Gura Motrului - Sarmas Runc hc Bilete tren

Calatoreste cu trenul - rute, legaturi si preturi
Versiune mobil Despre noi Siteuri partenere Contact
mersul trenurilor la zi
calator prin romania
ACASA INFORMATII TREN PLECARI-SOSIRI STATII CFR AGENTII DE VOIAJ CFR TRANSPORT ANIMALE CONTACT
Alege ruta Informatii Tren Plecari Sosiri
sss
bilete tren     mersul trenurilor 2011    
Mersul trenurilor la zi STIRI: Modificari in circulatia trenurilor de persoane pe unele rute din Judetul Suceava Citeste stirea
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la Sarmas Runc hc trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara Gura Motrului / Trenuri care sosesc in gara Gura Motrului
Rang Tren Ora plecare Traseu
Personal 9501 04:26 am 1Craiova (03:30-03:30) 2Craiova Triaj hc (03:34-03:35) 3Cotofeni (03:50-03:51) 4Racari (04:00-04:08) 5Filiasi (04:16-04:18) 6Gura Motrului (04:25-04:26 am) 7Butoiesti (04:32-04:33) 8Lunca Banului hc (04:39-04:40) 9Strehaia (04:47-04:48) 10Strehaia hc (04:52-04:54) 11Ciochiuta Hm (05:00-05:01) 12Timna (05:08-05:09) 13Igiroasa Hm (05:15-05:16) 14Prunisor (05:22-05:23) 15Girnita Hm (05:29-05:30) 16Balota (05:38-05:39) 17Valea Alba Hm (05:47-05:48) 18Erghevita hc (05:54-05:55) 19Drobeta T.Severin Mf. (06:01-06:02) 20Drobeta T.Severin Est Hm (06:06-06:07) 21Drobeta Turnu Severin (06:16-06:18) 22Dinamica h (06:21-06:22) 23Gura Vaii (06:28-06:29) 24Jidostita h (06:34-06:35) 25Virciorova Hm (06:41-06:42) 26Ilovita h (06:46-06:47) 27Santier Naval h (06:52-06:53) 28Orsova (06:58-06:58)
Personal 9511 05:57 am 1Craiova (04:50-04:50) 2Craiova Triaj hc (04:54-04:55) 3Cernele (04:58-04:59) 4Isalnita hc (05:04-05:05) 5Isalnita (05:08-05:09) 6Cotofeni (05:16-05:17) 7Bradesti hc (05:23-05:24) 8Racari (05:29-05:37) 9Canton 282 h (05:40-05:41) 10Filiasi (05:46-05:48) 11Gura Motrului (05:56-05:57 am) 12Butoiesti (06:04-06:05) 13Lunca Banului hc (06:12-06:13) 14Strehaia (06:21-06:22) 15Strehaia Nord h (06:26-06:27) 16Comanda Hm (06:31-06:32) 17Cernaia h (06:38-06:39) 18Jirov Hm (06:46-06:47) 19Ceramica hc (06:52-06:53) 20Corcova Hm (06:58-06:59) 21Samarinesti hc (07:03-07:04) 22Motru Est (07:11-07:12) 23Motru (07:23-07:23)
Personal 9191 13:38 pm 1Craiova (12:40-12:40) 2Craiova Triaj hc (12:44-12:45) 3Cernele (12:48-12:49) 4Isalnita hc (12:54-12:55) 5Isalnita (12:58-12:59) 6Almaj h (13:02-13:03) 7Cotofeni (13:07-13:08) 8Bradesti hc (13:13-13:14) 9Racari (13:18-13:19) 10Canton 282 h (13:22-13:23) 11Filiasi (13:28-13:30) 12Gura Motrului (13:37-13:38 pm) 13Butoiesti (13:43-13:44) 14Lunca Banului hc (13:50-13:51) 15Strehaia (13:58-13:59) 16Strehaia hc (14:02-14:03) 17Ciochiuta Hm (14:09-14:10) 18Timna (14:17-14:18) 19Igiroasa Hm (14:23-14:24) 20Prunisor (14:29-14:30) 21Girnita Hm (14:36-14:37) 22Balota (14:45-14:50) 23Valea Alba Hm (14:57-14:58) 24Erghevita hc (15:03-15:04) 25Drobeta T.Severin Mf. (15:10-15:11) 26Drobeta T.Severin Est Hm (15:15-15:16) 27Drobeta Turnu Severin (15:25-15:25)
Personal 9513 14:39 pm 1Craiova (13:25-13:25) 2Craiova Triaj hc (13:29-13:30) 3Cernele (13:34-13:35) 4Isalnita hc (13:40-13:41) 5Isalnita (13:44-13:45) 6Cotofeni (13:53-13:54) 7Bradesti hc (14:00-14:01) 8Racari (14:06-14:07) 9Canton 282 h (14:11-14:12) 10Filiasi (14:18-14:30) 11Gura Motrului (14:38-14:39 pm) 12Butoiesti (14:45-14:46) 13Lunca Banului hc (14:52-14:53) 14Strehaia (15:01-15:02) 15Strehaia Nord h (15:06-15:07) 16Comanda Hm (15:11-15:12) 17Cernaia h (15:17-15:18) 18Jirov Hm (15:25-15:26) 19Ceramica hc (15:30-15:31) 20Corcova Hm (15:35-15:36) 21Samarinesti hc (15:40-15:41) 22Motru Est (15:48-15:49) 23Motru (16:00-16:00)
Personal 9505 17:14 pm 1Craiova (16:08-16:08) 2Craiova Triaj hc (16:12-16:13) 3Cernele (16:16-16:17) 4Isalnita hc (16:22-16:23) 5Isalnita (16:26-16:27) 6Almaj h (16:32-16:33) 7Cotofeni (16:38-16:39) 8Bradesti hc (16:45-16:46) 9Racari (16:51-16:52) 10Canton 282 h (16:56-16:57) 11Filiasi (17:03-17:05) 12Gura Motrului (17:13-17:14 pm) 13Butoiesti (17:20-17:21) 14Lunca Banului hc (17:28-17:29) 15Strehaia (17:37-17:38) 16Strehaia hc (17:42-17:44) 17Ciochiuta Hm (17:51-17:56) 18Timna (18:05-18:10) 19Igiroasa Hm (18:16-18:17) 20Prunisor (18:23-18:24) 21Girnita Hm (18:31-18:32) 22Balota (18:40-18:41) 23Valea Alba Hm (18:48-18:49) 24Erghevita hc (18:55-18:56) 25Drobeta T.Severin Mf. (19:03-19:04) 26Drobeta T.Severin Est Hm (19:09-19:10) 27Drobeta Turnu Severin (19:19-19:19)
Personal 9387 18:32 pm 1Craiova (17:15-17:15) 2Craiova Triaj hc (17:19-17:20) 3Cernele (17:23-17:24) 4Isalnita hc (17:29-17:30) 5Isalnita (17:33-17:34) 6Almaj h (17:38-17:39) 7Cotofeni (17:43-17:44) 8Bradesti hc (17:50-17:51) 9Racari (17:56-17:57) 10Canton 282 h (18:01-18:02) 11Filiasi (18:07-18:23) 12Gura Motrului (18:31-18:32 pm) 13Butoiesti (18:38-18:39) 14Lunca Banului hc (18:45-18:46) 15Strehaia (18:53-18:54) 16Strehaia Nord h (18:58-19:00) 17Comanda Hm (19:03-19:04) 18Cernaia h (19:08-19:09) 19Jirov Hm (19:16-19:17) 20Ceramica hc (19:21-19:22) 21Corcova Hm (19:26-19:27) 22Samarinesti hc (19:30-19:31) 23Motru Est (19:38-19:39) 24Motru (19:50-19:50)
Personal 9194 06:14 am 1Drobeta Turnu Severin (04:25-04:25) 2Drobeta T.Severin Mf. (04:34-04:35) 3Erghevita hc (04:42-04:43) 4Valea Alba Hm (04:50-04:55) 5Balota (05:05-05:06) 6Girnita Hm (05:11-05:12) 7Prunisor (05:19-05:24) 8Igiroasa Hm (05:29-05:30) 9Timna (05:35-05:36) 10Ciochiuta Hm (05:42-05:43) 11Strehaia hc (05:48-05:49) 12Strehaia (05:54-05:55) 13Lunca Banului hc (05:59-06:00) 14Butoiesti (06:06-06:07) 15Gura Motrului (06:13-06:14 am) 16Filiasi (06:23-06:25) 17Canton 282 h (06:28-06:29) 18Racari (06:34-06:43) 19Bradesti hc (06:48-06:49) 20Cotofeni (06:54-06:55) 21Almaj h (06:59-07:00) 22Isalnita (07:04-07:05) 23Isalnita hc (07:08-07:09) 24Cernele (07:14-07:15) 25Craiova Triaj hc (07:18-07:19) 26Craiova (07:26-07:26)
Personal 9512 09:08 am 1Motru (07:45-07:45) 2Motru Est (07:53-07:55) 3Samarinesti hc (08:02-08:03) 4Corcova Hm (08:06-08:07) 5Ceramica hc (08:12-08:13) 6Jirov Hm (08:20-08:21) 7Cernaia h (08:26-08:27) 8Comanda Hm (08:31-08:32) 9Strehaia Nord h (08:36-08:38) 10Strehaia (08:45-08:46) 11Lunca Banului hc (08:52-08:53) 12Butoiesti (09:00-09:01) 13Gura Motrului (09:07-09:08 am) 14Filiasi (09:17-09:37) 15Canton 282 h (09:41-09:42) 16Racari (09:46-09:47) 17Bradesti hc (09:52-09:53) 18Cotofeni (09:59-10:00) 19Isalnita (10:07-10:08) 20Isalnita hc (10:11-10:12) 21Cernele (10:17-10:18) 22Craiova Triaj hc (10:22-10:23) 23Craiova (10:30-10:30)
Personal 9516 17:38 pm 1Motru (16:20-16:20) 2Motru Est (16:28-16:29) 3Samarinesti hc (16:36-16:37) 4Corcova Hm (16:41-16:42) 5Ceramica hc (16:46-16:47) 6Jirov Hm (16:54-16:55) 7Cernaia h (16:59-17:00) 8Comanda Hm (17:04-17:05) 9Strehaia Nord h (17:09-17:10) 10Strehaia (17:17-17:18) 11Lunca Banului hc (17:23-17:24) 12Butoiesti (17:30-17:31) 13Gura Motrului (17:37-17:38 pm) 14Filiasi (17:46-17:48) 15Canton 282 h (17:53-17:54) 16Racari (17:58-17:59) 17Bradesti hc (18:04-18:05) 18Cotofeni (18:11-18:12) 19Almaj h (18:17-18:18) 20Isalnita (18:23-18:24) 21Isalnita hc (18:27-18:28) 22Cernele (18:33-18:34) 23Craiova Triaj hc (18:37-18:38) 24Craiova (18:45-18:45)
Personal 9504 18:39 pm 1Orsova (15:47-15:47) 2Santier Naval h (15:49-15:50) 3Ilovita h (15:56-15:57) 4Virciorova Hm (16:01-16:05) 5Gura Vaii (16:15-16:16) 6Dinamica h (16:23-16:24) 7Drobeta Turnu Severin (16:30-16:32) 8Drobeta T.Severin Est Hm (16:37-16:38) 9Drobeta T.Severin Mf. (16:44-16:45) 10Erghevita hc (16:51-16:52) 11Valea Alba Hm (16:59-17:00) 12Balota (17:12-17:17) 13Girnita Hm (17:23-17:24) 14Prunisor (17:32-17:33) 15Igiroasa Hm (17:38-17:39) 16Timna (17:45-17:46) 17Ciochiuta Hm (17:54-17:55) 18Strehaia hc (18:02-18:04) 19Strehaia (18:09-18:10) 20Lunca Banului hc (18:15-18:16) 21Butoiesti (18:23-18:32) 22Gura Motrului (18:38-18:39 pm) 23Filiasi (18:48-18:50) 24Canton 282 h (18:54-18:55) 25Racari (18:59-19:00) 26Bradesti hc (19:06-19:07) 27Cotofeni (19:14-19:15) 28Almaj h (19:19-19:20) 29Isalnita (19:25-19:26) 30Isalnita hc (19:29-19:30) 31Cernele (19:35-19:36) 32Craiova Triaj hc (19:39-19:40) 33Craiova (19:47-19:47)
Personal 9518 21:32 pm 1Motru (20:10-20:10) 2Motru Est (20:18-20:19) 3Samarinesti hc (20:26-20:27) 4Corcova Hm (20:30-20:31) 5Ceramica hc (20:36-20:37) 6Jirov Hm (20:44-20:45) 7Cernaia h (20:50-20:51) 8Comanda Hm (20:56-20:57) 9Strehaia Nord h (21:01-21:03) 10Strehaia (21:10-21:11) 11Lunca Banului hc (21:16-21:17) 12Butoiesti (21:24-21:25) 13Gura Motrului (21:31-21:32 pm) 14Filiasi (21:40-21:42) 15Canton 282 h (21:46-21:47) 16Racari (21:51-21:52) 17Bradesti hc (21:57-21:58) 18Cotofeni (22:04-22:05) 19Almaj h (22:09-22:10) 20Isalnita (22:15-22:16) 21Isalnita hc (22:19-22:20) 22Cernele (22:25-22:26) 23Craiova Triaj hc (22:29-22:30) 24Craiova (22:37-22:37)
Personal 9503 09:31 am 1Filiasi (09:22-09:22) 2Gura Motrului (09:30-09:31 am) 3Butoiesti (09:37-09:38) 4Lunca Banului hc (09:44-09:45) 5Strehaia (09:52-09:53) 6Strehaia hc (09:57-09:59) 7Ciochiuta Hm (10:05-10:06) 8Timna (10:13-10:17) 9Igiroasa Hm (10:22-10:23) 10Prunisor (10:29-10:33) 11Girnita Hm (10:40-10:41) 12Balota (10:49-10:50) 13Valea Alba Hm (10:57-10:58) 14Erghevita hc (11:03-11:04) 15Drobeta T.Severin Mf. (11:10-11:11) 16Drobeta Turnu Severin (11:23-11:35) 17Gura Vaii (11:43-11:44) 18Jidostita h (11:48-11:49) 19Virciorova Hm (11:56-11:57) 20Ilovita h (12:00-12:01) 21Orsova (12:11-12:11)
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la Array trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara Sarmas Runc hc / Trenuri care sosesc in gara Sarmas Runc hc
Rang Tren Ora plecare Traseu
Gari apropiate Gura Motrului : Butoiesti (6 km) Filiasi (7 km) Canton 282 h (11 km) Lunca Banului hc (12 km) Racari (14 km)
Gari apropiate Sarmas Runc hc :
Alte rute : Gura Motrului - Valea Dacilor H Gura Motrului - Gilgau h Gura Motrului - Putna Seaca Gura Motrului - Berbesti Gura Motrului - Cosbuc
Alte rute : Sarmas Runc hc - Onesti Sarmas Runc hc - Rahau hc Sarmas Runc hc - Tepes Voda Hm Sarmas Runc hc - Padureni Timis Hm Sarmas Runc hc - Mizil