Bucuresti Nord - Liebling Hm Bilete tren

Calatoreste cu trenul - rute, legaturi si preturi
Versiune mobil Despre noi Siteuri partenere Contact
mersul trenurilor la zi
calator prin romania
ACASA INFORMATII TREN PLECARI-SOSIRI STATII CFR AGENTII DE VOIAJ CFR TRANSPORT ANIMALE CONTACT
Alege ruta Informatii Tren Plecari Sosiri
bilete tren     mersul trenurilor 2011    
Mersul trenurilor la zi STIRI: Modificari in circulatia trenurilor de persoane pe unele rute din Judetul Suceava Citeste stirea
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la Liebling Hm trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara Bucuresti Nord / Trenuri care sosesc in gara Bucuresti Nord
Rang Tren Ora plecare Traseu
Accelerat 1822 05:42 am 1Arad (19:00-19:00) 2Radna (19:30-19:32) 3Savirsin (20:09-20:11) 4Ilia (20:43-20:45) 5Deva (21:09-21:11) 6Simeria (21:22-21:25) 7Calan (21:41-21:42) 8Subcetate (21:57-21:58) 9Petrosani (23:10-23:13) 10Valea Sadului (00:02-00:03) 11Tirgu Jiu (00:24-00:26) 12Carbunesti (00:53-00:54) 13Filiasi (01:32-01:33) 14Craiova (01:58-02:10) 15Caracal (02:47-02:49) 16Draganesti Olt (03:03-03:04) 17Rosiori Nord (03:33-03:35) 18Videle (04:25-04:27) 19Bucuresti Nord (05:15-05:42 am) 20Lehliu (06:50-06:51) 21Ciulnita (07:34-07:35) 22Fetesti (08:29-08:30) 23Cernavoda Pod (08:52-08:53) 24Medgidia (09:13-09:15) 25Constanta (09:42-09:42)
Accelerat 1632 09:19 am 1Oradea (20:17-20:17) 2Alesd (20:53-20:54) 3Huedin (22:03-22:04) 4Cluj Napoca (22:58-23:13) 5Cimpia Turzii (00:09-00:11) 6Razboieni (00:28-00:29) 7Aiud (00:46-00:47) 8Teius (01:02-01:05) 9Blaj (01:29-01:31) 10Copsa Mica (02:00-02:02) 11Medias (02:13-02:15) 12Sighisoara (02:56-02:59) 13Brasov (04:53-05:21) 14Predeal (05:48-05:57) 15Azuga (06:08-06:09) 16Busteni (06:15-06:16) 17Sinaia (06:26-06:27) 18Cimpina (07:16-07:17) 19Ploiesti Vest (07:40-07:42) 20Bucuresti Nord (08:25-09:19 am) 21Lehliu (10:29-10:30) 22Ciulnita (11:14-11:16) 23Fetesti (11:57-11:59) 24Cernavoda Pod (12:20-12:22) 25Medgidia (12:42-12:44) 26Constanta (13:11-13:11)
Accelerat 12632 09:19 am 1Oradea (20:17-20:17) 2Alesd (20:53-20:54) 3Huedin (22:03-22:04) 4Cluj Napoca (22:58-23:13) 5Cimpia Turzii (00:09-00:11) 6Razboieni (00:28-00:29) 7Aiud (00:46-00:47) 8Teius (01:02-01:05) 9Blaj (01:29-01:31) 10Copsa Mica (02:00-02:02) 11Medias (02:13-02:15) 12Sighisoara (02:56-02:59) 13Brasov (04:53-05:21) 14Predeal (05:48-05:55) 15Azuga (06:06-06:07) 16Busteni (06:14-06:17) 17Sinaia (06:28-06:29) 18Comarnic (06:54-06:56) 19Cimpina (07:13-07:15) 20Ploiesti Vest (07:39-07:42) 21Bucuresti Nord (08:25-09:19 am) 22Lehliu (10:27-10:35) 23Ciulnita (11:38-11:39) 24Fetesti (12:17-12:18) 25Cernavoda Pod (12:38-12:39) 26Medgidia (12:59-13:00) 27Constanta (13:29-13:29)
Accelerat 1631 20:08 pm 1Constanta (15:38-15:38) 2Medgidia (16:05-16:07) 3Cernavoda Pod (16:25-16:27) 4Fetesti (16:50-16:54) 5Ciulnita (17:36-17:37) 6Lehliu (18:19-18:20) 7Bucuresti Nord (19:27-20:08 pm) 8Ploiesti Vest (20:49-20:51) 9Cimpina (21:13-21:14) 10Sinaia (21:57-21:58) 11Busteni (22:09-22:10) 12Azuga (22:16-22:21) 13Predeal (22:35-22:37) 14Brasov (23:07-23:17) 15Sighisoara (01:18-01:21) 16Medias (01:53-01:55) 17Copsa Mica (02:07-02:17) 18Blaj (02:45-02:47) 19Teius (03:08-03:11) 20Aiud (03:21-03:23) 21Razboieni (03:43-03:44) 22Cimpia Turzii (03:59-04:01) 23Cluj Napoca (04:56-05:15) 24Huedin (06:09-06:11) 25Alesd (07:18-07:19) 26Oradea (07:55-07:55)
Accelerat 12631 20:08 pm 1Constanta (15:38-15:38) 2Medgidia (16:05-16:07) 3Cernavoda Pod (16:25-16:27) 4Fetesti (16:50-16:59) 5Ciulnita (17:41-17:42) 6Lehliu (18:24-18:25) 7Bucuresti Nord (19:33-20:08 pm) 8Ploiesti Vest (20:49-20:51) 9Cimpina (21:13-21:14) 10Sinaia (21:57-21:58) 11Busteni (22:09-22:10) 12Azuga (22:16-22:17) 13Predeal (22:31-22:37) 14Brasov (23:07-23:17) 15Sighisoara (01:18-01:21) 16Medias (01:53-01:55) 17Copsa Mica (02:07-02:17) 18Blaj (02:45-02:47) 19Teius (03:08-03:11) 20Aiud (03:21-03:23) 21Razboieni (03:43-03:44) 22Cimpia Turzii (03:59-04:01) 23Cluj Napoca (04:56-05:15) 24Huedin (06:09-06:11) 25Alesd (07:18-07:19) 26Oradea (07:55-07:55)
Accelerat 1821 23:45 pm 1Constanta (19:17-19:17) 2Medgidia (19:43-19:45) 3Cernavoda Pod (20:03-20:04) 4Fetesti (20:27-20:29) 5Ciulnita (21:09-21:11) 6Lehliu (21:54-22:03) 7Bucuresti Nord (23:11-23:45 pm) 8Videle (00:28-00:29) 9Rosiori Nord (01:18-01:20) 10Draganesti Olt (01:48-01:49) 11Caracal (02:04-02:05) 12Craiova (02:48-03:00) 13Filiasi (03:23-03:25) 14Carbunesti (04:04-04:06) 15Tirgu Jiu (04:32-04:35) 16Valea Sadului (04:54-04:55) 17Petrosani (05:45-05:48) 18Subcetate (06:56-06:58) 19Calan (07:13-07:15) 20Simeria (07:30-07:38) 21Deva (07:48-07:50) 22Ilia (08:15-08:17) 23Savirsin (08:46-08:48) 24Radna (09:25-09:27) 25Arad (09:59-09:59)
Personal 7032 06:31 am 1Urziceni (04:49-04:49) 2Barbulesti hc (04:54-04:55) 3Armasesti (04:59-05:00) 4Moldoveni (05:05-05:06) 5Dridu (05:12-05:13) 6Fierbinti (05:19-05:20) 7Greci Hm (05:26-05:27) 8Moara Vlasiei (05:33-05:34) 9Caciulati (05:43-05:44) 10Balotesti (05:49-05:50) 11P.O. Aeroport H (05:53-05:55) 12Odaile h (05:58-05:59) 13Mogosoaia (06:04-06:05) 14Depoul Buc. Triaj h (06:10-06:11) 15Pajura Hm (06:15-06:21) 16Carpati h (06:25-06:26) 17Bucuresti Nord (06:31-06:31 am)
Personal 8122 09:30 am 1Slobozia Veche (06:20-06:20) 2Perieti Hm (06:29-06:30) 3Fundata hc (06:35-06:36) 4Andrasesti (06:40-06:41) 5Ciochina hc (06:49-06:50) 6Cazanesti (06:56-06:57) 7Munteni Buzau hc (07:01-07:02) 8Sarateni Ialomita h (07:06-07:07) 9Saratuica (07:10-07:11) 10Km. 74 + 600 hc (07:15-07:16) 11Malu hc (07:20-07:21) 12Brosteni (07:31-07:32) 13Alexeni (07:38-07:39) 14Urziceni (07:45-07:49) 15Barbulesti hc (07:54-07:55) 16Armasesti (08:00-08:01) 17Moldoveni (08:06-08:07) 18Dridu (08:13-08:14) 19Fierbinti (08:20-08:21) 20Greci Hm (08:27-08:28) 21Moara Vlasiei (08:34-08:35) 22Caciulati (08:46-08:47) 23Balotesti (08:52-08:53) 24Odaile h (08:58-08:59) 25Mogosoaia (09:03-09:04) 26Depoul Buc. Triaj h (09:10-09:11) 27Pajura Hm (09:15-09:20) 28Carpati h (09:24-09:25) 29Bucuresti Nord (09:30-09:30 am)
Personal 7036 16:29 pm 1Urziceni (14:41-14:41) 2Barbulesti hc (14:46-14:47) 3Armasesti (14:52-14:53) 4Moldoveni (14:58-14:59) 5Dridu (15:05-15:06) 6Fierbinti (15:12-15:13) 7Greci Hm (15:19-15:20) 8Moara Vlasiei (15:26-15:27) 9Caciulati (15:35-15:36) 10Balotesti (15:41-15:45) 11Odaile h (15:50-15:51) 12Mogosoaia (15:55-15:56) 13Depoul Buc. Triaj h (16:02-16:03) 14Pajura Hm (16:07-16:19) 15Carpati h (16:23-16:24) 16Bucuresti Nord (16:29-16:29 pm)
Personal 18234 18:29 pm 1Urziceni (16:41-16:41) 2Barbulesti hc (16:46-16:47) 3Armasesti (16:51-16:52) 4Moldoveni (16:57-16:58) 5Dridu (17:04-17:05) 6Fierbinti (17:11-17:12) 7Greci Hm (17:18-17:19) 8Moara Vlasiei (17:24-17:25) 9Caciulati (17:33-17:34) 10Balotesti (17:39-17:45) 11Mogosoaia (17:53-17:56) 12Depoul Buc. Triaj h (18:03-18:04) 13Pajura Hm (18:08-18:19) 14Carpati h (18:23-18:24) 15Bucuresti Nord (18:29-18:29 pm)
Accelerat 1698 06:36 am 1Rosiori Nord (04:53-04:53) 2Olteni (05:17-05:18) 3Galateni (05:33-05:34) 4Videle (05:45-05:46) 5Gradinari (06:08-06:09) 6Bucuresti Basarab h (06:31-06:32) 7Bucuresti Nord (06:36-06:36 am)
Personal 9104 07:29 am 1Tirgoviste (05:35-05:35) 2Vacaresti (05:42-05:43) 3Cazaci hc (05:48-05:49) 4Nucet (05:53-05:54) 5Movila Dimbovita hc (05:57-05:58) 6Banesti Hm (06:01-06:02) 7Podu Rizii hc (06:06-06:07) 8Dimbovicioara h (06:11-06:12) 9Titu (06:18-06:21) 10Boteni hc (06:25-06:26) 11Contesti hc (06:29-06:30) 12Ghergani (06:35-06:36) 13Bildana hc (06:41-06:42) 14Ciocanesti (06:49-06:50) 15Sabareni (06:59-07:00) 16Chitila (07:06-07:07) 17Depoul Buc. Triaj h (07:11-07:12) 18Bucuresti Basarab h (07:23-07:24) 19Bucuresti Nord (07:29-07:29 am)
Accelerat 1694 04:45 am 1Timisoara Nord (20:05-20:05) 2Lugoj (20:56-20:58) 3Caransebes (21:26-21:28) 4Baile Herculane (23:00-23:01) 5Orsova (23:21-23:22) 6Drobeta Turnu Severin (23:51-23:53) 7Balota (00:19-00:20) 8Strehaia hc (00:44-00:45) 9Filiasi (01:08-01:10) 10Craiova (01:35-01:42) 11Caracal (02:19-02:21) 12Draganesti Olt (02:35-02:36) 13Rosiori Nord (03:05-03:07) 14Videle (03:57-03:58) 15Bucuresti Nord (04:45-04:45 am)
Rapid 361 05:37 am 1Stamora M (20:02-20:02) 2Timisoara Nord (20:57-21:15) 3Lugoj (21:57-21:59) 4Caransebes (22:26-22:28) 5Baile Herculane (23:58-23:59) 6Orsova (00:19-00:21) 7Drobeta Turnu Severin (00:50-00:52) 8Filiasi (02:01-02:03) 9Craiova (02:28-02:40) 10Caracal (03:17-03:18) 11Rosiori Nord (03:58-04:00) 12Videle (04:49-04:50) 13Bucuresti Nord (05:37-05:37 am)
Rapid 696 07:40 am 1Timisoara Nord (22:40-22:40) 2Lugoj (23:31-23:33) 3Caransebes (00:02-00:18) 4Baile Herculane (01:41-01:42) 5Drobeta Turnu Severin (02:38-02:48) 6Balota (03:14-03:25) 7Craiova (04:33-04:42) 8Caracal (05:19-05:20) 9Rosiori Nord (06:00-06:01) 10Videle (06:51-06:52) 11Bucuresti Nord (07:40-07:40 am)
Rapid 794 08:14 am 1Craiova (05:10-05:10) 2Caracal (05:47-05:49) 3Draganesti Olt (06:03-06:05) 4Rosiori Nord (06:34-06:36) 5Videle (07:25-07:27) 6Bucuresti Nord (08:14-08:14 am)
Accelerat 13232 09:21 am 1Sibiu (03:15-03:15) 2Talmaciu (03:35-03:36) 3Pausa h (04:48-04:49) 4Rimnicu Vilcea (05:10-05:20) 5Govora (05:28-05:29) 6Babeni (05:37-05:38) 7Dragasani (06:00-06:01) 8Piatra Olt (06:26-06:27) 9Caracal (06:58-07:00) 10Draganesti Olt (07:13-07:15) 11Rosiori Nord (07:43-07:45) 12Videle (08:35-08:37) 13Bucuresti Nord (09:21-09:21 am)
Accelerat 1724 10:08 pm 1Tirgu Jiu (05:10-05:10) 2Rovinari (05:36-05:37) 3Turceni (06:09-06:10) 4Filiasi (06:33-06:35) 5Craiova (07:00-07:05) 6Caracal (07:42-07:44) 7Draganesti Olt (07:58-07:59) 8Rosiori Nord (08:28-08:30) 9Videle (09:19-09:21) 10Bucuresti Nord (10:08-10:08 pm)
Accelerat 1692 13:44 pm 1Timisoara Nord (05:05-05:05) 2Lugoj (05:56-05:57) 3Caransebes (06:26-06:28) 4Baile Herculane (07:49-07:51) 5Orsova (08:12-08:13) 6Drobeta Turnu Severin (08:42-08:45) 7Balota (09:12-09:13) 8Strehaia hc (09:44-09:45) 9Filiasi (10:08-10:10) 10Craiova (10:35-10:42) 11Caracal (11:19-11:21) 12Draganesti Olt (11:35-11:36) 13Rosiori Nord (12:04-12:06) 14Videle (12:55-12:57) 15Bucuresti Nord (13:44-13:44 pm)
IC 592 14:45 pm 1Timisoara Nord (06:30-06:30) 2Lugoj (07:12-07:14) 3Caransebes (07:41-07:43) 4Baile Herculane (09:03-09:05) 5Orsova (09:25-09:27) 6Drobeta Turnu Severin (09:56-09:58) 7Strehaia hc (10:52-10:53) 8Filiasi (11:16-11:17) 9Craiova (11:42-11:48) 10Caracal (12:25-12:26) 11Rosiori Nord (13:06-13:08) 12Videle (13:57-13:58) 13Bucuresti Nord (14:45-14:45 pm)
Rapid 798 16:14 pm 1Craiova (13:10-13:10) 2Caracal (13:48-13:50) 3Draganesti Olt (14:04-14:05) 4Rosiori Nord (14:34-14:36) 5Videle (15:25-15:27) 6Bucuresti Nord (16:14-16:14 pm)
Rapid 462 18:30 pm 1Giurgiu Nord (16:40-16:40) 2Videle (17:39-17:40) 3Bucuresti Nord (18:30-18:30 pm)
Rapid 822 18:39 pm 1Pausa h (14:15-14:15) 2Calimanesti (14:19-14:20) 3Rimnicu Vilcea (14:38-14:40) 4Govora (14:49-14:50) 5Babeni (14:58-14:59) 6Dragasani (15:21-15:22) 7Piatra Olt (15:47-15:48) 8Caracal (16:17-16:20) 9Draganesti Olt (16:33-16:34) 10Rosiori Nord (17:02-17:04) 11Videle (17:52-17:54) 12Bucuresti Nord (18:39-18:39 pm)
Rapid 792 19:17 pm 1Drobeta Turnu Severin (14:22-14:22) 2Balota (14:48-14:49) 3Strehaia hc (15:13-15:15) 4Filiasi (15:38-15:40) 5Craiova (16:05-16:10) 6Caracal (16:48-16:50) 7Rosiori Nord (17:32-17:35) 8Videle (18:26-18:28) 9Bucuresti Nord (19:17-19:17 pm)
Accelerat 10824 20:45 pm 1Cluj Napoca (09:12-09:12) 2Cimpia Turzii (10:09-10:10) 3Razboieni (10:26-10:27) 4Aiud (10:44-10:45) 5Teius (10:59-11:01) 6Alba Iulia (11:23-11:25) 7Vintu de Jos (11:35-11:36) 8Sibot (11:57-11:58) 9Orastie (12:10-12:11) 10Simeria (12:30-12:52) 11Calan (13:08-13:09) 12Subcetate (13:24-13:25) 13Petrosani (14:37-14:40) 14Valea Sadului (15:29-15:31) 15Tirgu Jiu (15:52-15:55) 16Carbunesti (16:22-16:24) 17Filiasi (17:02-17:04) 18Craiova (17:30-17:40) 19Caracal (18:17-18:19) 20Draganesti Olt (18:33-18:34) 21Rosiori Nord (19:03-19:05) 22Videle (19:56-19:58) 23Bucuresti Nord (20:45-20:45 pm)
Rapid 694 22:14 pm 1Timisoara Nord (13:45-13:45) 2Lugoj (14:34-14:36) 3Caransebes (15:03-15:05) 4Baile Herculane (16:26-16:28) 5Orsova (16:47-16:49) 6Drobeta Turnu Severin (17:17-17:20) 7Balota (17:52-17:53) 8Strehaia hc (18:17-18:18) 9Filiasi (18:40-18:42) 10Craiova (19:07-19:15) 11Caracal (19:52-19:54) 12Rosiori Nord (20:34-20:36) 13Videle (21:25-21:27) 14Bucuresti Nord (22:14-22:14 pm)
Accelerat 1730 23:30 pm 1Rimnicu Vilcea (19:00-19:00) 2Govora (19:10-19:11) 3Babeni (19:20-19:21) 4Dragasani (19:47-19:48) 5Piatra Olt (20:19-20:20) 6Caracal (20:54-21:00) 7Draganesti Olt (21:13-21:14) 8Rosiori Nord (21:42-21:45) 9Videle (22:42-22:43) 10Bucuresti Nord (23:30-23:30 pm)
IC 594 23:58 pm 1Timisoara Nord (16:00-16:00) 2Lugoj (16:42-16:44) 3Caransebes (17:11-17:13) 4Baile Herculane (18:34-18:36) 5Drobeta Turnu Severin (19:22-19:24) 6Craiova (20:55-21:01) 7Caracal (21:38-21:40) 8Rosiori Nord (22:20-22:22) 9Bucuresti Nord (23:58-23:58 pm)
Accelerat 1892 08:57 am 1Craiova (04:45-04:45) 2Bals (05:14-05:15) 3Piatra Olt (05:27-05:28) 4Slatina (05:44-05:46) 5Costesti (06:39-06:40) 6Pitesti (07:00-07:15) 7Golesti (07:27-07:35) 8Gaesti (07:57-07:58) 9Titu (08:15-08:17) 10Bucuresti Nord (08:57-08:57 am)
Accelerat 1894 16:50 pm 1Craiova (12:40-12:40) 2Bals (13:09-13:10) 3Piatra Olt (13:23-13:25) 4Slatina (13:41-13:44) 5Costesti (14:38-14:39) 6Pitesti (15:00-15:15) 7Golesti (15:27-15:28) 8Gaesti (15:50-15:51) 9Titu (16:08-16:10) 10Bucuresti Nord (16:50-16:50 pm)
Accelerat 1896 21:05 pm 1Craiova (16:40-16:40) 2Bals (17:09-17:10) 3Piatra Olt (17:23-17:25) 4Slatina (17:41-17:44) 5Costesti (18:37-18:39) 6Pitesti (19:00-19:15) 7Golesti (19:27-19:35) 8Gaesti (19:57-19:58) 9Titu (20:15-20:17) 10Bucuresti Nord (21:05-21:05 pm)
Personal 9010 09:16 am 1Pitesti (06:30-06:30) 2Km. 107+000 h (06:32-06:33) 3Ram. Golesti (06:37-06:38) 4Golesti (06:46-06:53) 5Canton 97 + 770 (06:57-06:58) 6Calinesti (07:05-07:06) 7Leordeni Arges (07:12-07:13) 8Patroaia (07:20-07:21) 9Gaesti (07:29-07:31) 10Gaesti Sud hc (07:36-07:37) 11Cojocaru hc (07:40-07:41) 12Matasaru Hm (07:47-07:48) 13Fusea (07:54-07:55) 14Titu (08:04-08:06) 15Boteni hc (08:11-08:12) 16Contesti hc (08:15-08:16) 17Ghergani (08:21-08:28) 18Bildana hc (08:34-08:35) 19Ciocanesti (08:42-08:43) 20Sabareni (08:53-08:54) 21Chitila (09:01-09:02) 22Bucuresti Triaj hc (09:08-09:09) 23Bucuresti Nord (09:16-09:16 am)
Accelerat 1788 07:33 am 1Pitesti (05:45-05:45) 2Golesti (05:57-05:59) 3Gaesti (06:21-06:23) 4Titu (06:41-06:53) 5Bucuresti Nord (07:33-07:33 am)
Accelerat 1790 10:56 pm 1Pitesti (09:15-09:15) 2Golesti (09:27-09:28) 3Gaesti (09:50-09:51) 4Titu (10:08-10:16) 5Bucuresti Nord (10:56-10:56 pm)
Accelerat 1792 13:04 pm 1Pitesti (11:15-11:15) 2Golesti (11:27-11:35) 3Gaesti (11:57-11:58) 4Titu (12:15-12:17) 5Bucuresti Nord (13:04-13:04 pm)
Accelerat 1794 14:58 pm 1Pitesti (13:15-13:15) 2Golesti (13:27-13:28) 3Gaesti (13:50-13:51) 4Titu (14:08-14:18) 5Bucuresti Nord (14:58-14:58 pm)
Accelerat 1796 19:05 pm 1Pitesti (17:15-17:15) 2Golesti (17:27-17:28) 3Gaesti (17:50-17:51) 4Titu (18:08-18:18) 5Bucuresti Nord (19:05-19:05 pm)
Accelerat 1798 23:00 pm 1Piatra Olt (19:25-19:25) 2Slatina (19:42-19:44) 3Stolnici (20:25-20:26) 4Costesti (20:43-20:44) 5Pitesti (21:07-21:22) 6Golesti (21:34-21:35) 7Gaesti (21:57-21:58) 8Titu (22:17-22:19) 9Bucuresti Nord (23:00-23:00 pm)
Rapid 13384 05:44 am 1Giurgiu Nord (03:55-03:55) 2Bucuresti Nord (05:44-05:44 am)
Personal 3012 07:55 am 1Cimpina (05:22-05:22) 2Floresti Prahova (05:33-05:34) 3Buda (05:43-05:44) 4Ploiesti Vest (05:52-05:56) 5Ploiesti Sud (06:02-06:35) 6Brazi (06:43-06:44) 7Prahova (06:50-06:51) 8Crivina (06:58-06:59) 9Scrovistea hc (07:03-07:04) 10Peris (07:09-07:10) 11Dirza hc (07:18-07:19) 12Buftea (07:24-07:30) 13P. Mac. R1 Buciumeni (07:33-07:34) 14Chitila (07:39-07:40) 15Bucuresti Triaj hc (07:44-07:45) 16Bucuresti Nord (07:55-07:55 am)