Plecari Trenuri Almaj h Bilete tren

Calatoreste cu trenul - rute, legaturi si preturi
Versiune mobil Despre noi Siteuri partenere Contact
mersul trenurilor la zi
calator prin romania
ACASA INFORMATII TREN PLECARI-SOSIRI STATII CFR AGENTII DE VOIAJ CFR TRANSPORT ANIMALE CONTACT
Alege ruta Informatii Tren Plecari Sosiri
Plecare    
Mersul trenurilor la zi STIRI: Modificari in circulatia trenurilor de persoane pe unele rute din Judetul Suceava Citeste stirea
Trenuri care pleaca din gara Almaj h  
Trenuri care sosesc in gara Almaj h     - INAPOI -
Rang Tren Ora plecari Traseu
Personal 2021 03:22 am 1Craiova (03:04-03:04) 2Craiova Triaj hc (03:08-03:09) 3Isalnita hc (03:15-03:16) 4Almaj h (03:21-03:22) 5Cotofeni (03:26-03:27) 6Bradesti hc (03:32-03:33) 7Racari (03:38-03:39) 8Filiasi (03:46-03:48) 9Bungetel h (03:51-03:52) 10Tintareni (03:56-03:57) 11Floresti hc (04:01-04:02) 12Gilort (04:06-04:07) 13Turburea Hm (04:13-04:14) 14Bibesti (04:21-04:22) 15Musculesti (04:27-04:28) 16Barbatesti (04:34-04:35) 17Jupinesti Hm (04:40-04:45) 18Carbunesti (04:54-04:55) 19Pojogeni Hm (05:01-05:02) 20Scoarta h (05:06-05:07) 21Copacioasa (05:12-05:13) 22Budieni hc (05:19-05:20) 23Lunca Budieni Hm (05:25-05:26) 24Tirgu Jiu (05:37-05:52) 25Ramificatia CAM h (05:54-05:55) 26Ecaterina Teodoroiu (06:00-06:01) 27Ezureni h (06:05-06:06) 28Paringu Hm (06:10-06:11) 29Bumbesti (06:18-06:19) 30Valea Sadului (06:24-06:25) 31Meri (06:34-06:35) 32Lainici (06:45-06:46) 33Pietrele Albe (06:59-07:00) 34Strimbuta Hm (07:09-07:10) 35Livezeni (07:18-07:19) 36Lunca Jiului hc (07:23-07:24) 37Petrosani (07:30-07:30)
Personal 2081 05:54 am 1Craiova (05:30-05:30) 2Craiova Triaj hc (05:34-05:35) 3Cernele (05:38-05:39) 4Isalnita hc (05:44-05:45) 5Isalnita (05:48-05:49) 6Almaj h (05:53-05:54) 7Cotofeni (05:59-06:00) 8Bradesti hc (06:05-06:06) 9Racari (06:11-06:12) 10Canton 282 h (06:15-06:16) 11Filiasi (06:21-06:38) 12Bungetel h (06:41-06:42) 13Tintareni (06:46-06:47) 14Floresti hc (06:51-06:52) 15Gilort (06:57-06:58) 16Turburea Hm (07:05-07:06) 17Bibesti (07:13-07:14) 18Musculesti (07:19-07:20) 19Barbatesti (07:26-07:27) 20Jupinesti Hm (07:32-07:33) 21Carbunesti (07:42-07:44) 22Pojogeni Hm (07:49-07:50) 23Scoarta h (07:53-07:54) 24Copacioasa (07:58-07:59) 25Budieni hc (08:05-08:06) 26Lunca Budieni Hm (08:11-08:12) 27Tirgu Jiu (08:22-08:24) 28Ecaterina Teodoroiu (08:29-08:30) 29Ezureni h (08:35-08:36) 30Paringu Hm (08:40-08:41) 31Bumbesti (08:48-08:49) 32Valea Sadului (08:54-08:54)
Personal 2091 08:40 am 1Craiova (08:15-08:15) 2Craiova Triaj hc (08:19-08:20) 3Cernele (08:24-08:25) 4Isalnita hc (08:30-08:31) 5Isalnita (08:34-08:35) 6Almaj h (08:39-08:40) 7Cotofeni (08:44-08:45) 8Bradesti hc (08:50-08:51) 9Racari (08:56-08:57) 10Canton 282 h (09:00-09:01) 11Filiasi (09:06-09:24) 12Tintareni (09:30-09:31) 13Floresti hc (09:34-09:35) 14Gilort (09:39-09:40) 15Turburea Hm (09:47-09:48) 16Bibesti (09:55-09:56) 17Musculesti (10:01-10:02) 18Barbatesti (10:08-10:09) 19Jupinesti Hm (10:14-10:19) 20Carbunesti (10:27-10:28) 21Pojogeni Hm (10:33-10:34) 22Scoarta h (10:38-10:39) 23Copacioasa (10:43-10:44) 24Budieni hc (10:49-10:50) 25Lunca Budieni Hm (10:55-10:56) 26Tirgu Jiu (11:06-11:06)
Personal 9191 13:03 pm 1Craiova (12:40-12:40) 2Craiova Triaj hc (12:44-12:45) 3Cernele (12:48-12:49) 4Isalnita hc (12:54-12:55) 5Isalnita (12:58-12:59) 6Almaj h (13:02-13:03) 7Cotofeni (13:07-13:08) 8Bradesti hc (13:13-13:14) 9Racari (13:18-13:19) 10Canton 282 h (13:22-13:23) 11Filiasi (13:28-13:30) 12Gura Motrului (13:37-13:38) 13Butoiesti (13:43-13:44) 14Lunca Banului hc (13:50-13:51) 15Strehaia (13:58-13:59) 16Strehaia hc (14:02-14:03) 17Ciochiuta Hm (14:09-14:10) 18Timna (14:17-14:18) 19Igiroasa Hm (14:23-14:24) 20Prunisor (14:29-14:30) 21Girnita Hm (14:36-14:37) 22Balota (14:45-14:50) 23Valea Alba Hm (14:57-14:58) 24Erghevita hc (15:03-15:04) 25Drobeta T.Severin Mf. (15:10-15:11) 26Drobeta T.Severin Est Hm (15:15-15:16) 27Drobeta Turnu Severin (15:25-15:25)
Personal 2025 14:29 pm 1Craiova (14:05-14:05) 2Craiova Triaj hc (14:09-14:10) 3Cernele (14:13-14:14) 4Isalnita hc (14:19-14:20) 5Isalnita (14:23-14:24) 6Almaj h (14:28-14:29) 7Cotofeni (14:33-14:34) 8Bradesti hc (14:39-14:40) 9Racari (14:45-14:46) 10Canton 282 h (14:49-14:50) 11Filiasi (14:55-15:06) 12Bungetel h (15:09-15:10) 13Tintareni (15:14-15:15) 14Floresti hc (15:18-15:19) 15Gilort (15:23-15:24) 16Turburea Hm (15:30-15:31) 17Bibesti (15:38-15:39) 18Musculesti (15:44-15:45) 19Barbatesti (15:51-15:52) 20Jupinesti Hm (15:57-15:58) 21Carbunesti (16:07-16:08) 22Pojogeni Hm (16:13-16:17) 23Scoarta h (16:21-16:22) 24Copacioasa (16:26-16:27) 25Budieni hc (16:32-16:33) 26Tirgu Jiu (16:47-16:50) 27Ecaterina Teodoroiu (16:55-16:56) 28Ezureni h (17:01-17:02) 29Paringu Hm (17:06-17:07) 30Bumbesti (17:14-17:15) 31Valea Sadului (17:20-17:21) 32Meri (17:30-17:31) 33Lainici (17:42-17:43) 34Pietrele Albe (17:56-17:57) 35Strimbuta Hm (18:07-18:08) 36Livezeni (18:16-18:17) 37Lunca Jiului hc (18:21-18:22) 38Petrosani (18:28-18:28)
Personal 9505 16:33 pm 1Craiova (16:08-16:08) 2Craiova Triaj hc (16:12-16:13) 3Cernele (16:16-16:17) 4Isalnita hc (16:22-16:23) 5Isalnita (16:26-16:27) 6Almaj h (16:32-16:33) 7Cotofeni (16:38-16:39) 8Bradesti hc (16:45-16:46) 9Racari (16:51-16:52) 10Canton 282 h (16:56-16:57) 11Filiasi (17:03-17:05) 12Gura Motrului (17:13-17:14) 13Butoiesti (17:20-17:21) 14Lunca Banului hc (17:28-17:29) 15Strehaia (17:37-17:38) 16Strehaia hc (17:42-17:44) 17Ciochiuta Hm (17:51-17:56) 18Timna (18:05-18:10) 19Igiroasa Hm (18:16-18:17) 20Prunisor (18:23-18:24) 21Girnita Hm (18:31-18:32) 22Balota (18:40-18:41) 23Valea Alba Hm (18:48-18:49) 24Erghevita hc (18:55-18:56) 25Drobeta T.Severin Mf. (19:03-19:04) 26Drobeta T.Severin Est Hm (19:09-19:10) 27Drobeta Turnu Severin (19:19-19:19)
Personal 9387 17:39 pm 1Craiova (17:15-17:15) 2Craiova Triaj hc (17:19-17:20) 3Cernele (17:23-17:24) 4Isalnita hc (17:29-17:30) 5Isalnita (17:33-17:34) 6Almaj h (17:38-17:39) 7Cotofeni (17:43-17:44) 8Bradesti hc (17:50-17:51) 9Racari (17:56-17:57) 10Canton 282 h (18:01-18:02) 11Filiasi (18:07-18:23) 12Gura Motrului (18:31-18:32) 13Butoiesti (18:38-18:39) 14Lunca Banului hc (18:45-18:46) 15Strehaia (18:53-18:54) 16Strehaia Nord h (18:58-19:00) 17Comanda Hm (19:03-19:04) 18Cernaia h (19:08-19:09) 19Jirov Hm (19:16-19:17) 20Ceramica hc (19:21-19:22) 21Corcova Hm (19:26-19:27) 22Samarinesti hc (19:30-19:31) 23Motru Est (19:38-19:39) 24Motru (19:50-19:50)
Personal 2095 20:05 pm 1Craiova (19:40-19:40) 2Craiova Triaj hc (19:43-19:44) 3Cernele (19:48-19:49) 4Isalnita hc (19:55-19:56) 5Isalnita (19:59-20:00) 6Almaj h (20:04-20:05) 7Cotofeni (20:09-20:10) 8Bradesti hc (20:16-20:17) 9Racari (20:22-20:23) 10Canton 282 h (20:26-20:27) 11Filiasi (20:32-20:34) 12Tintareni (20:40-20:41) 13Floresti hc (20:44-20:45) 14Gilort (20:49-20:50) 15Turburea Hm (20:56-20:57) 16Bibesti (21:04-21:05) 17Musculesti (21:10-21:11) 18Barbatesti (21:17-21:18) 19Jupinesti Hm (21:23-21:24) 20Carbunesti (21:33-21:38) 21Pojogeni Hm (21:44-21:50) 22Copacioasa (21:57-21:58) 23Budieni hc (22:03-22:04) 24Tirgu Jiu (22:16-22:16)
Personal 2092 06:13 am 1Tirgu Jiu (04:05-04:05) 2Copacioasa (04:21-04:22) 3Pojogeni Hm (04:28-04:29) 4Carbunesti (04:36-04:37) 5Jupinesti Hm (04:43-04:44) 6Barbatesti (04:49-04:50) 7Musculesti (04:56-04:57) 8Bibesti (05:02-05:03) 9Turburea Hm (05:10-05:11) 10Gilort (05:17-05:18) 11Floresti hc (05:22-05:23) 12Tintareni (05:27-05:28) 13Bungetel h (05:32-05:33) 14Filiasi (05:39-05:41) 15Canton 282 h (05:46-05:47) 16Racari (05:52-05:53) 17Bradesti hc (05:59-06:00) 18Cotofeni (06:06-06:07) 19Almaj h (06:12-06:13) 20Isalnita (06:18-06:19) 21Isalnita hc (06:22-06:23) 22Cernele (06:29-06:30) 23Craiova Triaj hc (06:34-06:35) 24Craiova (06:42-06:42)
Personal 9194 07:00 am 1Drobeta Turnu Severin (04:25-04:25) 2Drobeta T.Severin Mf. (04:34-04:35) 3Erghevita hc (04:42-04:43) 4Valea Alba Hm (04:50-04:55) 5Balota (05:05-05:06) 6Girnita Hm (05:11-05:12) 7Prunisor (05:19-05:24) 8Igiroasa Hm (05:29-05:30) 9Timna (05:35-05:36) 10Ciochiuta Hm (05:42-05:43) 11Strehaia hc (05:48-05:49) 12Strehaia (05:54-05:55) 13Lunca Banului hc (05:59-06:00) 14Butoiesti (06:06-06:07) 15Gura Motrului (06:13-06:14) 16Filiasi (06:23-06:25) 17Canton 282 h (06:28-06:29) 18Racari (06:34-06:43) 19Bradesti hc (06:48-06:49) 20Cotofeni (06:54-06:55) 21Almaj h (06:59-07:00) 22Isalnita (07:04-07:05) 23Isalnita hc (07:08-07:09) 24Cernele (07:14-07:15) 25Craiova Triaj hc (07:18-07:19) 26Craiova (07:26-07:26)
Personal 2082 09:10 am 1Petrosani (04:10-04:10) 2Lunca Jiului hc (04:13-04:14) 3Livezeni (04:20-04:21) 4Strimbuta Hm (04:26-04:27) 5Pietrele Albe (04:36-04:37) 6Lainici (04:47-04:48) 7Meri (04:58-05:03) 8Valea Sadului (05:12-05:13) 9Bumbesti (05:18-05:19) 10Paringu Hm (05:25-05:26) 11Ezureni h (05:29-05:30) 12Ecaterina Teodoroiu (05:35-05:36) 13Ramificatia CAM h (05:40-05:41) 14Tirgu Jiu (05:45-06:20) 15Lunca Budieni Hm (06:31-06:32) 16Budieni hc (06:37-06:38) 17Copacioasa (06:44-06:45) 18Scoarta h (06:50-06:51) 19Pojogeni Hm (06:56-06:57) 20Carbunesti (07:04-07:06) 21Jupinesti Hm (07:12-07:13) 22Barbatesti (07:19-07:28) 23Musculesti (07:35-07:36) 24Bibesti (07:41-07:42) 25Turburea Hm (07:49-07:50) 26Gilort (07:56-07:57) 27Floresti hc (08:02-08:03) 28Tintareni (08:07-08:08) 29Bungetel h (08:12-08:13) 30Filiasi (08:20-08:42) 31Canton 282 h (08:46-08:47) 32Racari (08:51-08:52) 33Bradesti hc (08:57-08:58) 34Cotofeni (09:04-09:05) 35Almaj h (09:09-09:10) 36Isalnita (09:15-09:16) 37Cernele (09:23-09:24) 38Craiova Triaj hc (09:27-09:28) 39Craiova (09:35-09:35)
Personal 2022 11:49 pm 1Petrosani (07:55-07:55) 2Lunca Jiului hc (07:58-07:59) 3Livezeni (08:05-08:06) 4Strimbuta Hm (08:12-08:13) 5Pietrele Albe (08:22-08:23) 6Lainici (08:37-08:38) 7Meri (08:48-08:49) 8Valea Sadului (08:57-08:58) 9Bumbesti (09:03-09:04) 10Paringu Hm (09:10-09:11) 11Ezureni h (09:14-09:15) 12Ecaterina Teodoroiu (09:20-09:21) 13Ramificatia CAM h (09:25-09:26) 14Tirgu Jiu (09:30-09:32) 15Lunca Budieni Hm (09:39-09:40) 16Budieni hc (09:44-09:45) 17Copacioasa (09:50-09:51) 18Scoarta h (09:54-09:55) 19Pojogeni Hm (09:59-10:03) 20Carbunesti (10:10-10:11) 21Jupinesti Hm (10:17-10:18) 22Barbatesti (10:23-10:24) 23Musculesti (10:30-10:31) 24Bibesti (10:36-10:37) 25Turburea Hm (10:43-10:44) 26Gilort (10:50-10:51) 27Floresti hc (10:55-10:56) 28Tintareni (11:00-11:01) 29Bungetel h (11:05-11:06) 30Filiasi (11:13-11:22) 31Canton 282 h (11:26-11:27) 32Racari (11:31-11:32) 33Bradesti hc (11:36-11:37) 34Cotofeni (11:43-11:44) 35Almaj h (11:48-11:49) 36Isalnita (11:53-11:54) 37Isalnita hc (11:57-11:58) 38Cernele (12:03-12:04) 39Craiova Triaj hc (12:07-12:08) 40Craiova (12:14-12:14)
Personal 9514 13:49 pm 1Filiasi (13:20-13:20) 2Canton 282 h (13:24-13:25) 3Racari (13:29-13:30) 4Bradesti hc (13:35-13:36) 5Cotofeni (13:42-13:43) 6Almaj h (13:48-13:49) 7Isalnita (13:54-13:55) 8Isalnita hc (13:58-13:59) 9Cernele (14:04-14:05) 10Craiova Triaj hc (14:08-14:09) 11Craiova (14:16-14:16)
Personal 2084 15:31 pm 1Valea Sadului (12:46-12:46) 2Bumbesti (12:51-12:52) 3Paringu Hm (12:59-13:00) 4Ecaterina Teodoroiu (13:07-13:08) 5Tirgu Jiu (13:15-13:17) 6Lunca Budieni Hm (13:24-13:25) 7Budieni hc (13:29-13:30) 8Copacioasa (13:35-13:36) 9Scoarta h (13:40-13:41) 10Pojogeni Hm (13:45-13:46) 11Carbunesti (13:53-13:54) 12Jupinesti Hm (13:59-14:00) 13Barbatesti (14:05-14:06) 14Musculesti (14:12-14:13) 15Bibesti (14:18-14:19) 16Turburea Hm (14:26-14:27) 17Gilort (14:33-14:34) 18Floresti hc (14:38-14:39) 19Tintareni (14:43-14:44) 20Bungetel h (14:47-14:48) 21Filiasi (14:54-14:56) 22Canton 282 h (15:00-15:01) 23Racari (15:05-15:14) 24Bradesti hc (15:19-15:20) 25Cotofeni (15:25-15:26) 26Almaj h (15:30-15:31) 27Isalnita (15:35-15:36) 28Isalnita hc (15:39-15:40) 29Cernele (15:45-15:46) 30Craiova Triaj hc (15:49-15:50) 31Craiova (15:57-15:57)
Personal 2858 17:23 pm 1Rovinari (15:24-15:24) 2Rovinari Sud h (15:26-15:27) 3Rosia Jiu h (15:29-15:30) 4Vladuleni Gorj Hm (15:35-15:36) 5Bilteni h (15:40-15:41) 6Pesteana Jiu hc (15:44-15:45) 7Plopsoru (15:51-15:52) 8Sardanesti h (15:57-15:58) 9Girbovu H (16:03-16:04) 10Turceni (16:12-16:13) 11Termo Turceni h (16:15-16:16) 12Ionesti Gorj hc (16:24-16:25) 13Filiasi (16:40-16:45) 14Canton 282 h (16:49-16:50) 15Racari (16:54-16:55) 16Bradesti hc (17:01-17:02) 17Cotofeni (17:08-17:18) 18Almaj h (17:22-17:23) 19Isalnita (17:27-17:28) 20Isalnita hc (17:31-17:32) 21Cernele (17:37-17:38) 22Craiova Triaj hc (17:40-17:41) 23Craiova (17:48-17:48)
Personal 9516 18:18 pm 1Motru (16:20-16:20) 2Motru Est (16:28-16:29) 3Samarinesti hc (16:36-16:37) 4Corcova Hm (16:41-16:42) 5Ceramica hc (16:46-16:47) 6Jirov Hm (16:54-16:55) 7Cernaia h (16:59-17:00) 8Comanda Hm (17:04-17:05) 9Strehaia Nord h (17:09-17:10) 10Strehaia (17:17-17:18) 11Lunca Banului hc (17:23-17:24) 12Butoiesti (17:30-17:31) 13Gura Motrului (17:37-17:38) 14Filiasi (17:46-17:48) 15Canton 282 h (17:53-17:54) 16Racari (17:58-17:59) 17Bradesti hc (18:04-18:05) 18Cotofeni (18:11-18:12) 19Almaj h (18:17-18:18) 20Isalnita (18:23-18:24) 21Isalnita hc (18:27-18:28) 22Cernele (18:33-18:34) 23Craiova Triaj hc (18:37-18:38) 24Craiova (18:45-18:45)
Personal 2094 18:33 pm 1Petrosani (14:10-14:10) 2Lunca Jiului hc (14:13-14:14) 3Livezeni (14:20-14:21) 4Strimbuta Hm (14:27-14:28) 5Pietrele Albe (14:38-14:39) 6Lainici (14:52-14:53) 7Meri (15:04-15:05) 8Valea Sadului (15:13-15:14) 9Bumbesti (15:19-15:20) 10Paringu Hm (15:27-15:28) 11Ezureni h (15:31-15:32) 12Ecaterina Teodoroiu (15:37-15:38) 13Ramificatia CAM h (15:42-15:43) 14Tirgu Jiu (15:48-16:10) 15Lunca Budieni Hm (16:19-16:20) 16Budieni hc (16:25-16:26) 17Copacioasa (16:31-16:32) 18Scoarta h (16:36-16:37) 19Pojogeni Hm (16:41-16:42) 20Carbunesti (16:50-16:52) 21Jupinesti Hm (16:58-16:59) 22Barbatesti (17:04-17:05) 23Musculesti (17:11-17:12) 24Bibesti (17:17-17:22) 25Turburea Hm (17:30-17:31) 26Gilort (17:38-17:39) 27Floresti hc (17:44-17:45) 28Tintareni (17:49-17:50) 29Bungetel h (17:54-17:55) 30Filiasi (18:02-18:04) 31Canton 282 h (18:08-18:09) 32Racari (18:13-18:14) 33Bradesti hc (18:19-18:20) 34Cotofeni (18:26-18:27) 35Almaj h (18:32-18:33) 36Isalnita (18:38-18:39) 37Isalnita hc (18:42-18:43) 38Cernele (18:48-18:49) 39Craiova Triaj hc (18:52-18:53) 40Craiova (19:00-19:00)
Personal 9504 19:20 pm 1Orsova (15:47-15:47) 2Santier Naval h (15:49-15:50) 3Ilovita h (15:56-15:57) 4Virciorova Hm (16:01-16:05) 5Gura Vaii (16:15-16:16) 6Dinamica h (16:23-16:24) 7Drobeta Turnu Severin (16:30-16:32) 8Drobeta T.Severin Est Hm (16:37-16:38) 9Drobeta T.Severin Mf. (16:44-16:45) 10Erghevita hc (16:51-16:52) 11Valea Alba Hm (16:59-17:00) 12Balota (17:12-17:17) 13Girnita Hm (17:23-17:24) 14Prunisor (17:32-17:33) 15Igiroasa Hm (17:38-17:39) 16Timna (17:45-17:46) 17Ciochiuta Hm (17:54-17:55) 18Strehaia hc (18:02-18:04) 19Strehaia (18:09-18:10) 20Lunca Banului hc (18:15-18:16) 21Butoiesti (18:23-18:32) 22Gura Motrului (18:38-18:39) 23Filiasi (18:48-18:50) 24Canton 282 h (18:54-18:55) 25Racari (18:59-19:00) 26Bradesti hc (19:06-19:07) 27Cotofeni (19:14-19:15) 28Almaj h (19:19-19:20) 29Isalnita (19:25-19:26) 30Isalnita hc (19:29-19:30) 31Cernele (19:35-19:36) 32Craiova Triaj hc (19:39-19:40) 33Craiova (19:47-19:47)
Personal 9506 21:09 pm 1Filiasi (20:40-20:40) 2Canton 282 h (20:44-20:45) 3Racari (20:49-20:50) 4Bradesti hc (20:55-20:56) 5Cotofeni (21:02-21:03) 6Almaj h (21:08-21:09) 7Isalnita (21:14-21:15) 8Isalnita hc (21:18-21:19) 9Cernele (21:24-21:25) 10Craiova Triaj hc (21:28-21:30) 11Craiova (21:37-21:37)
Personal 9518 22:10 pm 1Motru (20:10-20:10) 2Motru Est (20:18-20:19) 3Samarinesti hc (20:26-20:27) 4Corcova Hm (20:30-20:31) 5Ceramica hc (20:36-20:37) 6Jirov Hm (20:44-20:45) 7Cernaia h (20:50-20:51) 8Comanda Hm (20:56-20:57) 9Strehaia Nord h (21:01-21:03) 10Strehaia (21:10-21:11) 11Lunca Banului hc (21:16-21:17) 12Butoiesti (21:24-21:25) 13Gura Motrului (21:31-21:32) 14Filiasi (21:40-21:42) 15Canton 282 h (21:46-21:47) 16Racari (21:51-21:52) 17Bradesti hc (21:57-21:58) 18Cotofeni (22:04-22:05) 19Almaj h (22:09-22:10) 20Isalnita (22:15-22:16) 21Isalnita hc (22:19-22:20) 22Cernele (22:25-22:26) 23Craiova Triaj hc (22:29-22:30) 24Craiova (22:37-22:37)
Personal 2026 23:18 pm 1Petrosani (19:10-19:10) 2Lunca Jiului hc (19:13-19:14) 3Livezeni (19:20-19:21) 4Strimbuta Hm (19:27-19:28) 5Pietrele Albe (19:37-19:38) 6Lainici (19:52-19:53) 7Meri (20:04-20:05) 8Valea Sadului (20:14-20:15) 9Bumbesti (20:20-20:21) 10Paringu Hm (20:28-20:29) 11Ezureni h (20:32-20:33) 12Ecaterina Teodoroiu (20:38-20:39) 13Ramificatia CAM h (20:44-20:45) 14Tirgu Jiu (20:50-20:52) 15Lunca Budieni Hm (21:02-21:03) 16Budieni hc (21:08-21:09) 17Copacioasa (21:15-21:16) 18Scoarta h (21:21-21:22) 19Pojogeni Hm (21:27-21:28) 20Carbunesti (21:36-21:37) 21Jupinesti Hm (21:43-21:44) 22Barbatesti (21:49-21:54) 23Musculesti (22:00-22:01) 24Bibesti (22:06-22:07) 25Turburea Hm (22:14-22:15) 26Gilort (22:23-22:33) 27Floresti hc (22:37-22:38) 28Tintareni (22:42-22:43) 29Filiasi (22:52-22:53) 30Racari (22:59-23:00) 31Bradesti hc (23:05-23:06) 32Cotofeni (23:12-23:13) 33Almaj h (23:17-23:18) 34Isalnita (23:23-23:24) 35Isalnita hc (23:27-23:28) 36Cernele (23:33-23:34) 37Craiova Triaj hc (23:37-23:38) 38Craiova (23:45-23:45)

Ograda Vesela
Ce va oferim pe BileteTren.ro?


Mersul trenurilor 2014

Va punem la dispozitie toate informatiile legate de cursele interne CFR;

Alegeti ruta (oras plecare / oras sosire) si va oferim lista tuturor trenurilor care opereaza;

Va oferim:
Tipul trenului - Rapid, Accelerat, Personal
Numarul trenului folosit de CFR pentru identificare
Ruta folosita si orarul detaliat
Distanta parcursa in kilometrii
Pretul si serviciile oferite de CFR

Consultati serviciile specializate de informatii din statiile si agentiile de voiaj pentru confirmarea validitatii datelor.

Informatiile prezentate au un caracter pur orientativ

Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii

 

Cauta rute de tren pe telefonul tau mobil AICI