Bilete tren

Calatoreste cu trenul - rute, legaturi si preturi
Versiune mobil Despre noi Siteuri partenere Contact
mersul trenurilor la zi
calator prin romania
ACASA INFORMATII TREN PLECARI-SOSIRI STATII CFR AGENTII DE VOIAJ CFR TRANSPORT ANIMALE CONTACT
Alege ruta Informatii Tren Plecari Sosiri
Numar TREN    
Informatii tren Personal- 2510- Sibiu- Scoreiu hc  
  Personal - 2510 - Sibiu - Scoreiu hc
Km Statia Sosire Stationare Plecare Servicii
0 Sibiu 04:25 am 0:01 min 04:25 am
2 Atelier Zona h 04:27 am 0:01 min 04:28 am
3 Sibiu Triaj h 04:30 am 0:01 min 04:31 am
5 Sibiu Gr. Selimbar Hm 04:34 am 0:01 min 04:35 am
8 Mohu Hm 04:39 am 0:01 min 04:40 am
10 Vestem hc 04:44 am 0:01 min 04:45 am
18 Talmaciu 04:55 am 0:01 min 04:56 am
22 Podu Olt 05:04 am 0:06 min 05:10 am
30 Mirsa hc 05:18 am 0:01 min 05:19 am
33 Avrig 05:24 am 0:01 min 05:25 am
41 Porumbacu 05:32 am 0:02 min 05:34 am
45 Sarata Colun hc 05:41 am 0:01 min 05:42 am
47 Scoreiu hc 05:47 am 0:01 min 05:47 am

  Orar deplasare tren Personal - 2510 - Sibiu - Scoreiu hc
  Ianuarie
Lun Mar Mie Joi Vin Sam Dum
  Februarie
Lun Mar Mie Joi Vin Sam Dum
  Martie
Lun Mar Mie Joi Vin Sam Dum
  Aprilie
Lun Mar Mie Joi Vin Sam Dum
  Mai
Lun Mar Mie Joi Vin Sam Dum
  Iunie
Lun Mar Mie Joi Vin Sam Dum
  Iulie
Lun Mar Mie Joi Vin Sam Dum
  August
Lun Mar Mie Joi Vin Sam Dum
  Septembrie
Lun Mar Mie Joi Vin Sam Dum
  Octombrie
Lun Mar Mie Joi Vin Sam Dum
  Noiembrie
Lun Mar Mie Joi Vin Sam Dum
  Decembrie
Lun Mar Mie Joi Vin Sam Dum

Ograda Vesela
Ce va oferim pe BileteTren.ro?


Mersul trenurilor 2014

Va punem la dispozitie toate informatiile legate de cursele interne CFR;

Alegeti ruta (oras plecare / oras sosire) si va oferim lista tuturor trenurilor care opereaza;

Va oferim:
Tipul trenului - Rapid, Accelerat, Personal
Numarul trenului folosit de CFR pentru identificare
Ruta folosita si orarul detaliat
Distanta parcursa in kilometrii
Pretul si serviciile oferite de CFR

Consultati serviciile specializate de informatii din statiile si agentiile de voiaj pentru confirmarea validitatii datelor.

Informatiile prezentate au un caracter pur orientativ

Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii

 

Cauta rute de tren pe telefonul tau mobil AICI