arad - Mangalia Bilete tren

Calatoreste cu trenul - rute, legaturi si preturi
Versiune mobil Despre noi Siteuri partenere Contact
mersul trenurilor la zi
calator prin romania
ACASA INFORMATII TREN PLECARI-SOSIRI STATII CFR AGENTII DE VOIAJ CFR STIRI CONTACT
Alege ruta Informatii Tren Plecari Sosiri
bilete tren     mersul trenurilor 2011    
Mersul trenurilor la zi STIRI: Modificari in circulatia trenurilor de persoane pe unele rute din Judetul Suceava Citeste stirea
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la Mangalia trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara arad / Trenuri care sosesc in gara arad
Rang Tren Ora plecare Traseu
Rapid 346 15:15 pm 1Bucuresti Nord (15:15-15:15) 2Ploiesti Vest (15:54-15:57) 3Cimpina (16:20-16:22) 4Sinaia (17:18-17:20) 5Predeal (17:57-17:58) 6Brasov (18:28-18:36) 7Sighisoara (20:47-20:50) 8Medias (21:22-21:23) 9Blaj (22:01-22:02) 10Alba Iulia (22:37-22:38) 11Simeria (23:33-23:40) 12Deva (23:50-23:52) 13Arad (02:01-02:04) 14Curtici (02:23-02:23)
Rapid 472 19:10 pm 1Bucuresti Nord (19:10-19:10) 2Ploiesti Vest (19:50-19:52) 3Cimpina (20:14-20:16) 4Sinaia (21:19-21:25) 5Busteni (21:39-21:40) 6Predeal (22:03-22:05) 7Brasov (22:35-22:41) 8Sighisoara (00:47-00:49) 9Alba Iulia (02:31-02:32) 10Simeria (03:28-03:34) 11Deva (03:44-03:46) 12Arad (05:47-05:49) 13Curtici (06:08-06:08)
Accelerat 1821 19:17 pm 1Constanta (19:17-19:17) 2Medgidia (19:43-19:45) 3Cernavoda Pod (20:03-20:04) 4Fetesti (20:27-20:29) 5Ciulnita (21:09-21:11) 6Lehliu (21:54-22:03) 7Bucuresti Nord (23:11-23:45) 8Videle (00:28-00:29) 9Rosiori Nord (01:18-01:20) 10Draganesti Olt (01:48-01:49) 11Caracal (02:04-02:05) 12Craiova (02:48-03:00) 13Filiasi (03:23-03:25) 14Carbunesti (04:04-04:06) 15Tirgu Jiu (04:32-04:35) 16Valea Sadului (04:54-04:55) 17Petrosani (05:45-05:48) 18Subcetate (06:56-06:58) 19Calan (07:13-07:15) 20Simeria (07:30-07:38) 21Deva (07:48-07:50) 22Ilia (08:15-08:17) 23Savirsin (08:46-08:48) 24Radna (09:25-09:27) 25Arad (09:59-09:59)
Personal 2613 00:15 am 1Timisoara Nord (00:15-00:15) 2Ronat Triaj Gr. D (00:22-00:23) 3Sinandrei (00:29-00:30) 4Baile Calacea (00:36-00:37) 5Ortisoara (00:45-00:46) 6Vinga (00:51-00:52) 7Sag Hm (00:58-00:59) 8Valea Viilor Hm (01:03-01:04) 9Aradu Nou (01:12-01:13) 10Arad (01:20-01:20)
Personal 2601 04:33 am 1Timisoara Nord (04:33-04:33) 2Ronat Triaj Gr. D (04:39-04:40) 3Sinandrei (04:49-04:50) 4Baile Calacea (04:56-04:57) 5Ortisoara (05:05-05:17) 6Vinga (05:22-05:23) 7Sag Hm (05:29-05:30) 8Valea Viilor Hm (05:34-05:35) 9Aradu Nou (05:43-05:44) 10Arad (05:51-05:51)
Personal 3113 05:25 am 1Timisoara Nord (05:25-05:25) 2Ronat Triaj Gr. D (05:36-05:39) 3Sinandrei (05:47-05:48) 4Baile Calacea (05:54-05:55) 5Ortisoara (06:04-06:05) 6Vinga (06:11-06:19) 7Sag Hm (06:25-06:26) 8Valea Viilor Hm (06:30-06:31) 9Aradu Nou (06:39-06:41) 10Arad (06:48-07:02) 11Utvinisu Nou Hm (07:13-07:14) 12Utvinis hc (07:18-07:19) 13Zimandu Nou hc (07:23-07:24) 14Sintana (07:35-07:36) 15Comlaus hc (07:39-07:40) 16Simand (07:47-07:57) 17Nadab (08:04-08:05) 18Chisineu Cris (08:11-08:35) 19Zerind (08:42-08:50) 20Tamasda (08:56-08:57) 21Boiu Bihor hc (09:01-09:02) 22Ciumeghiu (09:10-09:15) 23Salonta (09:27-09:28) 24Madaras Bihor hc (09:33-09:34) 25Cefa (09:42-09:43) 26Gepiu hc (09:48-09:49) 27Les Bihor Hm (09:56-10:03) 28Oradea Vest (10:14-10:15) 29Oradea (10:25-10:25)
Rapid 732 05:50 am 1Timisoara Nord (05:50-05:50) 2Arad (06:38-06:42) 3Sintana (07:11-07:15) 4Salonta (08:05-08:07) 5Oradea (08:44-08:47) 6Huedin (10:36-10:37) 7Cluj Napoca (11:30-11:30)
Accelerat 1834 06:23 am 1Timisoara Nord (06:23-06:23) 2Arad (07:18-07:33) 3Sintana (08:02-08:03) 4Chisineu Cris (08:23-08:24) 5Ciumeghiu (08:47-08:48) 6Salonta (08:59-09:00) 7Oradea (09:38-09:42) 8Alesd (10:18-10:20) 9Ciucea (11:06-11:07) 10Huedin (11:31-11:33) 11Aghires (12:02-12:03) 12Cluj Napoca (12:30-12:43) 13Gherla (13:30-13:31) 14Dej Calatori (13:47-13:49) 15Beclean pe Somes (14:12-14:14) 16Salva (14:36-14:37) 17Nasaud (14:44-14:46) 18Ilva Mica (15:08-15:10) 19Lunca Ilvei (15:44-15:45) 20Floreni (16:20-16:21) 21Vatra Dornei Bai h (16:35-16:37) 22Vatra Dornei (16:44-16:46) 23Iacobeni (17:00-17:01) 24Mestecanis (17:11-17:12) 25Pojorita (17:34-17:35) 26Cimpulung Moldovenesc (17:45-17:46) 27Cimpulung Est (17:52-17:54) 28Vama (18:07-18:08) 29Frasin (18:19-18:20) 30Gura Humorului Oras (18:29-18:30) 31Suceava (19:25-19:34) 32Veresti (19:44-19:45) 33Dolhasca (20:03-20:04) 34Pascani (20:24-20:27) 35Tirgu Frumos (20:54-20:55) 36Iasi (21:32-21:32)
Rapid 78 06:54 am 1Timisoara Nord (06:54-06:54) 2Arad (07:41-07:43) 3Curtici (08:02-08:02)
Accelerat 1945 07:30 am 1Timisoara Nord (07:30-07:30) 2Aradu Nou (08:24-08:25) 3Arad (08:32-08:36) 4Sintana (09:05-09:06) 5Nadab (09:21-09:22) 6Chisineu Cris (09:28-09:29) 7Ciumeghiu (09:51-09:52) 8Salonta (10:03-10:04) 9Oradea (10:43-10:43)
Personal 2603 08:16 am 1Timisoara Nord (08:16-08:16) 2Ronat Triaj Gr. D (08:25-08:26) 3Sinandrei (08:32-08:33) 4Baile Calacea (08:39-08:40) 5Ortisoara (08:48-08:49) 6Vinga (08:54-08:59) 7Sag Hm (09:05-09:06) 8Valea Viilor Hm (09:11-09:12) 9Aradu Nou (09:20-09:21) 10Arad (09:28-09:28)
Personal 2605 13:05 pm 1Timisoara Nord (13:05-13:05) 2Ronat Triaj Gr. D (13:16-13:17) 3Sinandrei (13:23-13:24) 4Baile Calacea (13:30-13:31) 5Ortisoara (13:39-13:40) 6Vinga (13:45-13:46) 7Sag Hm (13:52-13:53) 8Valea Viilor Hm (13:58-13:59) 9Aradu Nou (14:07-14:08) 10Arad (14:15-14:15)
Personal 2028 13:47 pm 1Timisoara Nord (13:47-13:47) 2Ronat Triaj Gr. D (13:57-13:58) 3Sinandrei (14:04-14:05) 4Baile Calacea (14:11-14:17) 5Ortisoara (14:25-14:26) 6Vinga (14:31-14:32) 7Sag Hm (14:38-14:39) 8Valea Viilor Hm (14:44-14:45) 9Aradu Nou (14:53-14:54) 10Arad (15:01-15:20) 11Radna (15:51-15:52) 12Birzava (16:12-16:13) 13Varadia (16:25-16:26) 14Savirsin (16:34-16:35) 15Zam (16:49-16:50) 16Ilia (17:10-17:11) 17Deva (17:33-17:35) 18Simeria (17:46-17:52) 19Simeria Triaj (17:58-17:59) 20Calan (18:09-18:10) 21Subcetate (18:25-18:26) 22Pui (18:45-18:46) 23Livadia hc (18:53-18:54) 24Baru Mare hc (19:04-19:05) 25Petrosani (19:52-19:52)
Accelerat 1766 15:00 pm 1Timisoara Nord (15:00-15:00) 2Aradu Nou (15:46-15:47) 3Radna (16:25-16:26) 4Savirsin (17:03-17:04) 5Ilia (17:36-17:37) 6Deva (18:00-18:02) 7Simeria (18:13-18:15) 8Orastie (18:32-18:33) 9Sibot (18:48-18:49) 10Vintu de Jos (19:06-19:07) 11Alba Iulia (19:17-19:19) 12Teius (19:40-19:42) 13Aiud (19:52-19:54) 14Razboieni (20:16-20:17) 15Cimpia Turzii (20:34-20:35) 16Cluj Napoca (21:32-21:44) 17Gherla (22:30-22:31) 18Dej Calatori (22:47-22:50) 19Beclean pe Somes (23:13-23:15) 20Salva (23:37-23:38) 21Nasaud (23:45-23:46) 22Ilva Mica (00:07-00:09) 23Lunca Ilvei (00:43-00:44) 24Vatra Dornei Bai h (01:31-01:32) 25Vatra Dornei (01:39-01:40) 26Iacobeni (01:54-01:55) 27Mestecanis (02:05-02:06) 28Pojorita (02:28-02:29) 29Cimpulung Moldovenesc (02:39-02:40) 30Cimpulung Est (02:46-02:48) 31Vama (03:01-03:02) 32Frasin (03:13-03:14) 33Gura Humorului Oras (03:22-03:23) 34Suceava Nord (04:11-04:33) 35Suceava (04:38-04:41) 36Veresti (04:51-04:52) 37Dolhasca (05:09-05:10) 38Pascani (05:30-05:34) 39Tirgu Frumos (06:01-06:02) 40Iasi (06:39-06:39)
Personal 2607 16:01 pm 1Timisoara Nord (16:01-16:01) 2Ronat Triaj Gr. D (16:13-16:20) 3Sinandrei (16:26-16:27) 4Baile Calacea (16:33-16:34) 5Ortisoara (16:42-16:43) 6Vinga (16:48-16:49) 7Sag Hm (16:55-16:56) 8Valea Viilor Hm (17:00-17:01) 9Aradu Nou (17:09-17:10) 10Arad (17:17-17:17)
Accelerat 1743 16:10 pm 1Timisoara Nord (16:10-16:10) 2Aradu Nou (16:52-16:54) 3Arad (17:01-17:06) 4Sintana (17:35-17:37) 5Chisineu Cris (17:56-17:57) 6Ciumeghiu (18:19-18:20) 7Salonta (18:30-18:31) 8Oradea (19:15-19:22) 9Sacuieni Bihor (20:05-20:06) 10Valea lui Mihai (20:28-20:29) 11Carei (20:56-20:57) 12Satu Mare (21:31-21:42) 13Seini (22:27-22:28) 14Baia Mare (23:05-23:05)
Rapid 74 16:54 pm 1Timisoara Nord (16:54-16:54) 2Arad (17:41-17:43) 3Curtici (18:02-18:02)
Personal 2609 17:41 pm 1Timisoara Nord (17:41-17:41) 2Ronat Triaj Gr. D (17:50-17:51) 3Sinandrei (17:57-17:58) 4Baile Calacea (18:04-18:05) 5Ortisoara (18:13-18:14) 6Vinga (18:19-18:20) 7Sag Hm (18:26-18:27) 8Valea Viilor Hm (18:31-18:32) 9Aradu Nou (18:40-18:41) 10Arad (18:48-18:48)
Personal 2611 19:42 pm 1Timisoara Nord (19:42-19:42) 2Ronat Triaj Gr. D (19:54-19:55) 3Sinandrei (20:01-20:05) 4Baile Calacea (20:11-20:12) 5Ortisoara (20:20-20:21) 6Vinga (20:26-20:38) 7Sag Hm (20:44-20:45) 8Valea Viilor Hm (20:49-20:50) 9Aradu Nou (20:58-21:02) 10Arad (21:09-21:09)
Accelerat 1923 23:10 pm 1Timisoara Nord (23:10-23:10) 2Arad (23:59-00:14) 3Radna (00:42-00:44) 4Savirsin (01:21-01:22) 5Ilia (01:54-01:55) 6Deva (02:18-02:20) 7Simeria (02:31-02:33) 8Orastie (02:50-02:51) 9Sibot (03:06-03:09) 10Vintu de Jos (03:24-03:25) 11Alba Iulia (03:35-03:37) 12Teius (03:58-04:01) 13Aiud (04:11-04:13) 14Razboieni (04:33-04:34) 15Cimpia Turzii (04:49-04:50) 16Cluj Napoca (05:46-06:01) 17Gherla (06:48-06:49) 18Dej Calatori (07:06-07:08) 19Beclean pe Somes (07:32-07:33) 20Salva (07:57-08:15) 21Cosbuc (08:30-08:31) 22Telciu Hm (08:42-08:43) 23Fiad Hm (09:05-09:06) 24Romuli Hm (09:16-09:17) 25Dealu Stefanitei (09:26-09:27) 26Sacel (09:38-09:39) 27Iza Hm (09:49-09:50) 28Viseu de Jos (10:04-10:06) 29Leordina (10:23-10:24) 30Petrova Hm (10:35-10:36) 31Viseu Bistra hc (10:44-10:45) 32Valea Viseului (10:58-11:13) 33Lunca la Tisa hc (11:33-11:34) 34Bocicoi (11:40-11:41) 35Sighetu Marmatiei (11:57-11:57)