Plecari Trenuri Arad Bilete tren

Calatoreste cu trenul - rute, legaturi si preturi
Versiune mobil Despre noi Siteuri partenere Contact
mersul trenurilor la zi calator prin romania
cu biletetren.ro
ACASA INFORMATII TREN PLECARI-SOSIRI STATII CFR AGENTII DE VOIAJ CFR STIRI CONTACT
Alege ruta Informatii Tren Plecari Sosiri
Plecare    
Mersul trenurilor la zi STIRI: Modificari in circulatia trenurilor de persoane pe unele rute din Judetul Suceava Citeste stirea
Trenuri care pleaca din gara Arad  
Trenuri care sosesc in gara Arad     - INAPOI -
Rang Tren Ora plecari Traseu
Accelerat 1822 19:00 pm 1Arad (19:00-19:00) 2Radna (19:30-19:32) 3Savirsin (20:09-20:11) 4Ilia (20:43-20:45) 5Deva (21:09-21:11) 6Simeria (21:22-21:25) 7Calan (21:41-21:42) 8Subcetate (21:57-21:58) 9Petrosani (23:10-23:13) 10Valea Sadului (00:02-00:03) 11Tirgu Jiu (00:24-00:26) 12Carbunesti (00:53-00:54) 13Filiasi (01:32-01:33) 14Craiova (01:58-02:10) 15Caracal (02:47-02:49) 16Draganesti Olt (03:03-03:04) 17Rosiori Nord (03:33-03:35) 18Videle (04:25-04:27) 19Bucuresti Nord (05:15-05:42) 20Lehliu (06:50-06:51) 21Ciulnita (07:34-07:35) 22Fetesti (08:29-08:30) 23Cernavoda Pod (08:52-08:53) 24Medgidia (09:13-09:15) 25Constanta (09:42-09:42)
Rapid 346 02:04 am 1Bucuresti Nord (15:15-15:15) 2Ploiesti Vest (15:54-15:57) 3Cimpina (16:20-16:22) 4Sinaia (17:18-17:20) 5Predeal (17:57-17:58) 6Brasov (18:28-18:36) 7Sighisoara (20:47-20:50) 8Medias (21:22-21:23) 9Blaj (22:01-22:02) 10Alba Iulia (22:37-22:38) 11Simeria (23:33-23:40) 12Deva (23:50-23:52) 13Arad (02:01-02:04) 14Curtici (02:23-02:23)
Rapid 472 05:49 am 1Bucuresti Nord (19:10-19:10) 2Ploiesti Vest (19:50-19:52) 3Cimpina (20:14-20:16) 4Sinaia (21:19-21:25) 5Busteni (21:39-21:40) 6Predeal (22:03-22:05) 7Brasov (22:35-22:41) 8Sighisoara (00:47-00:49) 9Alba Iulia (02:31-02:32) 10Simeria (03:28-03:34) 11Deva (03:44-03:46) 12Arad (05:47-05:49) 13Curtici (06:08-06:08)
Rapid 473 00:09 am 1Curtici (23:45-23:45) 2Arad (00:07-00:09) 3Deva (02:04-02:06) 4Simeria (02:18-02:24) 5Alba Iulia (03:16-03:18) 6Sighisoara (05:30-05:33) 7Brasov (07:36-07:42) 8Predeal (08:10-08:15) 9Sinaia (08:55-09:04) 10Cimpina (10:14-10:16) 11Ploiesti Vest (10:41-10:43) 12Bucuresti Nord (11:23-11:23)
Rapid 347 04:01 am 1Curtici (03:37-03:37) 2Arad (03:59-04:01) 3Deva (05:55-05:57) 4Simeria (06:08-06:17) 5Alba Iulia (07:09-07:11) 6Blaj (07:47-07:49) 7Medias (08:27-08:30) 8Sighisoara (09:11-09:15) 9Brasov (11:10-11:20) 10Predeal (11:48-11:49) 11Sinaia (12:18-12:19) 12Cimpina (13:05-13:06) 13Ploiesti Vest (13:29-13:30) 14Bucuresti Nord (14:10-14:10)
Personal 3113 07:02 am 1Timisoara Nord (05:25-05:25) 2Ronat Triaj Gr. D (05:36-05:39) 3Sinandrei (05:47-05:48) 4Baile Calacea (05:54-05:55) 5Ortisoara (06:04-06:05) 6Vinga (06:11-06:19) 7Sag Hm (06:25-06:26) 8Valea Viilor Hm (06:30-06:31) 9Aradu Nou (06:39-06:41) 10Arad (06:48-07:02) 11Utvinisu Nou Hm (07:13-07:14) 12Utvinis hc (07:18-07:19) 13Zimandu Nou hc (07:23-07:24) 14Sintana (07:35-07:36) 15Comlaus hc (07:39-07:40) 16Simand (07:47-07:57) 17Nadab (08:04-08:05) 18Chisineu Cris (08:11-08:35) 19Zerind (08:42-08:50) 20Tamasda (08:56-08:57) 21Boiu Bihor hc (09:01-09:02) 22Ciumeghiu (09:10-09:15) 23Salonta (09:27-09:28) 24Madaras Bihor hc (09:33-09:34) 25Cefa (09:42-09:43) 26Gepiu hc (09:48-09:49) 27Les Bihor Hm (09:56-10:03) 28Oradea Vest (10:14-10:15) 29Oradea (10:25-10:25)
Rapid 732 06:42 am 1Timisoara Nord (05:50-05:50) 2Arad (06:38-06:42) 3Sintana (07:11-07:15) 4Salonta (08:05-08:07) 5Oradea (08:44-08:47) 6Huedin (10:36-10:37) 7Cluj Napoca (11:30-11:30)
Accelerat 1834 07:33 am 1Timisoara Nord (06:23-06:23) 2Arad (07:18-07:33) 3Sintana (08:02-08:03) 4Chisineu Cris (08:23-08:24) 5Ciumeghiu (08:47-08:48) 6Salonta (08:59-09:00) 7Oradea (09:38-09:42) 8Alesd (10:18-10:20) 9Ciucea (11:06-11:07) 10Huedin (11:31-11:33) 11Aghires (12:02-12:03) 12Cluj Napoca (12:30-12:43) 13Gherla (13:30-13:31) 14Dej Calatori (13:47-13:49) 15Beclean pe Somes (14:12-14:14) 16Salva (14:36-14:37) 17Nasaud (14:44-14:46) 18Ilva Mica (15:08-15:10) 19Lunca Ilvei (15:44-15:45) 20Floreni (16:20-16:21) 21Vatra Dornei Bai h (16:35-16:37) 22Vatra Dornei (16:44-16:46) 23Iacobeni (17:00-17:01) 24Mestecanis (17:11-17:12) 25Pojorita (17:34-17:35) 26Cimpulung Moldovenesc (17:45-17:46) 27Cimpulung Est (17:52-17:54) 28Vama (18:07-18:08) 29Frasin (18:19-18:20) 30Gura Humorului Oras (18:29-18:30) 31Suceava (19:25-19:34) 32Veresti (19:44-19:45) 33Dolhasca (20:03-20:04) 34Pascani (20:24-20:27) 35Tirgu Frumos (20:54-20:55) 36Iasi (21:32-21:32)
Rapid 78 07:43 am 1Timisoara Nord (06:54-06:54) 2Arad (07:41-07:43) 3Curtici (08:02-08:02)
Accelerat 1945 08:36 am 1Timisoara Nord (07:30-07:30) 2Aradu Nou (08:24-08:25) 3Arad (08:32-08:36) 4Sintana (09:05-09:06) 5Nadab (09:21-09:22) 6Chisineu Cris (09:28-09:29) 7Ciumeghiu (09:51-09:52) 8Salonta (10:03-10:04) 9Oradea (10:43-10:43)
Personal 2028 15:20 pm 1Timisoara Nord (13:47-13:47) 2Ronat Triaj Gr. D (13:57-13:58) 3Sinandrei (14:04-14:05) 4Baile Calacea (14:11-14:17) 5Ortisoara (14:25-14:26) 6Vinga (14:31-14:32) 7Sag Hm (14:38-14:39) 8Valea Viilor Hm (14:44-14:45) 9Aradu Nou (14:53-14:54) 10Arad (15:01-15:20) 11Radna (15:51-15:52) 12Birzava (16:12-16:13) 13Varadia (16:25-16:26) 14Savirsin (16:34-16:35) 15Zam (16:49-16:50) 16Ilia (17:10-17:11) 17Deva (17:33-17:35) 18Simeria (17:46-17:52) 19Simeria Triaj (17:58-17:59) 20Calan (18:09-18:10) 21Subcetate (18:25-18:26) 22Pui (18:45-18:46) 23Livadia hc (18:53-18:54) 24Baru Mare hc (19:04-19:05) 25Petrosani (19:52-19:52)
Accelerat 1743 17:06 pm 1Timisoara Nord (16:10-16:10) 2Aradu Nou (16:52-16:54) 3Arad (17:01-17:06) 4Sintana (17:35-17:37) 5Chisineu Cris (17:56-17:57) 6Ciumeghiu (18:19-18:20) 7Salonta (18:30-18:31) 8Oradea (19:15-19:22) 9Sacuieni Bihor (20:05-20:06) 10Valea lui Mihai (20:28-20:29) 11Carei (20:56-20:57) 12Satu Mare (21:31-21:42) 13Seini (22:27-22:28) 14Baia Mare (23:05-23:05)
Rapid 74 17:43 pm 1Timisoara Nord (16:54-16:54) 2Arad (17:41-17:43) 3Curtici (18:02-18:02)
Accelerat 11923 00:25 am 1Timisoara Nord (23:10-23:10) 2Arad (23:59-00:25) 3Radna (01:06-01:07) 4Savirsin (01:50-01:51) 5Ilia (02:23-02:24) 6Deva (02:48-02:49) 7Simeria (02:59-03:00) 8Orastie (03:18-03:19) 9Sibot (03:35-03:36) 10Vintu de Jos (03:53-03:54) 11Alba Iulia (04:04-04:06) 12Teius (04:30-04:33) 13Aiud (04:43-04:44) 14Razboieni (05:03-05:05) 15Cimpia Turzii (05:20-05:22) 16Cluj Napoca (06:18-06:39) 17Gherla (07:42-07:44) 18Dej Calatori (08:05-08:09) 19Beclean pe Somes (08:38-08:50) 20Salva (08:16-08:17) 21Cosbuc (09:32-09:33) 22Telciu Hm (09:46-09:47) 23Fiad Hm (10:09-10:10) 24Romuli Hm (10:20-10:21) 25Dealu Stefanitei (10:30-10:31) 26Sacel (10:42-11:02) 27Iza Hm (11:12-11:13) 28Viseu de Jos (11:25-11:27) 29Leordina (11:43-11:44) 30Petrova Hm (11:54-11:55) 31Viseu Bistra hc (12:03-12:04) 32Valea Viseului (12:17-12:32) 33Lunca la Tisa hc (12:52-12:53) 34Bocicoi (12:59-13:00) 35Sighetu Marmatiei (13:17-13:17)
Accelerat 1923 00:14 am 1Timisoara Nord (23:10-23:10) 2Arad (23:59-00:14) 3Radna (00:42-00:44) 4Savirsin (01:21-01:22) 5Ilia (01:54-01:55) 6Deva (02:18-02:20) 7Simeria (02:31-02:33) 8Orastie (02:50-02:51) 9Sibot (03:06-03:09) 10Vintu de Jos (03:24-03:25) 11Alba Iulia (03:35-03:37) 12Teius (03:58-04:01) 13Aiud (04:11-04:13) 14Razboieni (04:33-04:34) 15Cimpia Turzii (04:49-04:50) 16Cluj Napoca (05:46-06:01) 17Gherla (06:48-06:49) 18Dej Calatori (07:06-07:08) 19Beclean pe Somes (07:32-07:33) 20Salva (07:57-08:15) 21Cosbuc (08:30-08:31) 22Telciu Hm (08:42-08:43) 23Fiad Hm (09:05-09:06) 24Romuli Hm (09:16-09:17) 25Dealu Stefanitei (09:26-09:27) 26Sacel (09:38-09:39) 27Iza Hm (09:49-09:50) 28Viseu de Jos (10:04-10:06) 29Leordina (10:23-10:24) 30Petrova Hm (10:35-10:36) 31Viseu Bistra hc (10:44-10:45) 32Valea Viseului (10:58-11:13) 33Lunca la Tisa hc (11:33-11:34) 34Bocicoi (11:40-11:41) 35Sighetu Marmatiei (11:57-11:57)
Personal 2614 00:18 am 1Arad (00:18-00:18) 2Aradu Nou (00:25-00:26) 3Valea Viilor Hm (00:30-00:31) 4Sag Hm (00:36-00:37) 5Vinga (00:46-00:53) 6Ortisoara (00:58-00:59) 7Baile Calacea (01:04-01:05) 8Sinandrei (01:14-01:15) 9Ronat Triaj Gr. D (01:21-01:22) 10Timisoara Nord (01:31-01:31)
Accelerat 1924 04:49 am 1Sighetu Marmatiei (16:20-16:20) 2Bocicoi (16:37-16:38) 3Lunca la Tisa hc (16:42-16:43) 4Valea Viseului (17:03-17:18) 5Viseu Bistra hc (17:33-17:34) 6Petrova Hm (17:42-17:43) 7Leordina (17:54-17:55) 8Viseu de Jos (18:12-18:14) 9Iza Hm (18:25-18:26) 10Sacel (18:37-18:38) 11Dealu Stefanitei (18:51-18:52) 12Romuli Hm (19:00-19:01) 13Fiad Hm (19:10-19:11) 14Telciu Hm (19:33-19:34) 15Cosbuc (19:45-19:46) 16Salva (20:03-20:13) 17Beclean pe Somes (20:38-20:40) 18Dej Calatori (21:07-21:10) 19Gherla (21:26-21:27) 20Cluj Napoca (22:09-22:24) 21Cimpia Turzii (23:22-23:23) 22Razboieni (23:39-23:40) 23Aiud (23:57-23:59) 24Teius (00:14-00:17) 25Alba Iulia (00:39-00:41) 26Vintu de Jos (00:51-00:52) 27Sibot (01:12-01:13) 28Orastie (01:26-01:28) 29Simeria (01:46-02:15) 30Deva (02:25-02:27) 31Ilia (02:51-02:52) 32Savirsin (03:21-03:22) 33Radna (03:59-04:00) 34Arad (04:32-04:49) 35Timisoara Nord (05:39-05:39)
Personal 2602 04:34 am 1Arad (04:34-04:34) 2Aradu Nou (04:41-04:42) 3Valea Viilor Hm (04:46-04:47) 4Sag Hm (04:52-04:53) 5Vinga (05:02-05:03) 6Ortisoara (05:08-05:09) 7Baile Calacea (05:14-05:15) 8Sinandrei (05:24-05:32) 9Ronat Triaj Gr. D (05:38-05:39) 10Timisoara Nord (05:51-05:51)
Personal 2023 05:55 am 1Tirgu Jiu (22:40-22:40) 2Ecaterina Teodoroiu (22:45-23:00) 3Paringu Hm (23:07-23:08) 4Bumbesti (23:15-23:16) 5Valea Sadului (23:21-23:22) 6Meri (23:31-23:32) 7Lainici (23:43-23:47) 8Pietrele Albe (23:58-23:59) 9Livezeni (00:15-00:16) 10Petrosani (00:24-00:27) 11Baru Mare hc (01:16-01:17) 12Livadia hc (01:25-01:26) 13Pui (01:34-01:35) 14Subcetate (01:51-01:52) 15Calan (02:08-02:09) 16Simeria (02:23-02:48) 17Deva (02:59-03:01) 18Ilia (03:26-03:27) 19Zam (03:44-03:45) 20Savirsin (03:59-04:16) 21Varadia (04:24-04:25) 22Birzava (04:38-04:39) 23Radna (04:59-05:00) 24Ghioroc (05:10-05:11) 25Arad (05:37-05:55) 26Aradu Nou (06:03-06:04) 27Valea Viilor Hm (06:08-06:09) 28Sag Hm (06:14-06:27) 29Vinga (06:36-06:37) 30Ortisoara (06:42-06:47) 31Baile Calacea (06:52-06:53) 32Sinandrei (07:02-07:06) 33Ronat Triaj Gr. D (07:12-07:13) 34Timisoara Nord (07:27-07:27)
Personal 2027 05:55 am 1Petrosani (00:27-00:27) 2Baru Mare hc (01:16-01:17) 3Livadia hc (01:25-01:26) 4Pui (01:34-01:35) 5Subcetate (01:51-01:52) 6Calan (02:08-02:09) 7Simeria (02:23-02:48) 8Deva (02:59-03:01) 9Ilia (03:26-03:27) 10Zam (03:44-03:45) 11Savirsin (03:59-04:16) 12Varadia (04:24-04:25) 13Birzava (04:38-04:39) 14Radna (04:59-05:00) 15Ghioroc (05:10-05:11) 16Arad (05:37-05:55) 17Aradu Nou (06:03-06:04) 18Valea Viilor Hm (06:08-06:09) 19Sag Hm (06:14-06:27) 20Vinga (06:36-06:37) 21Ortisoara (06:42-06:47) 22Baile Calacea (06:52-06:53) 23Sinandrei (07:02-07:06) 24Ronat Triaj Gr. D (07:12-07:13) 25Timisoara Nord (07:27-07:27)
Accelerat 1744 06:50 am 1Baia Mare (01:05-01:05) 2Seini (01:42-01:43) 3Satu Mare (02:24-02:29) 4Carei (03:03-03:04) 5Valea lui Mihai (03:29-03:30) 6Sacuieni Bihor (03:50-03:51) 7Oradea (04:37-04:42) 8Salonta (05:18-05:19) 9Ciumeghiu (05:30-05:31) 10Chisineu Cris (05:53-05:54) 11Sintana (06:13-06:14) 12Arad (06:40-06:50) 13Aradu Nou (06:57-07:00) 14Timisoara Nord (07:50-07:50)
Personal 2604 07:52 am 1Arad (07:52-07:52) 2Aradu Nou (07:59-08:00) 3Valea Viilor Hm (08:04-08:05) 4Sag Hm (08:10-08:14) 5Vinga (08:23-08:24) 6Ortisoara (08:29-08:30) 7Baile Calacea (08:35-08:40) 8Sinandrei (08:49-08:50) 9Ronat Triaj Gr. D (08:56-08:57) 10Timisoara Nord (09:08-09:08)
Rapid 75 12:16 pm 1Curtici (11:52-11:52) 2Arad (12:14-12:16) 3Timisoara Nord (13:03-13:03)
Personal 2606 13:28 pm 1Arad (13:28-13:28) 2Aradu Nou (13:35-13:39) 3Valea Viilor Hm (13:43-13:44) 4Sag Hm (13:49-13:54) 5Vinga (14:03-14:04) 6Ortisoara (14:09-14:10) 7Baile Calacea (14:15-14:16) 8Sinandrei (14:25-14:26) 9Ronat Triaj Gr. D (14:32-14:33) 10Timisoara Nord (14:44-14:44)
Personal 2608 14:28 pm 1Arad (14:28-14:28) 2Aradu Nou (14:35-14:36) 3Valea Viilor Hm (14:41-14:46) 4Sag Hm (14:51-14:52) 5Vinga (15:01-15:02) 6Ortisoara (15:07-15:08) 7Baile Calacea (15:13-15:18) 8Sinandrei (15:27-15:28) 9Ronat Triaj Gr. D (15:34-15:35) 10Timisoara Nord (15:46-15:46)
Personal 2610 16:28 pm 1Arad (16:28-16:28) 2Aradu Nou (16:35-16:36) 3Valea Viilor Hm (16:41-16:46) 4Sag Hm (16:51-16:57) 5Vinga (17:06-17:07) 6Ortisoara (17:12-17:18) 7Baile Calacea (17:23-17:24) 8Sinandrei (17:33-17:34) 9Ronat Triaj Gr. D (17:40-17:41) 10Timisoara Nord (17:50-17:50)
Personal 2612 17:48 pm 1Arad (17:48-17:48) 2Aradu Nou (17:55-17:56) 3Valea Viilor Hm (18:00-18:01) 4Sag Hm (18:06-18:07) 5Vinga (18:16-18:21) 6Ortisoara (18:27-18:28) 7Baile Calacea (18:33-18:34) 8Sinandrei (18:43-18:44) 9Ronat Triaj Gr. D (18:50-18:51) 10Timisoara Nord (19:01-19:01)
Accelerat 1948 19:20 pm 1Oradea (16:47-16:47) 2Salonta (17:29-17:31) 3Ciumeghiu (17:42-17:44) 4Chisineu Cris (18:19-18:21) 5Nadab (18:27-18:28) 6Sintana (18:43-18:46) 7Arad (19:12-19:20) 8Aradu Nou (19:27-19:30) 9Timisoara Nord (20:14-20:14)
Personal 3116 19:06 pm 1Oradea (15:41-15:41) 2Oradea Vest (15:51-15:57) 3Les Bihor Hm (16:08-16:09) 4Gepiu hc (16:16-16:17) 5Cefa (16:24-16:30) 6Madaras Bihor hc (16:38-16:39) 7Salonta (16:46-16:48) 8Ciumeghiu (17:01-17:02) 9Boiu Bihor hc (17:07-17:08) 10Tamasda (17:13-17:14) 11Zerind (17:21-17:22) 12Chisineu Cris (17:33-17:34) 13Nadab (17:40-17:55) 14Simand (18:02-18:03) 15Comlaus hc (18:10-18:11) 16Sintana (18:15-18:21) 17Zimandu Nou hc (18:34-18:35) 18Utvinis hc (18:38-18:39) 19Utvinisu Nou Hm (18:43-18:44) 20Arad (18:54-19:06) 21Aradu Nou (19:13-19:14) 22Valea Viilor Hm (19:19-19:20) 23Sag Hm (19:25-19:26) 24Vinga (19:35-19:36) 25Ortisoara (19:41-19:42) 26Baile Calacea (19:47-19:48) 27Sinandrei (19:58-20:08) 28Ronat Triaj Gr. D (20:14-20:15) 29Timisoara Nord (20:25-20:25)
Rapid 79 20:16 pm 1Curtici (19:52-19:52) 2Arad (20:14-20:16) 3Timisoara Nord (21:03-21:03)
Accelerat 1833 20:55 pm 1Iasi (06:06-06:06) 2Tirgu Frumos (06:43-06:44) 3Pascani (07:14-07:15) 4Dolhasca (07:30-07:31) 5Veresti (07:48-07:49) 6Suceava (08:03-08:11) 7Gura Humorului Oras (08:58-08:59) 8Frasin (09:08-09:09) 9Vama (09:19-09:20) 10Cimpulung Est (09:34-09:36) 11Cimpulung Moldovenesc (09:41-09:42) 12Pojorita (09:52-09:53) 13Mestecanis (10:14-10:15) 14Iacobeni (10:24-10:25) 15Vatra Dornei (10:43-10:44) 16Vatra Dornei Bai h (10:47-10:48) 17Floreni (11:02-11:03) 18Lunca Ilvei (11:37-11:38) 19Magura Ilvei (11:53-11:54) 20Ilva Mica (12:17-12:18) 21Nasaud (12:39-12:40) 22Salva (12:49-12:50) 23Beclean pe Somes (13:15-13:17) 24Dej Calatori (13:44-13:46) 25Gherla (14:02-14:04) 26Cluj Napoca (14:46-15:12) 27Aghires (15:41-15:42) 28Huedin (16:11-16:12) 29Ciucea (16:35-16:36) 30Alesd (17:21-17:22) 31Oradea (17:58-18:20) 32Salonta (18:57-18:58) 33Ciumeghiu (19:09-19:10) 34Chisineu Cris (19:34-19:43) 35Sintana (20:09-20:14) 36Arad (20:40-20:55) 37Timisoara Nord (21:45-21:45)
Rapid 733 22:00 pm 1Cluj Napoca (17:12-17:12) 2Huedin (18:03-18:04) 3Oradea (19:52-19:57) 4Salonta (20:35-20:36) 5Sintana (21:28-21:29) 6Arad (21:55-22:00) 7Timisoara Nord (22:47-22:47)
Rapid 372 13:42 pm 1Sibiu (08:40-08:40) 2Sebes Alba (10:09-10:11) 3Vintu de Jos (10:23-10:24) 4Simeria (11:11-11:24) 5Deva (11:34-11:37) 6Arad (13:37-13:42) 7Curtici (14:01-14:01)
Rapid 373 16:16 pm 1Curtici (15:52-15:52) 2Arad (16:14-16:16) 3Deva (18:10-18:13) 4Simeria (18:24-18:36) 5Vintu de Jos (19:22-19:31) 6Sebes Alba (19:43-19:45) 7Sibiu (21:16-21:16)
Rapid 376 11:49 pm 1Tirgu Mures (06:10-06:10) 2Ludus (06:48-06:50) 3Razboieni (07:11-07:25) 4Aiud (07:43-07:44) 5Teius (07:59-08:02) 6Alba Iulia (08:24-08:26) 7Vintu de Jos (08:36-08:37) 8Simeria (09:24-09:26) 9Deva (09:36-09:38) 10Arad (11:39-11:49) 11Curtici (12:08-12:08)
IC 526 12:00 pm 1Arad (12:00-12:00) 2Deva (13:55-13:58) 3Simeria (14:09-14:11) 4Vintu de Jos (14:54-14:55) 5Alba Iulia (15:04-15:06) 6Teius (15:27-15:27)
Personal 2032 14:38 pm 1Arad (14:38-14:38) 2Glogovat (14:45-14:46) 3Cicir (14:53-14:54) 4Ghioroc (15:00-15:01) 5Paulis hc (15:04-15:05) 6Paulis (15:08-15:09) 7Radna (15:15-15:25) 8Milova (15:32-15:33) 9Corfeni hc (15:37-15:38) 10Conop (15:42-15:43) 11Nadas h (15:48-15:49) 12Birzava (15:54-15:55) 13Capruta hc (15:58-15:59) 14Batuta (16:03-16:04) 15Valea Muresului hc (16:09-16:10) 16Varadia (16:14-16:15) 17Varadia hc (16:18-16:19) 18Savirsin (16:25-16:26) 19Toc hc (16:32-16:33) 20Ilteu (16:36-16:46) 21Petris pe Mures hc (16:50-16:51) 22Zam (16:55-16:56) 23Burjuc hc (17:03-17:04) 24Cimpuri Surduc Hm (17:08-17:09) 25Gurasada Hm (17:13-17:14) 26Ilia (17:23-17:24) 27Bretea Muresana hc (17:29-17:30) 28Branisca Hm (17:36-17:37) 29Vetel h (17:41-17:42) 30Mintia h (17:45-17:46) 31Mintia (17:49-17:57) 32Deva (18:04-18:06) 33Saulesti h (18:12-18:13) 34Simeria (18:19-18:21) 35Simeria Veche hc (18:25-18:26) 36Turdas (18:30-18:31) 37Pricaz hc (18:37-18:38) 38Orastie (18:42-18:43) 39Geoagiu hc (18:47-18:48) 40Aurel Vlaicu Hm (18:51-18:52) 41Sibot (18:59-19:11) 42Balomiru de Cimp hc (19:15-19:16) 43Tartaria hc (19:20-19:21) 44Blandiana Hm (19:25-19:26) 45Vintu de Jos (19:32-19:33) 46Alba Iulia (19:43-19:44) 47Barabant (19:49-19:50) 48Sintimbru (19:55-19:56) 49Sintimbru hc (19:59-20:00) 50Coslariu (20:07-20:08) 51Teius (20:15-20:15)
Rapid 377 18:24 pm 1Curtici (17:52-17:52) 2Arad (18:14-18:24) 3Deva (20:18-20:21) 4Simeria (20:32-20:35) 5Vintu de Jos (21:19-21:20) 6Alba Iulia (21:30-21:32) 7Teius (21:53-21:56) 8Aiud (22:06-22:07) 9Razboieni (22:27-22:40) 10Ludus (22:59-23:01) 11Tirgu Mures (23:42-23:42)
Rapid 374 15:49 pm 1Brasov (08:32-08:32) 2Sighisoara (10:34-10:37) 3Medias (11:09-11:11) 4Blaj (11:49-11:51) 5Alba Iulia (12:26-12:28) 6Simeria (13:23-13:31) 7Deva (13:41-13:42) 8Arad (15:43-15:49) 9Curtici (16:08-16:08)
Rapid 375 14:16 pm 1Curtici (13:52-13:52) 2Arad (14:14-14:16) 3Deva (16:10-16:11) 4Simeria (16:22-16:30) 5Alba Iulia (17:22-17:23) 6Blaj (17:59-18:00) 7Medias (18:38-18:40) 8Sighisoara (19:21-19:24) 9Brasov (21:17-21:17)
Personal 2044 06:18 am 1Arad (06:18-06:18) 2Glogovat (06:25-06:26) 3Cicir (06:33-06:34) 4Ghioroc (06:40-06:41) 5Paulis hc (06:45-06:46) 6Paulis (06:49-06:50) 7Radna (06:56-06:57) 8Milova (07:04-07:05) 9Corfeni hc (07:09-07:10) 10Conop (07:14-07:15) 11Nadas h (07:19-07:20) 12Birzava (07:25-07:26) 13Capruta hc (07:29-07:30) 14Batuta (07:34-07:35) 15Valea Muresului hc (07:40-07:41) 16Varadia (07:45-07:46) 17Varadia hc (07:49-07:50) 18Savirsin (07:56-07:57) 19Toc hc (08:03-08:04) 20Ilteu (08:07-08:08) 21Petris pe Mures hc (08:12-08:13) 22Zam (08:17-08:18) 23Burjuc hc (08:25-08:26) 24Cimpuri Surduc Hm (08:30-08:31) 25Gurasada Hm (08:35-08:36) 26Ilia (08:45-08:46) 27Bretea Muresana hc (08:51-08:52) 28Branisca Hm (08:58-08:59) 29Vetel h (09:03-09:04) 30Mintia (09:08-09:09) 31Deva (09:16-09:18) 32Saulesti h (09:24-09:25) 33Simeria (09:31-09:31)
Personal 2374 07:50 am 1Arad (07:50-07:50) 2Glogovat (07:57-07:58) 3Cicir (08:05-08:06) 4Ghioroc (08:12-08:13) 5Paulis hc (08:17-08:18) 6Paulis (08:21-08:22) 7Radna (08:28-08:30) 8Milova (08:37-08:38) 9Corfeni hc (08:42-08:43) 10Conop (08:47-08:48) 11Nadas h (08:52-08:53) 12Birzava (08:58-08:59) 13Capruta hc (09:02-09:03) 14Batuta (09:07-09:08) 15Valea Muresului hc (09:13-09:14) 16Varadia (09:18-09:19) 17Varadia hc (09:22-09:23) 18Savirsin (09:29-09:31) 19Toc hc (09:37-09:38) 20Ilteu (09:41-09:42) 21Petris pe Mures hc (09:46-09:47) 22Zam (09:51-09:52) 23Burjuc hc (09:59-10:00) 24Cimpuri Surduc Hm (10:04-10:05) 25Gurasada Hm (10:09-10:10) 26Ilia (10:19-10:20) 27Bretea Muresana hc (10:24-10:25) 28Branisca Hm (10:31-10:32) 29Vetel h (10:35-10:36) 30Mintia (10:41-10:42) 31Deva (10:49-10:50) 32Saulesti h (10:56-10:57) 33Simeria (11:03-11:03)
Accelerat 10826 10:10 pm 1Arad (10:10-10:10) 2Radna (10:40-10:41) 3Savirsin (11:18-11:19) 4Ilia (11:51-11:52) 5Deva (12:16-12:18) 6Simeria (12:29-12:29)
Personal 2046 16:03 pm 1Arad (16:03-16:03) 2Glogovat (16:10-16:11) 3Cicir (16:18-16:19) 4Ghioroc (16:25-16:26) 5Paulis hc (16:30-16:31) 6Paulis (16:34-16:42) 7Radna (16:48-16:49) 8Milova (16:56-16:57) 9Corfeni hc (17:01-17:02) 10Conop (17:06-17:07) 11Nadas h (17:12-17:13) 12Birzava (17:18-17:19) 13Capruta hc (17:22-17:23) 14Batuta (17:27-17:28) 15Valea Muresului hc (17:33-17:34) 16Varadia (17:38-17:39) 17Varadia hc (17:42-17:43) 18Savirsin (17:49-17:50) 19Toc hc (17:56-17:57) 20Ilteu (18:00-18:01) 21Petris pe Mures hc (18:05-18:06) 22Zam (18:10-18:11) 23Burjuc hc (18:18-18:19) 24Cimpuri Surduc Hm (18:23-18:24) 25Gurasada Hm (18:28-18:29) 26Ilia (18:38-18:39) 27Bretea Muresana hc (18:44-18:45) 28Branisca Hm (18:51-18:52) 29Vetel h (18:55-18:56) 30Mintia h (18:59-19:00) 31Mintia (19:03-19:04) 32Deva (19:11-19:20) 33Saulesti h (19:26-19:27) 34Simeria (19:33-19:33)
Personal 2048 17:45 pm 1Arad (17:45-17:45) 2Glogovat (17:52-17:53) 3Cicir (18:00-18:01) 4Ghioroc (18:07-18:08) 5Paulis hc (18:12-18:13) 6Paulis (18:16-18:17) 7Radna (18:23-18:24) 8Milova (18:31-18:32) 9Corfeni hc (18:36-18:37) 10Conop (18:40-18:41) 11Nadas h (18:45-18:46) 12Birzava (18:51-18:52) 13Capruta hc (18:55-18:56) 14Batuta (19:00-19:01) 15Valea Muresului hc (19:06-19:07) 16Varadia (19:11-19:12) 17Varadia hc (19:15-19:16) 18Savirsin (19:22-19:40) 19Toc hc (19:46-19:47) 20Ilteu (19:50-19:51) 21Petris pe Mures hc (19:55-19:56) 22Zam (20:00-20:01) 23Burjuc hc (20:08-20:09) 24Cimpuri Surduc Hm (20:13-20:14) 25Gurasada Hm (20:18-20:19) 26Ilia (20:28-20:29) 27Bretea Muresana hc (20:34-20:35) 28Branisca Hm (20:41-20:42) 29Vetel h (20:46-20:47) 30Mintia h (20:50-20:51) 31Mintia (20:54-20:55) 32Deva (21:02-21:03) 33Saulesti h (21:09-21:10) 34Simeria (21:16-21:16)
Personal 2376 19:50 pm 1Arad (19:50-19:50) 2Glogovat (19:57-19:58) 3Cicir (20:05-20:06) 4Ghioroc (20:12-20:13) 5Paulis hc (20:17-20:18) 6Paulis (20:21-20:22) 7Radna (20:28-20:29) 8Milova (20:36-20:37) 9Corfeni hc (20:41-20:42) 10Conop (20:46-20:47) 11Nadas h (20:51-20:52) 12Birzava (20:57-20:58) 13Capruta hc (21:01-21:02) 14Batuta (21:06-21:07) 15Valea Muresului hc (21:12-21:13) 16Varadia (21:17-21:18) 17Varadia hc (21:21-21:22) 18Savirsin (21:28-21:29) 19Toc hc (21:35-21:36) 20Ilteu (21:39-21:40) 21Petris pe Mures hc (21:44-21:45) 22Zam (21:49-21:50) 23Burjuc hc (21:57-21:58) 24Cimpuri Surduc Hm (22:02-22:03) 25Gurasada Hm (22:07-22:08) 26Ilia (22:17-22:18) 27Bretea Muresana hc (22:23-22:24) 28Branisca Hm (22:30-22:31) 29Vetel h (22:35-22:36) 30Mintia h (22:39-22:40) 31Mintia (22:43-22:44) 32Deva (22:51-22:52) 33Saulesti h (22:58-22:59) 34Simeria (23:05-23:05)
Personal 2378 23:50 pm 1Arad (23:50-23:50) 2Glogovat (23:57-23:58) 3Cicir (00:05-00:06) 4Ghioroc (00:13-00:14) 5Paulis hc (00:18-00:19) 6Paulis (00:22-00:23) 7Radna (00:30-00:30)
Personal 3111 04:01 am 1Arad (04:01-04:01) 2Utvinis hc (04:14-04:15) 3Zimandu Nou hc (04:19-04:20) 4Sintana (04:31-04:32) 5Comlaus hc (04:35-04:36) 6Simand (04:43-04:44) 7Nadab (04:51-04:52) 8Chisineu Cris (04:58-04:59) 9Zerind (05:06-05:07) 10Tamasda (05:12-05:13) 11Boiu Bihor hc (05:17-05:18) 12Ciumeghiu (05:27-05:32) 13Salonta (05:43-05:48) 14Madaras Bihor hc (05:52-05:53) 15Cefa (06:00-06:01) 16Gepiu hc (06:05-06:06) 17Les Bihor Hm (06:12-06:13) 18Oradea Vest (06:25-06:29) 19Oradea (06:40-06:40)
Personal 3123 05:05 am 1Arad (05:05-05:05) 2Utvinisu Nou Hm (05:16-05:17) 3Zimandu Nou hc (05:24-05:25) 4Sintana (05:39-05:40) 5Siria (05:52-05:53) 6Misca Maderat hc (05:58-05:59) 7Pincota (06:04-06:05) 8Seleus hc (06:10-06:11) 9Tirnova Zarand (06:19-06:20) 10Mocrea hc (06:27-06:28) 11Ineu (06:35-06:43) 12Tamand h (06:50-06:51) 13Bocsig (06:56-06:57) 14Rapsig Hm (07:04-07:05) 15Birsa hc (07:09-07:10) 16Sebis (07:16-07:17) 17Livada hc (07:22-07:23) 18Joia Mare hc (07:28-07:29) 19Almas (07:35-07:36) 20Bontesti hc (07:42-07:43) 21Gurahont (07:48-07:51) 22Romanita hc (08:00-08:01) 23Aciuta (08:08-08:09) 24Talagiu H (08:16-08:17) 25Virfurile (08:23-08:24) 26Cariera Leasa hc (08:31-08:32) 27Halmagiu (08:37-08:38) 28Ocisor hc (08:44-08:45) 29Ociu hc (08:50-08:51) 30Vata (08:57-08:58) 31Birtin hc (09:04-09:05) 32Lunca Motilor hc (09:10-09:11) 33Baia de Cris (09:15-09:16) 34Tebea hc (09:20-09:21) 35Ribita hc (09:25-09:26) 36Brad (09:34-09:34)
Personal 3729 06:13 am 1Arad (06:13-06:13) 2Utvinisu Nou Hm (06:23-06:24) 3Utvinis hc (06:28-06:29) 4Zimandu Nou hc (06:34-06:35) 5Sintana (06:48-06:56) 6Comlaus hc (07:00-07:01) 7Simand (07:09-07:10) 8Nadab (07:18-07:19) 9Chisineu Cris (07:24-07:24)
Personal 2201 06:26 am 1Arad (06:26-06:26) 2Sofronea (06:35-06:36) 3Curtici (06:45-06:45)
Personal 2203 07:58 am 1Arad (07:58-07:58) 2Sofronea (08:07-08:08) 3Curtici (08:17-08:17)
Rapid 378 09:47 am 1Arad (09:47-09:47) 2Curtici (10:06-10:06)
Personal 3743 11:53 pm 1Arad (11:53-11:53) 2Utvinisu Nou Hm (12:04-12:05) 3Utvinis hc (12:09-12:10) 4Zimandu Nou hc (12:14-12:15) 5Sintana (12:28-12:28)
Personal 3745 13:18 pm 1Arad (13:18-13:18) 2Utvinisu Nou Hm (13:28-13:29) 3Utvinis hc (13:33-13:34) 4Zimandu Nou hc (13:38-13:39) 5Sintana (13:52-13:53) 6Comlaus hc (13:57-13:58) 7Simand (14:06-14:07) 8Nadab (14:15-14:16) 9Chisineu Cris (14:21-14:21)
Personal 3115 14:27 pm 1Arad (14:27-14:27) 2Utvinis hc (14:41-14:42) 3Zimandu Nou hc (14:47-14:48) 4Sintana (14:59-15:04) 5Comlaus hc (15:07-15:08) 6Simand (15:15-15:16) 7Nadab (15:23-15:24) 8Chisineu Cris (15:30-15:31) 9Zerind (15:38-15:39) 10Tamasda (15:44-15:45) 11Boiu Bihor hc (15:49-15:50) 12Ciumeghiu (15:59-16:00) 13Salonta (16:12-16:13) 14Madaras Bihor hc (16:18-16:19) 15Cefa (16:27-16:28) 16Gepiu hc (16:32-16:33) 17Les Bihor Hm (16:39-16:40) 18Oradea Vest (16:52-16:58) 19Oradea (17:08-17:08)
Personal 2205 14:45 pm 1Arad (14:45-14:45) 2Sofronea (14:54-14:55) 3Curtici (15:04-15:04)
Personal 3131 15:51 pm 1Arad (15:51-15:51) 2Utvinisu Nou Hm (16:02-16:03) 3Utvinis hc (16:07-16:08) 4Zimandu Nou hc (16:12-16:13) 5Sintana (16:27-16:28) 6Siria (16:40-16:41) 7Misca Maderat hc (16:47-16:48) 8Pincota (16:51-16:52) 9Seleus hc (16:57-16:58) 10Tirnova Zarand (17:06-17:16) 11Mocrea hc (17:22-17:23) 12Ineu (17:30-17:35) 13Tamand h (17:42-17:43) 14Bocsig (17:48-17:49) 15Rapsig Hm (17:56-17:57) 16Birsa hc (18:01-18:02) 17Sebis (18:08-18:18) 18Livada hc (18:23-18:24) 19Joia Mare hc (18:29-18:30) 20Almas (18:36-18:37) 21Bontesti hc (18:43-18:44) 22Gurahont (18:49-18:50) 23Romanita hc (18:59-19:00) 24Aciuta (19:07-19:08) 25Talagiu H (19:15-19:16) 26Virfurile (19:22-19:23) 27Cariera Leasa hc (19:30-19:31) 28Halmagiu (19:36-19:37) 29Ocisor hc (19:43-19:44) 30Ociu hc (19:49-19:50) 31Vata (19:56-19:57) 32Birtin hc (20:03-20:04) 33Lunca Motilor hc (20:09-20:10) 34Baia de Cris (20:14-20:15) 35Tebea hc (20:19-20:20) 36Ribita hc (20:24-20:25) 37Brad (20:33-20:33)
Personal 2207 16:10 pm 1Arad (16:10-16:10) 2Sofronea (16:19-16:20) 3Curtici (16:29-16:29)
Personal 3747 16:25 pm 1Arad (16:25-16:25) 2Utvinisu Nou Hm (16:36-16:37) 3Utvinis hc (16:42-16:43) 4Zimandu Nou hc (16:48-16:49) 5Sintana (17:03-17:10) 6Comlaus hc (17:17-17:18) 7Simand (17:26-17:27) 8Nadab (17:35-17:35)
Personal 2209 18:20 pm 1Arad (18:20-18:20) 2Sofronea (18:29-18:30) 3Curtici (18:39-18:39)
Rapid 734 18:46 pm 1Arad (18:46-18:46) 2Sintana (19:15-19:20) 3Salonta (20:09-20:10) 4Oradea (20:52-20:55) 5Ciucea (22:15-22:16) 6Huedin (22:38-22:39) 7Cluj Napoca (23:32-23:32)
Personal 3117 19:06 pm 1Arad (19:06-19:06) 2Utvinisu Nou Hm (19:17-19:18) 3Utvinis hc (19:22-19:23) 4Zimandu Nou hc (19:27-19:28) 5Sintana (19:39-19:40) 6Comlaus hc (19:44-19:45) 7Simand (19:52-20:00) 8Nadab (20:07-20:08) 9Chisineu Cris (20:14-20:15) 10Zerind (20:22-20:23) 11Tamasda (20:28-20:29) 12Boiu Bihor hc (20:33-20:34) 13Ciumeghiu (20:43-21:00) 14Salonta (21:12-21:13) 15Madaras Bihor hc (21:18-21:19) 16Cefa (21:27-21:28) 17Gepiu hc (21:32-21:33) 18Les Bihor Hm (21:39-21:40) 19Oradea Vest (21:51-21:52) 20Oradea (22:02-22:02)
Personal 2211 19:55 pm 1Arad (19:55-19:55) 2Sofronea (20:04-20:05) 3Curtici (20:14-20:14)
Personal 7311 20:35 pm 1Arad (20:35-20:35) 2Curtici (20:54-20:54)
Personal 2213 23:45 pm 1Arad (23:45-23:45) 2Sofronea (23:54-23:55) 3Curtici (00:04-00:04)

Ograda Vesela
Ce va oferim pe BileteTren.ro?


Mersul trenurilor 2014

Va punem la dispozitie toate informatiile legate de cursele interne CFR;

Alegeti ruta (oras plecare / oras sosire) si va oferim lista tuturor trenurilor care opereaza;

Va oferim:
Tipul trenului - Rapid, Accelerat, Personal
Numarul trenului folosit de CFR pentru identificare
Ruta folosita si orarul detaliat
Distanta parcursa in kilometrii
Pretul si serviciile oferite de CFR

Consultati serviciile specializate de informatii din statiile si agentiile de voiaj pentru confirmarea validitatii datelor.

Informatiile prezentate au un caracter pur orientativ

Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii

 

Cauta rute de tren pe telefonul tau mobil AICI


Statii CFR | Agentii Voiaj CFR