Urzica Mare h - Ogoarele hc Bilete tren

Calatoreste cu trenul - rute, legaturi si preturi
Versiune mobil Despre noi Siteuri partenere Contact
mersul trenurilor la zi
calator prin romania
ACASA INFORMATII TREN PLECARI-SOSIRI STATII CFR AGENTII DE VOIAJ CFR TRANSPORT ANIMALE CONTACT
Alege ruta Informatii Tren Plecari Sosiri
sss
bilete tren     mersul trenurilor 2011    
Mersul trenurilor la zi STIRI: Modificari in circulatia trenurilor de persoane pe unele rute din Judetul Suceava Citeste stirea
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la Ogoarele hc trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara Urzica Mare h / Trenuri care sosesc in gara Urzica Mare h
Rang Tren Ora plecare Traseu
Personal 9132 05:29 am 1Calafat (03:35-03:35) 2Golenti (03:55-03:56) 3Maglavit hcv (04:08-04:09) 4Motatei (04:20-04:21) 5Bailesti (04:43-04:45) 6Boureni hcv (04:58-04:59) 7Silistea Crucii hc (05:04-05:05) 8Afumati (05:14-05:15) 9Urzica Mare h (05:28-05:29 am) 10Portaresti (05:35-05:36) 11Cerat h. (05:45-05:46) 12Segarcea (05:53-05:54) 13Segarcea Nord hc (05:56-05:58) 14Salcuta Hm (06:07-06:08) 15Podari (06:23-06:24) 16Jiu Hm (06:37-06:38) 17Bordei hc (06:42-06:44) 18Craiova (06:50-06:50)
Personal 9133 09:29 am 1Craiova (08:12-08:12) 2Bordei hc (08:15-08:16) 3Jiu Hm (08:20-08:21) 4Podari (08:31-08:32) 5Salcuta Hm (08:45-08:46) 6Dealu Robului h (08:51-08:52) 7Segarcea Nord hc (08:58-08:59) 8Segarcea (09:02-09:03) 9Cerat h. (09:10-09:11) 10Portaresti (09:21-09:22) 11Urzica Mare h (09:28-09:29 am) 12Afumati (09:42-09:43) 13Silistea Crucii hc (09:52-09:53) 14Boureni hcv (09:59-10:00) 15Bailesti (10:13-10:15) 16Horticola h (10:26-10:27) 17Motatei (10:40-10:41) 18Maglavit hcv (10:52-10:53) 19Golenti (11:07-11:08) 20Cobuz h (11:19-11:20) 21Calafat (11:32-11:32)
Personal 9134 07:59 am 1Calafat (06:00-06:00) 2Cobuz h (06:10-06:11) 3Golenti (06:22-06:23) 4Maglavit hcv (06:35-06:36) 5Motatei (06:47-06:48) 6Horticola h (07:01-07:02) 7Bailesti (07:13-07:14) 8Boureni hcv (07:27-07:28) 9Silistea Crucii hc (07:34-07:35) 10Afumati (07:44-07:45) 11Urzica Mare h (07:58-07:59 am) 12Portaresti (08:05-08:06) 13Cerat h. (08:15-08:16) 14Segarcea (08:23-08:24) 15Segarcea Nord hc (08:26-08:28) 16Dealu Robului h (08:34-08:35) 17Salcuta Hm (08:40-08:49) 18Podari (09:04-09:05) 19Jiu Hm (09:15-09:16) 20Bordei hc (09:20-09:21) 21Craiova (09:27-09:27)
Personal 9135 15:32 pm 1Craiova (14:20-14:20) 2Bordei hc (14:22-14:23) 3Jiu Hm (14:26-14:27) 4Podari (14:36-14:37) 5Salcuta Hm (14:49-14:50) 6Dealu Robului h (14:54-14:55) 7Segarcea Nord hc (15:02-15:04) 8Segarcea (15:06-15:07) 9Cerat h. (15:14-15:15) 10Portaresti (15:24-15:25) 11Urzica Mare h (15:31-15:32 pm) 12Afumati (15:45-15:46) 13Silistea Crucii hc (15:55-15:56) 14Boureni hcv (16:01-16:02) 15Bailesti (16:15-16:27) 16Horticola h (16:38-16:39) 17Motatei (16:52-16:53) 18Maglavit hcv (17:04-17:05) 19Golenti (17:19-17:20) 20Cobuz h (17:32-17:33) 21Calafat (17:45-17:45)
Personal 9136 14:00 pm 1Calafat (12:00-12:00) 2Cobuz h (12:10-12:11) 3Golenti (12:22-12:23) 4Maglavit hcv (12:35-12:36) 5Motatei (12:48-12:49) 6Bailesti (13:11-13:13) 7Boureni hcv (13:27-13:28) 8Silistea Crucii hc (13:34-13:35) 9Afumati (13:45-13:46) 10Urzica Mare h (13:59-14:00 pm) 11Portaresti (14:07-14:08) 12Cerat h. (14:18-14:19) 13Segarcea (14:26-14:27) 14Segarcea Nord hc (14:30-14:31) 15Dealu Robului h (14:37-14:38) 16Salcuta Hm (14:44-14:53) 17Podari (15:08-15:09) 18Jiu Hm (15:19-15:20) 19Bordei hc (15:24-15:25) 20Craiova (15:31-15:31)
Personal 9137 18:03 pm 1Craiova (16:45-16:45) 2Bordei hc (16:48-16:49) 3Jiu Hm (16:53-16:54) 4Podari (17:06-17:07) 5Salcuta Hm (17:20-17:21) 6Dealu Robului h (17:26-17:27) 7Segarcea Nord hc (17:33-17:35) 8Segarcea (17:37-17:38) 9Cerat h. (17:45-17:46) 10Portaresti (17:55-17:56) 11Urzica Mare h (18:02-18:03 pm) 12Afumati (18:16-18:17) 13Silistea Crucii hc (18:26-18:27) 14Boureni hcv (18:32-18:33) 15Bailesti (18:46-18:47) 16Horticola h (18:58-18:59) 17Motatei (19:12-19:13) 18Maglavit hcv (19:24-19:25) 19Golenti (19:39-19:40) 20Cobuz h (19:52-19:53) 21Calafat (20:05-20:05)
Personal 9138 17:08 pm 1Calafat (15:10-15:10) 2Cobuz h (15:20-15:21) 3Golenti (15:32-15:33) 4Maglavit hcv (15:45-15:46) 5Motatei (15:57-15:58) 6Horticola h (16:11-16:12) 7Bailesti (16:23-16:24) 8Boureni hcv (16:37-16:38) 9Silistea Crucii hc (16:43-16:44) 10Afumati (16:53-16:54) 11Urzica Mare h (17:07-17:08 pm) 12Portaresti (17:14-17:15) 13Cerat h. (17:24-17:25) 14Segarcea (17:32-17:41) 15Segarcea Nord hc (17:43-17:44) 16Dealu Robului h (17:50-17:51) 17Salcuta Hm (17:56-17:57) 18Podari (18:12-18:13) 19Jiu Hm (18:25-18:26) 20Bordei hc (18:30-18:31) 21Craiova (18:37-18:37)
Personal 9139 21:21 pm 1Craiova (20:05-20:05) 2Bordei hc (20:08-20:10) 3Jiu Hm (20:14-20:15) 4Podari (20:26-20:27) 5Salcuta Hm (20:40-20:41) 6Segarcea Nord hc (20:51-20:53) 7Segarcea (20:55-20:56) 8Cerat h. (21:03-21:04) 9Portaresti (21:13-21:14) 10Urzica Mare h (21:20-21:21 pm) 11Afumati (21:34-21:35) 12Silistea Crucii hc (21:44-21:45) 13Boureni hcv (21:50-21:51) 14Bailesti (22:04-22:05) 15Motatei (22:27-22:28) 16Maglavit hcv (22:39-22:40) 17Golenti (22:54-22:55) 18Calafat (23:17-23:17)
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la Array trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara Ogoarele hc / Trenuri care sosesc in gara Ogoarele hc
Rang Tren Ora plecare Traseu
Personal 8032 03:30 am 1Fetesti (02:50-02:50) 2Stefan cel Mare hc (03:05-03:06) 3Jegalia (03:11-03:12) 4Recolta hc (03:18-03:19) 5Perisoru (03:24-03:25) 6Ogoarele hc (03:29-03:30 am) 7Ciulnita (03:42-03:43) 8Dragos Voda (03:57-03:58) 9Bogdana h (04:02-04:03) 10Dilga Hm (04:12-04:13) 11Dor Marunt (04:21-04:22) 12Dor Marunt Sat h (04:26-04:27) 13Lehliu (04:34-04:35) 14Preasna Hm (04:47-04:48) 15Sarulesti (04:59-05:00) 16Mostistea hc (05:08-05:09) 17Fundulea (05:18-05:19) 18Izlaz h (05:27-05:28) 19Branesti (05:31-05:32) 20Branesti Sat hc (05:35-05:36) 21Pasarea (05:41-05:42) 22Pantelimon (05:48-05:49) 23Pantelimon Sud (05:51-05:52) 24Bucuresti Obor (06:02-06:02)
Personal 8011 09:19 am 1Bucuresti Obor (06:13-06:13) 2Pantelimon Sud (06:21-06:22) 3Pantelimon (06:25-06:26) 4Pasarea (06:34-06:35) 5Branesti Sat hc (06:40-06:41) 6Branesti (06:44-06:45) 7Izlaz h (06:48-06:49) 8Fundulea (06:56-06:57) 9Mostistea hc (07:05-07:06) 10Sarulesti (07:14-07:15) 11Preasna Hm (07:23-07:24) 12Lehliu (07:38-07:39) 13Dor Marunt Sat h (07:46-07:47) 14Dor Marunt (07:53-07:54) 15Dilga Hm (08:03-08:04) 16Bogdana h (08:12-08:13) 17Dragos Voda (08:17-08:41) 18Ivanesti hc (08:48-08:49) 19Ciulnita CAM h (08:54-08:55) 20Ciulnita (09:03-09:08) 21Ogoarele hc (09:18-09:19 am) 22Perisoru (09:24-09:35) 23Recolta hc (09:40-09:41) 24Jegalia (09:46-09:55) 25Stefan cel Mare hc (10:00-10:01) 26Baraganu (10:07-10:08) 27Fetesti (10:20-10:20)
Personal 8031 11:14 pm 1Bucuresti Obor (08:06-08:06) 2Pantelimon Sud (08:14-08:15) 3Pantelimon (08:18-08:19) 4Pasarea (08:25-08:26) 5Branesti Sat hc (08:32-08:33) 6Branesti (08:36-08:37) 7Izlaz h (08:40-08:41) 8Fundulea (08:49-08:55) 9Mostistea hc (09:03-09:04) 10Sarulesti (09:12-09:16) 11Preasna Hm (09:24-09:25) 12Lehliu (09:40-09:45) 13Dor Marunt Sat h (09:53-09:54) 14Dor Marunt (09:59-10:20) 15Dilga Hm (10:28-10:29) 16Bogdana h (10:38-10:39) 17Dragos Voda (10:43-10:45) 18Ivanesti hc (10:51-10:52) 19Ciulnita (11:02-11:03) 20Ogoarele hc (11:13-11:14 pm) 21Perisoru (11:18-11:19) 22Recolta hc (11:24-11:25) 23Jegalia (11:30-11:31) 24Stefan cel Mare hc (11:36-11:37) 25Baraganu (11:44-11:45) 26Fetesti (12:00-12:00)
Personal 8034 08:05 am 1Fetesti (07:16-07:16) 2Baraganu (07:26-07:27) 3Stefan cel Mare hc (07:32-07:33) 4Jegalia (07:38-07:48) 5Recolta hc (07:53-07:54) 6Perisoru (07:59-08:00) 7Ogoarele hc (08:04-08:05 am) 8Ciulnita (08:17-08:19) 9Ciulnita CAM h (08:25-08:26) 10Ivanesti hc (08:30-08:31) 11Dragos Voda (08:38-08:39) 12Bogdana h (08:43-08:44) 13Dilga Hm (08:53-08:54) 14Dor Marunt (09:02-09:10) 15Dor Marunt Sat h (09:15-09:16) 16Lehliu (09:24-09:41) 17Preasna Hm (09:53-09:54) 18Sarulesti (10:04-10:09) 19Mostistea hc (10:19-10:20) 20Fundulea (10:30-10:31) 21Izlaz h (10:40-10:41) 22Branesti (10:45-10:46) 23Branesti Sat hc (10:49-10:50) 24Pasarea (10:55-10:56) 25Pantelimon (11:03-11:10) 26Pantelimon Sud (11:12-11:13) 27Bucuresti Obor (11:23-11:23)
Personal 8013 16:08 pm 1Bucuresti Obor (13:25-13:25) 2Pantelimon Sud (13:33-13:34) 3Pantelimon (13:37-13:38) 4Pasarea (13:45-13:46) 5Branesti Sat hc (13:52-13:53) 6Branesti (13:56-13:57) 7Izlaz h (14:00-14:01) 8Fundulea (14:09-14:10) 9Mostistea hc (14:18-14:19) 10Sarulesti (14:27-14:28) 11Preasna Hm (14:38-14:39) 12Lehliu (14:53-14:55) 13Dor Marunt Sat h (15:02-15:03) 14Dor Marunt (15:08-15:10) 15Dilga Hm (15:18-15:19) 16Bogdana h (15:27-15:28) 17Dragos Voda (15:32-15:40) 18Ivanesti hc (15:46-15:47) 19Ciulnita (15:57-15:58) 20Ogoarele hc (16:07-16:08 pm) 21Perisoru (16:12-16:13) 22Recolta hc (16:17-16:18) 23Jegalia (16:23-16:24) 24Stefan cel Mare hc (16:28-16:29) 25Baraganu (16:35-16:36) 26Fetesti (16:48-16:51) 27Ramificatia Borcea (16:56-16:57) 28Ovidiu (17:03-17:04) 29Dunarea Hm (17:11-17:12) 30Cernavoda Pod (17:20-17:22) 31Saligny Gr. Est (17:32-17:33) 32Mircea Voda (17:39-17:40) 33Medgidia (17:49-17:51) 34Castelu hc (17:57-17:58) 35Dorobantu (18:02-18:03) 36Poarta Alba hc (18:08-18:09) 37Basarabi (18:15-18:16) 38Murfatlar hc (18:20-18:21) 39Valu lui Traian (18:25-18:26) 40Palas (18:32-18:33) 41Constanta (18:42-18:42)
Personal 8014 14:14 pm 1Constanta (11:49-11:49) 2Palas (11:56-11:57) 3Valu lui Traian (12:02-12:03) 4Murfatlar hc (12:07-12:08) 5Basarabi (12:12-12:13) 6Poarta Alba hc (12:18-12:19) 7Dorobantu (12:23-12:24) 8Castelu hc (12:27-12:28) 9Medgidia (12:35-12:36) 10Mircea Voda (12:44-12:45) 11Saligny Gr. Est (12:51-12:52) 12Cernavoda Pod (13:00-13:01) 13Dunarea Hm (13:10-13:11) 14Ovidiu (13:18-13:19) 15Ramificatia Borcea (13:24-13:25) 16Fetesti (13:32-13:34) 17Baraganu (13:44-13:45) 18Stefan cel Mare hc (13:50-13:51) 19Jegalia (13:56-13:57) 20Recolta hc (14:02-14:03) 21Perisoru (14:08-14:09) 22Ogoarele hc (14:13-14:14 pm) 23Ciulnita (14:26-14:28) 24Dragos Voda (14:42-14:43) 25Bogdana h (14:47-14:48) 26Dilga Hm (14:57-14:58) 27Dor Marunt (15:06-15:19) 28Dor Marunt Sat h (15:23-15:24) 29Lehliu (15:31-15:32) 30Preasna Hm (15:43-15:44) 31Sarulesti (15:55-15:59) 32Mostistea hc (16:09-16:10) 33Fundulea (16:18-16:19) 34Izlaz h (16:27-16:28) 35Branesti (16:31-16:32) 36Branesti Sat hc (16:35-16:36) 37Pasarea (16:41-16:42) 38Pantelimon (16:48-16:49) 39Pantelimon Sud (16:51-16:52) 40Bucuresti Obor (17:02-17:02)
Personal 8015 20:47 pm 1Bucuresti Obor (17:35-17:35) 2Pantelimon Sud (17:43-17:44) 3Pantelimon (17:47-17:48) 4Pasarea (17:55-17:56) 5Branesti Sat hc (18:02-18:03) 6Branesti (18:06-18:07) 7Izlaz h (18:10-18:11) 8Fundulea (18:19-18:20) 9Mostistea hc (18:29-18:30) 10Sarulesti (18:38-18:47) 11Preasna Hm (18:55-18:56) 12Lehliu (19:09-19:25) 13Dor Marunt Sat h (19:32-19:33) 14Dor Marunt (19:38-19:39) 15Dilga Hm (19:47-19:48) 16Bogdana h (19:56-19:57) 17Dragos Voda (20:01-20:13) 18Ivanesti hc (20:19-20:20) 19Ciulnita CAM h (20:25-20:26) 20Ciulnita (20:34-20:37) 21Ogoarele hc (20:46-20:47 pm) 22Perisoru (20:51-21:06) 23Recolta hc (21:11-21:12) 24Jegalia (21:17-21:18) 25Stefan cel Mare hc (21:23-21:24) 26Baraganu (21:31-21:32) 27Fetesti (21:44-21:44)
Personal 8016 18:01 pm 1Fetesti (17:19-17:19) 2Baraganu (17:29-17:30) 3Stefan cel Mare hc (17:36-17:37) 4Jegalia (17:42-17:43) 5Recolta hc (17:49-17:50) 6Perisoru (17:55-17:56) 7Ogoarele hc (18:00-18:01 pm) 8Ciulnita (18:13-18:19) 9Ciulnita CAM h (18:24-18:25) 10Ivanesti hc (18:29-18:30) 11Dragos Voda (18:38-18:39) 12Bogdana h (18:42-18:43) 13Dilga Hm (18:52-18:53) 14Dor Marunt (19:01-19:02) 15Dor Marunt Sat h (19:05-19:06) 16Lehliu (19:13-19:15) 17Preasna Hm (19:27-19:28) 18Sarulesti (19:39-19:40) 19Mostistea hc (19:50-19:51) 20Fundulea (20:00-20:01) 21Izlaz h (20:09-20:10) 22Branesti (20:13-20:14) 23Branesti Sat hc (20:18-20:19) 24Pasarea (20:24-20:25) 25Pantelimon (20:31-20:37) 26Bucuresti Obor (20:48-20:48)
Gari apropiate Urzica Mare h : Portaresti (3 km) Afumati (7 km) Cerat h. (8 km) Segarcea (11 km) Silistea Crucii hc (12 km)
Gari apropiate Ogoarele hc : Perisoru Recolta hc Ciulnita Jegalia Ciulnita CAM h
Alte rute : Urzica Mare h - Radesti hc Urzica Mare h - Bailesti Urzica Mare h - Medgidia Urzica Mare h - Rimnicu Vilcea Urzica Mare h - Pescareasa h
Alte rute : Ogoarele hc - Pantelimon Sud Ogoarele hc - Bradisoru de Jos hc Ogoarele hc - Ilva Mare Ogoarele hc - Clujana h Ogoarele hc - Rotbav hc