord (20:05-20:05) 2Lugoj (20:56-20:58) 3Caransebes (21:26-21:28) 4Baile Herculane (23:00-23:01) 5Orsova (23:21-23:22) 6Drobeta Turnu Severin (23:51-23:53) 7Balota (00:19-00:20) 8Strehaia hc (00:44-00:45) 9Filiasi (01:08-01:10) 10Craiova (01:35-01:42) 11Caracal (02:19-02:21) 12Draganesti Olt (02:35-02:36) 13Rosiori Nord (03:05-03:07) 14Videle (03:57-03:58) 15Bucuresti Nord (04:45-04:45)
Rapid 361 23:59 pm 1Stamora M (20:02-20:02) 2Timisoara Nord (20:57-21:15) 3Lugoj (21:57-21:59) 4Caransebes (22:26-22:28) 5Baile Herculane (23:58-23:59) 6Orsova (00:19-00:21) 7Drobeta Turnu Severin (00:50-00:52) 8Filiasi (02:01-02:03) 9Craiova (02:28-02:40) 10Caracal (03:17-03:18) 11Rosiori Nord (03:58-04:00) 12Videle (04:49-04:50) 13Bucuresti Nord (05:37-05:37)
Rapid 696 01:42 am 1Timisoara Nord (22:40-22:40) 2Lugoj (23:31-23:33) 3Caransebes (00:02-00:18) 4Baile Herculane (01:41-01:42) 5Drobeta Turnu Severin (02:38-02:48) 6Balota (03:14-03:25) 7Craiova (04:33-04:42) 8Caracal (05:19-05:20) 9Rosiori Nord (06:00-06:01) 10Videle (06:51-06:52) 11Bucuresti Nord (07:40-07:40)
Accelerat 1692 07:51 am 1Timisoara Nord (05:05-05:05) 2Lugoj (05:56-05:57) 3Caransebes (06:26-06:28) 4Baile Herculane (07:49-07:51) 5Orsova (08:12-08:13) 6Drobeta Turnu Severin (08:42-08:45) 7Balota (09:12-09:13) 8Strehaia hc (09:44-09:45) 9Filiasi (10:08-10:10) 10Craiova (10:35-10:42) 11Caracal (11:19-11:21) 12Draganesti Olt (11:35-11:36) 13Rosiori Nord (12:04-12:06) 14Videle (12:55-12:57) 15Bucuresti Nord (13:44-13:44)
IC 592 09:05 am 1Timisoara Nord (06:30-06:30) 2Lugoj (07:12-07:14) 3Caransebes (07:41-07:43) 4Baile Herculane (09:03-09:05) 5Orsova (09:25-09:27) 6Drobeta Turnu Severin (09:56-09:58) 7Strehaia hc (10:52-10:53) 8Filiasi (11:16-11:17) 9Craiova (11:42-11:48) 10Caracal (12:25-12:26) 11Rosiori Nord (13:06-13:08) 12Videle (13:57-13:58) 13Bucuresti Nord (14:45-14:45)
Rapid 694 16:28 pm 1Timisoara Nord (13:45-13:45) 2Lugoj (14:34-14:36) 3Caransebes (15:03-15:05) 4Baile Herculane (16:26-16:28) 5Orsova (16:47-16:49) 6Drobeta Turnu Severin (17:17-17:20) 7Balota (17:52-17:53) 8Strehaia hc (18:17-18:18) 9Filiasi (18:40-18:42) 10Craiova (19:07-19:15) 11Caracal (19:52-19:54) 12Rosiori Nord (20:34-20:36) 13Videle (21:25-21:27) 14Bucuresti Nord (22:14-22:14)
IC 594 18:36 pm 1Timisoara Nord (16:00-16:00) 2Lugoj (16:42-16:44) 3Caransebes (17:11-17:13) 4Baile Herculane (18:34-18:36) 5Drobeta Turnu Severin (19:22-19:24) 6Craiova (20:55-21:01) 7Caracal (21:38-21:40) 8Rosiori Nord (22:20-22:22) 9Bucuresti Nord (23:58-23:58)
Personal 9192 19:08 pm 1Timisoara Nord (14:18-14:18) 2Timisoara Est (14:24-14:25) 3Remetea Mare (14:34-14:38) 4Izvin hc (14:45-14:46) 5Recas (14:50-14:51) 6Sustra hc (14:57-14:58) 7Topolovat (15:02-15:03) 8Chizatau (15:09-15:10) 9Belint (15:14-15:15) 10Jabar Hm (15:20-15:21) 11Lugoj (15:30-15:35) 12Tapia Hm (15:41-15:42) 13Gavojdia (15:47-15:48) 14Jena Hm (15:54-15:55) 15Sacu hc (15:59-16:00) 16Cavaran (16:06-16:07) 17Zagujeni (16:16-16:17) 18Tibiscu h (16:21-16:22) 19Caransebes (16:28-16:35) 20Caransebes hc (16:37-16:38) 21Balta Sarata (16:42-16:43) 22Valea Timisului (16:47-16:48) 23Petrosnita hc (16:51-16:52) 24Valisoara Hm (16:55-16:56) 25Slatina Timis (17:03-17:04) 26Armenis (17:12-17:13) 27Teregova (17:24-17:28) 28Poarta (17:39-18:00) 29Luncavita h (18:06-18:07) 30Domasnea Cornea Hm (18:13-18:14) 31Cornea hc (18:19-18:20) 32Crusovat (18:26-18:27) 33Iablanita (18:37-18:50) 34Mehadia (18:58-18:59) 35Mehadia Noua Hm (19:03-19:04) 36Baile Herculane (19:07-19:08) 37Toplet (19:17-19:18) 38Valea Cernei (19:24-19:29) 39Orsova (19:38-19:39) 40Santier Naval h (19:42-19:43) 41Ilovita h (19:49-19:50) 42Virciorova Hm (19:55-19:56) 43Jidostita h (20:01-20:02) 44Gura Vaii (20:06-20:10) 45Dinamica h (20:18-20:19) 46Drobeta Turnu Severin (20:26-20:26)
Personal 9551 04:14 am 1Orsova (03:48-03:48) 2Valea Cernei (03:55-03:56) 3Toplet (04:04-04:05) 4Baile Herculane (04:13-04:14) 5Mehadia Noua Hm (04:17-04:18) 6Mehadia (04:22-04:23) 7Iablanita (04:31-04:32) 8Crusovat (04:40-04:41) 9Cornea hc (04:47-04:48) 10Domasnea Cornea Hm (04:55-05:07) 11Luncavita h (05:12-05:13) 12Poarta (05:20-05:21) 13Teregova (05:28-05:29) 14Armenis (05:38-05:39) 15Slatina Timis (05:47-05:48) 16Valisoara Hm (05:56-05:57) 17Petrosnita hc (06:01-06:02) 18Valea Timisului (06:05-06:06) 19Balta Sarata (06:12-06:13) 20Caransebes hc (06:17-06:18) 21Caransebes (06:25-06:25)
Personal 9553 13:28 pm 1Orsova (13:02-13:02) 2Valea Cernei (13:09-13:10) 3Toplet (13:18-13:19) 4Baile Herculane (13:27-13:28) 5Mehadia Noua Hm (13:31-13:32) 6Mehadia (13:36-13:37) 7Iablanita (13:45-13:46) 8Crusovat (13:54-13:55) 9Cornea hc (14:00-14:01) 10Domasnea Cornea Hm (14:08-14:09) 11Luncavita h (14:13-14:14) 12Poarta (14:21-14:26) 13Teregova (14:33-14:34) 14Armenis (14:43-14:44) 15Slatina Timis (14:52-14:53) 16Valisoara Hm (15:02-15:18) 17Petrosnita hc (15:21-15:22) 18Valea Timisului (15:25-15:26) 19Balta Sarata (15:32-15:33) 20Caransebes hc (15:36-15:37) 21Caransebes (15:45-15:55) 22Tibiscu h (16:00-16:01) 23Zagujeni (16:05-16:06) 24Cavaran (16:16-16:17) 25Sacu hc (16:21-16:22) 26Jena Hm (16:28-16:29) 27Gavojdia (16:34-16:35) 28Tapia Hm (16:40-16:50) 29Lugoj (16:58-17:06) 30Jabar Hm (17:13-17:14) 31Belint (17:19-17:20) 32Chizatau (17:24-17:29) 33Topolovat (17:35-17:36) 34Sustra hc (17:40-17:41) 35Recas (17:47-17:48) 36Izvin hc (17:51-17:52) 37Remetea Mare (17:59-18:00) 38Ghiroda (18:05-18:06) 39Timisoara Est (18:13-18:14) 40Timisoara Nord (18:20-18:20)

Ograda Vesela
Ce va oferim pe BileteTren.ro?


Mersul trenurilor 2014

Va punem la dispozitie toate informatiile legate de cursele interne CFR;

Alegeti ruta (oras plecare / oras sosire) si va oferim lista tuturor trenurilor care opereaza;

Va oferim:
Tipul trenului - Rapid, Accelerat, Personal
Numarul trenului folosit de CFR pentru identificare
Ruta folosita si orarul detaliat
Distanta parcursa in kilometrii
Pretul si serviciile oferite de CFR

Consultati serviciile specializate de informatii din statiile si agentiile de voiaj pentru confirmarea validitatii datelor.

Informatiile prezentate au un caracter pur orientativ

Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii

 

Cauta rute de tren pe telefonul tau mobil AICI