Constanta - Cornet Bilete tren

Calatoreste cu trenul - rute, legaturi si preturi
Versiune mobil Despre noi Siteuri partenere Contact
mersul trenurilor la zi
calator prin romania
ACASA INFORMATII TREN PLECARI-SOSIRI STATII CFR AGENTII DE VOIAJ CFR TRANSPORT ANIMALE CONTACT
Alege ruta Informatii Tren Plecari Sosiri
sss
bilete tren     mersul trenurilor 2011    
Mersul trenurilor la zi STIRI: Modificari in circulatia trenurilor de persoane pe unele rute din Judetul Suceava Citeste stirea
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la Cornet trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara Constanta / Trenuri care sosesc in gara Constanta
Rang Tren Ora plecare Traseu
Accelerat 1822 09:42 am 1Arad (19:00-19:00) 2Radna (19:30-19:32) 3Savirsin (20:09-20:11) 4Ilia (20:43-20:45) 5Deva (21:09-21:11) 6Simeria (21:22-21:25) 7Calan (21:41-21:42) 8Subcetate (21:57-21:58) 9Petrosani (23:10-23:13) 10Valea Sadului (00:02-00:03) 11Tirgu Jiu (00:24-00:26) 12Carbunesti (00:53-00:54) 13Filiasi (01:32-01:33) 14Craiova (01:58-02:10) 15Caracal (02:47-02:49) 16Draganesti Olt (03:03-03:04) 17Rosiori Nord (03:33-03:35) 18Videle (04:25-04:27) 19Bucuresti Nord (05:15-05:42) 20Lehliu (06:50-06:51) 21Ciulnita (07:34-07:35) 22Fetesti (08:29-08:30) 23Cernavoda Pod (08:52-08:53) 24Medgidia (09:13-09:15) 25Constanta (09:42-09:42 am)
Accelerat 1632 13:11 pm 1Oradea (20:17-20:17) 2Alesd (20:53-20:54) 3Huedin (22:03-22:04) 4Cluj Napoca (22:58-23:13) 5Cimpia Turzii (00:09-00:11) 6Razboieni (00:28-00:29) 7Aiud (00:46-00:47) 8Teius (01:02-01:05) 9Blaj (01:29-01:31) 10Copsa Mica (02:00-02:02) 11Medias (02:13-02:15) 12Sighisoara (02:56-02:59) 13Brasov (04:53-05:21) 14Predeal (05:48-05:57) 15Azuga (06:08-06:09) 16Busteni (06:15-06:16) 17Sinaia (06:26-06:27) 18Cimpina (07:16-07:17) 19Ploiesti Vest (07:40-07:42) 20Bucuresti Nord (08:25-09:19) 21Lehliu (10:29-10:30) 22Ciulnita (11:14-11:16) 23Fetesti (11:57-11:59) 24Cernavoda Pod (12:20-12:22) 25Medgidia (12:42-12:44) 26Constanta (13:11-13:11 pm)
Accelerat 12632 13:29 pm 1Oradea (20:17-20:17) 2Alesd (20:53-20:54) 3Huedin (22:03-22:04) 4Cluj Napoca (22:58-23:13) 5Cimpia Turzii (00:09-00:11) 6Razboieni (00:28-00:29) 7Aiud (00:46-00:47) 8Teius (01:02-01:05) 9Blaj (01:29-01:31) 10Copsa Mica (02:00-02:02) 11Medias (02:13-02:15) 12Sighisoara (02:56-02:59) 13Brasov (04:53-05:21) 14Predeal (05:48-05:55) 15Azuga (06:06-06:07) 16Busteni (06:14-06:17) 17Sinaia (06:28-06:29) 18Comarnic (06:54-06:56) 19Cimpina (07:13-07:15) 20Ploiesti Vest (07:39-07:42) 21Bucuresti Nord (08:25-09:19) 22Lehliu (10:27-10:35) 23Ciulnita (11:38-11:39) 24Fetesti (12:17-12:18) 25Cernavoda Pod (12:38-12:39) 26Medgidia (12:59-13:00) 27Constanta (13:29-13:29 pm)
Rapid 681 17:46 pm 1Bucuresti Nord (14:00-14:00) 2Ciulnita (15:50-15:52) 3Fetesti (16:33-16:35) 4Cernavoda Pod (16:56-16:57) 5Medgidia (17:19-17:20) 6Constanta (17:46-17:46 pm)
Rapid 685 00:08 am 1Bucuresti Nord (20:08-20:08) 2Lehliu (21:25-21:26) 3Ciulnita (22:16-22:17) 4Fetesti (22:56-22:58) 5Cernavoda Pod (23:19-23:20) 6Medgidia (23:40-23:42) 7Constanta (00:08-00:08 am)
Personal 8013 18:42 pm 1Bucuresti Obor (13:25-13:25) 2Pantelimon Sud (13:33-13:34) 3Pantelimon (13:37-13:38) 4Pasarea (13:45-13:46) 5Branesti Sat hc (13:52-13:53) 6Branesti (13:56-13:57) 7Izlaz h (14:00-14:01) 8Fundulea (14:09-14:10) 9Mostistea hc (14:18-14:19) 10Sarulesti (14:27-14:28) 11Preasna Hm (14:38-14:39) 12Lehliu (14:53-14:55) 13Dor Marunt Sat h (15:02-15:03) 14Dor Marunt (15:08-15:10) 15Dilga Hm (15:18-15:19) 16Bogdana h (15:27-15:28) 17Dragos Voda (15:32-15:40) 18Ivanesti hc (15:46-15:47) 19Ciulnita (15:57-15:58) 20Ogoarele hc (16:07-16:08) 21Perisoru (16:12-16:13) 22Recolta hc (16:17-16:18) 23Jegalia (16:23-16:24) 24Stefan cel Mare hc (16:28-16:29) 25Baraganu (16:35-16:36) 26Fetesti (16:48-16:51) 27Ramificatia Borcea (16:56-16:57) 28Ovidiu (17:03-17:04) 29Dunarea Hm (17:11-17:12) 30Cernavoda Pod (17:20-17:22) 31Saligny Gr. Est (17:32-17:33) 32Mircea Voda (17:39-17:40) 33Medgidia (17:49-17:51) 34Castelu hc (17:57-17:58) 35Dorobantu (18:02-18:03) 36Poarta Alba hc (18:08-18:09) 37Basarabi (18:15-18:16) 38Murfatlar hc (18:20-18:21) 39Valu lui Traian (18:25-18:26) 40Palas (18:32-18:33) 41Constanta (18:42-18:42 pm)
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la Array trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara Cornet / Trenuri care sosesc in gara Cornet
Rang Tren Ora plecare Traseu
Personal 19429 04:29 am 1Piatra Olt (00:30-00:30) 2Ganeasa hc (00:35-00:36) 3Ganeasa Olt h (00:39-00:40) 4Arcesti (00:45-00:46) 5Colibasi Hm (00:52-00:53) 6Strejesti (00:59-01:00) 7Zlatarei (01:06-01:07) 8Dragasani (01:14-01:36) 9Calina (01:42-01:43) 10Zavideni (01:48-01:49) 11Orlesti hc (01:54-01:55) 12Fiscalia (01:59-02:00) 13Bucsani Vilcea h (02:04-02:05) 14Ionesti (02:09-02:10) 15Slavitesti hc (02:16-02:17) 16Babeni (02:24-02:25) 17Tatarani h (02:29-02:30) 18Govora (02:36-02:37) 19Riureni hc (02:41-02:42) 20Riureni (02:46-02:47) 21Ostroveni h (02:51-02:52) 22Rimnicu Vilcea (02:57-02:58) 23Rimnicu Vilcea Nord h (03:01-03:02) 24Bujoreni Vilcea (03:07-03:08) 25Daesti Hm (03:14-03:15) 26Calimanesti (03:22-03:23) 27Pausa h (03:29-03:30) 28Minastirea Turnu h (03:34-03:35) 29Km. 318 h (03:38-03:39) 30Cozia Hm (03:43-03:44) 31Lotru (03:51-04:05) 32Betel Hm (04:12-04:13) 33Cornet (04:20-04:29 am) 34Balota h (04:34-04:35) 35Robesti Hm (04:39-04:40) 36Ciineni (04:48-04:57) 37Riul Vadului (05:07-05:08) 38Valea Fratelui h (05:14-05:15) 39Km.355 + 100 h (05:18-05:19) 40Valea Marului Hm (05:30-05:31) 41Turnu Rosu (05:44-05:45) 42Podu Olt (05:50-05:51) 43Talmaciu (05:57-05:58) 44Vestem hc (06:07-06:08) 45Mohu Hm (06:12-06:13) 46Sibiu Gr. Selimbar Hm (06:17-06:18) 47Sibiu Triaj h (06:22-06:28) 48Atelier Zona h (06:32-06:33) 49Sibiu (06:38-06:38)
Personal 2071 08:12 am 1Piatra Olt (04:00-04:00) 2Ganeasa hc (04:05-04:06) 3Ganeasa Olt h (04:09-04:10) 4Arcesti (04:16-04:17) 5Colibasi Hm (04:24-04:25) 6Strejesti (04:32-04:33) 7Zlatarei (04:40-04:41) 8Dragasani (04:50-05:05) 9Calina (05:11-05:12) 10Zavideni (05:17-05:18) 11Orlesti hc (05:23-05:24) 12Fiscalia (05:28-05:29) 13Bucsani Vilcea h (05:32-05:33) 14Ionesti (05:37-05:45) 15Slavitesti hc (05:51-05:52) 16Babeni (05:59-06:00) 17Tatarani h (06:04-06:05) 18Govora (06:11-06:12) 19Riureni hc (06:16-06:18) 20Riureni (06:22-06:30) 21Ostroveni h (06:34-06:35) 22Rimnicu Vilcea (06:40-06:42) 23Rimnicu Vilcea Nord h (06:45-06:46) 24Bujoreni Vilcea (06:51-06:52) 25Daesti Hm (06:59-07:00) 26Calimanesti (07:07-07:09) 27Pausa h (07:15-07:17) 28Minastirea Turnu h (07:22-07:23) 29Km. 318 h (07:27-07:28) 30Cozia Hm (07:32-07:33) 31Lotru (07:40-07:48) 32Betel Hm (07:56-07:57) 33Cornet (08:03-08:12 am) 34Balota h (08:19-08:20) 35Robesti Hm (08:24-08:25) 36Ciineni (08:34-08:35) 37Riul Vadului (08:43-08:44) 38Valea Fratelui h (08:49-08:50) 39Km.355 + 100 h (08:53-08:54) 40Valea Marului Hm (09:04-09:05) 41Turnu Rosu (09:18-09:19) 42Podu Olt (09:24-09:24)
Personal 19421 10:40 pm 1Piatra Olt (06:28-06:28) 2Ganeasa hc (06:32-06:33) 3Ganeasa Olt h (06:36-06:37) 4Arcesti (06:42-06:43) 5Colibasi Hm (06:48-06:49) 6Strejesti (06:55-06:56) 7Zlatarei (07:01-07:02) 8Dragasani (07:09-07:10) 9Calina (07:16-07:17) 10Zavideni (07:22-07:30) 11Orlesti hc (07:35-07:36) 12Fiscalia (07:39-07:40) 13Bucsani Vilcea h (07:43-07:44) 14Ionesti (07:48-07:56) 15Slavitesti hc (08:03-08:04) 16Babeni (08:11-08:13) 17Tatarani h (08:17-08:18) 18Govora (08:25-08:32) 19Riureni hc (08:35-08:36) 20Riureni (08:40-08:41) 21Ostroveni h (08:46-08:47) 22Rimnicu Vilcea (08:51-09:04) 23Rimnicu Vilcea Nord h (09:07-09:08) 24Bujoreni Vilcea (09:14-09:15) 25Daesti Hm (09:23-09:36) 26Calimanesti (09:46-09:48) 27Pausa h (09:54-09:56) 28Minastirea Turnu h (10:03-10:04) 29Km. 318 h (10:09-10:10) 30Cozia Hm (10:15-10:16) 31Lotru (10:23-10:24) 32Betel Hm (10:32-10:33) 33Cornet (10:39-10:40 pm) 34Balota h (10:46-10:47) 35Robesti Hm (10:51-10:52) 36Ciineni (11:02-11:11) 37Riul Vadului (11:20-11:21) 38Valea Fratelui h (11:26-11:27) 39Km.355 + 100 h (11:30-11:31) 40Valea Marului Hm (11:41-11:42) 41Turnu Rosu (11:55-11:56) 42Podu Olt (12:01-12:02) 43Talmaciu (12:08-12:10) 44Vestem hc (12:19-12:20) 45Mohu Hm (12:24-12:25) 46Sibiu Gr. Selimbar Hm (12:29-12:30) 47Sibiu Triaj h (12:34-12:35) 48Atelier Zona h (12:37-12:38) 49Sibiu (12:43-12:43)
Gari apropiate Constanta : Palas (4 km) Valu lui Traian (11 km) Murfatlar hc (15 km) Basarabi (18 km) Poarta Alba hc (23 km)
Gari apropiate Cornet : Balota h Robesti Hm Ciineni Riul Vadului Valea Fratelui h
Alte rute : Constanta - Voila Constanta - Brincovenesti hc Constanta - Eforie Sud Hm Constanta - Sebes Alba Constanta - Lehliu
Alte rute : Cornet - Sacuieni hc Cornet - Supur Cornet - Mogoseni Hm Cornet - Palanca Cornet - Zoita Hm